Witaj na Forum FajnaMama!

Ogl─ůdasz nasze forum jako Go┼Ť─ç, co nie daje Ci pe┼énego dost─Öpu do wszystkich opcji i mo┼╝liwo┼Ťci forum.

Nie b─Öd─ůc zarejestrowanym, nie mo┼╝esz tak┼╝e bra─ç udzia┼éu w dyskusjach. Gor─ůco zach─Öcamy do darmowej rejestracji,
co umo┼╝liwi Ci pisanie wiadomo┼Ťci, branie udzia┼éu w sondach, zamieszczanie w┼éasnych zdj─Ö─ç oraz dost─Öp do wielu innych udogodnie┼ä.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Czerwiec 2017 ­čśÖ

Zg┼éo┼Ť nadu┼╝ycie #111 29 listopada 2016, 21:28

RewKa Gotowa na wszystko
Hej :) a m├│j suwaczek w og├│le si─Ö nie przesuwa...
No ale trudno :P
Ja też chodzę jak cień, ale jeszcze trochę i 12 tydzień, potem jest już lepiej :)
Do tego pod┼éapa┼éam jak─ů┼Ť infekcj─Ö i modl─Ö si─Ö ┼╝eby to nie by┼éa szkarlatyna ( 4 dni temu mia┼éam kontakt z dzieckiem kt├│re jak si─Ö okaza┼éo jest w┼éa┼Ťnie na to chore :/), I tak mnie co┼Ť rozbiera.. a na nieszcz─Ö┼Ťcie jeszcze moj─ů c├│r─Ö.

Zg┼éo┼Ť nadu┼╝ycie #112 30 listopada 2016, 8:51

megan33 Zaprawiona w bojach
rewka oby to nie była szkarlatyna , trzymam kciuki :)

u mnie w ko┼äcu jest troch─Ö lepiej (odpuka─ç), md┼éo┼Ťci zaczynaj─ů odpuszcza─ç i mam troch─Ö wi─Öcej si┼éy, a to bardzo dobrze, bo mieszkanie wygl─ůda jak po wybuchu bomby :P wi─Öc czas si─Ö zabra─ç do roboty :)
naprawd─Ö bez tych md┼éo┼Ťci to od razu co┼Ť si─Ö chce zrobi─ç i nawet mam si┼é─Ö si─Ö u┼Ťmiechn─ů─ç :)
mam nadzieje ┼╝e tak ju┼╝ zostanie :)
a wieczorem mam wizytę - jak będzie wszystko ok to powiemy w końcu dziewczynkom o dzidziusiu :)

Zg┼éo┼Ť nadu┼╝ycie #113 30 listopada 2016, 9:19

Askim Fajna mama
Dzień dobry,

U nas tez choroba, ledwo starsza przestaje kaszleć, to młodsza zaczyna :/ Ja jeszcze się trzymam jako tako.
Motylek u nas pierwszy ┼Ťnieg ju┼╝ by┼é, i wi─Öcej nie wida─ç ;) Czasem trafiaj─ů si─Ö przymrozki, czasem pada deszcz, taka typowa p├│┼║nojesienna pogoda. Az si─Ö nie chce wychodzi─ç z domu czasami, a trzeba :/ Musz─Ö odb─Öbni─ç wszystkie zakupy gwiazdkowe, a jeszcze mam problem z wybraniem prezent├│w dla kilku os├│b.

Wizytę mam teraz 9 grudnia, zobaczymy, co tam położna powie.

Zg┼éo┼Ť nadu┼╝ycie #114 1 grudnia 2016, 10:37

megan33 Zaprawiona w bojach
motylek jak po wizycie?

u mnie ok :) dzidziu┼Ť ma 32 mm, serduszko ok, leki mam zn├│w obni┼╝one - wi─Öc jest dobrze :) 12.12. mam prenatalne :)

u nas dzi┼Ť pe┼éno ┼Ťniegu , dziewczyny szcz─Ö┼Ťliwe :) p├│jd─Ö po m┼éod─ů z sankami to b─Ödzie dopiero mia┼éa uciech─Ö :)

Zg┼éo┼Ť nadu┼╝ycie #115 5 grudnia 2016, 19:07

Motylek0206 Gotowa na wszystko
Megan 33 po wizycie w porz─ůdku badania wysz┼éy dobrze tylko cukier podwy┼╝szony 103 na czczo mam nadziej─Ö ze nie rozwinie si─Ö to w cukrzyc─Ö ci─ů┼╝owa­čś» dosta┼éam czopki na md┼éo┼Ťci i tak o narazie bez wi─Ökszej poprawy. Wczoraj zacz─Ö┼éam 12 t.c. ju┼╝ praktycznie ka┼╝dy kto mia┼é wiedzie─ç wie­čśë w poniedzia┼éek mam usg zobaczymy mam nadziej─Ö ze wszystko w porz─ůdku bedzie

