Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Czerwcóweczki 2016 ✌️

Zgłoś nadużycie #1151 30 października 2015, 17:23

buka87 Supermama

Mujer napisał(a)

Kasiek, ja mam wszystkich w Warszawie i pod. Ale sporo tego, więc dwa dni latania po Cmentarzach, bo teraz doszła Męża rodzina.

Pink, najważniejsze, że jesteś pod okiem lekarzy. Będzie dobrze :)

Dzisiaj wstałam z mega bólem gardła i zapchanymi zatokami. Oddałam Adaśka prababci. Położyłam się o 10:00 i wstałam dopiero o 13:00. Powiem Wam, że nie wiem kiedy ostatnio nic nie robiłam cały dzień! No nie pamiętam.
Muszę raz na jakiś czas oddawać Adaśka dziadkom, bo naprawdę dobrze robi taki dzień leniuchowania. A tak to przez prawie 9 miesięcy codziennie z rana pobudka i zapieprz do wieczora.
Kasiek, dziękuję, czuję się lepiej. Wieczorem wypiłam mleko z czosnkiem i dzisiaj to powtórzę. Do tego piję syrop prenalen i tak samo pastylki do ssania i piję lipę. Oby szybko przeszło. Najgorzej jest w nocy, spać nie mogłam, bo ledwo przełykałam.

U mnie nadal brak objawów, ale myślę, że to początek dopiero. Niektóre z Was są już w 9tc.

Co do suwaczka, faktycznie pomaga odświeżanie strony :)

Mujer podziwiam Cie, ze dajesz rade przy małym dziecku. Ja ciagle mam ochote tylko leżeć, leżeć i leżeć a Ty musisz sie przeciez dzieckiem zajmować. Jestem niesamowita :) Jak dobrze, ze sie jutro wyśpie :) )

Ja sie nie czuje jak w ciazy- tylko jakbym byla w ostrej niedoczynnosci.
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1UeMKsYzzKAMs_AVUDzd9h69QxFTsNDJbFrgZb0ef...

Zgłoś nadużycie #1152 30 października 2015, 18:07

weroni66 Zadomowiona
Witam :-) Chciałam dołączyć do was :-) Jestem w 9 tygodniu ciąży. Bardzo sie martwię, bo właściwie od początku mam plamienia. Dzieciątko rośnie i dziś miało już 23 mm. Lekarze nie wiedzą skąd to plamienie. Byłam już u 3 różnych.... Mam nadżerkę, wiec jest podjrzenie ze nadżerka plami... Martwię się tym bardziej, że poprzednią ciążę poroniłam w 14 tygodniu. Miałam wtedy ogromnego krwiaka, który przerwał worek owodniowy :-( Strasznie to wspominam... Teraz jestem pełna obaw i nadziei. Trzymajcie się :) A to Zdjęcie mojej małej kropeczki z dzisiaj :-)

Zgłoś nadużycie #1153 30 października 2015, 18:26

buka87 Supermama

weroni66 napisał(a)

Witam :-) Chciałam dołączyć do was :-) Jestem w 9 tygodniu ciąży. Bardzo sie martwię, bo właściwie od początku mam plamienia. Dzieciątko rośnie i dziś miało już 23 mm. Lekarze nie wiedzą skąd to plamienie. Byłam już u 3 różnych.... Mam nadżerkę, wiec jest podjrzenie ze nadżerka plami... Martwię się tym bardziej, że poprzednią ciążę poroniłam w 14 tygodniu. Miałam wtedy ogromnego krwiaka, który przerwał worek owodniowy :-( Strasznie to wspominam... Teraz jestem pełna obaw i nadziei. Trzymajcie się :) A to Zdjęcie mojej małej kropeczki z dzisiaj :-)

Ale sliiczny dzidzior. Widać, że już mały człowieczek :) Bierzesz luteine na te plamienia? Nie dziwię się, że jesteś pełna obaw po takich doswiadczeniach, ale mam nadzieje, ze wszystko bedzie dobrze :) Trzeba w to wierzyc. Wpisałam Cie do naszej tabelki! :)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1UeMKsYzzKAMs_AVUDzd9h69QxFTsNDJbFrgZb0ef...

