Witaj na Forum FajnaMama!

Ogl膮dasz nasze forum jako Go艣膰, co nie daje Ci pe艂nego dost臋pu do wszystkich opcji i mo偶liwo艣ci forum.

Nie b臋d膮c zarejestrowanym, nie mo偶esz tak偶e bra膰 udzia艂u w dyskusjach. Gor膮co zach臋camy do darmowej rejestracji,
co umo偶liwi Ci pisanie wiadomo艣ci, branie udzia艂u w sondach, zamieszczanie w艂asnych zdj臋膰 oraz dost臋p do wielu innych udogodnie艅.

Rejestracja jest szybka i 艂atwa. Zarejestruj si臋.

Czerwiec 2017 馃槞

Zg艂o艣 nadu偶ycie #91 18 listopada 2016, 18:41

Motylek0206 Gotowa na wszystko
No w艂a艣nie nie zapyta艂am gina o te b贸le glowy i teraz si臋 mecze馃槯

Zg艂o艣 nadu偶ycie #92 18 listopada 2016, 19:07

Dziewczyny jakie艣 ma艂o aktywne te czerwcoweczki馃槈

Zg艂o艣 nadu偶ycie #93 18 listopada 2016, 19:21

megan33 Zaprawiona w bojach
Motylek wsp贸艂czuj臋 tych boli glowy, nie mo偶esz zadzwoni膰 do lekarza i zapyta膰 co mo偶esz bra膰?聽
mnie czasem troch臋 g艂owa boli ale przechodzi samo, gorzej z mdlosciami ,teraz te偶 w艂a艣nie z nimi walcz臋- dziewczyny po艂o偶y艂am, sama te偶 ju偶 le偶臋 w 艂贸偶ku i ju偶 si臋 nie rusz臋 to si臋 mdlosci uspokaja聽
jak ja bym ju偶 chcia艂a 12 tydzie艅 ,nie lubi臋 tego pocz膮tku,bardzo 藕le znosialam pocz膮tek ka偶dej ci膮偶y potem ju偶 by艂o ok聽
faktycznie pustki na tym naszym w膮tku

Zg艂o艣 nadu偶ycie #94 18 listopada 2016, 20:09

Megan33 md艂o艣ci to tez moja zmora wogole du偶o gorzej znosz臋 drug膮 ciaze ni偶 pierwsza te偶 mia艂am md艂o艣ci i z tydzie艅 wymiotow ale nic poza tym. Do 5 miesi膮ca do pracy chodzi艂am. A tu b贸le glowy, zawroty, ca艂odniowe md艂o艣ci i b贸l brzucha. Ginekolog mnie badala i m贸wi艂a 偶ebym wi臋cej odpoczywala i bra艂a magnez ale wez tu odpocznij z malutkim dzieckiem馃槯

Zg艂o艣 nadu偶ycie #95 21 listopada 2016, 14:24

co tam u was po weekendzie?

mi wyskoczy艂a opryszczka na nosie (z przem臋czenia i os艂abienia chyba) - teraz si臋 martwi臋 偶eby dzidziusiowi wirus nie zaszkodzi艂 :( ale z tego co pami臋tam to je艣li nie jest to pierwszy raz to nie jest a偶 tak 藕le , wi臋c mam nadziej臋 偶e b臋dzie ok :)

w sobot臋 piek艂am z dziewczynami pierwsz膮 partie piernik贸w na 艣wi臋ta :) za tydzie艅 kolejna partia a potem b臋dziemy ozdabia膰 :)

w 艣rod臋 chyba powiem mojej mamie o dzidziusiu :)

Zg艂o艣 nadu偶ycie #96 22 listopada 2016, 10:37

halo gdzie jeste艣cie ?

ja dzi艣 umieram ,od rana wisz臋 na toalecie :( albo z艂apa艂am jelit贸wk臋 od c贸rki, albo objawy si臋 nasili艂y :(
zadzwoni艂am po mam臋 bo nie wiem czy dam rad臋 odebra膰 dziewczyny ze szko艂y i z przedszkola

Zg艂o艣 nadu偶ycie #97 22 listopada 2016, 13:22

Megan33 wsp贸艂czuj臋 oby to nie by艂a jelitowka bo w ciazy jest bardzo niebezpieczna mo偶na si臋 odwodnic pij du偶o wody! A u mnie jakby troszk臋 lepiej tylko ci膮gle bym spala i jad艂a. Odpoczywam kiedy tylko mog臋 bo niestety ci膮gle mi b贸le brzucha dokuczaja.

