Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Czerwcóweczki 2016 ✌️

Zgłoś nadużycie #10211 14 czerwca 2016, 19:52

Kasiek25 Fajna mama
I pewnie antybiotyk? Kurcze niedobrze. Zrób jej rosołek i niech malutka śpi jak najwięcej

Zgłoś nadużycie #10212 14 czerwca 2016, 19:55

Tauriel Fajna mama
Jak wystawione jest 10.06 to do 7 dni musisz dostarczyć do zusu czyli do 17.06 (bo liczymy od dnia następnego) i jeśli jest to kontynuacja to na odwrocie tylko podpis, pieczątka jeśli masz, i informacja, ze ubezpieczenie chorobowe o wypadkowe trwa nadal i jest to ciąg dalszy zwolnienia. Polecony musi byc bo liczy sie data stempla pocztowego. Tamto wcześniejsze mam nadzieje juz dostarczyłaś 😉 I oby to było juz cudowne ozdrowienie ! Dużo dużo zdrówka dla was
I dla Melissy ! Biedactwo 😞

Zgłoś nadużycie #10213 14 czerwca 2016, 20:59

lubisia Gotowa na wszystko
Tauriel dzieki! Dokladnie to wczesniej pisałam na odwrocie. Czyli teraz wystarczy to wyslac i nie będzie problemu? Bo ja sie tak boje ze potem cos bedzie ze nie dotarlo. Ale ze.mam potwierdzenie wysłania to chyba nic mi nie zrobią co? Ja im nie ufam. A Ty pracujesz w ZUSie czy w księgowości? :)

Paola to na wirusowe daje sie antybiotyk? Oby pomógł. Z reguły na drugi dzien poprawa i tego Wam życzę..

Mąż znowu mi padł. Synkowi się oberwalo za bałagan.. On tak nie lubi jak krzycze. I ja tez nie lubię. Mam straszne wyrzuty sumienia gdy on mówi do mnie: " Mamo nie krzycz, nie denerwuj sie. Nie lubię jak krzyczysz". Na szczęście sie przeprosilismy i ogarnęliśmy bajzel razem. Chyba wlasnie zasnal.. Porobię troche zdjęć i tez się klade bo cala obolala jestem.. Oby jutro bylo lepiej dla wszystkich!!!

Zgłoś nadużycie #10214 14 czerwca 2016, 21:03

Kasiek25 Fajna mama
Oj tak, oby jutro było dla nas łaskawsze ! :)

Zgłoś nadużycie #10215 14 czerwca 2016, 21:34

Tauriel Fajna mama
Tak lubisia wystarczy jak na poczcie wyślesz poleconym zwykłym ekonomicznym 😊 Zeby sobie ksero i podepnij potwierdzenie nadania - to wystarczy.
Kurde tak to martwimy sie pierdołami a przecież zdrowie jest najważniejsze.. Jak zaczyna go brakować każdy inny problem wydaje sie błahy
Pracuje w księgowości 🙃 Ja nie wiem jak wy dziewczyny dałyście radę tyle nie pracować 😶 Ja raptem dwa tygodnie siedzę w domu i juz dostaje kota, gdyby nie praca ta ciąża trwałaby chyba dla mnie całe życie !

Zgłoś nadużycie #10216 14 czerwca 2016, 21:43

Ania1982 Gotowa na wszystko

Tauriel napisał(a)

Pracuje w księgowości 🙃 Ja nie wiem jak wy dziewczyny dałyście radę tyle nie pracować 😶 Ja raptem dwa tygodnie siedzę w domu i juz dostaje kota, gdyby nie praca ta ciąża trwałaby chyba dla mnie całe życie !

Ja w sumie w swojej pracy dobrze się czułam, ale z uwagi na to, że mam w niej dużo obowiązków i dużo się w niej dzieje to wolałam iść w końcu na zwolnienie - organizm nie był już tak zorientowany na pracę jak przed ciążą (w sumie to i tak długo dałam radę, bo pracowałam do początku maja). Zwolnienie zaś leci mi bardzo szybko, myślałam, że będę miała więcej czasu :-)
Dziewczyny oczywiście życzę Wam, aby jutrzejszy dzień był dla Was lepszy niż ten dzisiejszy - bo dał Wam się we znaki.

Zgłoś nadużycie #10217 15 czerwca 2016, 0:35

ladykate Zaprawiona w bojach
Matko i córko!
Nadrobiłam zaległości w czytaniu i jestem przerażona! Brak słów na to wszystko.

