Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Czerwcóweczki 2016 ✌️

Zgłoś nadużycie #1911 13 listopada 2015, 17:05

maja3 Gotowa na wszystko

moni2012 napisał(a)

Dziewczynki ja po wizycie. Dalej w stresie :-( ;musze czekać do 27.11 kolejne dwa tygodnie do następnej wużyty. Dzisiaj lekarz jak zaczął robić usg zaczął od - nieciekawie to wygląda. ... Przerazilam się. Ale za chwile mu mowie ze miałam wszystko później owulacja cykl był dłuższy test wyszedł dopiero dwa tygodnie po spodziewanym okresie itd mówi ze ciaza według usg jest młodszą o 3 tygodnie. Wyszedł mi 6 tydzień 5 dzień. Zarodek ma 7 mm długości. Jakieś pulsowanie kropeczki było widać ale takie słabe i dopiero jak przybliżył bardzo obraz i nie takie szybkie z tego co pamiętam ze przy lence szybko serduszko biło.

Ech musimy się modlić aby hylo wszystko ok i trzymać kciuki!

Nic sie nie martw, wszystko jest możliwe . Za 2 tygodnie bedzie eleganckie dzieciątko na usg 😘 Myśl pozytywnie, dzidziuś tego potrzebuje i ty tez ;)

A mnie przeszły wszystkie objawy. Nic mnie nie boli ani piersi ani brzuch , zapachy juz nie przeszkadzają az dziwnie sie czuje ;)
Teraz tylko walczę z tym przeziębieniem mam panadol 3 razy dziennie 0,5 tabletki no i od wczoraj juz duzo mi puściło. Teraz tylko zwalczyć katar i wracam do żywych. Podobno po 10 tygodniu dziecko juz odczuwa emocje mamy, dlatego staram sie codziennie śmiać i myślec pozytywnie i jestem szczęśliwa :) ) w koncu jestem w upragnionej ciąży i wierze ze u mnie tez bedzie wszystko dobrze. Właśnie włączyłam sobie komedie i będę śmiać sie od ucha do ucha :)

Zgłoś nadużycie #1912 13 listopada 2015, 17:08

maja3 Gotowa na wszystko
Kasiek super wieści oby tak dalej i do rozwiązania samych dobrych wiadomości :*
Buka wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy 😉☺️😘
Witam kaja :) spokojem ciąży życzę :)
A co do bigosu jutro mam zamiar zrobic, w poniedziałek robiłam kapuśniak ale kwaśnego nigdy dość ✌️✌

Zgłoś nadużycie #1913 13 listopada 2015, 17:11

maja3 Gotowa na wszystko
Ja nie mogłam pic kawy bo mnie sam zapach drażnił, az do ubiegłej niedzieli, kiedy to zrobiłam sobie kawę rozpuszczalna, dodałam mleka i wypiłam ją ze smakiem :) ale nie ciągnie mnie systematycznie, wiec nadrabiam herbatami z miodem i cytryna lub sokiem malinowym. Piłam duzo owocowych, ale juz nie mogę na nie patrzeć 😁

Zgłoś nadużycie #1914 13 listopada 2015, 17:13

maja3 Gotowa na wszystko
A to moje zwierzaczki domowe :)
Kot Lili i króliczyca Lola :)

Zgłoś nadużycie #1915 13 listopada 2015, 17:52

Mama_Ludzika Zaprawiona w bojach
Moni!!! będzie dobrze! Tyle rączek trzyma kciuki za Was, że musi byc dobrze!! Będę się za Was modlić!!!! Najważniejsze to to, że pulsuje małe serduszko- to jest życie!!!

Buka-najlepsze życzenia :*

Witaj Kaja :)

Kawę piję tylko zbożową bleeeeee

Zgłoś nadużycie #1916 13 listopada 2015, 18:08

Kasiek25 Fajna mama

moni2012 napisał(a)

Dziewczynki ja po wizycie. Dalej w stresie :-( ;musze czekać do 27.11 kolejne dwa tygodnie do następnej wużyty. Dzisiaj lekarz jak zaczął robić usg zaczął od - nieciekawie to wygląda. ... Przerazilam się. Ale za chwile mu mowie ze miałam wszystko później owulacja cykl był dłuższy test wyszedł dopiero dwa tygodnie po spodziewanym okresie itd mówi ze ciaza według usg jest młodszą o 3 tygodnie. Wyszedł mi 6 tydzień 5 dzień. Zarodek ma 7 mm długości. Jakieś pulsowanie kropeczki było widać ale takie słabe i dopiero jak przybliżył bardzo obraz i nie takie szybkie z tego co pamiętam ze przy lence szybko serduszko biło.

