Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Czerwcóweczki 2016 ✌️

Zgłoś nadużycie #4411 18 grudnia 2015, 19:54

AngeloCustode Zadomowiona
Ja tego samego dnia poinformowałam i rodziców i tesciow. Rodzice super szczesliwi bo pierwszy wnuczek, a tesciowie szczesliwi bo kolejny. Ale jako pierwsze dowiedziało się rodzeństwo, którzy byli tacy szczęśliwi, że się tego nie spodziewałam. Na drugi dzień miałam informować babcie, ale niestety, na drugi dzień informowałam już tych co wiedzą, żeby narazie nikomu się nie chwalili bo nie jest dobrze. Teraz jest dobrze !! I niech tak zostanie. Mimo ogromnych bóli kręgosłupa i gigantycznego brzucha, jest dobrze.

Zgłoś nadużycie #4412 18 grudnia 2015, 21:06

alillah Zaprawiona w bojach
No to już po wizycie ;) Od poniedziałku urosło 1,4, bo ma już 6,7cm! Wg tego USG wiek ciąży to 13 tydzień i wyznacza termin na 24 czerwca (Buka, możesz zmienić w tabelce, bo 2.07 raczej nie będzie :) ) No i wyniki wszystkie w porządku, wszystko w normie, wszystko dobrze. Dał mi zdjęcia i płytkę, więc całe badanie mam nagrane, z czego bardzo się cieszę :) No i najważniejsze...wg pana doktora będzie to...DZIEWCZYNKA!! Czyli wbrew naszym przeczuciom ;) Ja się niesamowicie cieszę, banan nie schodzi mi z twarzy, bo zawsze marzyłam o córeczce i będę już spokojna, jak jedną będę miała ;) Mąż wolałby synka, no ale też się cieszy (ciągle ma nadzieję, że diagnoza się zmieni ;) ) Teraz tylko musimy myśleć nad imieniem, bo jak już mieliśmy wybrane dla synka, to okazuje się córeczka ;)

Zgłoś nadużycie #4413 18 grudnia 2015, 21:31

Jagooda Gotowa na wszystko
Super Alillah :) :) świetne wieści :)
Aniołek :* -27.01.2015 (*)

Zgłoś nadużycie #4414 18 grudnia 2015, 21:47

Kasiek25 Fajna mama

alillah napisał(a)

No to już po wizycie ;) Od poniedziałku urosło 1,4, bo ma już 6,7cm! Wg tego USG wiek ciąży to 13 tydzień i wyznacza termin na 24 czerwca (Buka, możesz zmienić w tabelce, bo 2.07 raczej nie będzie :) ) No i wyniki wszystkie w porządku, wszystko w normie, wszystko dobrze. Dał mi zdjęcia i płytkę, więc całe badanie mam nagrane, z czego bardzo się cieszę :) No i najważniejsze...wg pana doktora będzie to...DZIEWCZYNKA!! Czyli wbrew naszym przeczuciom ;) Ja się niesamowicie cieszę, banan nie schodzi mi z twarzy, bo zawsze marzyłam o córeczce i będę już spokojna, jak jedną będę miała ;) Mąż wolałby synka, no ale też się cieszy (ciągle ma nadzieję, że diagnoza się zmieni ;) ) Teraz tylko musimy myśleć nad imieniem, bo jak już mieliśmy wybrane dla synka, to okazuje się córeczka ;)

Gratuluję małej księżniczki i dobrych wyników. Czekam na jakieś fotki z usg :)

Zgłoś nadużycie #4415 18 grudnia 2015, 22:07

Tauriel Fajna mama
Gratuluje ! Będziesz miała swoją mała księżniczkę ;) ja tez zawsze marzyłam o córeczce, sukieneczkach i warkoczykach i nie mogło byc inaczej - pierwsza była córcia :D

Zgłoś nadużycie #4416 18 grudnia 2015, 22:26

Super czyta sie dobre wieści ! :)

