Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Czerwiec 2017 😙

Zgłoś nadużycie #271 9 stycznia 2017, 18:16

RewKa Gotowa na wszystko
U mnie zarówno za pierwszym razem, jak i za drugim serce powiedziało :) Przy pierwszej ciąży wiedziałam że dziewuszka ( od początku miała imię) i dziewuszka, a teraz od razu czułam że chłopak ( chociaż chciałam drugą dziewczynkę) i... chłopak :)

A Wy jak czujecie?

Zgłoś nadużycie #272 9 stycznia 2017, 18:27

julia_20.06 Początkująca
Ja zawsze bylam mięsożercą, słodycze mogły w ogóle nie istnieć. Nie myślałam, ze smaki mogą się tak pozmieniać 😁 nie ukrywam, że marze o chłopcu. Jestem bardzo ciekawa jak to wyjdzie 😁

Zgłoś nadużycie #273 10 stycznia 2017, 9:23

megan33 Zaprawiona w bojach
ja po wizycie , dzidzia ma 226 gram, rozwija się prawidłowo, strasznie się wierciło - i oczywiście nie pokazało kim jest , także muszę czekać do kolejnej wizyty

co do przeczuć - nie mam , chciałabym dziewczynkę , oczywiście tak naprawdę jest mi wszystko jedno byle było zdrowe :) ale jakoś bliżej mi do dziewczynek, nie wiem jak to jest być mamą chłopca :P

Zgłoś nadużycie #274 10 stycznia 2017, 10:27

Askim Fajna mama
Megan super, ze wszystko dobrze :)

Ja nie mam żadnych przeczuć, nic mi dusza nie podpowiada.

Zgłoś nadużycie #275 10 stycznia 2017, 20:18

RewKa Gotowa na wszystko

megan33 napisał(a)

ja po wizycie , dzidzia ma 226 gram, rozwija się prawidłowo, strasznie się wierciło - i oczywiście nie pokazało kim jest , także muszę czekać do kolejnej wizyty

co do przeczuć - nie mam , chciałabym dziewczynkę , oczywiście tak naprawdę jest mi wszystko jedno byle było zdrowe :) ale jakoś bliżej mi do dziewczynek, nie wiem jak to jest być mamą chłopca :P

Jak nic nie było widać to duża szansa że dziewuszka :D Bo u mojego już w 14 tc było widać atrybut męski...heheh. Ale najważniejsze że dzidzia dobrze, zdrowo rośnie :)

Zgłoś nadużycie #276 11 stycznia 2017, 8:40

rewka może masz rację, moje dziewczyny też długo nie chciały się ujawnić :)

panny odprowadzone , mąż nas dziś podrzucił więc nie zmarzłyśmy - ja teraz pije gorącą herbatkę i biorę się za sprzątanie i obiad
dziś już trochę lepiej spałam - kaszel trochę mniej męczył, za to wczoraj na zebraniu w szkole strasznie mnie męczył :( aż wstyd normalnie

miłego i ciepłego dnia :)

Zgłoś nadużycie #277 11 stycznia 2017, 9:10

Askim Fajna mama
U nas strasznie dziś wieje i pada deszcz :/
Na razie piję kawkę, za godzinę starsza córa idzie do szkoły, a potem ja do dentysty brrr :( Po południu idziemy z małą na zajęcia dla dzieciaczków. Mam nadzieję, ze nikogo nie zawieje w taka pogodę.

Zgłoś nadużycie #278 11 stycznia 2017, 12:41

RewKa Gotowa na wszystko
U nas też dzisiaj głowę urywa :) ale za to piękne słonko.
Jutro ponoć ma być już pasqdnie.

Ja jutro dzień z młodą :) bo idzie do okulisty na 11.00, więc nie wysyłam jej do przedszkola. A 13stego ma Bal :D Dzisiaj byłam odebrać dla niej kostium. Oczywiście Wróżka - Księzniczka :P Bo za co innego może się dziewczynka przebrać.

A ja dzisiaj średnio :> Głowa boli (chyba przez ten wiatr) i nie mam kompletnie apetytu od wczoraj. Normalnie aż mnie odrzuca od jedzenia. W związku z tym mało co jem, a jak już przekąszę to jakieś suche żarcie typu krakers albo paluszki :/ Mam nadzieję, że szybko to odpuści.

Zgłoś nadużycie #279 11 stycznia 2017, 13:22

Askim Fajna mama
U nas tez już wyszło słońce. Ale na spacer nie ma szans, Aylin by nie ustala na tym wietrze. Przynajmniej na tej grupie się pobawi, bo w domu potrafi być nieznośna, gdy już się nudzi bez wychodzenia na dwór.

Zgłoś nadużycie #280 11 stycznia 2017, 13:32

julia_20.06 Początkująca
Bedzie córeczka 😊 pięknie nam sie pokazała 😊 pomimo mrozów słońce pięknie świeci. Nic tylko spacerowac😁 podziwiam Was, że tak opiekujecie się swoimi starszymi pociechami, które wymagają tyle energii😊 ja to ciągle bym spala😁

Zgłoś nadużycie #281 11 stycznia 2017, 14:57

RewKa Gotowa na wszystko

julia_20.06 napisał(a)

Bedzie córeczka 😊 pięknie nam sie pokazała 😊 pomimo mrozów słońce pięknie świeci. Nic tylko spacerowac😁 podziwiam Was, że tak opiekujecie się swoimi starszymi pociechami, które wymagają tyle energii😊 ja to ciągle bym spala😁

Gratulacje! :D
A imię już macie? Czy jeszcze pertraktujecie?

