Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Czy ma ktoś problem z kręgosłupem? Jak zaradzić?

Zgłoś nadużycie #11 25 października 2017, 8:53

jjusti18 Zaprawiona w bojach
Witam,
mam problemy z kręgosłupem,
największe rano po wstaniu z łózka.
Wyczytałem
na tej stronie http://exitopolska.com/index.php/kolekcja-zdrowy-sen/
, że ta pościel przy odpowiednim stosowaniu pozytywnie wpływa na
moją dolegliwość. Czy ktoś miał podobny problem?

Zgłoś nadużycie #12 2 listopada 2017, 13:24

HaniaK Zadomowiona
Ja kiedyś zmagałam się z potężnymi bólami kręgosłupa i poszłam do specjalnej masażystki. Przyznam, że te masaże bardzo mi pomogły i po serii kilku masaży z rzędu ból zniknął :)

Zgłoś nadużycie #13 14 listopada 2017, 13:19

Pamelcia Gotowa na wszystko
wszelkie problemy z kręgosłupem należy konsultować z lekarzem specjalistą. Nic na własną rękę.

Zgłoś nadużycie #14 15 listopada 2017, 10:49

melfi Zadomowiona
Najlepiej wybrać się do lekarza, żeby wiedzieć, co w ogóle się dzieje. Czasami potrzeba jakichś masaży, leków itp. Mi pomógł przeciwbólowy nimesil interakcje, a miałam już spore problemy ze swoboodnym ruszaniem się.

Zgłoś nadużycie #15 28 listopada 2017, 14:13

MisiaG Świeżo upieczona
Ja mam, znaczy już dużo mniejsze bo korzystam z igieł, w planie mam skorzystanie z tej komory też http://akupunkturapokrywka.pl/normobaria/ Bardzo mi pomogły te zabiegi, bez ciągłego szprycowania się obeszło, a jakość życia naprawdę się podniosła. Podobno komory normobaryczne są rewelacyjne ogólnie dla ciała i organizmu i właśnie też przy takich problemach, także chcę spróbowac.

Zgłoś nadużycie #16 30 listopada 2017, 10:31

Aguchan Gotowa na wszystko
Tryb życia nie sprzyja obecnie zdrowemu kręgosłupowi.

Zgłoś nadużycie #17 9 grudnia 2017, 22:25

iwona_78 Zadomowiona
kregoslup niewazne czy po urazach czy nie - trzeba wzmacniac bo inaczej bedzie bolal. tutaj wrzucam kilka bardzo uniwersalnych cwiczen http://obk.pl/najskuteczniejsze-cwiczenia-po-urazach-kregoslupa/ fajnie wzmacniaja i minimalizuja bol

Zgłoś nadużycie #18 22 stycznia 2018, 18:26

ikonka Zaprawiona w bojach
ja od lat zmagam się z bólami kręgosłupa, teraz już i tak jest o niebo lepiej niż jeszcze pół roku temu. Trafiłam w końcu do świetnego fizjoterapeuty pana Grzegorza Srokowskiego z AthleticoMed w Bydgoszczy. Okazało się, że 90 % przypadków bólu kręgosłupa da się leczyć zachowawczo. Odpowiednia rehabilitacja i masaże lecznicze czynią cuda.

Zgłoś nadużycie #19 24 stycznia 2018, 8:13

ewa8383 Świeżo upieczona
Żeby przetrwać ból kręgosłupa, zanim zaczną działać ćwiczenia potrzebny jest dobry lek przeciwbólowy. Mi pomagają tabletki z tramadolem, konkretnie Doreta https://www.apteka-melissa.pl/produkt/doreta-sr-75-mg-650-mg-20-tabl,17521.html . To taka doraźna pomoc, żeby wstać z łóżka i jakoś zacząć dzień, ale z doświadczenia powiem, że trzeba ćwiczyć. Mojej teściowej bardzo pomaga sanatorium. Odkąd regularnie jeździ, prawie nie bierze tabletek przeciwbólowych.