Zg┼éo┼Ť nadu┼╝ycie #116 6 grudnia 2016, 9:34

RewKa Gotowa na wszystko
hej dziewczyny, ja niestety wyl─ůdowa┼éam w szpitalu z do┼Ť─ç mocnym krwawieniem. Przyznam si─Ö, ┼╝e jed─ůc tam my┼Ťla┼éam,┼╝e ju┼╝ po bobasie. Krwawienie utrzymywa┼éo si─Ö dwa dni...na szcz─Ö┼Ťcie maluch trzyma┼é si─Ö dzielnie, a serduszko mocno puka┼éo. Teraz ju┼╝ jestem w domu i poleguj─Ö ile si─Ö da. Jeszcze od czasu do czasu plami─Ö, ale ju┼╝ jest zdecydowanie lepiej. Mam 3x dziennie duphaston i 2x dziennie nospe forte.
14 grudnia mam prenatalne, ale troch─Ö mnie uspokoili w szpitalu, ┼╝e nie widz─ů nic niepokoj─ůcego u dziecka. Dzidziu┼Ť ma 4,2 cm.
Pozdrawiam i uwa┼╝ajcie na siebie.

Zg┼éo┼Ť nadu┼╝ycie #117 6 grudnia 2016, 19:12

Motylek0206 Gotowa na wszystko
Ojej Rewka to mia┼éa┼Ť prze┼╝ycia, dzielny maluch! Zdr├│wka i odpoczywaj jak najwi─Öcej­čśś­čśś

Zg┼éo┼Ť nadu┼╝ycie #118 6 grudnia 2016, 20:41

buka87 Supermama
Dziewczyny pozdrawiam i ┼╝ycz─Ö ka┼╝dej szcz─Ö┼Ťliwego rozwi─ůzania!
Czerwcówka 2016 :) ) Kiedy to zleciało?! :D
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1UeMKsYzzKAMs_AVUDzd9h69QxFTsNDJbFrgZb0ef...

Zg┼éo┼Ť nadu┼╝ycie #119 7 grudnia 2016, 19:33

Askim Fajna mama
Witajcie dziewczyny :)

RewKa uważaj na siebie, trzymam kciuki, by już obyło się bez żadnych problemow.
Motylek ju┼╝ powinno by─ç z g├│rki z tymi md┼éo┼Ťciami. Masz diet─Ö z powodu podwy┼╝szonego cukru?

U nas dzieci ju┼╝ zdrowe, ale przez tydzie┼ä by┼éo ci─Ö┼╝ko. Powoli ko┼äcz─Ö przygotowania do urlopu, w przysz┼éym tygodniu wyje┼╝d┼╝amy :) Mo┼╝e uda mi si─Ö troch─Ö odpocz─ů─ç, cho─ç zatrzymujemy si─Ö u siostry, kt├│ra ma dw├│jk─Ö w┼éasnych dzieci, wiec si─Ö nie nastawiam na zbyt du┼╝o spokoju. Przynajmniej ┼Üwi─Öta sp─Ödzimy z rodzin─ů :)

Zg┼éo┼Ť nadu┼╝ycie #120 7 grudnia 2016, 21:56

RewKa Gotowa na wszystko
Staram si─Ö jak mog─Ö :)
Zazdroszczę wyjazdu na Święta, też się wybierała.. ale obecna sytuacja zmieniła moje plany :>
Mia┼éam jecha─ç do mojej mamy 500km, jednak lekarz odradza kategorycznie. No nic :P mo┼╝e nast─Öpne ┼Üwi─Öta. A powiedzcie mi... czy kt├│ra┼Ť z was za┼╝ywa┼éa w ci─ů┼╝y (tej lub poprzedniej) nospe, albo nospe forte? Regularnie, np 2x na dob─Ö? I jak d┼éugo? Krcze martwi mnie troch─Ö ┼╝e ju┼╝ tak d┼éugo za┼╝ywam, zreszt─ů na razie poprawa nieznaczna, a ona przecie┼╝ przez ┼éo┼╝ysko przenika. Przy poprzedniej ci─ů┼╝y nie mia┼éam takich problem├│w :>

Zg┼éo┼Ť nadu┼╝ycie #121 7 grudnia 2016, 22:24

Askim Fajna mama
U nas to pierwsze rodzinne ┼Ťwi─Öta od pi─Öciu lat ^_^ a i tak niepe┼éne, bo K. nie dosta┼é urlopu i lec─Ö sama z dziewczynkami. Sami obchodzimy tylko symbolicznie, ubrana choinka i jakie┼Ť podarki, ┼╝eby dzieci mia┼éy frajd─Ö, ale u rodziny od razu inna atmosfera :)

Co do nospy to nie bra┼éam w ┼╝adnej z ci─ů┼╝, wiec nie doradz─Ö. Wiem, ze dora┼║nie mo┼╝na bra─ç nawet bez konsultacji z lekarzem,

Zg┼éo┼Ť nadu┼╝ycie #122 8 grudnia 2016, 9:28

RewKa Gotowa na wszystko
A rzeknijcie mi... bierzecie vitaminy czy tylko kwas foliowy? Bo m├│j ginek powiedzia┼é mi ┼╝e nie potrzeba za┼╝ywa─ç witamin w I tryme┼Ťcie. Ale teraz po wyj┼Ťciu ze szpitala to jako┼Ť nie mam co do tego pewno┼Ťci :D

