Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Czerwiec 2017 😙

Zgłoś nadużycie #171 12 grudnia 2016, 12:10

Askim Fajna mama
Rewka u nas robią ten test razem ze standardowymi (oczywiście nie trzeba się zgadzać, ale wg mnie nic nie szkodzi zrobić). Dopiero jak wyjdzie podwyższone ryzyko, to są oferowane dodatkowe testy, tylko już wtedy inwazyjne.
Siedze i czekam na kuriera. Wkurzające, ze nie podadzą nawet orientacyjnie, kiedy podjedzie, tylko od 8:00 do 18:00 :/ dam głowę, ze wpadnie akurat w te piętnaście minut, gdy pójdę po Ewe do szkoły :&
Megan, Motylek, Trzymam kciuki za wszystkie wyniki, na pewno będą w porządku :*

Zgłoś nadużycie #172 12 grudnia 2016, 13:06

Motylek0206 Gotowa na wszystko
Askim dzięki😘 A z kurierami to tak już jest też czekam na zamówienie z apteki

Zgłoś nadużycie #173 12 grudnia 2016, 13:11

megan33 Zaprawiona w bojach
rewka ja od początku ciąży miałam luteine i duphaston (luteine już odstawiłam) , a duphaston nadal biorę , być może ,od niego tez mnie bardziej mdli, a na test pappa skierował mnie lekarz bez jakiegoś konkretnego powodu, miałam go we wszystkich ciążach,

Zgłoś nadużycie #174 12 grudnia 2016, 21:04

Na szczęście wszystko w porządku😁😁😁😁 wszystko w normie, dostałam zwolnienie jutro muszę zawieść do pracy. Tak się cieszę bo cały dzień się zamartwialam.

Zgłoś nadużycie #175 13 grudnia 2016, 8:18

RewKa Gotowa na wszystko
Cześć dziewczyny, wczoraj już nie miałam sił pisać :)
Moja mała ma chyba napad buntu trzylatka. Ale nam się daje we znaki...
Jeszcze wpadłam na głupi pomysł żeby podjechać zamówić jej torcik na urodziny i przy okazji wpaść do ccc popatrzeć na buty :P Rannyy... masakra x)
Awantura goni awanturę... mam nadzieję, że szybko jej to odpuści. Ona nie jest aniołkiem (zresztą które dziecko jest) ale jak o wszystko są awantury w domu to ja już wymiękam..

U nas dzisiaj zapowiada się słoneczna pogoda :) tylko zimno.. i wyjść się z domu nie chce. Zresztą dzisiaj nikomu się wstać nie chciało rano.. nawet moja trzylatka nakryła się rano kołderką i jęczała "ja chcę jeszcze spać mamusiu.." A ja miałam ochotę przytulić się do niej i pospać jeszcze z godzinkę :D

Zgłoś nadużycie #176 13 grudnia 2016, 11:06

Askim Fajna mama
Motylek super :) Niepotrzebnie tak się martwiłaś. Wiem, łatwo mówić, ja też się stresowałam przed swoimi badaniami ;)

Rewka współczuję, u nas bunt dwulatka :D Tak jak wcześniej lubiła robić różne rzeczy, tak teraz jej się odmieniło i nie chce się ubierać, siadać na nocnik, nie da sobie umyć zębów czy buzi (ale sama może się chlapać godzinami), nie chce chodzić, w wózku tez niechętnie siedzi... Uparciuch z niej ;)

U nas niezbyt zimno, ale wilgotno i mgliście. W zasadzie to nie mam żadnych planów, K. ma wolne więc może poleniuchujemy razem :) A jutro już wyjeżdżamy yay :D

Zgłoś nadużycie #177 13 grudnia 2016, 12:49

RewKa Gotowa na wszystko
Najlepsze jest to, że te "bunty" powtarzają się cyklicznie :D Ja już nawet nie bardzo ogarniam który to bunt czy też skok rozwojowy. Widzę, że masz też pięciolatkę...powiedz w tym wieku też się tak awanturują? U nas są teraz cyrki w każdym aspekcie bycia/życia :D Wczoraj np zamówiła sobie wieczorem na kolację zupę pomidorową... no więc dobra mama jej zrobiła :> a ona co? "blee.. nie będę jeść", wyjście z przedszkola..ona się nie będzie ubiarć, wsiąść do samochodu - nie, wysiąść - nie, rozebrać w domu - nie :P i tak cały czas...

Już spakowana? :>

Zgłoś nadużycie #178 13 grudnia 2016, 13:10

Askim Fajna mama

RewKa napisał(a)

Najlepsze jest to, że te "bunty" powtarzają się cyklicznie :D Ja już nawet nie bardzo ogarniam który to bunt czy też skok rozwojowy. Widzę, że masz też pięciolatkę...powiedz w tym wieku też się tak awanturują? U nas są teraz cyrki w każdym aspekcie bycia/życia :D Wczoraj np zamówiła sobie wieczorem na kolację zupę pomidorową... no więc dobra mama jej zrobiła :> a ona co? "blee.. nie będę jeść", wyjście z przedszkola..ona się nie będzie ubiarć, wsiąść do samochodu - nie, wysiąść - nie, rozebrać w domu - nie :P i tak cały czas...

