Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Czerwcóweczki 2016 ✌️

Zgłoś nadużycie #9711 31 maja 2016, 22:53

lubisia Gotowa na wszystko
Ale przyznacie ze na anemiczkę nie wyglądam :P  
Ja i mój gigancik :D

Zgłoś nadużycie #9712 31 maja 2016, 22:54

Paola_33 Supermama
Jaki faaajny !!!! Jeju, masz bliźniaki !!!

A serio , na ile oceniają Malutką ?? Pewnie masz sporo wód płodowych ?? Mala może trenować jak Otylka 😊
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #9713 31 maja 2016, 23:50

ladykate Zaprawiona w bojach
Lubisia pięknie!! Faktycznie duży brzuszek.

A tarczycę sprawdzałaś? Od niej też może być ta senność i ciągłe zmęczenie. Ja np tak mam, wiecznie zmęczona, a rano nie mogłam się zwlec z łóżka. Nigdy nie badałam, ani nie zgłaszałam, bo myślałam, że taka moja natura. Dopiero teraz w drugiej ciąży dostałam skierowanie na badania tsh i potem do endokrynologa. Biorę teraz hormony. Mam nadzieję, że po porodzie wszystko się unormuje. A może całe życie choruję na
tarczycę i nie wiem o tym...

Paola no nie chce się wierzyć, jak się czyta. Ale tak właśnie u nas jest - wielu lekarzy z przypadku.

Ja Wam powiem, że jak udało mi się dostać do tego gina, co teraz chodzę, to się bardzo ucieszyłam, bo super opinie ma. Ale jak wyszłam z gabinetu po pierwszej wizycie, to szczękę zbierałam z podłogi tak fajne ma facet
podejście. No ale też nic takiego się nie dzieje, żeby musiał się wykazać. Potem drugie zaskoczenie to właśnie endokrynolog, który podaje rękę na powitanie i tłumaczy i rozmawia ile potrzebujesz.
Ale z pediatrą też mam problem... Najlepiej, żeby był blisko i super fachowiec.... Ech...

Zgłoś nadużycie #9714 1 czerwca 2016, 0:01

Paola_33 Supermama
Nie zdążyłam cyknąć fotek moim gwiazdom w nowych kreacjach, ale i tak Wam przypomnę link do koleżanki...Genialnie szyje :-) Zamawiajcie...
https://www.facebook.com/lucyna.kowalska.96

✿ڿڰۣ— 
I.. WITAM w... Dzień Dziecka !!!!!!!!!!!!!!
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #9715 1 czerwca 2016, 0:42

ladykate Zaprawiona w bojach
O taaaak 😄 Wszystkiego dobrego kochane! Przede wszystkim udanych rozwiązań w odpowiednim czasie!

Moja młodzież już świętuje od wczoraj ;-) wyprosiła prezent wcześniej, zażyczyła sobie konika Schleich z wyposażeniem i jeźdzcem, ale się zdziwi, bo rano znajdzie drugiego 😁😁😁 Nie mogę się doczekać jej miny.

Człowieniuś z brzuchola dostał chustę 😉 do kangurowania. I całą masę gadżetów na początek :-P , po które tatuś biega co chwilę na pocztę i do paczkomatów.

A Wy jakie upominki macie dla swoich pociech?

Zgłoś nadużycie #9716 1 czerwca 2016, 0:45

Paola_33 Supermama
Oj, my je rozpuszczamy kardynalnie, wstyd przyznać. Dostały już tydzień temu całe pudło gier, kolorowanek, naklejanek, balony z których się tworzy zwierzaczki, flamastry, ech.. A jeszcze jutro 'atak' dziadków ;-) ;-) Też zaszaleją.. !!!

Lady, fajną będzia miała minę.. kamerę trzeba bylo ukryć ;-)
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #9717 1 czerwca 2016, 7:43

Ania1982 Gotowa na wszystko
Witam w czerwcu - naszym miesiącu :-)
Lubisia fajny brzuszek - zupełnie taki sam jak mój :-) Zaraz jadę na pobranie krwi - zobaczymy jak u mnie z wynikami. Co do pediatry popytałam znajomych i większość polecała jedną lekarkę, więc wybór dokonany.
Oczywiście życzę wszystkiego najlepszego Waszym dzieciaczkom!!!

