Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Czy ma ktoś problem z kręgosłupem? Jak zaradzić?

Zgłoś nadużycie #11 25 października 2017, 8:53

jjusti18 Zaprawiona w bojach
Witam,
mam problemy z kręgosłupem,
największe rano po wstaniu z łózka.
Wyczytałem
na tej stronie http://exitopolska.com/index.php/kolekcja-zdrowy-sen/
, że ta pościel przy odpowiednim stosowaniu pozytywnie wpływa na
moją dolegliwość. Czy ktoś miał podobny problem?

Zgłoś nadużycie #12 2 listopada 2017, 13:24

HaniaK Zadomowiona
Ja kiedyś zmagałam się z potężnymi bólami kręgosłupa i poszłam do specjalnej masażystki. Przyznam, że te masaże bardzo mi pomogły i po serii kilku masaży z rzędu ból zniknął :)

Zgłoś nadużycie #13 14 listopada 2017, 13:19

Pamelcia Gotowa na wszystko
wszelkie problemy z kręgosłupem należy konsultować z lekarzem specjalistą. Nic na własną rękę.

Zgłoś nadużycie #14 15 listopada 2017, 10:49

melfi Zaprawiona w bojach
Najlepiej wybrać się do lekarza, żeby wiedzieć, co w ogóle się dzieje. Czasami potrzeba jakichś masaży, leków itp. Mi pomógł przeciwbólowy nimesil interakcje, a miałam już spore problemy ze swoboodnym ruszaniem się.

Zgłoś nadużycie #15 28 listopada 2017, 14:13

MisiaG Świeżo upieczona
Ja mam, znaczy już dużo mniejsze bo korzystam z igieł, w planie mam skorzystanie z tej komory też http://akupunkturapokrywka.pl/normobaria/ Bardzo mi pomogły te zabiegi, bez ciągłego szprycowania się obeszło, a jakość życia naprawdę się podniosła. Podobno komory normobaryczne są rewelacyjne ogólnie dla ciała i organizmu i właśnie też przy takich problemach, także chcę spróbowac.

Zgłoś nadużycie #16 30 listopada 2017, 10:31

Aguchan Gotowa na wszystko
Tryb życia nie sprzyja obecnie zdrowemu kręgosłupowi.

Zgłoś nadużycie #17 9 grudnia 2017, 22:25

iwona_78 Zadomowiona
kregoslup niewazne czy po urazach czy nie - trzeba wzmacniac bo inaczej bedzie bolal. tutaj wrzucam kilka bardzo uniwersalnych cwiczen http://obk.pl/najskuteczniejsze-cwiczenia-po-urazach-kregoslupa/ fajnie wzmacniaja i minimalizuja bol

Zgłoś nadużycie #18 22 stycznia 2018, 18:26

ikonka Zaprawiona w bojach
ja od lat zmagam się z bólami kręgosłupa, teraz już i tak jest o niebo lepiej niż jeszcze pół roku temu. Trafiłam w końcu do świetnego fizjoterapeuty pana Grzegorza Srokowskiego z AthleticoMed w Bydgoszczy. Okazało się, że 90 % przypadków bólu kręgosłupa da się leczyć zachowawczo. Odpowiednia rehabilitacja i masaże lecznicze czynią cuda.

Zgłoś nadużycie #19 24 stycznia 2018, 8:13

ewa8383 Świeżo upieczona
Żeby przetrwać ból kręgosłupa, zanim zaczną działać ćwiczenia potrzebny jest dobry lek przeciwbólowy. Mi pomagają tabletki z tramadolem, konkretnie Doreta https://www.apteka-melissa.pl/produkt/doreta-sr-75-mg-650-mg-20-tabl,17521.html . To taka doraźna pomoc, żeby wstać z łóżka i jakoś zacząć dzień, ale z doświadczenia powiem, że trzeba ćwiczyć. Mojej teściowej bardzo pomaga sanatorium. Odkąd regularnie jeździ, prawie nie bierze tabletek przeciwbólowych.

Zgłoś nadużycie #20 29 stycznia 2018, 15:20

karolinap Świeżo upieczona
zapisałam się na fitness i widzę dużą różnicę po ćwiczeniach wzmacniających kręgosłup, więc skoro Ciebie też bolą to warto poćwiczyć, a na pewno Tobie też to pomoże

Zgłoś nadużycie #21 5 lutego 2018, 13:07

dawako Zaprawiona w bojach
Problemy z kręgosłupem dręczyły mnie przez bardzo długi okres czasu. Z dnia na dzień coraz to bardziej narastały, zaś ból zaczynał być nie do zniesienia. Starałam się szukać pomocy gdzie było to tylko możliwe, jednak dopiero w Sieci znalazłam rozwiązanie. Zainteresowałam się metodą leczenia McKenziego http://www.mckenzie.pl/ , o której także poczytałam sporo na ich stronie. Poddałam się stosownemu leczeniu i rehabilitacji, które polegało na samodzielnym radzeniu sobie z tymi problemami. Z czasem efekt okazał się fenomenalny, a ja czuję się wspaniale i mogę normalnie funkcjonować.

