Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Czerwcówki 2015

Zgłoś nadużycie #6771 8 września 2015, 14:22

pendzllowa Gotowa na wszystko
Tak tu zaglądam co jakiś czas w oczekiwaniu na dobre wieści... Kamilka co u Ciebie ?? :)

Zgłoś nadużycie #6772 23 września 2015, 13:32

kamilka Fajna mama
hej.
już dawno miałam wpaść i się pochwalić....
i mogłam wpaść bo było czym. w tym sęk że było.....
to już czas przeszły...
po ogromnej ilości badań i oczekiwań na start starań w końcu w 9 cyklu udało się i zobaczyłam 2 upragnione krechy. beta urosła pięknie. od razu zestaw leków acard, heparyna, luteina duphaston.
Jednak potem ustały mi objawy i zrobiłam kontrolnie betę, która przestała pięknie przyrastać a na usg mało wyraźne postępy. Moje życie zawaliło się kolejny raz... po usg jak było wiadomo że nic z tego nie będzie odstawiłam progesteron i na drugi dzień poronienie samoistne... udało się uniknąć szpitala i zabiegu.
ciąża skończyła się w 7 tygodniu. dziś mija 3 tydzień....
teraz pustka...
kolejne wizyty i badania przede mną.
szkoda że nie mogę niczym dobrym sie pochwalić....
ale Wam gratuluje zdrowych dzieciaków!!
pozdrawiam wszystkie dziewczyny!!!!!!!!!!!!!

Zgłoś nadużycie #6773 23 września 2015, 14:43

pendzllowa Gotowa na wszystko
Kamilka przykro mi to czytać... dużo siły dla Ciebie :* Ja dla pocieszenian napisze Ci że córeczkę mam zdrową ale po porodzie ja mogłam się z życiem pożegnać. Na szczęście wszystko skończyło się dobrze, ale ciągle żyje w nerwach. Jeszcze dużo czasu minie zanim o tym zapomnę.

Zgłoś nadużycie #6774 26 września 2015, 9:03

kamilka Fajna mama
Przykro mi że poród traumatyczny. Niestety coraz częściej o tym słyszę. Moja szwagierka też ledwo ledwo uszła z życiem. Teraz koleżanka podobnie. Jakaś słaba ta opieka medyczna przy porodach.
Cieszę się że wszystko dobrze już i dzidziuś zdrowy. Dbajcie o siebie! Jak się u mnie coś zmieni (jeśli w ogóle) na lepsze to wpadnę się pochwalić. Ale w cuda nie wierzę.....
Pozdrawiam.

Zgłoś nadużycie #6775 29 września 2015, 7:59

Dharma Gotowa na wszystko
Zapraszam wszystkie spacerujące mamy do zabawy :D

https://www.endomondo.com/challenges/25082792

Zgłoś nadużycie #6776 8 października 2015, 19:21

mamabm Świeżo upieczona
Witam,

Zapraszam do polubienia mojej strony na facebooku - KRASNALKOWO, będą tam prowadzone licytacje expresowe tzn. trwające 1 dzień. Pierwsze licytacje już 18 października. Zapraszam.

Licytacje pięknych ubranek nowych i używanych dla chłopców i dziewczynek od 50 cm do 164 cm.

Oto link do Krasnalkowa

https://www.facebook.com/Krasnalkowo-909239705831379

Pozdrawiam
Ania