Zgłoś nadużycie #9718 1 czerwca 2016, 8:31

Tauriel Fajna mama
Mi badali hemoglobinę po porodzie, macie dziwne szpitale 😜
Juz czerwiec wiec rozpakowywanie sie zaczęło ! Dziewczyny - rodzimy !!

Zgłoś nadużycie #9719 1 czerwca 2016, 8:50

Paola, byle nie bliźniaki! Ale 4-kilowy klocek na pewno bedzie. Syn tyle miał, miałam tez wtedy ogromne łożysko i dużo wód płodowych. Moze będzie powtórka..
Nie wierze ze dotrwalam do czerwca! I jeszcze teraz wstrzymuje sie od rodzenia, zeby duzo soku z buraka zdążyć wypic ;)

Ania powodzenia na badaniach. Mam nadzieje ze wyniki Cie tak nie zaskoczą.

Tauriel a Ty rodzilas w duzym miescie?

Nadszedł nasz miesiąc! :) My synkowi daliśmy wczesniej Lego Duplo auto dostawcze i sklepik. Do tego basen. A dzis sie zdziwi bo dostanie wymarzone Lego City auto kempingowe. Zawsze slyszal ze jest za maly na nie bo od 5 lat a on ma 3. Ale poradzi sobie. Tatuś pomoże :) Kupiłam mu tez klasyczne bajki do czytania na dobranoc bo ostatnio wszystkie bajeczki za krótkie. Kaja sobie w brzuszku tez poslucha. Do tego dzwonek do rowerka biegowego i zrobimy z mężem tort z bita śmietana, truskawkami i lentylkami :D Maly oszaleje! :D

Zgłoś nadużycie #9720 1 czerwca 2016, 9:00

Kasiek25 Fajna mama
Lubisia jaki piękny brzuszek, a Ty wyglądasz kwitnąco mimo anemii.
Życzę Waszym starszym pociechom, jak i tym w brzuszku wszystkiego dobrego z okazji Dnia Dziecka i spełnienia wszystkich dziecięcych marzeń :*
Paola, zapomniałaś o mnie i o mojej dacie porodu? Przypominam się.

Zgłoś nadużycie #9721 1 czerwca 2016, 9:13

Ladykate, u mnie w rodzinie wlasnie tarczyca popularna. Mama ma i dziadek. Ale do Glowy by mi nie przyszlo ze w ciąży moze się uaktywnić. W sumie kiedys bedzie trzeba zrobic badania. A Ty trafilas na naprawde dobrych lekarzy. Dajesz nadzieje ze jeszcze tacy sa. Życzę zeby hormony sie unormowaly po ciąży bo tarczyca to nie przelewki.

Zgłoś nadużycie #9722 1 czerwca 2016, 10:28

Tauriel Fajna mama
Tak, rodziłam we Wrocławiu 😊
Jutro mam wizyte, dowiem sie co u synka słychać !

Zgłoś nadużycie #9723 1 czerwca 2016, 12:29

Paola_33 Supermama
Kasiek, nie zapomniałam, miałam koszmarny wieczór p. Różę, humorzastą księżniczkę..
Spróbuję dzisiaj, Jestem na siebie wku**** bo zgubiłam kupon lotto, wypadł mi z wózka :-( Mma nadzieję, że to nie ja trfaiłam 35 baniek, bo udaru dostanę z żalu !!!
Namierzyłam, gdzie najbliżej mam dojazdem Hebe, i jadę http://fajnamama.pl/sfSmiliesPlugin/images/smilies/icon_smile.gif Obawiam się tylko wydać majątek, bo papiernicze i drogeryjne sklepy to pokusaaaa > niż cukiernie... Mam czas tylko do 16, gdy wracają dzieci, a znając matkę zamiast o 17, będzie już o 16... Dziś spokojniej MA BYĆ, bo Melissa idzie na logopedię a samotna Ida jakby mniej 'kreatywna'. Marzę, by skończyła wreszcie experymenty pt. "tonie czy nie tonie"... wszystkie wiążą się z moją kawą lub herbatą :-(
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #9724 1 czerwca 2016, 13:33

