Witaj na Forum FajnaMama!

Ogl膮dasz nasze forum jako Go艣膰, co nie daje Ci pe艂nego dost臋pu do wszystkich opcji i mo偶liwo艣ci forum.

Nie b臋d膮c zarejestrowanym, nie mo偶esz tak偶e bra膰 udzia艂u w dyskusjach. Gor膮co zach臋camy do darmowej rejestracji,
co umo偶liwi Ci pisanie wiadomo艣ci, branie udzia艂u w sondach, zamieszczanie w艂asnych zdj臋膰 oraz dost臋p do wielu innych udogodnie艅.

Rejestracja jest szybka i 艂atwa. Zarejestruj si臋.

Czerwiec 2017 馃槞

Zg艂o艣 nadu偶ycie #71 4 listopada 2016, 16:30

Motylek0206 Gotowa na wszystko
Hej dziewczyny 馃槉 to i ja do艂膮cz臋 do Was馃槈 Jestem lipcowka 2015 a teraz termin z OM wychodzi na 19.06. Powiem Wam, 偶e czuje si臋 okropnie i potrzebuje wsparcia mile wspominam forum Fajna Mama馃榿M臋cz膮 mnie ca艂odniowe md艂o艣ci, kr臋ci mi si臋 w g艂owie i ci膮gle jestem zm臋czona przez co czuje ze zaniedbuje troch臋 moja c贸rk臋 bo poprostu nie mam si艂y na nic. Mam nadziej臋 ze nied艂ugo to minie!

Zg艂o艣 nadu偶ycie #72 5 listopada 2016, 13:17

Askim Fajna mama
Motylek witaj :) Ma艂o nas tu, ale mo偶e z czasem si臋 rozkr臋ci.

Pociesz臋 cie, ze jeszcze niedawno czu艂am si臋 tak jak ty teraz, a ju偶 od kilku dni wr贸ci艂am do 偶ycia ;) Teraz z kolei gn臋bi mnie brak snu, m艂odsza c贸rka si臋 przezi臋bi艂a i bardzo cz臋sto budzi si臋 w nocy. Zapowiada si臋 weekend w domu z ma艂ymi marudami :P Byle do poniedzia艂ku.

Zg艂o艣 nadu偶ycie #73 5 listopada 2016, 20:30

Askim dzi臋kuj臋馃槉mam nadziej臋 ze to nied艂ugo minie bo jak narazie nie ma poprawy w moim samopoczuciu馃槯 zdr贸wka dla c贸rki馃槝 te偶 wiem co to brak snu u Nas z kolei z膮bki dokuczaja!

Zg艂o艣 nadu偶ycie #74 7 listopada 2016, 9:34

megan33 Zaprawiona w bojach
Motylek witaj :)

u mnie samopoczucie do bani- md艂o艣ci, wymioty, zm臋czenie nie odpuszczaj膮 :(

w艂a艣nie popijam herbatk臋 mi臋tow膮

wczoraj mieli艣my imprez臋 urodzinow膮 moich dziewczyn - narobi艂am si臋 jak g艂upia( a nic prawie je艣膰 nie mog艂am ,bo mi wszystko 艣mierdzi :P :) , ale dziewczyny zadowolone z tort贸w by艂y, go艣cie najedzeni, a ja tylko czeka艂am a偶 ju偶 sobie p贸jd膮 (wiem nie 艂adnie) - ale tak mnie muli艂o, a nikt jeszcze nie wie wi臋c musia艂am robi膰 dobr膮 min臋 do z艂ej gry
ale za to dzi艣 mog臋 odpocz膮膰 :)

by艂am ostatnio na wizycie i widzia艂am serduszko , ale niestety bije nieco wolniej ni偶 powinno - wi臋c za 2 tyg kolejna wizyta, leki bez zmian - mam nadziej臋 偶e b臋dzie dobrze

Zg艂o艣 nadu偶ycie #75 10 listopada 2016, 11:04

Megan33 trzymam kciuki 偶eby by艂o dobrze馃槝 ja mam wizyte 16 listopada a偶 si臋 boj臋 czy tam wszystko w porz膮dku bo jeszcze nie by艂o wida膰 zarodka ma pierwszej wizycie. A czuje si臋 okropnie md艂o艣ci nie ust臋puj膮 i te zawroty g艂owy a jeszcze od jutra go艣ci mamy na d艂ugi weekend

