Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Czy dziecko może oglądać telewizję?

Zgłoś nadużycie #71 10 czerwca 2020, 10:32

vierra Zaprawiona w bojach
Rejestracja: Maj, 2019 Posty: 134 Podziękowania: 0
Jeśli w miarę to kontrolujemy to uważam, że nie ma nic złego w tym że dziecko ogląda bajki w telewizji. Pod warunkiem, że dziecko nie jest takie malutkie tylko takie już starsze. Z racji, że nasze dzieciaki są jużna tyle duże aby dostać swój własny telewizor to zamówiliśmy stąd https://www.taniomania.pl/t/telewizory-32-cale taki w sam raz na wielkość ich pokoju.

Zgłoś nadużycie #72 28 czerwca 2020, 11:52

gritplok Zaprawiona w bojach
Rejestracja: Wrz, 2018 Posty: 321 Podziękowania: 0
To zależy od was samych i od waszego wychowania, nasz synek ogląda strasznie mało i nie narzeka na to, że nie może oglądać. Większość czasu się bawi, a my oglądamy darmowe filmy online na stronie https://www.ogladaj.to/ jak on już zaśnie, aby nie kusić go do oglądania.

Zgłoś nadużycie #73 6 grudnia 2020, 19:26

wieslawa Gotowa na wszystko
Rejestracja: Kwi, 2016 Posty: 305 Podziękowania: 2
Ja też jestem zdania, że jeśli jest to kontrolowane to może. Co prawda określony czas jednak zobaczenie jakiejś bajki przecież nie zaszkodzi. Ja jakiś czas byłam bez telewizora bo się popsuł, a my generalnie mało czasu przed nim spędzamy. Jednak idą święta i pooglądalibyśmy jakieś bajki czy filmy całą rodziną. Nie jest nam potrzebny duży kolos więc szukaliśmy telewizora 32 cale. Tutaj https://www.prorankingi.pl/rankingi/rtv/telewizor-32-cale/ znaleźliśmy ranking takich. Dzięki niemu zdecydowanie łatwiej było podjąć jakąś decyzję.