Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Częste kolki niemowlęce

Zgłoś nadużycie #31 5 maja 2015, 10:59

elakucc Gotowa na wszystko
a podawaliscie te mleko http://www.bdsklep.pl/bebiko-350g-1-comfort-mleko-na-kolki-i-zaparcia-od-urodzen... ?? na zaparcia podono jest

Zgłoś nadużycie #32 15 maja 2015, 11:54

Kornelka Zadomowiona
tak! unikaja jak ognia, dziecko po nim dostaje biegunki i to nie tylko moje, ale takze dzieciaczki dwoch zaprzyjaznionych mam. u nas znowu placz i marudzenie, chyba jednak kolka jeszcze sobie nie poszla

Zgłoś nadużycie #33 2 lipca 2015, 11:51

WiolaFlis Świeżo upieczona
Ja wszystkim polecam Szumisia :) Mam od tygodnia i jestem zachwycona. Malutka z resztą też :) Prezent od Tatusia!!!
Kupiony tu www.szumisiesklep.pl
My mamy niebieskiego :)

Zgłoś nadużycie #34 19 sierpnia 2015, 20:10

emilcia Zaprawiona w bojach
na kolki najlepiej podawac herbatke koperkowa, masowac brzuszek, jak najdluzej zeby dziecko lezalo na brzuszku. u nas mala jak lezy to obkladamy ja supermami poduszka i wielkim kocem zwinietym w rulon

Zgłoś nadużycie #35 24 sierpnia 2015, 22:18

anastazja31 Świeżo upieczona
masaże brzuszka sa polecane przez wielu specjalistów :) ja razem z moją małą ( już 2 letnią :) ) długo szukałysmy rozwiązania problemów z kolką, dociekliwym polecam lekturę mnie pomogła, może i wam coś poradzi :)

Zgłoś nadużycie #36 4 grudnia 2015, 14:04

annako Świeżo upieczona
tak też słyszałam o tym programie zdrowy start w przyszłość, dużo przydatnych informacji

Zgłoś nadużycie #37 12 maja 2017, 20:24

ikonka Gotowa na wszystko
A próbowałyście już ten sposób na kolkę ? My na szczęście nie mieliśmy tego problemu ale synek siostry już tak i zastosowanie tego termoforu przyniosło bardzo dużą ulgę także polecam wypróbować.

Zgłoś nadużycie #38 31 sierpnia 2017, 12:20

kuszczakowa Zadomowiona
Zestaw niezawodny, czyli probiotyk + espumisan, delicol, czy sab-simplex (do wyboru, do koloru) + czopek Viburcolu. Kolki pojawiają się mniej więcej w tym samym czasie, toteż warto spróbować je "uprzedzić". U moich dzieci to działało.

Zgłoś nadużycie #39 19 października 2017, 4:09

kaszmirowa Początkująca
Sprawdzają się też krople esputicon. Są bez konserwantów i substancji słodzących i naprawdę skuteczne. Kuzynka podawała je małej i to rozwiązało jej problem z kolką. Oczywiście do tego masaż brzuszka i herbatka koperkowa obowiązkowo.

Zgłoś nadużycie #40 13 listopada 2017, 11:34

kiniamama Zadomowiona
Herbatka koperkowa nie jest wskazana już od dawna. Jeśli nic nie działa kup krople esputicon. U nas sprawdziły się rewelacyjnie i uratowały mnie przed załamaniem. Po 2 tygodniach nieprzespanych nocy, nareszcie udało się nam spokojnie spać. Kolki potrafią być wykańczające nie tylko dla maluszka

Zgłoś nadużycie #41 15 listopada 2017, 13:03

MamawLublinie_pl Świeżo upieczona
Ja przede wszystkim polecam na początek skonsultować się z lekarzem pediatrą zanim zdecydujemy się podać krople, czasami możemy bardziej zaszkodzić niż pomóc.

Zgłoś nadużycie #42 Wczoraj, 16:12

eleona Zaprawiona w bojach
Przez pewien okres próbowałam wielu sposobów na kolkę u mojego dziecka jednak nic nie skutkowało i postanowiłam poczytać blogi na ten temat jedyny, który mi w typ pomógł był właśnie ten http://cosmomama.pl/kolka-u-niemowlaka-robic/