Zg艂o艣 nadu偶ycie #98 22 listopada 2016, 13:58

to raczej nie jelit贸wka, gor膮czki nie mam - teraz juz mi lepiej , to znaczy niedobrze mi jak zwykle ale ju偶 nie wymiotuj臋

Zg艂o艣 nadu偶ycie #99 23 listopada 2016, 9:14

dzi艣 ju偶 mi lepiej jest :) nawet mnie nie mdli tak jak zwykle :) tylko apetytu nie mam , pij臋 herbatk臋 mi臋tow膮 i zagryzam oblatami :)

powiedzia艂am wczoraj mamie , a m膮偶 powiedzia艂 mojemu tacie - ucieszyli si臋 :)

no nic samej ze sob膮 to tak g艂upio pisa膰

Zg艂o艣 nadu偶ycie #100 23 listopada 2016, 9:26

Askim Fajna mama
Megan dobrze, ze ju偶 lepiej si臋 czujesz. U nas w domu przezi臋bienie, ale nic tragicznego.

Ja wpad艂am tylko na chwil臋, dzi艣 zn贸w mamy bardzo zaj臋ty dzie艅, w dodatku samoch贸d na dziewi膮t膮 idzie do mechanika na przegl膮d, wi臋c musimy troch臋 pokombinowa膰 z autobusami.
Trzymajcie si臋 i mi艂ego dnia :)

Zg艂o艣 nadu偶ycie #101 24 listopada 2016, 10:07

by艂am dzi艣 na pobraniu krwi prawie godzin臋 sta艂am ,taka kolejka dzi艣 by艂a, a potem jeszcze musia艂am i艣膰 po zwrot kasy, bo mi pani jedno badanie 藕le policzy艂a

md艂o艣ci nadal mam , ale nasilaj膮 si臋 po po艂udniu i na wiecz贸r a nie z rana- wi臋c jak tylko dziewczyny po艂o偶臋 spa膰 to sama te偶 si臋 k艂ad臋 spa膰
do tego w nocy nawet mnie mdli jak si臋 przebudz臋 :(
ju偶 mam troch臋 do艣膰 :(

Zg艂o艣 nadu偶ycie #102 24 listopada 2016, 20:28

Askim Fajna mama
Ja mia艂am dzi艣 USG :) Termin porodu ustalony na 31 maja. Dzidziulek ma si臋 dobrze, sporo si臋 rusza i mierzy ju偶 68,9 mm (crl) :) Pobrali te偶 krew, wyniki b臋d膮 w przeci膮gu dw贸ch tygodni (badanie w kierunku zespo艂u Downa i dw贸ch innych schorze艅).

Dziewczyny w kt贸rym teraz jeste艣cie tygodniu? Suwaczki chyba od jakiego艣 czasu stoj膮, zrobi艂am nowy i te偶 si臋 zaci膮艂.

Zg艂o艣 nadu偶ycie #103 24 listopada 2016, 21:41

RewKa Gotowa na wszystko

megan33 napisa艂(a)

by艂am dzi艣 na pobraniu krwi prawie godzin臋 sta艂am ,taka kolejka dzi艣 by艂a, a potem jeszcze musia艂am i艣膰 po zwrot kasy, bo mi pani jedno badanie 藕le policzy艂a

md艂o艣ci nadal mam , ale nasilaj膮 si臋 po po艂udniu i na wiecz贸r a nie z rana- wi臋c jak tylko dziewczyny po艂o偶臋 spa膰 to sama te偶 si臋 k艂ad臋 spa膰
do tego w nocy nawet mnie mdli jak si臋 przebudz臋 :(
ju偶 mam troch臋 do艣膰 :(

Te偶 tak mia艂am :) przy pierwszej ci膮偶y, teraz te偶 czasem atak... mam na to trzy sposoby :P
1. Staram si臋 utrzymywa膰 sta艂y tryb (o podobnej godzinie wstawa膰 i k艂a艣膰 si臋).
2. Podjadam co艣 ci膮gle, albo chocia偶 pij臋 jakie艣 p艂yny ( nawet ko艂o 艂贸偶ka sta艂a zawsze miseczka z paluszkami albo krakersami :P )
3.Pe艂ne kieszenie migda艂贸w - jak co艣 myk par臋 do ust i zajada艂am.

Dziewczyny z poprzedniej grupy poleca艂y jeszcze imbir :)

Oby szybko mni臋艂o z艂e samopoczucie.

A tak w og贸le, mam na imi臋 Ewa, i jestem obecnie w 9 tyg ci膮偶y.
Zaraz uzupe艂ni臋 suwaki :) Bo ju偶 mnie tu wieki nie by艂o.