Ech musimy się modlić aby hylo wszystko ok i trzymać kciuki!

Moni będzie dobrze. 7 mm to odpowiednia długość. Ja zaczęłam ledwo 8 tydz i moja dzidzia ma trochę ponad 10 mm więc jak sama widzisz Twoja też rozwija się prawidłowo. Każda z nas się stresuje. Ja np tym heviranem ale nie możemy myśleć negatywnie.

Zgłoś nadużycie #1917 13 listopada 2015, 18:45

Magda_1986 Początkująca
Moni ja też trzymam kciuki!!! Niestety te pierwsze tygodnie takie są że nic nie wiadomo ale trzeba myśleć pozytywnie.

Ja właśnie już od tygodnia na owocowe herbaty nie mogę patrzeć i piję normalną jedną dziennie.

Zgłoś nadużycie #1918 13 listopada 2015, 18:55

Kasiek25 Fajna mama

Magda_1986 napisał(a)

Moni ja też trzymam kciuki!!! Niestety te pierwsze tygodnie takie są że nic nie wiadomo ale trzeba myśleć pozytywnie.

Ja właśnie już od tygodnia na owocowe herbaty nie mogę patrzeć i piję normalną jedną dziennie.

Ja też rano lipton z cytryną a potem owocowe lub kakao.

Zgłoś nadużycie #1919 13 listopada 2015, 19:01

alillah Zaprawiona w bojach
7 tydzień i 5 dzień ciąży- pierwsze wymioty i wcale nie poranne, a popołudniowe (całe szczęście, że nie w pracy). Więc możemy i057 przybić sobie piątkę ;)

Mama Ludzika- dostałam wypłatę, pierwszy raz się to zdarzyło, ale pracuję dopiero 5 miesięcy. Nie martwię się już, tylko odliczam dni do L4 ;)

Ja dziś goszczę szwagierkę, więc sprzątam, gotuję, po drodze śpię i wymiotuję ;)

Zgłoś nadużycie #1920 13 listopada 2015, 19:02

alillah Zaprawiona w bojach
Moni, a znasz przybliżony termin porodu? Mieścisz się w czerwcu, czy razem będziemy w lipcu rodzić? ;)

Zgłoś nadużycie #1921 13 listopada 2015, 19:06

maja3 Gotowa na wszystko

Magda_1986 napisał(a)

Ja pije jedna herbatę dziennie ( teraz przy przeziębieniu kilka ale zawsze z jakimś zdrowym dodatkiem) , natomiast do tego pije duzo wody niegazowanej i soki kubusie

Zgłoś nadużycie #1922 13 listopada 2015, 19:10

pinka Gotowa na wszystko
Moni wszystko będzie dobrze. Jest już dobrze bo serduszko pika i do następnej wizyty rozkręci się na całego.
Miałam bardzo podobnie tylko przy pierwszym usg w szpitalu w ogóle nie znalazł serduszka a po dwóch dniach dopiero złapał delikatne pikanie. Teraz już bije jak dzwon i u Ciebie też tak będzie.

Zgłoś nadużycie #1923 13 listopada 2015, 19:37

Kasiek25 Fajna mama
Wrzucam Wam zdjęcie mojego dzidziusia. Monia Ty też pokaż

Zgłoś nadużycie #1924 13 listopada 2015, 21:20

Magda_1986 Początkująca
Śliczna dzidzia.. jaka jest duża ?