Paola_33 Supermama
Kurczę, musimy iść na rtg z Idą.. Zaczęła jeszcze bardziej narzekać, kuleje, placze.
Chociaż jeden NORMALNY tydzień bez sensacji!! 😞
Zbieram się na spacero-zakupy. Szukac magicznego grzebienia 😊
Roza zasnęła, to może nie będzie zrzędzić..
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #9725 1 czerwca 2016, 17:07

Paola, idziecie prywatnie na to rtg? Ale powiem Ci, ze dobrze, ze od razu rtg, a nie jakies tam usg. Raz ogladalam wywiad z ortopedą. I mówił, że usg bardzo mało urazów wykrywa, a rtg wszystko. Może w końcu się dowiecie co małej dokucza.
A może pozwolisz Idzie na eksperymenty w lazience? Miska z wodą i różne przedmioty. Niech sobie zatapia :D
Tauriel, Wrocław to już musi być dobrze! Kilka znajomych tam rodziło i zadowolone. Kolezanka teraz lezy w Szczecinie i też bardzo zadowolona. Ja też już postanowiłam, że będziemy jechać do większego miasta.
Moje koleżanki jakies problemowe te pobyty mają.. Jednej córeczka złapała paciorkowca, bo zapomnieli jej podac antybiotyk i musi jeszcze tydzień leżeć. Drugiej synek zlapal gronkowca, a ona w ogole nie oczyszcza się po porodzie! To dopiero zagadka. Zeby tlyko nie musiala miec kolejnego zabiegu, bo juz ledwo psychicznie tam wytrzymuje. A dwie wreszcie wyszły.
Brzuch mi się wreszcie obniżył!! Ale ulga :D Ale nogi puchną jeszcze bardziej, nie wiem czy to ma coś wspólnego. Aż mnie to przeraziło dzisiaj. I na obiadek była dzisiaj zupa z zielonych warzyw i sok z buraka. Wielka dawka żelaza :) Moja siostra mowi, ze u nich kazde dziecko urodzone dzisiaj dostaje w prezencie wyprawkę od szpitala :D Taki prezent na Dzień Dziecka.
PS. Zapomnialam dodac, ze na zdjęciu z moim brzucholem za mną jest nasz jeziorko. Najczystsze w Wielkopolsce. Jak kąpiel z dziećmi, to tylko tam! :) Może się kiedyś wybierzecie?

Zgłoś nadużycie #9726 1 czerwca 2016, 18:03

Paola_33 Supermama
Prywatnie ale chyba jyz nie ma potrzeby. Niga.. wyzdrowiała 😁
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #9727 1 czerwca 2016, 19:54

Ania1982 Gotowa na wszystko
Lubisia tak się domyśliłam, że tam widać to Twoje jezioro; kusisz nas opisem, oj kusisz :-)
Paola Ty to masz przeboje ze swoimi maluchami...
Ja właśnie wróciłam z odwiedzin u małej Basi - może dziś i Buka przytuli swoją Basie :-)
Acha mąż odebrał wyniki morfologii - wyglądają OK.

Zgłoś nadużycie #9728 1 czerwca 2016, 20:05

Paola_33 Supermama
Faktycznie jezioro wygląda na czyste, zachęcające :-)
Ja jednak wolę morze i ocean :-)

Udało mi się w końcu dopaść tą magiczną szczotkę, świeeetna !!!!!!!!
(https://www.lookfantastic.com/lfint/my.basket?section=checkout&counter=2&page=ba... )
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #9729 1 czerwca 2016, 20:12

Paola_33 Supermama
Dobra, jak tylko dzieci znikną z widoku, stawiam karty, Kasiu !!
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #9730 1 czerwca 2016, 20:15

buka87 Supermama
Wody mi odeszły!! :) Bedziemy sie zbierac niedlugo do szpitala.
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1UeMKsYzzKAMs_AVUDzd9h69QxFTsNDJbFrgZb0ef...