Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Czerwcóweczki 2016 ✌️

Zgłoś nadużycie #10531 25 sierpnia 2016, 12:38

Paola_33 Supermama
Pochwalę Wam się, chociaż większość pewnie uznalaby to za zenade, że moja Czterolatka jeszcze na noc nosi pieluchy :-(
Ale ja jestem szczęśliwa, ze przeżylysmy 2.noc bez !!!!!!
Teraz czas na opozniona I. Moje dzieci kochają pieluchy :-(
Przynajmniej nie będą im przeszkadzać podpaski higieniczne :-D
Nie ma to jak czarny humor ;-)
Różyczka nadal lubi żłobek a panią przedszkolanke kooocha. I przesypia 2/3 albo 3/4. Także Mexyk mam do wieczora....
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #10532 25 sierpnia 2016, 15:50

Paola_33 Supermama
Ostrzezenie...
http://babyonline.pl/na-takich-poduszkach-nie-moga-spac-dzieci,aktualnosci-artyk...
Lubusia, jak Ci się podoba ??
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #10533 26 sierpnia 2016, 20:34

lubisia Gotowa na wszystko
Haha Roza to ma charakterek :D Najważniejsze ze ostatecznie zostaje zadowolona ;)

Ale super ze znalazłaś ten basen. Tym bardziej ze dziewczyny same chciały. Jak ich ciągnie to niech plywaja. Za rok nad morzem bedzie super zabawa :) Nasz Rafalek caly czas się boi wody mimo ze mieszka nad jeziorem. Co sie latem oswoi to za rok zapomina i od nowa :P

Ida wymiata :) Ale tak to jest ze dzieci schematami nigdy nie beda myśleć i to jest cudowne :)

A my pojechaliśmy do dziadków męża na Śląsk i dzis zaliczyliśmy wycieczkę w góry. Mala przespala nam cala podróż. Jechalismy w nocy i to byl dobry pomysł. Z Rafalkiem zadna podroz nie byla tak spokojna. Wlasciwie ta byla najspokojniejsza! A jedno dziecko wiecej :P

Ania pocieszylas mnie ze Julka juz prawie 6kg bo ja sie martwię ze Kaja wiwlka sie urodziła i wielka zostanie. Ale mimo faldek nie wyglada na grubaska wiec chyba będzie dobrze :)

Zgłoś nadużycie #10534 26 sierpnia 2016, 20:38

Co do zdjęć to taka prawda ze wystarczy kawałek zieleni zeby zeobic ladne zdjęcie ale w tych przypadkach 75% tego efektu to obrobka. Uwielbiam polaczenie rudych włosów z zielenią a tak rzadko zdarza mi sie ruda modelka..

Dopiero doczytalam o podpaskach :D Haha, wymiatasz Paola ;)

Zgłoś nadużycie #10535 26 sierpnia 2016, 23:02

Paola_33 Supermama
Dzięki, Kochana. Bez poczucia humoru człowiek by oszalał. Ze wstydu czasem nie wiadomo, gdzie oczyska podziać.. Zwłaszcza, gdy masz dzieci, które wszystkim pasażerom w metrze, wokół, i tym przygłuchym, i tym w 2. wagonie opowiadają, że mają "super fajną siostrę Juuuuzię, co się tylko ślini i śpi, ale fajna jest, klawa i kiedyś będzie fajniejsza, jak zacznie chodzić... A ja mam na imię..." i tu się dopiero historia zaczyna... Niestety, nie mowy, by je oduczyć tej wylewności, gadają jak nakręcone... :-/
Lubisia, mam złe wieści - gen rudości, podobnie jak i włosów blond w wycofaniu... Musisz koniecznie jechać do Irlandii (moje wielkeee marzenie, i do Szkocji...), tam jeszcze ryży trzymają się dzielnie... ;-) ;-)
Mieliscie genialny pomysł jechać nocą, trzeba skopiować za rok :-D :-D
Kto miał db. ideę ?? Ty czy Mąż ??
Pochwalę się jeszcze nowym nabytkiem...
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #10536 28 sierpnia 2016, 14:48

