Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Czerwcóweczki 2016 ✌️

Zgłoś nadużycie #10191 14 czerwca 2016, 11:28

Kasiek25 Fajna mama
Paola już jestem w domu i wciągnęłam pączka na poprawę humoru i mam też czereśnie ;) Dzwonić mogę dopiero od jutra bo dziś nie ma szans na wynik ;/ a Melissa nie jest rozpalona? niech śpi, bo jak to mówią: sen to zdrowie ;)

Zgłoś nadużycie #10192 14 czerwca 2016, 11:35

Paola_33 Supermama
No własnie boję się Ją budzić, żeby nie wstała wku******
Niech wypoci mikroby...

A czereśnie to nie pędzą jak śliwki ?? Db. działają na stawy :-)

Czyli wynik jutro ?? ??
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #10193 14 czerwca 2016, 11:45

Kasiek25 Fajna mama

Paola_33 napisał(a)

No własnie boję się Ją budzić, żeby nie wstała wku******
Niech wypoci mikroby...

A czereśnie to nie pędzą jak śliwki ?? Db. działają na stawy :-)

Czyli wynik jutro ?? ??

nie wiadomo czy będzie jutro, dlatego mam dzwonić zapytać, by znów nie lecieć na marne. Jakaś senność mi się włączyła, chyba się zdrzemnę

Zgłoś nadużycie #10194 14 czerwca 2016, 12:12

Paola_33 Supermama
Mi też, pogoda 😈🌂

Budzic ? Nie budzic ?? ?? O, to żyje... Słyszę przez elektroniczną nianię 😊
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #10195 14 czerwca 2016, 13:46

Paola_33 Supermama
Zdrowa 😊
Dzieci mają fajnie 😊 Sen, i cyk ! zdrowa !!

Nie wiem, czy spacer jest db.pomysłem 😊
Ale chyba zaryzykuję 😉
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #10196 14 czerwca 2016, 14:01

Kasiek25 Fajna mama

Paola_33 napisał(a)

Zdrowa 😊
Dzieci mają fajnie 😊 Sen, i cyk ! zdrowa !!

Nie wiem, czy spacer jest db.pomysłem 😊
Ale chyba zaryzykuję 😉

U Was nie pada? U mnie leje więc leżę w łóżku po drzemce i próbuje się zebrać by zrobić obiad.

Zgłoś nadużycie #10197 14 czerwca 2016, 14:04

Paola_33 Supermama
Jeszcze nie... 😁

Zresztą, nie jesteśmy tylko z cukru 😁
Melissa jak narkoman zapatrzona w Lulusia 😆
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #10198 14 czerwca 2016, 15:02

Kasiek25 Fajna mama
No tak, tylko, żeby nie zmokła po wczorajszej gorączce. co to jest Luluś?

Zgłoś nadużycie #10199 14 czerwca 2016, 15:10

Paola_33 Supermama
Luluś to taki królik, bajka o jego przygodach :-) np. w player tvn :-)
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #10200 14 czerwca 2016, 15:56

Tauriel Fajna mama
Po wizycie tylko w depresje popaść mozna.. Lubisia chyba jednak urodzisz sama, u mnie sie nic nie dzieje, zapowiada sie na wywoływany porod. Tylko główka zeszła niżej i cieżko było hrabiego zmierzyć. Na ktg ani jednego skurczu - bardzo ładny zapis jakby miała rodzic za miesiąc 😑 Po weekendzie bedzie sztuczna oxy ehhh

Zgłoś nadużycie #10201 14 czerwca 2016, 16:01

Paola_33 Supermama
Aaa, no to za niecałe 170 g. przytulisz Jasia !!!! Nie cieszysz się ?? ?? To juz zaraz !!!!
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #10202 14 czerwca 2016, 16:11

Tauriel Fajna mama
Patrząc przez pryzmat obecnego samopoczucia... Lepiej nie komentować 😐 Nie lubię byc w ciazy a to jeszcze sie tak przeciąga po raz drugi. Trzeba chyba zagryźć zeby i sie poświecić dla słusznego celu..