Już spakowana? :>

Ze starszą córką już da się dogadać, czasem ma dzień pod tytułem "nie chcę iść do szkoły", ale ogólnie nie robi typowych awantur. Raczej stara się wyprosić to, co jej się zachce ;) Te bunty z wiekiem naprawdę przechodzą, już niedługo powinnas mieć to za sobą. Tyle, ze trzeba być wytrwałym i stanowczym i nie dać się zwariować do tego czasu :P

Ogarniam jeszcze bagaż podręczny i będzie wszystko gotowe :)

Zgłoś nadużycie #179 13 grudnia 2016, 13:25

RewKa Gotowa na wszystko
Heheh dzięki :D pocieszyłaś mnie

Zgłoś nadużycie #180 13 grudnia 2016, 19:07

Dziewczyny nie strzeżcie bo przed Nami bunt dwulatka😧 już się boję jak sobie poradzę

Zgłoś nadużycie #181 13 grudnia 2016, 19:08

Miał być nie straszcie😉

Zgłoś nadużycie #182 13 grudnia 2016, 19:35

RewKa Gotowa na wszystko
heehheh... powiem Ci że dwulatka bunt to pryszcz w porównaniu do trzylatka :D
Przynajmniej u nas...

No ale nie narzekam, dzisiaj nie było najgorzej - poszła się myć bez awantury :P

Najlepszy hit dzisiejszego dnia - moczona skarpeta w mojej herbacie :P Mniam...dzieci to mają pomysły.

Zgłoś nadużycie #183 13 grudnia 2016, 21:09

Rewka no to niezle😂 moja też lubi mi do herbaty wrzucać różne rzeczy np.podarty papier toaletowy. A szaleje już jakby miała ze dwa latka😁

Zgłoś nadużycie #184 14 grudnia 2016, 11:53

RewKa Gotowa na wszystko

Motylek0206 napisał(a)

Rewka no to niezle😂 moja też lubi mi do herbaty wrzucać różne rzeczy np.podarty papier toaletowy. A szaleje już jakby miała ze dwa latka😁

Heheh z każdym dniem będzie bardziej pomysłowa :)

No ja już po prenatalnym. Maluch tak się pozwijał że nie można go było prawie zbagdać, a jak go lekarka trąciła lekko to zaczął tak skakać że już w ogóle wymiękła :P

Ale w końcu się jakoś udało :)
Na razie wszystko wydaje się OK, nie stwierdziła żadnych niepokojących cech. Zleciła mi też test pappy i bhcg.
Maluch już ma ponad 6,5 cm :D (tak się zwinął że prawdopodobnie nawet więcej, ale już mu lekarka odpuściła).
O płeć z tego wszystkiego nie zapytałam :P Ale jak patrzyła na cewkę to miałam wrażenie że cuś tam dyndoli między giczkami :p
Wydaje mi się, że będzie chłopak... chociaż nadal trzymam kciuki za dziewuszkę :D Ehh... niech
tylko zdrowo się donosi to w sumie dla mnie żadnego znaczenia nie ma.

Zgłoś nadużycie #185 14 grudnia 2016, 12:23

Askim Fajna mama
Rewka na tym etapie jeszcze wszystko jest tak malutkie, ze nawet lekarze niechętnie mówią na temat płci. Bardzo łatwo pomylić, wiec jeszcze może okazać się dziewczynka ;) Ciesze się, ze wszystko w porządku :)

Ja powoli zbieram się do drogi :D Postaram się zajrzeć na forum, jeśli czas i internet pozwoli (u siostry na wsi czasem słabo działa). Na wszelki wypadek już teraz życzę wszystkim mamom i fasolkom spokojnych, radosnych i przede wszystkim zdrowych świąt :*

Zgłoś nadużycie #186 14 grudnia 2016, 12:37

RewKa Gotowa na wszystko
A Tobie bezpiecznej drogi :) i udanego wypoczynku.

Zgłoś nadużycie #187 14 grudnia 2016, 12:53

Hej dziewczyny co u Was? Zabieracie się już za świąteczne porządki?😉

Zgłoś nadużycie #188 14 grudnia 2016, 13:23

RewKa Gotowa na wszystko
Ja baaaaaardzo powoli :) Nie chcę znowu wylądować w szpitalu. Codziennie coś dzióbnę.
Do Wigili się wyrobię :P a jak nie... trudno, po świętach i tak straszny syf jest!

A ja szukam jakiegoś patentu na rozszalałe hormony ...i emocje :P Dzisiaj wyję jak bóbr przy każdej sentymentalnej piosence, a jutro Jasełka córki. Przecież będę ryczeć jak głupia jak ją zobaczę przebraną za aniołka. A jak ja będę ryczeć.. to Mani też :P Macie jakiś patent?

Zgłoś nadużycie #189 14 grudnia 2016, 17:58

RewKa Gotowa na wszystko
A to mój stworek :)

Zgłoś nadużycie #190 15 grudnia 2016, 10:05

RewKa Gotowa na wszystko
Uuu... ale cisza :( co tam się u was dzieje?
Porządki Świąteczne? Nie szalejcie za bardzo!
Ja dzisiaj w planie pokój córki, a potem jadę do niej na Jasełka :D Już nie mogę się doczekać.
Udanego dnia.