Paola_33 Supermama
My szalejemy w Sali Zabaw. Jesteśmy sami. Chyba upał resztę wystraszył :-D
Faktycznie na zewnątrz koszmar a my saczymy kawusie w klimatyzacji :-)
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #10537 29 sierpnia 2016, 17:27

Paola_33 Supermama
Niestety Idalka dostała dzisiaj gorączki 38 st. C w przedszkolu. Teraz nie ma, mimo że specjalnie nie dawałam leków, by sama próbowała zwalczyc ewent. infekcję. Fatalnie, jeśli się choroba rozwinie, bo w najbliższą sobotę miałyśmy iść po raz 1.na basen, jesteśmy zapisane do gr. uczących się pływania. Skompletowalam odpowiednie zabawki. I klops. A mamy już gogle (najdroższe, bo po 20 zł.), oba kostiumy kąpielowe (Idy był przeceniony z 50 na 15 zł.), gumowe buty i czepki. Wszystko... różowe, jakże by inaczej :-D Nie było wyboru... :-D
A Wasze dzieci będą się uczyć pływania ?? W jakim wieku ??
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #10538 30 sierpnia 2016, 17:50

Kasiek25 Fajna mama
Meldujemy się po chrzcinach :) Antoś wczoraj skończył 2 miesiące, jest grzeczniutki i śpi w nocy 8 godzin :) wrzucam foto małego elegancika

Zgłoś nadużycie #10539 31 sierpnia 2016, 18:49

Paola_33 Supermama
Gratuluję, że już 2 miesiące i że taki grzeczny jest, przystojniak :-)
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #10540 31 sierpnia 2016, 20:22

Ania1982 Gotowa na wszystko
Kasia - super mały mężczyzna! My jeszcze przed chrzcinami, termin wciąż niewybrany...
Paola co do pływania to tak się zastanawiam kiedy z małą możemy wybrać się na basen - w sensie od jakiego wieku... Jak zdrowie Idalii? Będzie basen w sobotę?
U Julii wszystko w porządku - w ciągu dnia dużo "mówi" po swojemu, cały czas się uśmiecha. Fajnie reaguje na męża jak wraca z pracy.

Zgłoś nadużycie #10541 1 września 2016, 12:35

Heeej! Paola i jak tam zdrówko? Gratuluję i zazdroszczę Karty Dużej Rodziny. Kolejki do kasy w Tesco mniejsze :P

Kasiek, ale fajnego irokezika małemu zrobiliscie :) Ja nie wiem, czy będziemy chrzcić, mąż nie chce. Ale Rafałek ochrzczony, to chyba wypada Kaję też.. Tylko to ja muszę wyjsć z inicjatywa, bo inaczej nic z tego nie będzie. Najwyżej zrobimy skromniutkie, byle by były. Kosciół nas wkurza, ale fajnie mieć chrzestnych :P

A nasza Kaja jest przekochana. Dużo śpi w nocy i w dzień, ciągle się uśmiecha, no szok. Dziś 1 września, Rafalek z wielką radością wyruszył do przedszkola, a ja przysnęłam z małą i obudziłam się o 11! Ale mi się to przydało, bo ostatnio po nocach robię zdjęcia, żeby mieć czas dla Rafałka i jeszcze mleko odciągałam o 1, bo w sobotę robimy zdjęcia na weselu. Wiec wczoraj i dzis postanowiłam babci odciągnąć. Tylko zeby mi piersi nie wybuchły :P Najwyzej ucieknę na chwilkę.

Zgłoś nadużycie #10542 2 września 2016, 21:50

Lubisia świetnie się zorganizowałaś przy dwójce dzieci z powrotem do pracy :-) Gratulacje! Jak zwykle dołączyłaś super zdjęcia, szkoda, że nie mieszkasz bliżej...