Zgłoś nadużycie #20 29 stycznia 2018, 15:20

karolinap Świeżo upieczona
zapisałam się na fitness i widzę dużą różnicę po ćwiczeniach wzmacniających kręgosłup, więc skoro Ciebie też bolą to warto poćwiczyć, a na pewno Tobie też to pomoże

Zgłoś nadużycie #21 5 lutego 2018, 13:07

dawako Zaprawiona w bojach
Problemy z kręgosłupem dręczyły mnie przez bardzo długi okres czasu. Z dnia na dzień coraz to bardziej narastały, zaś ból zaczynał być nie do zniesienia. Starałam się szukać pomocy gdzie było to tylko możliwe, jednak dopiero w Sieci znalazłam rozwiązanie. Zainteresowałam się metodą leczenia McKenziego http://www.mckenzie.pl/ , o której także poczytałam sporo na ich stronie. Poddałam się stosownemu leczeniu i rehabilitacji, które polegało na samodzielnym radzeniu sobie z tymi problemami. Z czasem efekt okazał się fenomenalny, a ja czuję się wspaniale i mogę normalnie funkcjonować.

Zgłoś nadużycie #22 12 lutego 2018, 10:32

pilacik123 Świeżo upieczona
Na problemy z kręgosłupem najlepsze są ćwiczenia oraz basen.

Zgłoś nadużycie #23 14 lutego 2018, 11:22

justyskiper Zadomowiona
Ból kręgosłupa może świadczyć o wielu poważnych chorobach, moja mama też zawsze skarżyła się na kręgosłup później okazało się że ma kamicę nerkową. Po prostu ból w takich przypadkach promieniuje i czasami odczuwamy go w innym miejscu także warto zawsze się zbadać i mieć pewność. Przy kamicy nerkowej mogę Ci polecić Nefrostone lek dzięki któremu w znacznym stopniu zmniejszysz ból i dostarczysz organizmowi potrzebnych składników na walkę z chorobą

Zgłoś nadużycie #24 9 marca 2018, 14:32

doriana Zaprawiona w bojach
Jak zaradzić? Ja bym na pewno nie zwlekała tylko poszła od razu z tym problemem do specjalisty, bo zwykle bez tego i porządnej skutecznej rehabilitacji się nie obejdzie. Sama też chodziłam do http://cmsf.pl/ na innowacyjne zabiegi z zakresu rehabilitacji i bardzo mi pomogły

Zgłoś nadużycie #25 9 marca 2018, 21:56

tosiaaaxx Początkująca
Trenuj razem z Igorem Mieńkowskim !!
Jestem osobą, która dzięki niemu schudłam i zbudowała piekne i seksowne ciało.
Pozbyłam się dzięki niemu kompleksów, wiem jak zdrowo się odżywiać. Za co bede wdzięczna do końca życia! :)
Trenuj razem z nami i zacznij być zadowolona z samej siebie!
Gorąco polecam i zapraszam.
Wejdź już teraz na strone i zapisz się!
WWW.IGORTRENERONLINE.PL

Zgłoś nadużycie #26 22 maja 2018, 21:13

telene Początkująca
Jedyną skuteczną metodą na tego typu kontuzje są rehabilitacje, borykałam się z podobnym problemem skontaktowałam się z https://www.naszarehabilitacja.pl/rehabilitacja-gdynia-domowarehabilitacja-com,g... po kilku tygodniach widać znaczne efekty.

Zgłoś nadużycie #27 Wczoraj, 11:04

jasicka75 Początkująca
Tez mam problemy z kregoslupem, bo pracuje fizycznie i czasem budze sie w nocy z ogromnym bolem pleców... Planuje wizyte u specjalisty, ale na fundusz sa spore kolejki, wiec na razie czekam na wolny termin. Dlatego na ten moment porad udziela mi lekarz online, przynajmniej wiem jakie ewentualne leczenie mnie czeka.