Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Czy warto jeść musli?

Zgłoś nadużycie #11 6 grudnia 2016, 8:25

Szachista Zadomowiona
Hej dziewczyny, chciałabym Was zapytać o to, co sądzicie o wprowadzeniu do diety śniadaniowej musli z owocami? Ja ostatnio troche kombinuje i często zmieniam składniki diety - szukałam czegoś zdrowego i szybkiego do przyrządzenia. Musli wydawało mi się perfekcyjne :)

Zgłoś nadużycie #12 7 grudnia 2016, 9:56

agaposzek Gotowa na wszystko
Pewnie, że warto! W końcu to samo zdrowie. Tylko jak kupujesz gotowe musli, to musisz sprawdzać skład.

Zgłoś nadużycie #13 19 czerwca 2017, 14:01

rebeeka091 Początkująca
Jak najbardziej warto - musli mają sporo wartościowych składników, także są i pożywne i zdrowe. Trzeba tylko sprawdzić skład, czy nie w nim czasem jakichś kalorycznych, szkodliwych dodatków. Zerknijcie na http://www.mojemusli.pl - można tam znaleźć zdrowe musli, gotowe mieszkanki, albo samodzielnie jakieś skomponować.

Zgłoś nadużycie #14 20 czerwca 2017, 9:43

agaposzek Gotowa na wszystko
Ja sama sobie przygotowuję mieszankę musli. To chyba najlepsze rozwiązanie.