Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Czy kupować laktator przed porodem?

Zgłoś nadużycie #11 22 marca 2016, 0:17

Kattarynnka Zaprawiona w bojach
Dziewczyny, doradźcie: moja przyjaciółka w kwietniu urodzi pierwsze dziecko, ma zamiar karmić piersią. Mam chytry plan żeby jej kupić w prezencie laktator, bo pamiętam jaki to był dla mnie abstrakcyjny przedmiot zanim sama zaczęłam go używać 😉 Zastanawiam się tylko czy to będzie trafiony prezent. To znaczy, laktator byłby taki jak mój, z Chicco, więc o to czy byłby dobry się nie obawiam bo sama testowałam. Akurat jest promocja na Chicco w Toys-R-Us, więc jeśli się szybko zdecyduję to się załapię i jeszcze przytnę koszty ;) Tylko czy na pewno jej się przyda? Kupować już czy zaczekać aż urodzi i będzie widziała że potrzebuje laktatora?
Z moich doświadczeń wynika że laktator trzeba mieć i to od razu. A jak było u was? Miałyście laktator od razu na start? Był wam potrzebny? A czy jest ktoś kto nigdy nie użył?

Zgłoś nadużycie #12 31 marca 2016, 23:35

aguska Zadomowiona
Właśnie miałam Ci pisać o Chicco :) też go miałam i byłam bardzo zadowolona :) Jestem za karmieniem piersią, ale czasami zdarzają się sytuacje że trzeba wyjść i maluszka zostawić. Wtedy właśnie przydaje się laktator i myślę, że to dobry pomysł na zakup dla koleżanki :) Mnie urzekł delikatnością i wygodą. Myślałam, że będę się męczyć z odciąganiem i myślałam nad elektrycznym, ale ten świetnie sobie poradził, albo ja z nim :) Myślę, że Twój wybór to strzał w dziesiątkę :)

Zgłoś nadużycie #13 26 kwietnia 2016, 23:23

Kattarynnka Zaprawiona w bojach
Ha, to naprawdę był strzał w dziesiątkę, bo u Madzi przez 3 dni nie pojawił się pokarm i musiała rozkręcić sobie produkcję laktatorem. A wiadomo jak to jest z kupowaniem w nerwach na zasadzie "Mężu, kup mi jakiś laktator!"

Zgłoś nadużycie #14 29 kwietnia 2016, 11:48

aguska Zadomowiona
To dobrze Kattarynka, że koleżanka już miałą laktator pod ręką :) Oszczędzili sobie z mężem sporo nerwów :)

Zgłoś nadużycie #15 27 sierpnia 2016, 11:18

baska123 Zadomowiona
Ja miałam pożyczony już w ciąży i był beznadziejny, zraziłam się trochę ;) Potem wróciłam na studia (córeczka miała 3 mce) i po prostu musiałam go używać. Też kupiłam wtedy z laktator ręczny Chicco i już było ok, był delikatny, nie bolały mnie piersi od niego i o wiele więcej umiałam ściągnąć mleczka :)
Ja tam myślę, że jeśli koleżanka dostanie taki prezent, to będzie zadowolona - tym bardziej, że dasz jej taki, który sama przetestowałaś i wiesz, że kupujesz dobry :) Lepiej, żeby miała miłe początki z dobrym laktatorem niż takie początki jak ja - z pożyczonym ;)

Zgłoś nadużycie #16 27 sierpnia 2016, 11:18

baska123 Zadomowiona
Aha, teraz doczytałam, że się przydał :p To dobrze :)

Zgłoś nadużycie #17 15 listopada 2016, 13:17

rozrabiara Zaprawiona w bojach
Dokładnie, laktator może wiele razy uratować sytuację :P

Zgłoś nadużycie #18 7 lutego 2017, 22:03

aniucha Zaprawiona w bojach
Po co kupować za w czasu, może okazać się niepotrzebny. Jak potrzebny idziesz do apteki i kupujesz.

Zgłoś nadużycie #19 14 lutego 2017, 14:59

Niezlababeczka93 Świeżo upieczona

aniucha napisał(a)

Po co kupować za w czasu, może okazać się niepotrzebny. Jak potrzebny idziesz do apteki i kupujesz.

Popieram chociaż lepiej się wcześniej rozejrzeć i wybrać wstępnie. Mi mąż na szybko kupił bo był potrzebny w smyku z Lovi - nie polecam. A przy drugim dziecku w ogóle z niego nie korzystałam a rok już skończył!

Zgłoś nadużycie #20 12 września 2018, 11:32

beata333 Gotowa na wszystko
Jeżeli chodzi o laktator to polecam Ci zapoznać się z ofertą jaką posiada http://www.simed.pl/e-sklep/laktatory/laktator-elektryczny-lakta-electric/ Jest to bardzo dobry laktator elektryczny, dzięki któremu nie będziesz uziemiona przy dziecku cąły czas, dzięki laktatorowi też będziesz mogła karmić dziecko butelką a nie bezpośrednio z piersi a jest to naprawdę bardzo wygodne. Warto się nim zainteresować.

Zgłoś nadużycie #21 13 września 2018, 17:31

onamiki Zadomowiona
Ja miałam na wszelki wypadek taki https://www.al.to/p/428476-laktator-philips-avent-laktator-elektryczny-butelka-n... i po pierwsze bardzo się przydał faktycznie a po drugie bardzo fajny sprzęt. Jest bardzo delikatny, komfortowo się go używa, jest higieniczny, prosty w obsłudze. Nakładka jest miękka i delikatnie masuje więc odciąganie pokarmu szło mi bardzo łatwo. Polecam mieć i polecam Ci ten :)