Zg┼éo┼Ť nadu┼╝ycie #123 8 grudnia 2016, 13:42

Askim Fajna mama
Mi po┼éo┼╝na zaleci┼éa wit D na ca┼éy okres ci─ů┼╝y, ale kupi┼éam sobie taki zestaw witamin z kwasem foliowym, ┼╝eby ju┼╝ wszystko bra─ç za jednym razem. Teraz kwas foliowy ju┼╝ mi odpad┼é i b─Öd─Ö bra─ç sam─ů witamin─Ö D. w poprzednich ci─ů┼╝ach bra┼éam tylko kwas foliowy w pierwszym trymestrze. Og├│lnie je┼Ťli nie masz niedobor├│w i dobrze si─Ö od┼╝ywiasz, to te witaminy nie s─ů konieczne, ale lepiej dmucha─ç na zimne.

Zg┼éo┼Ť nadu┼╝ycie #124 8 grudnia 2016, 15:49

RewKa Gotowa na wszystko
Kupi┼éam w zestawie na miesi─Öczn─ů kuracj─Ö :) Mam lekk─ů anemi─Ö po pobycie w szpitalu, raczej mi nie zaszkodzi. A potem najwy┼╝ej odstawi─Ö po konsultacji z ginkiem. Kurcze Ty ju┼╝ 14 tydzie┼ä :) Wiesz mo┼╝e jaka p┼ée─ç ju┼╝? Albo co czujesz w sercu? Ch┼éopak/ dziewczyna?Ja dopiero 14 grudnia na prenatalne id─Ö (12 tydzie┼ä b─Ödzie) nie mog─Ö si─Ö doczeka─ç tego magicznego tyg, troch─Ö si─Ö uspokoj─Ö.

Zg┼éo┼Ť nadu┼╝ycie #125 8 grudnia 2016, 19:22

Askim Fajna mama
Rewka nie wiem jeszcze niestety. Bardzo by┼Ťmy chcieli tym razem ch┼éopaka, ale wole si─Ö nie nakr─Öca─ç przeczuciami i wr├│┼╝bami. Kolejne usg dopiero w styczniu i wtedy najprawdopodobniej si─Ö dowiemy (je┼Ťli dzidzia b─Ödzie wsp├│┼épracowa─ç ;) ) Wszystkie ci─ů┼╝e przechodz─Ö do┼Ť─ç ┼éagodnie i ta jest podobna do poprzednich, tyle, ze chyba o wiele wcze┼Ťniej wida─ç brzuszek. Mia┼éam troch─Ö zachcianek na s┼éone i kwa┼Ťne rzeczy, ser mog┼éabym je┼Ť─ç kilogramami, s┼éodycze ju┼╝ mnie tak nie ci─ůgn─ů jak przed ci─ů┼╝─ů... ale zesz┼éym razem by┼éo podobnie. Chinski kalendarz przepowiada ch┼éopca, ale na ile to skuteczne, to kto wie ;)

Juz powinnam mie─ç na suwaczku 15+1, zaraz chyba zrobi─Ö nowy.

Zg┼éo┼Ť nadu┼╝ycie #126 8 grudnia 2016, 19:43

Askim Fajna mama
A tak w┼éa┼Ťciwie to ciekawe, co u reszty dziewczyn. Bardzo cicho tu u nas na forum...

Zg┼éo┼Ť nadu┼╝ycie #127 8 grudnia 2016, 21:08

RewKa Gotowa na wszystko
Ooo.. a masz dwie dziewuszki? :) Ja z kolei chcia┼éa bym drug─ů kobietk─Ö, ale co┼Ť mi w sercu m├│wi ┼╝e nosz─Ö pod sercem ch┼éopaka :D Ale nie wa┼╝ne, byle zdrowe i donosi─ç spokojnie do ko┼äca. A Tu faktycznie cisza :) Pewnie wi─Ökszo┼Ť─ç dziewczyn zabiegana, mo┼╝e jeszcze si─Ö rozrusza.

Zg┼éo┼Ť nadu┼╝ycie #128 9 grudnia 2016, 9:41

duszka Fajna mama
Dzie┼ä dobry! Pora rozrusza─ç ten w─ůtek !!! Mi┼éego dnia dziewczynki, ja zbieram si─Ö do kole┼╝anki :)

Zg┼éo┼Ť nadu┼╝ycie #129 9 grudnia 2016, 11:12

RewKa Gotowa na wszystko
A ja znowu plackiem le┼╝─Ö ;p
Gorszy dzie┼ä... zn├│w plami─Ö i jako┼Ť kiepskie samopoczucie.

Słonka życzę :*

Zg┼éo┼Ť nadu┼╝ycie #130 9 grudnia 2016, 12:42

duszka Fajna mama
Ja wróciłam do koleżanki i biorę się za obiad .
Rewka odpoczywaj ÔÖí