Zg艂o艣 nadu偶ycie #76 10 listopada 2016, 16:29

motylek na pewno wszystko b臋dzie u ciebie w porz膮dku :) md艂o艣ci wsp贸艂czuj臋 i 艂膮cze si臋 w cierpieniu :) a za go艣ci podziwiam - ja bym nie mia艂a si艂y

u mnie te偶 md艂o艣ci ca艂y dzie艅 m臋cz膮, wymioty rano ,do tego zm臋czenie i senno艣膰 -masakra
a dzi艣 w szkole wychowawczyni mojej c贸rci mi powiedzia艂a, 偶e 藕le wygl膮dam i pyta艂a czy co艣 si臋 sta艂o - tak偶e no wygl膮dam tak jak si臋 czuj臋 :P
ja odliczam tygodnie do II trymestru bo licz臋 偶e wtedy wszystko minie tak jak poprzednio

co tam u reszty dziewczyn? odezwijcie si臋

Zg艂o艣 nadu偶ycie #77 11 listopada 2016, 14:54

Askim Fajna mama
U nas kiepskie dni ostatnio. Ma艂a w kiepskim humorze, jak nie marudzi i nie p艂acze to taki z niej rozb贸jnik, ze szok. Staram si臋 ja czym艣 zaj膮膰, chodzimy na grupy dla maluch贸w, ale pod koniec dnia padam na twarz. Wczoraj ju偶 po 贸smej by艂am w 艂贸偶ku :/
Starsza c贸rka za to znudzi艂a si臋 chodzeniem do szko艂y i nie mo偶e doczeka膰 si臋 ferii 艣wi膮tecznych, bo wyje偶d偶amy do rodziny. Tak wiec og贸lnie atmosfera bywa napi臋ta ;)

Ja czuj臋 si臋 ca艂kiem dobrze. Tylko zm臋czenie szybciej mnie dopada. Czasem po ca艂ym dniu boli mnie spojenie 艂onowe, czasem plecy, bywa, ze w nocy musz臋 wsta膰 do ubikacji, ale og贸lnie nie narzekam.

Zg艂o艣 nadu偶ycie #78 14 listopada 2016, 10:09

by艂am dzi艣 na badaniach (118z艂), a w czwartek wizyta -ju偶 si臋 stresuj臋

samopoczucie bez zmian- do kitu :( no ale nie ma co narzeka膰 :) ju偶 nied艂ugo b臋dzie lepiej :)

Zg艂o艣 nadu偶ycie #79 14 listopada 2016, 10:13

duszka Fajna mama
Megan ja zap艂aci艂am ostatnio 200z艂 :)

Zg艂o艣 nadu偶ycie #80 14 listopada 2016, 13:03

Hej dziewczyny馃槝 jak tam u Was? Ja jestem umeczona po weekendzie i w ko艅cu mog臋 troch臋 odpocz膮膰. W 艣rod臋 mam wizyte u ginekologa i ju偶 si臋 martwi臋 jak to b臋dzie bo coraz cz臋艣ciej mnie brzuch boli a to mnie troch臋 niepokoi馃槸

Zg艂o艣 nadu偶ycie #81 14 listopada 2016, 21:45

duszka Fajna mama
Motylek mnie te偶 boli jak za du偶o robi臋. Musimy wi臋cej odpoczywa膰

Zg艂o艣 nadu偶ycie #82 15 listopada 2016, 6:34

duszka Fajna mama
Dzie艅 dobry! Mi艂ego dnia :)

U mnie bardzo mro藕no . Wybieram si臋 z synem do laboratorium , musimy zrobi膰 badania bo moje dziecko gra w kosza i potrzebne jest za艣wiadczenie lekarskie .