Zg艂o艣 nadu偶ycie #104 24 listopada 2016, 21:55

RewKa Gotowa na wszystko
A suwaczki jako艣 inaczej wyliczaj膮 ni偶 gin :D
Ale to nie du偶a r贸偶nica, wszystko w ramach b艂臋du.

Zg艂o艣 nadu偶ycie #105 25 listopada 2016, 16:24

Askim Fajna mama
Witaj Rewka :) Im nas wi臋cej tym weselej ;)

Megan ja tez ostatnio k艂ad臋 si臋 zaraz po po艂o偶eniu dziewczynek, jestem tak wypompowana po ca艂ym dniu, ze jedyne, o czym my艣l臋, to cieple 艂贸偶eczko, ksi膮偶ka i herbatka.

RewKa napisa艂(a)

A suwaczki jako艣 inaczej wyliczaj膮 ni偶 gin :D
Ale to nie du偶a r贸偶nica, wszystko w ramach b艂臋du.

No nie wiem, u Megan na suwaczku od jakiego艣 czasu widz臋 6t4d, m贸j od dw贸ch dni pokazuje r贸wniutko 13 tydzie艅 :P

Zg艂o艣 nadu偶ycie #106 25 listopada 2016, 19:31

Askim dzi艣 m贸j suwaczek pokazuje dobrze 9t6dz,
Rewka witaj

Ja ju偶 le偶臋 w 艂贸偶ku i jak zwykle walcz臋 z mdlosciami
Rewka twoje sposoby wszystkie stosuje ale to i tak niestety niewiele daje, najwi臋cej migda艂y pomagaj膮
Ostatnio w og贸le nie mam apetytu jedyne co to mi serek wiejski pasuje , i na zupy mam ochot臋 najbardziej pomidorow膮

Naprawd臋 mam nadziej臋 偶e za jakie艣 2tygodnie te mdlosci min膮

Zg艂o艣 nadu偶ycie #107 25 listopada 2016, 21:57

RewKa Gotowa na wszystko

megan33 napisa艂(a)

Askim dzi艣 m贸j suwaczek pokazuje dobrze 9t6dz,
Rewka witaj

Ja ju偶 le偶臋 w 艂贸偶ku i jak zwykle walcz臋 z mdlosciami
Rewka twoje sposoby wszystkie stosuje ale to i tak niestety niewiele daje, najwi臋cej migda艂y pomagaj膮
Ostatnio w og贸le nie mam apetytu jedyne co to mi serek wiejski pasuje , i na zupy mam ochot臋 najbardziej pomidorow膮

Naprawd臋 mam nadziej臋 偶e za jakie艣 2tygodnie te mdlosci min膮

Oby :>
Widz臋, 偶e masz w domu weso艂膮 armi臋 (dw贸jka dzieciaczk贸w) To nie do艣膰 偶e pewnie nie masz czasu dla siebie, to jeszcze te md艂o艣ci.

Zg艂o艣 nadu偶ycie #108 25 listopada 2016, 22:02

Askim Fajna mama
Kurcze to u mnie co艣 nie tak? Ca艂y czas 藕le mi si臋 wy艣wietla :/

Moje w艂asnie posz艂y spa膰, ja tez powoli si臋 zbieram. Jutro od rana sprz膮tanie, bo dzi艣 ju偶 nie da艂am rady, wsz臋dzie syf. I jeszcze prasowanie czeka blee... Planowa艂am p贸j艣膰 z dziewczynkami na uroczyste zapalenie 艣wi膮tecznych dekoracji w centrum miasta, ale zobaczymy, jak b臋dzie z pogod膮 i moimi si艂ami.

Megan ju偶 wkr贸tce powinnas poczu膰 si臋 lepiej. Dobranoc :*

Zg艂o艣 nadu偶ycie #109 28 listopada 2016, 8:33

Hej dziewczyny! Ja tez nie czuje si臋 najlepiej szczerze to ju偶 mam tego dosy膰 t臋 md艂o艣ci i 藕le samopoczucie mnie dobijaja馃様 c贸rcia dokucza jak nigdy dot膮d, m膮偶 wyje偶d偶a z tekstami ze ci膮gle si臋 藕le czuje馃槓 psychicznie te偶 jestem jakim艣 wrakiem. Chce cho膰 jeden dzie艅 odpoczynku w samotno艣ci mo偶e moja mama mi pomo偶e z c贸rk膮 a ja w ko艅cu zas艂u偶enie odpoczne

Zg艂o艣 nadu偶ycie #110 29 listopada 2016, 10:15

Dziewczyny co u Was? Ja jutro mam wizyte u gina. A sk膮d wogole jeste艣cie? W Lublinie od wczoraj pada 艣nieg馃榿