Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Czy kupujecie ubrania i dodatki w internecie?

Zgłoś nadużycie #151 19 listopada 2015, 9:26

Konto usunięte
Ja powiem szczerze, że wolę kupować w necie bo nie przepadam za sprzedawczyniami w sklepach stacjonarnych :) Poza tym lubię się dłuuuugo zastanawiać, a najlepiej mieć wszystko w jednym miejscu. Takie możliwości daje mi np. strona http://www.kosmetyki360.pl/. Zrzuca propozycje z różnych sklepów i drogerii internetowych w jedno miejsce i pokazuje najlepsze ceny. Już nie muszę szukać na różnych stronach :)

Zgłoś nadużycie #152 25 listopada 2015, 16:22

Fanicza Świeżo upieczona
w internecie tylko szukam inspiracji odnośnie ubrań. Zanim coś kupię muszę to przymierzyć. Wiadomo po samych wymiarach nie jestem w stanie ocenić czy będzie to na mnie dobrze leżeć. Dodatki jestem szybciej skłonna zamówić i kupić przez internet. Bo takie rzeczy zbytnio nie różnią się w rzeczywistości od tego co widzimy na zdjęciu.

Zgłoś nadużycie #153 2 grudnia 2015, 19:23

JolaA Zaprawiona w bojach
często kupuję w sklepach internetowych ubrania i dodatki, ale buty muszę przymierzyć :)

Zgłoś nadużycie #154 3 grudnia 2015, 11:20

Kamisia Świeżo upieczona
Właściwie, to chyba tylko w internecie :D

Zgłoś nadużycie #155 4 grudnia 2015, 13:11

MakowaPanienka Świeżo upieczona
Ja nawet buty zamawiam w sklepach internetowych i nie ma z tym żadnego problemu,bo jedyne co należy znać to długość wkładki,a przecież zawsze jeżeli nie trafimy z rozmiarem,to możemy wymienić na inny. To samo dotyczy również odzieży.
www.makowapanienka.com - ubrania,zabawki,akcesoria dla dzieci.

Zgłoś nadużycie #156 7 grudnia 2015, 0:05

bawska Świeżo upieczona
Jasne, że tak. Ale staram się kupować przez internet możliwie mało ubrań, bo nigdy nie jestem pewna pochodzenia takich ciuchów. Niby oryginalne metki itp, ale zawsze jest ryzyko że to nawet nie leżało obok oficjalnego produktu i kupuję jakiś szmelc który po dwóch praniach nie nadaje się do niczego innego niż do chodzenia po domu wię jestem ostrożna

Zgłoś nadużycie #157 9 grudnia 2015, 13:48

agaposzek Gotowa na wszystko
Jeśli zamawiasz w dużym sklepie internetowym to możesz mieć pewność, że masz do czynienia z oryginalnymi ciuchami. Ja bym się obawiała tylko tych małych e-sklepików.

Zgłoś nadużycie #158 22 grudnia 2015, 10:50

Ingrid Gotowa na wszystko
A ja lubię kupować ubrania w internecie, przynajmniej większość i te, których nie muszę mierzyć. Spodnie od lat noszę w jednym rozmiarze, podobnie z bluzkami, więc zwykle po prostu kupuję je w hurtowni odzieżowej. Ostatnio znalazłam jedną, w której można kupować na sztuki, więc nie muszę już się z koleżankami umawiać na wspólne zamówienia.
Tu jest jej adres, gdyby ktoś też miał ochotę: http://www.openwear.pl
Naprawdę polecam, bo warto.

Zgłoś nadużycie #159 28 grudnia 2015, 15:13

runkun Zaprawiona w bojach
Bardzo często mi się właśnie coś takiego zdarza.

Zgłoś nadużycie #160 30 grudnia 2015, 18:51

Wiaderko Świeżo upieczona
ja również. Jednym z moich ulubionych, stałych sklepów jest Bialcon. A inne to na Zalando, albo podobnych do tego ;)

Zgłoś nadużycie #161 3 stycznia 2016, 18:32

monia65x2 Zadomowiona
Ja uwielbiam zakupy w sieci, szczególnie odzieżowe :) Lubię na spokojnie obejrzeć jakieś ubranie, a nie w pośpiechu w stacjonarnym sklepie. Moim ulubionym jest http://nunu.pl/. Piękne ubrania tam kupuję

Zgłoś nadużycie #162 3 stycznia 2016, 20:58

Julczita Świeżo upieczona
Zawsze! ostatnio robię oblężenie na http://califorti.pl  super ciuchy mają

Zgłoś nadużycie #163 8 stycznia 2016, 8:57

Mi się znowu spodobały dwie sukienki znalezione w internecie. Nie mogę sobie jednak teraz pozwolić na ich zakup.

Zgłoś nadużycie #164 12 stycznia 2016, 16:13

Kasia033 Świeżo upieczona
Ja dla swojego maluszka zamawiałam ostatnio ciuszki z www.ubranet.pl Wybór jest naprawdę spory, natomiast ceny podobne, jak za rzeczy używane. Z tym, że te są nowe i do tego całkiem dobrej jakości. :)

Zgłoś nadużycie #165 18 stycznia 2016, 10:19

runkun Zaprawiona w bojach
Zdarza mi się to bardzo często. Ostatnio kupiłam sporo fajnych ubrań w stylu militarnym. Wyglądają naprawdę świetnie i jestem z nich bardzo zadowolona.

Zgłoś nadużycie #166 20 stycznia 2016, 15:31

spice_girl Świeżo upieczona
pewnie, że tak, dzięki temu oszczędzam dużo czasu, energii i pieniędzy. Bardzo lubię sklep ragazzafashion.pl, bo tam mogę znaleźć dużo fajnych rzeczy w bardzo przystępnych cenach.

Zgłoś nadużycie #167 23 stycznia 2016, 13:49

runkun napisał(a)

Zdarza mi się to bardzo często. Ostatnio kupiłam sporo fajnych ubrań w stylu militarnym. Wyglądają naprawdę świetnie i jestem z nich bardzo zadowolona.

Mam sukienkę w stylu militarnym. Obecnie należy do jednej z moich ulubionych kreacji.

Zgłoś nadużycie #168 26 stycznia 2016, 13:38

arendelka Gotowa na wszystko
Ja kiedyś kupowałam tylko w sklepach stacjonarnych ale ostatnio nie mam czasu na latenie po sklepach i zamawiam ciuchy damskie sklep online. W sieci jest o wiele większy wybór i atrakcyjniejsze ceny.

Zgłoś nadużycie #169 26 stycznia 2016, 18:11

Też wolę zamawiać w sieci. Dzięki temu moja garderoba stała się trochę bardziej oryginalna.

Zgłoś nadużycie #170 27 stycznia 2016, 18:23

lucja Zaprawiona w bojach
Również na allegro :)