Zgłoś nadużycie #1154 30 października 2015, 18:48

weroni66 Zadomowiona
Biorę luteinę i duphaston :-) i oczywiście dużo leżę i mało robię :-) dziękuję za wpisanie do tabelki.

Zgłoś nadużycie #1155 30 października 2015, 18:51

gosiaUK Gotowa na wszystko
Ojoj ile mam do nadrobienia! Witam przede wszystkim nowe mamusie. Ja już jutro mam usg na 11 i pewnie dzisiaj nie zasne, zresztą jak od tyg codziennie kręcę się po 2-3 godz przed zaśnięciem albo w ogóle całą noc :-/ też tak macie? Dziewczyny mam ochotę na jajko sadzone aż slinka leci z tym że raz piszą że można a raz ze nie, co myślicie?

Zgłoś nadużycie #1156 30 października 2015, 18:57

buka87 Supermama

gosiaUK napisał(a)

Ojoj ile mam do nadrobienia! Witam przede wszystkim nowe mamusie. Ja już jutro mam usg na 11 i pewnie dzisiaj nie zasne, zresztą jak od tyg codziennie kręcę się po 2-3 godz przed zaśnięciem albo w ogóle całą noc :-/ też tak macie? Dziewczyny mam ochotę na jajko sadzone aż slinka leci z tym że raz piszą że można a raz ze nie, co myślicie?

Ja mysle, ze jajko mozna, ale całkowicie ścięte żeby bylo bezpieczne. Ja tez sie wierce w nocy zle mi sie spi.
Mnie niepokoi bo mam czasem kołatania serca. Do endokrynologa terminow brak wiec musze czekac. Jutro zapisze sie na prenatalne bo pewnie trzeba ok. 3 tyg czekac wiec akurat.
Gosia jutro bedzie wsystko dobrze! :) Mam nadzieje ze szybko wstawisz nam zdjęcie :)

Zgłoś nadużycie #1157 30 października 2015, 18:58

Kasiek25 Fajna mama

weroni66 napisał(a)

Gratuluję ;) Kropeczka już nie taka mała. Myślę, że skoro trzech lekarzy nic nie widzi i twierdzi, że jest wszystko dobrze, to musisz im zaufać.

Zgłoś nadużycie #1158 30 października 2015, 18:59

weroni66 Zadomowiona
Ja sie bardzo denerwuje przed każdym usg... Tez mam problem z zaśnięciem, ale nadrabiam to na drugi dzień i się wyleguję długo :-) Ja tylko slyszalam że jajka na miekko nie można bo salmonella.. o sadzonym nie słyszałam :-)

Zgłoś nadużycie #1159 30 października 2015, 18:59

Kasiek25 Fajna mama

gosiaUK napisał(a)

Ja ostatnio zasypiam szybko, kładę się już o 21, ale za to wcześnie się budzę i już nie mogę zasnąć.

Zgłoś nadużycie #1160 30 października 2015, 19:00

Kasiek25 Fajna mama

weroni66 napisał(a)

Ja sie bardzo denerwuje przed każdym usg... Tez mam problem z zaśnięciem, ale nadrabiam to na drugi dzień i się wyleguję długo :-) Ja tylko slyszalam że jajka na miekko nie można bo salmonella.. o sadzonym nie słyszałam :-)

Dokładnie. Nie można jajka surowego, ale sadzone jest ścięte więc można.

Zgłoś nadużycie #1161 30 października 2015, 19:03

Kurde a właśnie na lejace żółtko mam ochotę :-( .

Od razu wstawię jak tylko dostanę o ile nie zemdleje z wrażenia. Wielki wysiłek dla organizmu nosić w sobie dzidzie, pewnie to nic takiego ale wiadomo lepiej się zbadać.

Zgłoś nadużycie #1162 30 października 2015, 20:03

Tauriel Fajna mama
Witaj Weroni !
Ja jestem juz wieczorami jak zbity pies.. Nic tylko kapać sie i spać :)

Zgłoś nadużycie #1163 30 października 2015, 20:04

Tauriel Fajna mama

Kasiek25 napisał(a)

Dokładnie. Nie można jajka surowego, ale sadzone jest ścięte więc można.

