Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Czerwcóweczki 2016 ✌️

Zgłoś nadużycie #10671 3 stycznia 2017, 15:10

Paola_33 Supermama
Na jutro zapowiadają obfite opady, w woj. maz. tylko 7-14 cm. czapę ale za to w połączeniu z silnym, dochodzącym do 70 km/h wiatrem..!!

Będzie mi znowu dzieci wicher dzieci zaginał i cofał do domu, w porannym marszu do przedszkola ;-)
3 kroki w przód, 7 w tył :-D :-D :-D
Jestem wróżka-meteorolog, NAWET ZAWIEJE, ZAMIECI ŚNIEŻNE JUŻ NA HORYZONCIE WYCZUWAM, CHOĆ o tym jeszcze nie piszą...
Przynajmniej DZIECI będą szczęśliwe, wszystkie, które kochają lepienie bałwanów, śnieżne bitwy, czy sanki (łyżwy)... CZYLI WSZYSTKIE, CHYBA...
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #10672 10 lutego 2017, 0:00

lubisia Gotowa na wszystko
Heeeej dziewczyny!
Paola, uwielbiam Cię czytac :D Twoje dziewczyny to naprawdę ciekawe przypadki :) To jak zachowywala sie Twoja Idalka 1 stycznia, to nasz wieczorny rytual u starszego syna przed snem. Zawsze tak wariuje gdy jest zmęczony ;)
Różyczka jak wyrosła, chociaż taka drobniutka jest, delikatna, aniołek :)
Kasiek, Antos jest przeslodki :) I macie fajnego fotografa.
Buka, nasza Kaja ma podobne gabaryty 9400g i 74cm ;)
A ja się tyle czasu nie odzywalam... Jej.. Wiecie ze przez ten czas zaczęłam popadac w pracoholizm? Jedna osoba mi to uswiadomila i zaczęłam zmieniac myslenie. W zyciu bym siebie nie podejrzewala, a jednak. Praca stała się najwazniejsza, do tego stopnia, ze jakikolwiek telefon czy próba odwiedzenia nas, irytowała mnie, bo przeciez muszę pracowac! Czekalam az dzieci pojda spac, zeby pracowac. Syf w domu bo ja musze pracowac. Kolezanka przyszla na piwo, a ja mialam wyrzuty sumienia, ze zamiast pracowac, się relaksuję.
Obiecywalam ludziom, ze zdąże, więc zdąże. Nie szkodzi, ze synowi obiecalam, ze sie z nim pobawie, obcy ludzie wazniejsi:/ Teraz gdy juz to wiem, dzieci znowu stały sie najwazniejsze. Klienci czasem sie obrazaja, ale dzieci są szczęśliwsze. Mam wrażenie, że Kajka przeze mnie gorzej sie rozwija. Nie siedzi, nie próbuje nawet. Jedynie do stania ją ciągnie. Na szczęście jest bardzo pogodna. Choc ostatnio było strasznie. Wychodzil jej pierwszy ząb, co przypłaciła zapaleniem oskrzeli, a potem gorączką i nieprzespanymi nocami. Nie chce pić mleka, czesto potrafi nie jest przez 7 godzin w dzien:/ Wprowadzanie pokarmow ciezko nam idzie. Wszystko przez zęba. U syna tego nie bylo! Ale za to zaczela gadac "Dziadzia" i "tata" i probuje nasladowac kotka :D

Zgłoś nadużycie #10673 22 lutego 2017, 0:18

Chyba juz wszystkie zrezygnowalyscie. No dalej dalej. Wracajcie! :)

Zgłoś nadużycie #10674 22 lutego 2017, 21:27

Kasiek25 Fajna mama
Lubisia tu nikt nie pisał a ja z czerwcóweczkami na fb non stop.Milion postów dziennie :) no ale napiszę co u nas :) Antoś ma 2 ząbki i teraz idą kolejne, zaczął samodzielnie siadać jak miał 6,5 miesiąca, teraz już raczkuje po całym domu i staje przy czym tylko się da :D jest teraz na etapie, że tylko u mamy mu dobrze, chociaż z innymi też chętnie się bawi. Mam dużo znajomych z dziećmi więc często robimy spotkania u każdej w domu i dzieci razem świetnie się bawią. Antoś za tydzień kończy 8 miesięcy i jest ślicznym blondaskiem z niebieskimi oczkami :D ja jestem zakochana w nim na maxa :D aaa i od ok 3 tyg zazwyczaj przesypia mi noce mimo że nadal karmię piersią. Dietę rozszerzamy i bardzo dobrze nam idzie bo Antek to mały żarłoczek i uwielbia nowe smaki. No to tyle :*

