Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Czerwcóweczki 2016 ✌️

Zgłoś nadużycie #10091 10 czerwca 2016, 14:16

Paola_33 Supermama
A Ty nie powinnaś jakichś piekielnych papryczek podgryzać z mex., palącym jedzeniem ?? ?? 😁 😁
I chili... Z pieprzem 😆

No, szykujemy się na USG.. Może trafimy na okienko.. Wciąż pada a.. 😒

A jutro 4 mies. Różowania...
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #10092 10 czerwca 2016, 14:49

ladykate Zaprawiona w bojach
Hejość! 

Paola powodzenia! Będzie dobrze 👍 

Nad moją asertywnością czeka mnie jeszcze trochę pracy. Przez 9 lat mamowania ćwiczę i ćwiczę, jakieś efekty marne, ale są. 

Basiulka cudności!

Zgłoś nadużycie #10093 10 czerwca 2016, 14:49

.

Zgłoś nadużycie #10094 10 czerwca 2016, 14:53

Durne to no! Wykasowało połowę wpisu i nie chce oddać! Wrrrr... 

Ja po KTG, wsio gra, nic się nie dzieje.

Paola, a u mnie będzie ch czy dz? Nadal mnie dziwi, że się wszyscy wokół dziwią, że nie chcemy wiedzieć ;-)

Dziś po 20 wraca moja młodzież z Krakowa. Zadowolona! Dobrze - ma małą zaprawę przed pierwszą kolonią.

Zgłoś nadużycie #10095 10 czerwca 2016, 15:15

Kasiek25 Fajna mama

ladykate napisał(a)

Durne to no! Wykasowało połowę wpisu i nie chce oddać! Wrrrr... 

Ja po KTG, wsio gra, nic się nie dzieje.

Paola, a u mnie będzie ch czy dz? Nadal mnie dziwi, że się wszyscy wokół dziwią, że nie chcemy wiedzieć ;-)

Dziś po 20 wraca moja młodzież z Krakowa. Zadowolona! Dobrze - ma małą zaprawę przed pierwszą kolonią.

Super, że KTG wyszło dobrze, chociaż już powoli mogłoby coś tam ruszyć. Ja Ci wróżę synka ;) Ciekawe która z nas urodzi pierwsza bo idziemy łeb w łeb ;)

Zgłoś nadużycie #10096 10 czerwca 2016, 15:36

lubisia Gotowa na wszystko
Paola, to teraz ja trzymam kciuki za Was! Wszystkiego najlepszego dla Różyczki :) 4 miesiące to już fajny wesoły bobas :) Szkoda, że spać nie chce :P

Ladykate, a ja Ci wróżę dziewczynkę :) Kto wygra kto ?? :) Fajnie, że córka zadowolona. Kolonie genialna rzecz, szczególnie dla rodziców :) Widzę po wczasowiczach u nas latem hehe.

A co do ktg, to moje lekarz uznał za najładniejsze z całego dnia haha, a ostatnia wchodziłam :) Tyle, że ja już nie chcę ładnego :P Ale w poprzedniej ciąży było to samo, pierwsze skurcze były regularne. A to co teraz czasem odczuwam, to ktg nie wykrywa :P Więc lekarz też mi wlasnie powiedział, że jak się cos zacznie to od razu na porodówkę. Może masz podobną 'urodę' :)

A Ty Kasiek jak zwykle perfekcyjna pani domu :) To ja też się w końcu biorę za ciasto na przyjazd mamy. Trzeba się rozruszać :)

Zgłoś nadużycie #10097 10 czerwca 2016, 16:28

Paola_33 Supermama
Girl, Kas. 😊

U nas średnio . Napisze później 😞
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #10098 10 czerwca 2016, 16:31

Tauriel Fajna mama
Lubisia fajnie, że u Ciebie idzie do przodu ! U mnie się nic nie dzieje, chyba ten porod z zaskoczenia mnie czeka 😜 We wtorek jak nie urodzę to mam ktg u mojego doktorka wiec spokojnie 😊 Kiedyś urodzić sie ten mój uparciuch musi, najwidoczniej mu u mnie za dobrze 😜

Zgłoś nadużycie #10099 10 czerwca 2016, 16:55

Tauriel napisał(a)