Dziewczyny trzymajcie się dzielnie! Jestem z Wami całym serduchem.

Zgłoś nadużycie #10218 15 czerwca 2016, 7:24

Kasiek25 Fajna mama
Dzień doberek. Jak dziś humorki? Lubisia pisz jak się czuje mąż a Paola jak tam córcia?

Zgłoś nadużycie #10219 15 czerwca 2016, 9:08

Tauriel Fajna mama
Dwupak ! Dzisiaj juz porod zarezerwowany dla innej czerwcowki wiec jeszcze sie pomęczę 😜 Moze synek chce dac mamie obejrzeć w spokoju jutrzejszy mecz 😀

Zgłoś nadużycie #10220 15 czerwca 2016, 10:16

Hej! Ja tez w dwupaku na szczęście. Mąż nadal leżący i slaby ale mowi ze jakas poprawę czuje. Zjadl kilka lyzek ryżu. Moze troche sie wzmocni i nie zwróci. Najgorsze chyba za nami. O ile ja sie nie zaraze. Bo Rafalek to mi się wydaje ze wirusa zlapal skoro miał luźne kupki, ale jakimś cudem lekko przeszedł. Tylko ze ja z nim ciągle siedzę. Ale mam nadzieje ze będzie dobrze. Najgorsze ze Adam miał robic w sobotę zdjecia na weselu. Zapomniałam. I juz kompletnie nie wiem co teraz..

Tauriel a ja się tak nastawiam ze Ty jutro urodzisz. Dzieki za rady. List do ZUSu wysłany.

Ja też dzieki pracy przetrwalam ciaze na leżąco. Ciągle z komputerem, w pospiechu zeby zdążyć. Ale teraz mysle ze dobrze się stało bo bym oszalala. Jeszcze ostatnie zdjecia robię po trochu.

Ja chcialabym dotrwać do piątkowej wizyty, zeby doktor mnie zbadal, zrobil usg bo w szpitalu juz mnie tak dobrze nie potraktuja. Teraz jak mam liczyć na innych to musze jechac do najbliższego, tego gorszego. Juz się pogodziłam ze nic nie bedzie tak jak planowałam.
Zauwazylam ze brzuch mi sie zmniejszył. Nie sterczy juz tak, zrobil sie bardziej jakby zaokrąglony i plaski. Ale specjalnie nie opadl. Dziwne.. Moze mala zeszla jeszcze niżej.

Paola jak tam?

Zgłoś nadużycie #10221 15 czerwca 2016, 10:40

Kasiek25 Fajna mama
Dzwoniłam do położnej i wynik gbs negatywny :D jejejjee, postaram się zatem wytrzymać jak najdłużej w domu jak już się zacznie, bo do szpitala mam 5 minut.

Zgłoś nadużycie #10222 15 czerwca 2016, 11:21

Kasiek no to gratulacje. Ale czym Ty sie stresowalas skoro Paola mowila ze będzie negatywny? ;) Ale wiadomo, teraz to już możesz spac spokojnie :)

Ja dzis kończę równe 40 tygodni. Nie wierze ze dotrwalam :)

Zgłoś nadużycie #10223 15 czerwca 2016, 11:30

Kasiek25 Fajna mama

lubisia napisał(a)

Kasiek no to gratulacje. Ale czym Ty sie stresowalas skoro Paola mowila ze będzie negatywny? ;) Ale wiadomo, teraz to już możesz spac spokojnie :)

Ja dzis kończę równe 40 tygodni. Nie wierze ze dotrwalam :)

Gratuluję donoszenia ciąży do końca :D

Zgłoś nadużycie #10224 15 czerwca 2016, 12:44

ladykate Zaprawiona w bojach
Hejo dziewczyny!

Paola czekamy na znak sygnał.

Lubisia, oby mężyk jak najszybciej doszedł do siebie. I co z tymi zdjęciami? Chyba jakieś zastępstwo by się zdało? Pewnie będzie jeszcze prądkował?

Kasiek my to wszystko na odwrót mamy. Cieszę się, że wyniki ok 😘

Moja młodzież coś wczoraj wieczorem się pochorowała. Też ból brzuszka, wymioty dwa razy, luźna kupka w nocy. Nie poszła do szkoły, ale od rana już świergoli, czyli zdrowa. Dostała probiotyk i musi dziś nadrobić zaległości w szkole.
Ale po tych Waszych akcjach, o których czytałam w nocy, to powiem szczerze, że się wystraszyłam.