Zgłoś nadużycie #10543 3 września 2016, 9:42

A skąd Wy dziewczyny w ogóle jesteście? Dzis wesele. Mam nadzieje ze mama da rade z nasza dwójką..

Zgłoś nadużycie #10544 4 września 2016, 19:55

Paola_33 Supermama
Ania, powodzenia z chrzcinami, w całosci.
Basenu nie było, Idalka miała zapalenie płuc, nie wiadomo, czy wyleczona. Od razu i Melissa dostała antybiotyk, który b. źle zniosła :-(
Już się boję cokolwiek pisać, by nie zapeszać, nie wiem, czy są na 100 % zdrowe...
Niech się Juleczka dalej dobrze rozwija !! Szczęscia na kolejne miesiące !

Lubisia, podziwiam, ze tak szybko wróciłaś do pracy, Ty bohaterko, wszystko ogarniasz !!
Na pewno się udały świetnie zdjęcia na weselu !
Kai gratuluję 2 miesięcy !

Ps. A co ma Karta Dużej Rodziny do kolejek w Tesco ??
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #10545 5 września 2016, 19:42

Paola trzymam kciuki, aby już wszystko ze zdrowiem było wszystko dobrze!!!
Lubisia jak minął weekend z weselem?
Ja mieszkam w okolicach Piotrkowa Tryb.
Dziś przez pogodę nie poszliśmy na spacer - jesień na całego deszcz, wiatr i zimno brrr.

Zgłoś nadużycie #10546 6 września 2016, 22:54

Pedrova Zaprawiona w bojach
Cześć dziewczyny! Chcę Wam polecić coś na pamiątkę. Proszę, nie traktujcie tego jako SPAM. Chodzi o pamiątkowe poduszki i poszewki w metryczką urodzenia. Jeśli któraś jest zainteresowana, zapraszam na https://www.facebook.com/poduchamalucha/
Prowadzę bloga Mama w XXI w. Zapraszam do czytania.

Zgłoś nadużycie #10547 8 września 2016, 11:23

Paola, chodzi mi o te specjalna kasę tylko dla rodzin z karta dużej rodziny ;)

Nie wierze, zapalenie płuc ?? Jak? Skąd? Masakra. Takie rzeczy tylko u Was.. Pozostaje tylko życzyć duuuzo zdrowka!

A ja po weselu super. Wytrzymałam bez odciagania. Kai mleczko z butelki tez smakowało i poszli z Rafalkiem szybciej spac niż zwykle wiec babcia sie sprawdzila :)

Zgłoś nadużycie #10548 8 września 2016, 18:48

Paola_33 Supermama
Lubisia, nie wiedziałam o kasach, dzięki. Jesteś pewna ?
Oby choroby poszły precz ale do basenu na razie straciłam zapał.
Lubisia, gratuluję super Babci, będzie pomoc. Cudownie, ze możesz się nieco urwać.

Ania, nadrobicie spacery, na bank.
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #10549 9 września 2016, 12:35

Moge się urwać ale do pracy hehe :) Bo wesela to moja robota. Ale sama stwierdziłam ze wole byc fotografem niż gosciem.

Paola te kasy jednak chyba w Carrefourze. Pomyliłam. Ale na 100% widziałam.

Zgłoś nadużycie #10550 16 września 2016, 20:13

Co tam słychać dziewczyny?
My byłysmy na szczepieniu we wtorek i Kaja wazy 6250 i mierzy 63cm, czyli mimo duzej wagi urodzeniowej wyrównuje sie z rówieśnikami. Tak twierdzi pani doktor :)
Jutro znów z mężem fotografujemy wesele. Rozszerzamy usługi o kamerzystów. Będzie się działo :)
Kaja ciągle się śmieje, jest bardzo pogodna i jak zasnie wieczorem to budzi sie o 5:30 na mleczko. Fajowa jest :D Jeszcze nam sie nie przekręciła z pleckow na brzuszek i odwrotnie, ale czekamy. Myślę, że czas zrzucić nadprogramowe 8kg ;) Ale myslenie nie wystarczy hehe