Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Czerwcóweczki 2016 ✌️

Zgłoś nadużycie #10551 17 września 2016, 12:36

Ania1982 Gotowa na wszystko
Cześć dziewczyny - jestem i ja :-)
Co u nas? Julka jest coraz bardziej aktywna w dzień, ale jak przychodzi jej pora na nocne spanie to usypia i budzi się raz czy dwa razy na szybie jedzenie, dużo "mówi", a repertuar ma bardzo szeroki :-) , też się jeszcze nie przekręciła z plecków na brzuszek, ale podchody już robi, więc lada moment... My na szczepienie jedziemy w środę - zobaczymy jakie wymiary ma nasza gwiazda. Ubrania na 62 są już opięte i powoli wchodzimy na 68.
Lubisia mi zostało jeszcze +4 kg (zrzuciłam już 21...)
Pozdrawiam Was i postaram się pisać trochę częściej...

Zgłoś nadużycie #10552 18 września 2016, 16:48

Kasiek25 Fajna mama
Witam się i ja. Antoś ma już prawie 12 tyg. Czas leci jak szalony. Jest bardzo pogodnym dzieckiem, dużo gada, zaczepia i się uśmiecha. Śpi już sam w swoim łóżeczku w pokoiku. Od 3 dni przesypia nam całe noce bez pobudek i oby tak zostało ;) szczepienie mamy w środę więc dowiem się ile waży. Buziaki ;)

Zgłoś nadużycie #10553 19 września 2016, 16:57

Paola_33 Supermama
Kasia - gratuluję przenosin do osobnego łózeczka i 3 miechów, prawie, Synka !! Super zdolniacha z Antosia !

Ania - no Ty to pięknie schudłaś !! gratuluję i zazdroszczę :-D
Wszystkiego naj dla 3 mies. Julci !! Szybkie postępy robi.
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #10554 19 września 2016, 22:05

Hej Paola miło Cię czytać :-) Dziękuję w imieniu Julii za życzenia! Jutro będzie miała równe trzy miesiące. Potwierdzam czas leci jak szalony! Utrata kilogramów to zasługa karmienia piersią. Dużo z małą spacerujemy i to też pewnie miało wpływ. Szkoda, że pogoda coraz gorsza. Napisz proszę co u Ciebie, jak dziewczyny?
Kasiu to szczepienie mamy tego samego dnia. Pochwal się ile waży Twój skarb.
Pozdrawiam Was gorąco!

Zgłoś nadużycie #10555 21 września 2016, 18:11

Kasiek25 Fajna mama

Ania1982 napisał(a)

Hej Paola miło Cię czytać :-) Dziękuję w imieniu Julii za życzenia! Jutro będzie miała równe trzy miesiące. Potwierdzam czas leci jak szalony! Utrata kilogramów to zasługa karmienia piersią. Dużo z małą spacerujemy i to też pewnie miało wpływ. Szkoda, że pogoda coraz gorsza. Napisz proszę co u Ciebie, jak dziewczyny?
Kasiu to szczepienie mamy tego samego dnia. Pochwal się ile waży Twój skarb.
Pozdrawiam Was gorąco!

Mały waży 5745 g i kończy dziś 12 tygodni, a Twój dzidzior ile waży?

Zgłoś nadużycie #10556 21 września 2016, 19:40

No hej!My też po szczepieniach. Oprócz standardowych była 2-ga dawka rotawirusów i 1-sza pneumokoków. Zniosła wszystko bardzo dzielnie, prawie w ogóle nie płakała. Waży 6600 g i ma 68 centymetrów. Wczoraj skończyła równe trzy miesiące. Teraz już w łóżeczku odsypia dzień pełen wrażeń.
Jak u Was Antoś zniósł szczepienie?