Kiedyś urodzić sie ten mój uparciuch musi, najwidoczniej mu u mnie za dobrze 😜

On ma czaaaaaaas.... Jak każdy facet ;-)

Kasiek, ja teraz jeszcze nie chcę. Jeszcze zamęt w domu, małż u mojej mamy teraz kuchnię składa między zmianami, córka urodziny będzie miała, jeszcze niech człowieniuś posiedzi ;-)

Lubisia - poprzednio w przeciągu niecałych dwóch godzin okazało się, że nagle rozwarcie na 2cm. Między lekarzem, a umówioną wizytą z opłaconą położną, co by sobie kuknęła jak jestem zbudowana ;-)
ZONK był ogromny, bo jakto, przed chwilą lekarz mówił, że wszystko ok, a tu nagle tekst "O! To dzisiaj rodzimy?" :O

Zgłoś nadużycie #10100 10 czerwca 2016, 16:59

Tauriel Fajna mama
Lubisia a miałaś jakies plamienia ? U mnie ten czop chyba odchodzi ale póki co bez żadnej krwi.
Ladykate taaaaa oni zawsze maja czas a potem wszystko w biegu 😜

Zgłoś nadużycie #10101 10 czerwca 2016, 17:17

Ania1982 Gotowa na wszystko
Buka super, że się odezwałaś! Czekałam na dobre wieści od Ciebie. Sładka ta Twoja Basia!
Lubisia, Tauriel coś mi się widzi, że urodzicie tego samego dnia.
LadyKate ja obstawiam, że urodzisz dziewczynkę.
Paola musi być dobrze, ja i pewnie pozostałe ciocie z forum Ci tego życzymy!
Mnie dziś cały czas szczyka tam na dole i bolą mnie plecy. Wielki dzień zbliża się dużymi krokami.

Zgłoś nadużycie #10102 10 czerwca 2016, 17:18

Tauriel napisał(a)

Lubisia a miałaś jakies plamienia ? U mnie ten czop chyba odchodzi ale póki co bez żadnej krwi.
Ladykate taaaaa oni zawsze maja czas a potem wszystko w biegu 😜

Jak w biegu, to może dla Ciebie lepiej, bo rachu ciachu ;-)

A czop chyba nie musi mieć koniecznie krwi.

Zgłoś nadużycie #10103 10 czerwca 2016, 19:39

Kasiek25 Fajna mama
Jeśli czop jest z krwią to poród już lada chwila, a jak odchodzi bezbarwny to nawet 2 tyg do porodu jeszcze mogą być.

Zgłoś nadużycie #10104 10 czerwca 2016, 19:51

Kasiek25 napisał(a)

Jeśli czop jest z krwią to poród już lada chwila, a jak odchodzi bezbarwny to nawet 2 tyg do porodu jeszcze mogą być.

Jak to dobrze, że jest coś takiego jak forum. Co las głów, to nie jedna :-D

Trochę drzemłam, chociaż jakiś wredny komar z minimuszką uparli się, że mi nie pozwolą :-P

Lecę odebrać córcię z wycieczki. Pewnie dziś padnie pełna wrażeń.

Zgłoś nadużycie #10105 10 czerwca 2016, 21:35

Paola_33 Supermama
Oglądam meczyk Francja - Rumunia... Szaaaleją z golami 😒
Jesli cale Euro będzie tak w wciągające, alkoholizm będzie usprawiedliwiony...
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #10106 10 czerwca 2016, 21:47

Paola_33 Supermama
Co do Róży, odpuszczamy jutrzejszą wizytę u gastrologa. Układ pokarm. raczej ok.
Lekarka nie stwierdziła refleksu ale zaznaczyła ze go NIE wyklucza.

Wychwyciła powiększoną dwukrotnie nerkę. Jutro więc Rozy łapiemy mocz na bad. og. i posiew.
Dr zastrzegła by absolutnie nie czekać do pon.
2 możliwości: • Infekcja u. moczowego
• Przerost kielicha nerki wrodzony.