Zgłoś nadużycie #4417 18 grudnia 2015, 22:29

TAURIEL - mamy wg suwaków ten sam wiek ciąży. Wg USG ja mam termin na 14 czerwca. A TY... punkt w moje urodziny ;) moja mama mówi, że to pozytywny dzień na poród :) chociaż w '86 jak się rodziłam to Polska przegrywała mecz :D

Zgłoś nadużycie #4418 18 grudnia 2015, 22:40

Tauriel Fajna mama

AngeloCustode napisał(a)

TAURIEL - mamy wg suwaków ten sam wiek ciąży. Wg USG ja mam termin na 14 czerwca. A TY... punkt w moje urodziny ;) moja mama mówi, że to pozytywny dzień na poród :) chociaż w '86 jak się rodziłam to Polska przegrywała mecz :D

Ło ! Ja miałam nieregularne cykle, tak mi doktorek wyliczył :D choć i tak kiedy sie urodzi to najstarsi górale nie wiedzą :P moja mała wyszła łaskawie (a właściwie to została wygnana przez oxy) 10 dni po terminie :) teraz mam nadzieje, ze bobas nie bedzie sie tak kisił :D

Zgłoś nadużycie #4419 18 grudnia 2015, 22:43

stencel_ka Fajna mama
Hejka. Buka możesz dopisać mi pierwsze ruchy 17 tydz :-)

Zgłoś nadużycie #4420 19 grudnia 2015, 8:30

buka87 Supermama

alillah napisał(a)

Super! :) Dopisałam zmiany w tabelce-dopisać że dziewczynka np na 90% ?? :)
Stencelka super ze poczułaś ruchy :) )
Kurcze wiecie ze mnie stresuje z mnie przestalo bolec w wiezadłach, zaraz zjem sniadanko i bede wyczekiwała ruchów :)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1UeMKsYzzKAMs_AVUDzd9h69QxFTsNDJbFrgZb0ef...

Zgłoś nadużycie #4421 19 grudnia 2015, 8:42

Haifa Zaprawiona w bojach
No każdy przynosci super wiadomości . Rewelacja 😃 u nas płci nie było widać a szkoda

Zgłoś nadużycie #4422 19 grudnia 2015, 8:56

Kasiek25 Fajna mama
Alillah a w jaki sposób ginek Cię badał?
Mnie wczoraj bolały więzadła i kuło w macicy tak, że myślałam, że nie zasnę. Dziś jest już ok.

Zgłoś nadużycie #4423 19 grudnia 2015, 9:36

alillah Zaprawiona w bojach
Buka, możesz dopisać, że na 80% dziewczynka ;)
Kasiek, badał mnie przez brzuch :)
Powiem wam, że jak ma się świadomość, że ma się w brzuchu nie TO dziecko, tylko tę córeczkę, to kocha się jeszcze bardziej ;) Ja od wczoraj jestem taka szczęśliwa, że uśmiech nie schodzi mi z twarzy :) Jasne, że płeć się może jeszcze zmienić, ale jakoś tak inaczej odczuwam już moje dziecko. I ta świadomość, że jest zdrowe i że wszystko prawidłowo się rozwija... :)

Dzisiaj porządków ciąg dalszy, zakupy, no i wreszcie kupujemy choineczkę :)

Zgłoś nadużycie #4424 19 grudnia 2015, 10:34

Tauriel Fajna mama
Buka kochana, dopisz mi tez ruchy do tebelki - 15 tydzień :) a i zmieniam imię żeńskie, juz nie chce Asi, ostatnio mam pomysł na Karinę :)
Objadam sie i zaraz coś trzeba posprzątać ;)

Zgłoś nadużycie #4425 19 grudnia 2015, 10:59

i057 Fajna mama
Od samego rana już mi się humor pogorszył bo się dekoder Cyfry popsuł :/

alillah
Gatulacje córeczki.