Zgłoś nadużycie #10203 14 czerwca 2016, 17:31

lubisia Gotowa na wszystko
Kurcze, widzę ze dzisiaj u każdej kiepski dzień...
Tauriel, u mnie tez ktg bylo idealne, a mimo to lekarz mówił, że już blisko. Może jeszcze się uda i samo się zacznie.
Ale mi się już nie spieszy. Chętnie bym się umówiła na wywoływanie po weekendzie. Wiedząc, że moja rodzina jest już zdrowa i nie zaraża. Mój Adam chyba ma rotawirusa. Nie wiem, bo nasz po*ebany lekarz nie raczył powiedzieć. Ten dzień był chyba najgorszym w całej ciąży. Mężowi się pogorszyło, sam zaczął panikować. Mówił, że kazdy ruch powoduje ze robi mu się ciemno przed oczami, ciagle wymiotował. No nie był w stanie już w ogóle się ruszyć. Podawałam mu wodę przez słomkę. On na górze, syn na dole. Biegałam po schodach w tę i z powrotem. W koncu postanowilam zamówić wizytę domową, bo nigdy jelitówka u nas tak nie wyglądała. I co? Lekarz mi odmówił. Powiedział, że do młodych ludzi nie jeździ. Wyjasnilam mu ze jestesmy w takiej styuacji, że mąż nie jest w stanie iść, a ja go nie poniosę, bo jestem tuż przed porodem. Nie i koniec. Musimy sobie sami radzic. Zapytalam więc o zagrozenia jesli ja bym sie zarazila. Wysmial mnie ze panikuje na zapas, ze mam sobie w domu rodzić jak jestem przewrazliwiona. Jesli się zarażę, to się zarażę. Tak powiedział! A dziecko? Mam nie histeryzować. Z rykiem zakończyłam rozmowę i nie mogłam sie uspokoic, dopiero wtedy wpadlam w histerię. Nikt nie chce nam pomóc!

Na szczęście przyjechał teść - burza nas uratowała. On zawsze pracuje od rana do wieczora. Nie ma go nigdy w domu, a teraz akurat przyjechal, pół godziny przed zamknięciem przychodni. I pomógl Adamowi wejsc do auta (po drodze wszystko zarzygane) i jakos dojechali. Adam mowi ze lekarz prawie nic nie mowil, tylko podano mu jakiś zastrzyk. Zastrzyk dziala tez nasennie wiec teraz śpi. A gdy sie obudzi ma byc lepiej. Do tego jakiś lek zapisał. I zero jakichś zaleceń, zeby nie zarazic innych, nic! Tylko pić.

Przeryczałam dziś sporo czasu, mialam atak histerii, załamkę. Ale teraz juz powoli się uspokajam i czekam aż mąż się obudzi i powie wreszcie, że czuje się lepiej. Musi, bo jeszcze zwolnienie lekarskie trzeba zawiesc do ZUSu do czwartku. A może wiecie czy można to jakoś zalatwic przez telefon lub listownie ??

I zaciskam nogi, zeby urodzic jak najpozniej. Bo rozmawialam z koleżanką, która mnie utwierdziła w tym, że to rotawirus. I ona powiedziala, ze w szpitalu kazali izolowac sie od innych tydzien po ustaniu objawow, bo przez taki czas rotawirus prątkuje. Zresztą kazdy tego typu wirus. Czyli moj mąż przynajmniej przez 8 dni nie moze kontaktować się z innymi i przede wszystkim nie moze byc przy mnie podczas porodu. A po porodzie chyba do mamy ucieknę. Pod warunkiem, że sama nie zachoruję...