Zg艂o艣 nadu偶ycie #83 15 listopada 2016, 8:31

Askim Fajna mama
Dzie艅 dobry :)
U nas deszczowo i szaro- buro. Jeste艣my na nogach od 5:30, m艂oda nie 艣pi ostatnio zbyt dobrze.
Dzi艣 mam w planach kawk臋 z przyjaci贸艂k膮, a potem jedziemy z moim K. po paszport m艂odej :) Musz臋 jeszcze znale藕膰 chwil臋, 偶eby podej艣膰 z telefonem do serwisu, bo co艣 nie dzia艂a, jak powinien.

Motylek lekkie b贸le nie musz膮 艣wiadczy膰 o niczym z艂ym, ale lepiej na siebie uwa偶aj.

Zg艂o艣 nadu偶ycie #84 15 listopada 2016, 13:27

Dzie艅 dobry馃槉 wczoraj by艂 bardzo kiepski dzie艅 tak mnie wszystko bola艂o ze z 艂贸偶ka nie mog艂am si臋 ruszy膰 a tu ma艂a dokuczala馃槯 ale dzisiaj ju偶 jest lepiej nawet zupe ugotowalam馃槈 teraz marz臋 o drzemce. Jutro mam wizyte u lekarza zobaczymy mam nadziej臋 ze wszystko jest dobrze. Askim, Duszka oj tak trzeba wi臋cej odpoczywa膰 tylko kiedy馃槈

Zg艂o艣 nadu偶ycie #85 15 listopada 2016, 13:30

duszka Fajna mama
Motylek ja wczoraj te偶 mia艂am ci臋偶ki dzie艅 , dlatego dzi艣 odpoczywam. O 15:30 mam wizyt臋 z synem u lekarza sportowego , m膮偶 w pracy . Musimy i艣膰 na piechot臋, dlatego teraz musz臋 odpocz膮膰 ;)

Zg艂o艣 nadu偶ycie #86 17 listopada 2016, 8:40

motylek jak po wizycie ?

ja mam wizyt臋 dzisiaj o 16.30

Zg艂o艣 nadu偶ycie #87 17 listopada 2016, 18:28

Megan33 ca艂e szcz臋艣cie wszystko w porzadku馃榿馃榿馃榿 widzia艂am swojego dzidziusia ma 30mm馃槈 wyniki bada艅 i wszystko ksiazkowo a tak sie martwilam. Mam juz karte ciazy i musialam juz pracodawce poinformowac bo niedlugo konczy mi sie tez wychowawczy ze bede ma zwolnieniu. A u Ciebie jak tam?

Zg艂o艣 nadu偶ycie #88 17 listopada 2016, 18:30

Dziewczyny macie jakis spos贸b na b贸le g艂owy? Mnie odpadaj膮 zawsze na wiecz贸r takie migrenowe no masakra馃槯

Zg艂o艣 nadu偶ycie #89 18 listopada 2016, 8:50

motylek fajnie 偶e widzia艂a艣 dzidziusia :)
ja mojego te偶 wczoraj widzia艂am macha艂 r膮czk膮 :) ma 22 mm :) serduszko jeszcze minimalnie szybciej powinno by膰, ale leki mam zmniejszone wi臋c wnioskuje 偶 ejest ju偶 lepiej :) 聽 i powoli mog臋 zacz膮膰 si臋 cieszy膰 :)
kolejna wizyta za 2 tyg i wtedy dostane kart臋 ci膮偶y :)
na b贸le g艂owy nic nie pomog臋 , a gina nie pyta艂a艣 ?
m贸j mia艂 mi jeszcze cos na md艂o艣ci poleci膰 ale z tych emocji 偶e z dzidzi膮 wszystko ok zapomnia艂am mu przypomnie膰
a co u reszty dziewczyn?

Zg艂o艣 nadu偶ycie #90 18 listopada 2016, 13:07

Askim Fajna mama
Cze艣膰 dziewczyny :)
U mnie po staremu, czuj臋 si臋 tak sobie. Swoje bejbi zobacz臋 w czwartek :)
Na b贸le g艂owy nic opr贸cz paracetamolu i 艂贸偶ka nie poradz臋. Tez mi troch臋 dokucza艂y,
ale ju偶 jest du偶o lepiej. Na md艂o艣ci pomaga艂o mi zjedzenie czego艣 s艂onego- krakersa, oliwki, itp. Najbardziej mnie m臋czy艂y, zanim cokolwiek zjad艂am, albo w samochodzie.