Zgłoś nadużycie #10557 22 września 2016, 20:18

Kasiek25 Fajna mama
Ania Antoś miał teraz 5w1 i drugą dawkę pneumokoków, zniósł szczepienie o wiele lepiej niż poprzednie i nie miał żadnych skutków ubocznych. Kolejne szczepienie 2 listopada więc mamy chwilę by odetchnąć ;)

Zgłoś nadużycie #10558 22 września 2016, 21:13

Kasiu tak się złożyło, że my też mamy kolejne szczepienie 2 listopada :-)

Zgłoś nadużycie #10559 24 września 2016, 0:04

Paola_33 Supermama
Kasiek - gratuluję, piękna waga Antosia, i szczęście, że lekko przeszedł szczepienia. :-) Gratulacje, bo już zaraz kończy 3 mies. !!

Ania ale masz dluugą Córeczkę. I bardzo dzielną :-) Wszystkiego naj z okazji ukończonych 12 tyg. !!

Lubisia, u Was ok ?

U nas nieszczególnie, Starszaki chorowały w zeszłym tygodniu, Mąż - wszyscy zapal. oskrzeli, teraz mnie dopadło (dostałam tylko 3 tabl. antybiotyku, czy wystarczy ?? ). Modlę się, by Różyczkę ominęło ale od wczoraj kaszle :-( :-( :'-( :'-(
Boję się, że się skończy szpitalem.
Girls niby zdrowe a też kaszlą, i miewają gorączki.
Troszkę to podłamujące wszystko.
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #10560 24 września 2016, 12:03

Kasiek25 Fajna mama
Paola dużo zdrówka dla całej rodziny!

Zgłoś nadużycie #10561 25 września 2016, 21:06

Paola ja również życzę Wam dużo zdrowia!!!

Zgłoś nadużycie #10562 26 września 2016, 15:54

Paola_33 Supermama
Chyba na razie tylko ja chora, przeziębienia reszcie się kończą.
I Wam, Dziewczyny zdrowia dla całych rodzin - Aniu, Kasiu, Lubisiu, LadyKate, Tauriel, Buko...!!! Sorry, jeśli pominęlam kogos :-/
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #10563 28 września 2016, 22:09

Hej w Smyku promocja - 50% ... stoję w kolejce (w internecie):

Zgłoś nadużycie #10564 1 października 2016, 0:46

lubisia Gotowa na wszystko
Hej!!!
Ania, ale ladnie schudlas. Ja wciąż karmię, ale mało spaceruję, bo pracy mam tyle przy komputerze, ze siedzę cały dzień, a potem po nocach jeszcze. Muszę przystopować. Julka faktycznie duża dziewczynka. Jestem w szoku, że tak urosła. Moja Kaja spowolniła wzrost, ale pani doktor mowi ze wszystko ok, cialka nabrala i jest tez bardzo pogodna. Przypominam ze miala 4300g po porodzie.
Kasiek, Twoj Antos tez ladnie wazy :) Nie wierzę, że nasze dzieci maja juz 3 miesiące. Niedawno Paola świętowała 3 miesiące Róży!
Paola, a Wy ciagle chorujecie :( A tu jeszcze jesień idzie, aż strach...
A u nas wszystko dobrze, ale mam małą schizę, że mogę być w ciąży. Szanse niby mniejsze przy karmieniu, ale mieliśmy jedną sytuację ryzykowną, bo mąż myslal, ze jestesmy bezpieczni. Ech.. Ostatnio zaczęły kłuć mnie piersi, boleć podbrzusze i przedwczoraj prawie zemdlałam. Boję się, a nie mam czasu nawet testu kupić. Mam nadzieję, że to jednak pierwszy okres się zbliża i dlatego takie dziwne samopoczucie. A omdlenie, to pewnie przez złe odzywianie, karmienie i pracę po nocach.
CZy Wam też tak lecą włosy garściami? Nastawilam się na wypadanie, ale aż tak? Dziś po umyciu włosów myslalam ze mi wszystkie wypadną! Szczotkowalam i zapełniłam prawie całą muszlę klozetową tymi ze szczotki. Chyba witaminy muszę zacząć jakieś brac. CZas wziąć się za siebie i swoje zdrowie..
Zdjęcie Kajki mojej Wam pokażę :)

Zgłoś nadużycie #10565 1 października 2016, 0:48

Paola_33 Supermama
Ania, i jak się udały zakupy w Smyku ?