Zgłoś nadużycie #10204 14 czerwca 2016, 17:45

Tauriel Fajna mama
Lubisia ale jazda ! Co za lekarz !! Nie panikować ? Rodzic sobie w domu ? Żart ?! Straszne to co piszesz.. Mąż pewnie ma jakaś bakterie jak mówisz rotawirus.. Musinjakies elektrolity wciągać choć i tak pewnie wszystko wychodzi 😐 Współczuje ogromnie..
Zwolnienie kiedy jest wystawione ? Na osobę prowadząca działalność ? Podpowiem 😉
Ja byłam na spacerze z hulajnogą i jakos mi przeszedł wisielczy nastrój 😉 Dzwoniłam do szpitala, w niedziele mam sie zgłosić ale jeszcze jutro podjade pogadać z lekarzem

Zgłoś nadużycie #10205 14 czerwca 2016, 18:00

Kasiek25 Fajna mama
Lubisia współczuje przeżyć. Masakryczną masz tą końcówkę ciąży, a lekarze tylko udowadniają jakimi są debilami. Trzymam mocno kciuki by mąż szybko wyzdrowiał, a Ty żebyś urodziła po weekendzie, jak już będziecie na siłach.

Zgłoś nadużycie #10206 14 czerwca 2016, 18:18

Paola_33 Supermama
Melissie temper. z 37, 4 skoczyła do 39, 6.. Kuu**** , idziemy na ostry dyżur...
W 40 minut !!!!!!! To raczej wirusy, grypa...
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #10207 14 czerwca 2016, 18:51

Ania1982 Gotowa na wszystko
Lubisia czytam i nie wierzę! To jest lekarz, co on jest jakaś święta krowa ?? Jak on mógł powiedzieć. że do młodych nie jeździ? Życzę Ci, aby mąż doszedł do siebie jak najszybciej i przede wszystkim, abyś Ty się nie zaraziła no i oczywiście Rafałek.
Taureil może do niedzieli coś się ruszy i urodzisz naturalnie - oby!
Paola prawie 40 stopni to nie jest zwykłe przeziębienie - daj znać co i jak. Życzę dużo zdrówka dla Melissy.
Kasiek szkoda, że z przychodni nie zadzwonili, że nie mają jeszcze wyników...

Zgłoś nadużycie #10208 14 czerwca 2016, 18:57

Kasiek25 Fajna mama
Paola kurczę to bardzo wysoka temperatura jak na takie małe dziecko, daj znać po wizycie na ip. Co za dzień dzisiaj ;/ u każdej coś ;/

Zgłoś nadużycie #10209 14 czerwca 2016, 19:09

lubisia Gotowa na wszystko
Jezu i jeszcze Wy Paola! Neich ten straszny dzień się już skończy! Najgorzej jak mała ma grypę.. Oby nie! Trzymam kciuki zeby Wam chętniej udzielili pomocy. Najgorzej jak dzieci chorują :(

Tauriel, zwolnienie na osobę prowadzącą działalność. Miałam wystawione do 10.06. A teraz wlasnie 10.06 lekarz przedłuzył mi od 11.06 na 2 tygodnie. Mogę wysłać listownie takie zwolnienie ?? Podałabym listonoszowi albo komuś z sąsiadów.
Do niedzieli już niedaleko. Jak już wiesz kiedy idziesz do szpitala, to zleci. A może jednak milo sie zaskoczysz.

Mąż się obudził! Uśmiechnął się!! Jest lepiej. Rafałek od razu chcial go przytulać, bo myslał, że juz tatuś wyzdrowiał, ale zdążylismy go powstrzymać. Myślę, że po tej nocy już będzie lepiej. Ale z porodu rodzinnego chyba zrezygnujemy. Musimy byc odpowiedzialni.

Zgłoś nadużycie #10210 14 czerwca 2016, 19:12

Paola_33 Supermama
Czekam pod gab. Na szczęście M.dzielna, nawet nie narzeka...

Ostra infekcja wirusowa gardła. Antybiotyk.
Kontrola w pt.
Najgorsze , jeśli kucyki w pt. przepadną 😡
Melissa    
Idalia