Jak się urodzi, a Wy zaplanujecie drugie - zobaczysz Świat się zmienia :) Na pierwszym miejscu jest to dziecię, które trzymasz za rękę, zaraz potem to pod sercem. Ja w pierwszej ciąży też ciągle spałam :D Teraz po prostu nie ma czasu na to :D Relaksuję się inaczej... tuląc starszą córkę, czytając jej bajkę lub oglądając z nią jej ulubione kreskówki.

Zgłoś nadużycie #282 11 stycznia 2017, 17:04

Askim Fajna mama

julia_20.06 napisał(a)

Gratulacje :)
To twoje pierwsze dziecko, prawda? Przyzwyczaisz się do niewyspania ;) Po porodzie priorytety się zmieniają, już nie poleniuchujesz tak bardzo, ale tez masz motywacje, żeby robić coś dla dzieci i z dziećmi :) . Z moimi pannami czasem jest tak, ze łatwiej mi jest zorganizować jakieś wyjście, niż wymyślać im zabawy w domu, gdy one akurat mają humor na dogryzanie sobie.

Zgłoś nadużycie #283 11 stycznia 2017, 18:26

julia_20.06 Początkująca
Dziękuję Wam😊 imię dopiero będziemy wybierac😁 pomimo, że to wlasnie pierwsza ciąża staram się jakoś na spokojnie do tego wszystkiego podchodzić 😁 juz nie mogę die doczekać kiedy mój czas będzie taki wypelniony😊

Zgłoś nadużycie #284 11 stycznia 2017, 21:27

Motylek0206 Gotowa na wszystko
Julia gratuluję, córeczki sa cudne❤ ja się nie mogę już doczekać mojego usg polowkowego a to dopiero 15 lutego. Fajnie ze tak wcześnie wam się pokazała ale chyba myslalas ze synek będzie?😉

Zgłoś nadużycie #285 11 stycznia 2017, 21:45

julia_20.06 Początkująca
Chciałam synka ale przeczucia mówiły co innego także moja intuicja mnie nie myliła 😊 najważniejsze, że wszystko inne jest w porządku i póki co mogę cieszyć sie w spokoju tym stanem😊

Zgłoś nadużycie #286 11 stycznia 2017, 22:07

RewKa Gotowa na wszystko
Córki są super :D

I ten pierwszy okres.. jak są malutkie, to mama jest dla nich niczym Królowa. Najpiękniejsza, najmądrzejsza... naj :P (Ty też tak myślisz o swoim dziecku :D więc jest między wami więź tak silna jak żadna inna ).

Wiem że za parę lat to się zupełnie zmieni ... ale nie chcę na razie o tym myśleć :P

Zgłoś nadużycie #287 12 stycznia 2017, 15:27

Askim Fajna mama
Mam dziś masakryczny dzień. Od samego rana boli mnie głowa, i to aż do wymiotów. Leżałam i przysypiałam prawie do pierwszej. K. ogarnął dziewczyny, psa, zrobił mi śniadanie (zjadłam ledwo kilka kęsów) i musiał jechać załatwić parę spraw, ma wrócić odebrać córkę ze szkoły. Ciekawe, czy zdąży.

Zgłoś nadużycie #288 12 stycznia 2017, 15:45

Askim współczuję samopoczucia :( i gratuluję 20 tygodnia :)

ja już dziewczyny odebrałam i nawet ulepiłyśmy bałwana na ogródku :) głównie one lepiły ja tylko pomogłam ustawić :)
teraz się grzeją przy gorącej czekoladzie a ja przy herbatce :)
jeszcze jutro i mamy ferie - wyśpimy się w końcu może , bo coś ostatnio kiepsko ze wstawaniem

Zgłoś nadużycie #289 12 stycznia 2017, 15:52

RewKa Gotowa na wszystko

Askim napisał(a)

Mam dziś masakryczny dzień. Od samego rana boli mnie głowa, i to aż do wymiotów. Leżałam i przysypiałam prawie do pierwszej. K. ogarnął dziewczyny, psa, zrobił mi śniadanie (zjadłam ledwo kilka kęsów) i musiał jechać załatwić parę spraw, ma wrócić odebrać córkę ze szkoły. Ciekawe, czy zdąży.

To pewnie te szalone niże przesuwające się po europie :/ U was pewnie też nieciekawa pogoda? Oby szybko przeszło. A masz możliwość zmierzenia ciśnienia? Może mała kawka z mlekiem by pomogła ( jak za niskie). Mnie wczoraj taka kawa postawiła na nogi.

Zgłoś nadużycie #290 12 stycznia 2017, 15:55

RewKa Gotowa na wszystko

megan33 napisał(a)

Askim współczuję samopoczucia :( i gratuluję 20 tygodnia :)

ja już dziewczyny odebrałam i nawet ulepiłyśmy bałwana na ogródku :) głównie one lepiły ja tylko pomogłam ustawić :)
teraz się grzeją przy gorącej czekoladzie a ja przy herbatce :)
jeszcze jutro i mamy ferie - wyśpimy się w końcu może , bo coś ostatnio kiepsko ze wstawaniem

Heheh ja mam zawsze problem ze wstaniem rano :D A córka idzie w nasze ślady, ma dopiero 3 lata skończone a i tak lubi pospać do 8.00 - 8.30, a czasami nawet do 9.00-10.00. Przy czym idzie spać najpóźniej o 21.00.

To na kiedy macie terminy + -? Bo te suwaczki to od dawna nie pokazują prawdy :D
Ja na koniec czerwca, ok 27.