Wyniki i tak w pon. 😞
Szczepienie pewnie będzie odroczone (wt.).
I tyle.
Nie uspokoiły mnie wnioski z usg. 😡

Ew. dalsze leczenie - poszerzenie diagnostyki czyli bad. elektrolitów, krwi, moczu, usg. TYLKO PO PRZYJĘCIU na oddz. szpitalny. Parszywie 😞
Bo tam będą chcieli ja kłuć i męczyć gastroskopią.
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #10107 10 czerwca 2016, 22:21

Paola_33 Supermama
2 połowa meczu ciekawsza. 1:0 dla zabojadów...
Niezła gra po obu stronach 😊
Któraś ogląda ??

My jutro jedziemy popatrzeć na odloty, lądowanie i starty z lotniska. Girls podniecone.
Wyjeżdżają dopiero 17. VI 😁
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #10108 10 czerwca 2016, 22:27

lubisia Gotowa na wszystko
O kurcze Paola, jeszcze cos innego Wam wyszlo:/ Ale to tylko dowód ze Róży cos dokucza. Przez to taka niespokojna. Cholerka... I tyle badan Was czeka. Ale musi byc dobrze!

Tauriel ja wlasnie czytałam wczoraj mądre książeczki od poloznej i tam bylo napisane ze od odejścia czopa bez krwi porod nastepuje zazwyczaj w ciagu 2,3 dni. A gdy jest z krwią to w ciagu doby. Mija koleżanka urodziła 2 dni po odejściu bezbarwnego.

A ja miałam teraz emocje! Pojechaliśmy razem po moja mamę. I w drodze powrotnej skurcz, kolejny i kolejny.. Co 20 minut. Ale takie bezbolesne, spinanie brzucha. Pierwszy raz to czułam tak wyraźnie. Za chwile kolejne trzy ale juz co 8 minut. W domu doszliśmy do skurczy co 2,5 minuty! Ale przeciez w poprzedniej ciąży bolaly. Zglupiaam i zadzwoniłam do poloznej. Powiedziała ze cos się zaczyna ale to raczej przepowiadajace. Polecialam za jej rada szukac czopa, a ze u nas lazienka po schodach na gore, to po tej wycieczce przeszlo. Na wkladce nie znalazłam tego co chcialam ;) No i teraz się uspokoiło. Usiadlam na krześle to znowu sie zaczelo. Czyli w pozycji siedzącej tylko mam te skurcze.

Niedługo by bylo tak jak sobie zaplanowaliśmy. Ale fałszywy alarm. Ja się bardzo boje ze będzie zupełnie inaczej i ze nie zdążymy do szpitala.

Ale mecz emocjonujący!

Zgłoś nadużycie #10109 10 czerwca 2016, 22:49

Paola_33 Supermama
Zdążycie, zdążycie!!
Jakos mi się data 13. VI pcha przed oczy, to może Ty za 3 dni ?? ??

Nie tak dużo, w każdym raz mam nadzieję, ze wyskoczy infekcja, zwalczymy szybko i tylko niech te zęby górne wyjdą szybko, bo to tez niefajne... Teraz Róża śpi krótko, pół g. i wrzask. Je co 1,5 g. 😒
Ale jesli to nie reflux, byloby super 😊

Lubisia, niezłe emocje.. Ja popijam jakiś dziwny Żywiec z.. kolendrą. Durny pomysł..!!
No nieeee..!! Żabojady 2:1 nieeee. Co za nudy. Niemcy. Francuzi.
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #10110 10 czerwca 2016, 22:52

No dziewczyny, ależ wpisy :-(

Biedna Różyczka maleńka. Wszystko na pewno będzie ok, nie ma innej opcji. A tych wyników nie mogą zrobić na cito?

Lubisia Ty weź jeszcze zaciśnij nogi, no!

Odebrałam z moją mamii córcię z wycieczki - zadowolona i brudna, znaczy się fajnie było.

U mnie coś za cicho i spokojnie. NIGDY tak nie mam w tej ciąży od kiedy pojawiły się ruchy. A tym bardziej o tej godzinie...

Niestety meczu nie oglądam, bo małż zapomniał zapłacić za tv :-P i dziś nam wyłączyli.

Idę pozmywać i zjem coś słodkiego, może pomoże. Może się obudzi człowieniuś i mnie uspokoi.