Ja chce sadzone ! Jutro zjadłabym rybkę z soczewica i z jajeczkiem mniam !

Zgłoś nadużycie #1164 30 października 2015, 20:21

Było pyszne 🍳 :-) . Teraz filmik jakiś dla relaksu i się kładę co by zaraz było jutro ;-)

Zgłoś nadużycie #1165 30 października 2015, 20:23

pinka Gotowa na wszystko

Tauriel napisał(a)

Ja chce sadzone ! Jutro zjadłabym rybkę z soczewica i z jajeczkiem mniam !

Nie róbcie mi takich smaków bo dzisiaj mi już mąż nic nie dostarczy na oddział a ślinka mi już cieknie na myśl o sadzonym.

Zgłoś nadużycie #1166 30 października 2015, 21:33

i057 Fajna mama
Byłam i ogólnie wszystko ok u Nas. Bez zaskoczenia ciąża pojedyńcza termin na 22 czerwca .
Ale u mnie dzisiaj ciąża daje znać o sobie :( nie jestem wstanie myśleć.
Lekarz tak patrzy na mnie i mówi oj joj ale widać juz po pani ciąże a ja uśmiech i stwierdzenie że przynajmniej jutro bez maski mogę wyjść strój gotowy :)
aniołek (*) 29.07.2012               ♡♥♡                       Dalia  25.10.2013            ♡♥♡     Nikodem +/- 22.06.2016 :)

Zgłoś nadużycie #1167 30 października 2015, 21:36

i057 Fajna mama
Z moim dzisiejszym myśleniem to do jutra się nie wysłowie.

Miałam jeszcze napisać że fajnie że do nas nowe mamusie dołańczaja :)
aniołek (*) 29.07.2012               ♡♥♡                       Dalia  25.10.2013            ♡♥♡     Nikodem +/- 22.06.2016 :)

Zgłoś nadużycie #1168 30 października 2015, 22:02

Kasiek25 Fajna mama

i057 napisał(a)

Byłam i ogólnie wszystko ok u Nas. Bez zaskoczenia ciąża pojedyńcza termin na 22 czerwca .
Ale u mnie dzisiaj ciąża daje znać o sobie :( nie jestem wstanie myśleć.
Lekarz tak patrzy na mnie i mówi oj joj ale widać juz po pani ciąże a ja uśmiech i stwierdzenie że przynajmniej jutro bez maski mogę wyjść strój gotowy :)

No to super, oby tak dalej!

Zgłoś nadużycie #1169 31 października 2015, 7:45

moni2012 Supermama
IO-supwr ze wszystko ładnie :-) hihi u mnie dalej ciaza nie daje znać o sobie.

Gosiu- trzymamy kciuki za Was ma jutrzejszej wizycie.

Witaj Weroni- tak jak człowiek już po przejściach to potem obawia się najgorszego. Trzeba być dobrej myśli. Ja ciągle latam do kibelka i wkładkę sprawdzam czy to nie krew- a to śluzu tyle mam ze aż czuje czasem jak leci ale schiz jest.

Ja jestem padnieta wieczorem szybko- zawsze szłam późno spać po 24.00 a teraz 21 juz czasem leżę w wyrku jak tylko Lenka zasnie :-)
Aniołek (*)  28.11.2015 r.
Aniołek (*)  18.02.2015 r.  

Zgłoś nadużycie #1170 31 października 2015, 7:57

Kasiek25 Fajna mama
Witam czerwcóweczki ;) Jakie plany na sobotę? Mnie obudził głód już o 7 i musiałam wstać coś zjeść ;) Monika mam tak samo z tym śluzem,dosłownie mnie zalewa i też mam schizy czy to nie plamienie przypadkiem. Ale przecież każda z nas będzie miała ślicznego dzidziorka i teraz nie możemy się martwić, tylko cieszyć. Pogoda zapowiada się ładna więc chyba zabiorę mojego siostrzeńca na spacer - trzeba się powoli wprawiać ;)