Zgłoś nadużycie #22 12 lutego 2018, 10:32

pilacik123 Świeżo upieczona
Na problemy z kręgosłupem najlepsze są ćwiczenia oraz basen.

Zgłoś nadużycie #23 14 lutego 2018, 11:22

justyskiper Zaprawiona w bojach
Ból kręgosłupa może świadczyć o wielu poważnych chorobach, moja mama też zawsze skarżyła się na kręgosłup później okazało się że ma kamicę nerkową. Po prostu ból w takich przypadkach promieniuje i czasami odczuwamy go w innym miejscu także warto zawsze się zbadać i mieć pewność. Przy kamicy nerkowej mogę Ci polecić Nefrostone lek dzięki któremu w znacznym stopniu zmniejszysz ból i dostarczysz organizmowi potrzebnych składników na walkę z chorobą

Zgłoś nadużycie #24 9 marca 2018, 14:32

doriana Zaprawiona w bojach
Jak zaradzić? Ja bym na pewno nie zwlekała tylko poszła od razu z tym problemem do specjalisty, bo zwykle bez tego i porządnej skutecznej rehabilitacji się nie obejdzie. Sama też chodziłam do http://cmsf.pl/ na innowacyjne zabiegi z zakresu rehabilitacji i bardzo mi pomogły

Zgłoś nadużycie #25 9 marca 2018, 21:56

tosiaaaxx Początkująca
Trenuj razem z Igorem Mieńkowskim !!
Jestem osobą, która dzięki niemu schudłam i zbudowała piekne i seksowne ciało.
Pozbyłam się dzięki niemu kompleksów, wiem jak zdrowo się odżywiać. Za co bede wdzięczna do końca życia! :)
Trenuj razem z nami i zacznij być zadowolona z samej siebie!
Gorąco polecam i zapraszam.
Wejdź już teraz na strone i zapisz się!
WWW.IGORTRENERONLINE.PL

Zgłoś nadużycie #26 22 maja 2018, 21:13

telene Zadomowiona
Jedyną skuteczną metodą na tego typu kontuzje są rehabilitacje, borykałam się z podobnym problemem skontaktowałam się z https://www.naszarehabilitacja.pl/rehabilitacja-gdynia-domowarehabilitacja-com,g... po kilku tygodniach widać znaczne efekty.

Zgłoś nadużycie #27 20 czerwca 2018, 11:04

jasicka75 Początkująca
Tez mam problemy z kregoslupem, bo pracuje fizycznie i czasem budze sie w nocy z ogromnym bolem pleców... Planuje wizyte u specjalisty, ale na fundusz sa spore kolejki, wiec na razie czekam na wolny termin. Dlatego na ten moment porad udziela mi lekarz online, przynajmniej wiem jakie ewentualne leczenie mnie czeka.

Zgłoś nadużycie #28 25 lipca 2018, 23:34

Tintanka Zadomowiona
Ja miewałam swego czasu takie problemy. Czasami przy szyji wyskakiwała mi taka kula a właściwie gula. W nocy traciłam czucie w ręce albo mi na maksa drętwiała :/ Miałam terapię bólowa kręgosłupa w RehaExpert w Krakowie. Wszystko zostało zakończone pomyślnie. Na chwilę obecną mam specjalna poduszkę do spania ;)

Zgłoś nadużycie #29 26 września 2018, 21:06

PannaCota Zadomowiona
Przede wszystkim jesli ból jest dokuczliwy to warto wybrać się na masaż. We wrocławiu jest sprawdzony gabinet Magia dla ciała. Ja regularnie do nich chodze bo super masują. Nie tylko po masazu ból znika - po takiej godzinnej dawce "ugniatania ciała" jestem bardzo zrelaksowana.

Zgłoś nadużycie #30 27 września 2018, 13:46

sandersss Początkująca
Idz w pierwszej kolejności do specjalisty i nie sugeruj się reklamami w internecie - (pościele, poduszki etc).
Początkująca blogerka oraz projektantka odzieży. Wszystko prezentuję poprzez swoją stronę diana-sport o modzie, zdrowiu i stylu życia.