Zgłoś nadużycie #10675 24 lutego 2017, 16:01

Wow! Ania, to ale Ci sie ideal trafil :) Wszystko pięknie ladnie idzie ;) I faktycznie slodki pyszczek :)
Nam wlasnie wyszedł drugi zab bezboleśnie, tym razem dwójka :P Ale super soe ten Twój synus rozwija ruchowo. Kaja daleko za nim. Pewnie szybko Ci zacznie chodzić. Szykuj sie :)

Co do forum na fb, unikam przeludnionych for bo na ostatnim, gdzie bylysmy bardzo zzyte, doszlo di strasznych kłótni bo ktos rzucił pomysl zeby stworzyć regulamin, np. zeby codziennie pisac:/

Zgłoś nadużycie #10676 24 lutego 2017, 16:01

Wow! Ania, to ale Ci sie ideal trafil :) Wszystko pięknie ladnie idzie ;) I faktycznie slodki pyszczek :)
Nam wlasnie wyszedł drugi zab bezboleśnie, tym razem dwójka :P Ale super soe ten Twój synus rozwija ruchowo. Kaja daleko za nim. Pewnie szybko Ci zacznie chodzić. Szykuj sie :)

Co do forum na fb, unikam przeludnionych for bo na ostatnim, gdzie bylysmy bardzo zzyte, doszlo di strasznych kłótni bo ktos rzucił pomysl zeby stworzyć regulamin, np. zeby codziennie pisac:/

Zgłoś nadużycie #10677 24 lutego 2017, 19:21

Kasiek25 Fajna mama
Lubisia jaka Ania? przecież ja Kasia jestem :D u nas na forum miła, rodzinna atmosfera :) zresztą przeniosłyśmy się stąd na fb więc razem szłyśmy przez nasze ciąże, porody i teraz wychowywanie dzieci :D

Zgłoś nadużycie #10678 4 kwietnia 2017, 12:20

Przepraszam Kasia. Mi mózg ciazowy został po ciazy i wciaz mi sie wszystko myli. Praca po nocach tez robi swoje ;) No to w takim razie wracam do mojego forum listopadowych mam 2012. Powodzenia dziewczyny :)

Zgłoś nadużycie #10679 6 maja 2017, 20:53

Laura_Lessing Zaprawiona w bojach
Hej,
tu Laurka, znajoma Paoli. Pochwaliła mi się, że chociaż bez specj. starań z mężem, udało im się znów zaciążyć. JeZu, rekordziści chyba. Piata ciąża :-o
Jest dopiero przed 1. wizytą gin, po 3 bad. Bety HCG, idzie zobaczyć serduszko 5. Dziecka w... Dniu Mamy. Symboliczne... Szok. :-)
Przepraszam, że sie wpisuje Wam. Ja też się staram z mężem i powoli tracimy nadzieję. 3 rok starań...

Zgłoś nadużycie #10680 6 maja 2017, 20:58

Laura_Lessing Zaprawiona w bojach
A, i mam zdjęcia, zapomniałam. Pozdrowienia od Paoli. Niestety nie ma czasu na fm. Praca, dzieci, mąż itd. :-(
POZDRAWIA Was serdecznie i śle zdjątka.

Zgłoś nadużycie #10681 8 maja 2017, 3:51

Paola_33 Supermama
Hej, jestem, jestem...Chyba jeszcze nie ma wątku STYCZNIÓWKI '2018... :-D :-D  Wróciłam do pracy po półrocznym urlopie macierz. ale zapewne odpuszczę, i nastąpi min. roczna przerwa, na 5. ciążę :-)  Mam termin na 1. 1. 2018. Serio... :-D :-D Jestem przeszczęśliwa :-D  Starszaki (Starsze Dzieci) jeszcze nie wiedzą, ale i tak już czas najwyższy na uświadomienie Im tego i owego ;-)  Będzie zatem lekcja poglądowa... z rysuneczkami i nie tylko... ;-)  :-p Objawów, poza przyrastającą betą hCG brak. :-o

A co u Was   ?? !
Melissa    
Idalia