Idę ogarnąć dom a później jedziemy na zakupy jak mąż wróci z pracy
aniołek (*) 29.07.2012               ♡♥♡                       Dalia  25.10.2013            ♡♥♡     Nikodem +/- 22.06.2016 :)

Zgłoś nadużycie #4426 19 grudnia 2015, 11:09

BedeMama Zaprawiona w bojach
Cześć dziewczynki, ja się tylko melduję, u mnie bez zmian. Maluszek łobuzuje, od dwoch dni zdecydowanie mocniejsze kopniaczki czuję :)  
Wczoraj byłam na badaniu bakteriologicznym i mykologicznym, w pon mają być wyniki tych moich zmian skórnych.
A teraz biorę się za sprzątanko, a później kawka.
Kurcze dzieczyny ciągle zastanawiam się czy brać te tabletki na ciśnienie. U gin zawsze mam 150/100 a w domu maks 115/85, i nie wiem co robic.

Zgłoś nadużycie #4427 19 grudnia 2015, 12:09

Kasiek25 Fajna mama

BedeMama napisał(a)

Cześć dziewczynki, ja się tylko melduję, u mnie bez zmian. Maluszek łobuzuje, od dwoch dni zdecydowanie mocniejsze kopniaczki czuję :)  
Wczoraj byłam na badaniu bakteriologicznym i mykologicznym, w pon mają być wyniki tych moich zmian skórnych.
A teraz biorę się za sprzątanko, a później kawka.
Kurcze dzieczyny ciągle zastanawiam się czy brać te tabletki na ciśnienie. U gin zawsze mam 150/100 a w domu maks 115/85, i nie wiem co robic.

To już sama musisz wiedzieć jak się czujesz i podjąć decyzję.
Zaraziłyście mnie tym kapuśniakiem, o którym ostatnio pisałyście i mój właśnie się gotuje. Zaraz będę wcinać ;D

Zgłoś nadużycie #4428 19 grudnia 2015, 12:26

i057 Fajna mama
U nas dzisiaj na obiad ziemniaczki i schabik.
U mnie ciągnięcia ciągnięcia i ciągnięcia już myślałam że spokój. Dobrze że takie naturalne.
aniołek (*) 29.07.2012               ♡♥♡                       Dalia  25.10.2013            ♡♥♡     Nikodem +/- 22.06.2016 :)

Zgłoś nadużycie #4429 19 grudnia 2015, 12:43

buka87 Supermama
A u mnie pyyyyszy rosołek i kurczak z piekarnika z batatami (jeszcze nie jadlam :) ). Mój dzidzior coś się rozleniwił. Dziś go prawie nie czuje i już od razu niepokój.Szczególnie ze czuje sie wysmienicie, nic nie boli i nie ciagnie.
Byliśmy juz na zakupach, kupilam pare pierdółek światecznych w pepco. Śliczne są tam ubranka ale w zdeklarowanych kolorach wiec niczego nie kupilismy. Musimy poczekać :)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1UeMKsYzzKAMs_AVUDzd9h69QxFTsNDJbFrgZb0ef...

Zgłoś nadużycie #4430 19 grudnia 2015, 12:45

Kasiek25 Fajna mama

buka87 napisał(a)

A u mnie pyyyyszy rosołek i kurczak z piekarnika z batatami (jeszcze nie jadlam :) ). Mój dzidzior coś się rozleniwił. Dziś go prawie nie czuje i już od razu niepokój.Szczególnie ze czuje sie wysmienicie, nic nie boli i nie ciagnie.
Byliśmy juz na zakupach, kupilam pare pierdółek światecznych w pepco. Śliczne są tam ubranka ale w zdeklarowanych kolorach wiec niczego nie kupilismy. Musimy poczekać :)

Dokładnie Buka mało jest w Pepco uniwersalnych ubranek. Dzidzia pewnie śpi i dlatego taka mało aktywna. Nie martw się na zapas ;)