Zgłoś nadużycie #1925 13 listopada 2015, 21:34

Kasiek25 Fajna mama

Magda_1986 napisał(a)

Śliczna dzidzia.. jaka jest duża ?

ma niewiele ponad 1 cm

Zgłoś nadużycie #1926 13 listopada 2015, 22:09

moni2012 Supermama

alillah napisał(a)

Moni, a znasz przybliżony termin porodu? Mieścisz się w czerwcu, czy razem będziemy w lipcu rodzić? ;)

Jeżeli o 3 tygodnie młodszą ciaza to rodzimy razem w lipcu :-)

Kasiek- tak jest życie ale wiesz ten punkcik tak jakoś wolno pulsowal a pamiętam ze z lenka od razu w 8 t szYbko serdusKo migało. Może to normalne że na początku tak wolno puka jak dopiero się rozwija.
Aniołek (*)  28.11.2015 r.
Aniołek (*)  18.02.2015 r.  

Zgłoś nadużycie #1927 13 listopada 2015, 22:12

moni2012 Supermama
Kasiek piękny! Widzisz u Ciebie 7 tc i słychać serduszko a u mnie 6 i 4 dzień i ledwo było widać czy serduszko pulsuje czy nie.
Wiecie co... najgorsze ze prawie przeżyłam na nowo stres jak w pierwszej chwili gin odpalił usg patrzy a tam tylko plamka w pęcherzyk nieruchoma. Dopiero za chwile jak mega przybliżył to coś tam było widać.
Ale już jie marudze. Myślę pozytywnie i juz.

Zgłoś nadużycie #1928 13 listopada 2015, 22:13

moni2012 Supermama

pinka napisał(a)

Moni wszystko będzie dobrze. Jest już dobrze bo serduszko pika i do następnej wizyty rozkręci się na całego.
Miałam bardzo podobnie tylko przy pierwszym usg w szpitalu w ogóle nie znalazł serduszka a po dwóch dniach dopiero złapał delikatne pikanie. Teraz już bije jak dzwon i u Ciebie też tak będzie.

Tez tak delikatnie widać było pukanie na ekranie? Bo słychać jeszcze nie słychać.

Zgłoś nadużycie #1929 14 listopada 2015, 6:48

buka87 Supermama
Denerwuje mnie to, ze lekarze nas stresują. Mają nas za jakieś niedouczone wariatki. Z tego co się orientuje to wiekszosc z nas mniej wiecej wie kiedy mogła spodziewac sie owulacji i jak długie ma cykle. Dlacego przesuniecie o tydzien czy dwa jest dla nich takie dziwne?
Druga kwestia to jakość sprzętu która również pozostawia wiele do życzenia i powoduje stresy u nas bo lekarz nie ma ładnego obrazu. ALe musimy to przetrwac :) )

Ja nie spie od 5 rano. Jakos nie moge juz zasnąć. Wczoraj bylismy u tesciow, wszyscy winkowali bylo bardzo fajnie :) Dzis czeka mnie sprzątanie, na szczęście obiad zrobi mąż więc z górki :) A wieczorem spotkanie ze znajomymi ale nie obejdzie sie bez popoludniowej drzemki zeby to przetrwac :D

A Wy jakie macie plany na dzis?
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1UeMKsYzzKAMs_AVUDzd9h69QxFTsNDJbFrgZb0ef...

Zgłoś nadużycie #1930 14 listopada 2015, 7:44

moni2012 Supermama
Lenka idzie na urodzinki do sali zabaw potem skocz do moich rodziców po drodze jak mąż wróci z pracy wrócimy do domu i spędzimy raz em wieczór.
To moje zdjęcie Usg - buka niby mój gin ma naj.... sprzęt ale kurcze przecież mówiłam ze miałam na pewno owulacja przesunięta itd skoro beta mi dopiero wyszła półtora ? Tygodnia po spodziewanym okresie.tylko zdziwił się ze jest rozbieżność aż o 3 tygodnie. .. a nas z mężem martwi to( mam płytkę nagrana na każdej wizycie) ze gin nie powiedział ze jest tam serduszko. ... tylko w pewnym momencie widać jakiś punkt bardo bardzo wolno mrugajacy. Mam nadzieje ze to dlatego że dopiero się zaczyna wszystko tworżyć i rozwijać.
Przepraszam dziewczynki ze zasmucam i ciągle jedno ale się musiałam wygadac.
Na następną wizytę zabiorę męża żeby mniej się stresować.