Zgłoś nadużycie #10225 15 czerwca 2016, 13:37

Paola_33 Supermama
Lady, dużo zdrowia dla Córeczki, Ciebie..!!

Lubusia i dla u Was !! Gratulacje za 40 t.c. !!!! 🎆 🎇 🎇 🎆 🎆 🎇
No to już masz moje błogosławieństwo!! Obym znalazła czas na karty, bo aż sama jestem zaintrygowana baaardzo!! 😚😚

M.duuużoo lepiej. W nocy było kilka kryzysów, płaczu a teraz suuuper !! Antybiotyk widać nieźle trafiony. Przynajmniej spokojna jestem, ze nie ma uczulenia, bo juz brała w tym r. 😡😃

Dzisiaj wyjątkowo na dodatkowe zaj.z logopedii jedzie Idalka.
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #10226 15 czerwca 2016, 14:07

Paola_33 Supermama
A, i Różyczka przytyla jednak 0,5 kg. w 6 tyg.
Malo imponujący wynik ale grunt ze przytyła..
Potwierdziły się leukocyty w moczu 😡
Dzis mąż jedzie z nią do gastro- i neurologa. Wieczorem.
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #10227 15 czerwca 2016, 17:24

Lady, no wlasnie ja jestem jedynym zastępstwem dla męża. Nie wiemy co robić. Żeby ludzi nie pozarażać. I pytanie, czy Twoja córka zaraża. Nigdy nie wiem co robić w takiej sytuacji. Tak jak Rafalek, 2 dni luznej kupki, humor doskonały. I wciąż się zastanawiam czy on tez przez tydzien będzie zarażał? Na wszelki wypadek do przedszkola go nie wysyłamy, bo mamy w domu dowód, że kazdy to może przejść inaczej. Co za świństwo. Najgorsze, ze człowiek zaraza tez przed objawami, a ja nie wiem, czy mnie złapało czy nie.

Paola, no to super ze antybiotyk działa, teraz tylko przeczekać. Różyczka faktycznie malutko przybrała, ale jak choruje to nie ma się co dziwić. Nie ogarniam tych badań moczu. Jak można z góry założyć ze leukocytów nie ma, bo probka zanieczyszczona. Jednak były! Ale tyle musieliscie czekać:/ Trzymam kciuki!

Nie ukrywam Paola, ze teraz by mi się Twoje karty przydały.

Zastanawiam się jeszcze nad jednym. Od wczoraj bardzo kłuje mnie jakby wewnątrz na wysokości łona. Kłucie przypomina zapalenie pęcherza. Też tak macie? Ledwo chodzę. Nie wiem czy to główka zeszła niżej, czy czasem jakiś stan zapalny się nie przywałęsał, bo dopiero teraz dojrzałam, że moje upławy są zabarwione na zielono. Chyba zadzwonię do położnej.. Czop odszedł parę dni temu, to mała bardziej narażona.

Zgłoś nadużycie #10228 15 czerwca 2016, 17:37

Paola_33 Supermama
Ja miałam taki podobny ból, gdy mi się szpagatów zachciało - rozejście spojenia, boli przy każdym kroku...
Mam nadz., że to nie to, bo długo trzyma.
A nie powinnaś zadzwonić do położnej lub gin. ?? Dla mnie to zły znak.. Skonsultuj !!!!
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #10229 15 czerwca 2016, 17:50

Tauriel Fajna mama
Mnie boli całe podbrzusze, właśnie jakby było wysadzone szpilkami.. Ale przy zapaleniu pęcherza miałam inny ból. Gardło mnie dzisiaj boli, w ogóle poskakalam z młoda po kałużach i ledwo żyje.. Jakiś zdechlak dzisiaj

Zgłoś nadużycie #10230 15 czerwca 2016, 17:51

Paola_33 Supermama
Wreszcie się odezwał mąż. Fajne, że tłumaczyli Mu nawet, co by było, gdyby. Teoretycznie nic Małej nie dolega, jesteśmy 'nadgorliwi' :-D :-D
Z nerkami i moczem podobno na granicy normy ale bez paniki, obserwować.
Co do jedzenia... dopiero Jej się układ kształtuje, ma prawo szwankować.. Czekamy do połowy VIII, wtedy powinno być ok., jeśli nie - dalsze bad.
Mleko, które Jej podajemy powinno też pomóc i nieco podleczyć, bo jest zagęszczane...
I tyle. Czekam na smsa z nazwą leku, bo jednak coś na żołądek Jej gastro dał...
Melissa    
Idalia