Lubisia, żyjecie ?

Nawet Kasia zamilkła...

Mam nadzieję ze u Was wszystkich dzieje się jak najlepiej, choroby Was omijają szerokim łukiem...
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #10566 1 października 2016, 8:51

Paola, napisałyśmy niemal jednocześnie :) Nie zauwazylas mojego wpisu ;)
Ale fajne te Twoje dziewczynnki. Meissa ma fajne zdjęcie to z owocami :)
Ja zaraz uciekam na sesję ciążową. Mleczko odciągnięte.  Na szczęście dziś babcia zostanie z dziećmi, więc jedziemy razem z Adamem :)

Zgłoś nadużycie #10567 1 października 2016, 17:15

Kasiek25 Fajna mama
Lubisia piękne zdjęcie córci! Szkoda, że nie mieszkasz bliżej - wpadłabym na sesję z Antolinkiem moim. Paola Twoje gwiazdy też piękne :) Mało się tu udzielam, bo my z czerwcóweczkami na fb ciągle siedzimy. Antoś 2 dni temu skończył 3 miesiące. Nie mogę na niego narzekać. w nocy budzi się raz na jedzenie i czasem zdarzy mu się też obudzić na smoka :P nadal karmię piersią i planuje tak do pół roku. Teraz w październiku mamy dużo kontroli u lekarzy po naszych komplikacjach po porodzie, ale wcześniejsze wizyty wypadały pomyślnie i lekarze chwalili jaki Antoś jest silny, więc się nie martwię. Wrzucam Wam jego aktualną fotkę. Fajnie, że już jest taki kontaktowy, dużo gada i się śmieje, no całkiem inne dziecko niż na początku i już można się fajnie z nim pobawić :) w pon idę do gina na kontrolę blizny po cc, bo ostatnio coś mu się nie podobała. No i w sumie tyle u nas :)

Zgłoś nadużycie #10568 1 października 2016, 18:19

Paola_33 Supermama
Cudna Kajunia (podobna do Ciebie !!), i trzymam kciuki, żeby to nie ciąża, Lubisiu ! Domyślam się, że byłoby ciężko.
Zdecydowanie powinnaś w nocy odpoczywać, musisz mieć przecież dużo sił przy dzieciach, i nie tylko.
Mi tez b. b. wypadały włosy po implancie antykonc. Nie wiem, czy witaminy pomogą, bo są mało raczej przyswajalne, no i to pewnie hormony. Polecam Ci skrzyp polny + wit. B w spraju. Skuteczne.

Kasiek, wielu uśmiechów i radości dla trzymiesięcznego Antosia !! Dziękujemy, Antoś tez wspaniały !! Trzymam kciuki za pomyślność wizyty !

U nas już tfu, tfu, odpukać zdrowie dla odmiany, mi pomógł 2 antybiotyk. Tylko basen odroczony. Nie wiem, czy uda się wystartować w 2 terminie, w listopadzie.
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #10569 2 października 2016, 23:29

Test negatywny. Uf...

Paola jak dobrze ze ze zdrowiem lepiej tfu tfu..

Zycze zebyscie trafily na ten basen!

Kasiek robicie zdjęcie Antosiowi co miesiąc? :) Będzie ładna wystawa na roczek :)

Zgłoś nadużycie #10570 3 października 2016, 0:46

Paola_33 Supermama
Gratuluję Lubisia 'oblanego' testu... Oj, jak ja Cię db. rozumiem z tym 'uff'..!!! ;-) ;-) :-D :-D
Melissa    
Idalia