Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Czerwcóweczki 2016 ✌️

Zgłoś nadużycie #9531 24 maja 2016, 17:34

Paola_33 Supermama
NIE STRASZĘ, to powinien obejrzeć lekarz lub położna. Tylko na oko można ocenić.. Stopy puchną i to normalne na końcówce ale obie.. równo..
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #9532 24 maja 2016, 17:35

Kasiek25 Fajna mama
Dziewczyny nie straszcie :( na necie wyczytałam, że dziecko może uciskać na jedną stronę bardziej i dlatego tak się dzieje

Zgłoś nadużycie #9533 24 maja 2016, 17:54

lubisia Gotowa na wszystko
No i Kasiek ja tez to sobie tak tlumacze.. nie wiem... A cisnienie masz dobre? Bo ja idealne.

Zgłoś nadużycie #9534 24 maja 2016, 17:58

Paola_33 Supermama
Co z ciśnieniem ??
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #9535 24 maja 2016, 20:20

Kasiek25 Fajna mama

Paola_33 napisał(a)

Co z ciśnieniem ??

Właśnie wróciłam od teściowej i mierzyłam, miałam 135/77 puls 90

Zgłoś nadużycie #9536 24 maja 2016, 20:23

Paola_33 Supermama
Norma a jak noga ?? ??
Dzwoniłaś do gin. ?? ??
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #9537 24 maja 2016, 20:43

Kasiek25 Fajna mama

Paola_33 napisał(a)

Norma a jak noga ?? ??
Dzwoniłaś do gin. ?? ??

Noga bez zmian, nie dzwoniłam. Ja tak reaguje na upał, bo ostatnio jak trochę się ochłodziło, to było lepiej a teraz znów napuchła. Poczekam jeszcze i jak nie będzie gorzej to odpuszczę dzwonienie.

Zgłoś nadużycie #9538 24 maja 2016, 21:39

Ania1982 Gotowa na wszystko
Mnie też puchną nogi - taka reakcja na upały...
Ja w końcu dziś odebrałam wózek, tak więc chyba mam wszystko :-) ale to się okaże po porodzie.

Zgłoś nadużycie #9539 24 maja 2016, 21:41

Kasiek25 Fajna mama

Ania1982 napisał(a)

Ja w końcu dziś odebrałam wózek, tak więc chyba mam wszystko :-) ale to się okaże po porodzie.

Pochwal się wóziem ;D

Zgłoś nadużycie #9540 24 maja 2016, 21:41

Kasiek25 Fajna mama

Ania1982 napisał(a)

Pochwal się wóziem ;D

Zgłoś nadużycie #9541 24 maja 2016, 23:42

Paola_33 Supermama
Wrzuć jutro fot. wózka :-)
My mamy taki..
i taki..
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #9542 25 maja 2016, 0:32

lubisia Gotowa na wszystko
Pytalam o ciśnienie bo w polaczeniu z puchnięciem jest ryzyko zatrucia ciazowego. Ale pod koniec ciąży puchniecie staje sie czymś normalnym. Tak mi polozna u gina mowila.

Ania super ze wózek w końcu dotarl :)

Paola niezły zestawik :) Jazda na kartonie wymiata! :)

Zgłoś nadużycie #9543 25 maja 2016, 7:04

Ania1982 Gotowa na wszystko
Tak prezentuje się mój, a w zasadzie Julki pojazd. Zobaczymy jak się sprawdzi. Dokupiłam dodatkowo winterpack: mufka na dłonie, śpiworek, kocyk, etui termiczne na butelkę.

Zgłoś nadużycie #9544 25 maja 2016, 7:43

Tauriel Fajna mama
Powoli wszystko przygotowane 😊 Czerwiec tuż tuż !

Zgłoś nadużycie #9545 25 maja 2016, 7:50

ladykate Zaprawiona w bojach
Echhhhh... Zaczęłam pisać i niechcący skasowałam całego posta.

Wczoraj już nie miałam sił wchodzić na forum. Aleście się rozpisały ;-)

Jeśli chodzi o nogi, to faktycznie puchną zazwyczaj od upałów, ale to dziwne, jeśli puchnie tylko jedna. Chyba, że tak, jak piszecie, dzidziołki uciskają z jednej strony. Jednak warto skonsultować.

Przejażdżka na kartonie mega ;-)

Ja jestem z czerwca, moja córka też i teraz wiercipięcik też będzie czerwiec lub lipiec. Jakoś się dogadujemy i nigdy nie było tekstów typu "po co mi to... czy.. tyle już mam" - jesteśmy zbieraczami - chomikami. To chyba wyniosłam z domu ;-) Jako prezent na nowe mieszkanie +30 może np kolaż z jej zdjęć wydrukowany jako obraz na płótnie? Ja zrobiłam i zamawiałam coś takiego dla mojej ukochanej siostry ciotecznej na 40. Zrobiłam coś ala instagramowy zbiór zdjęć i rzeczy, które lubi. Bardzo jej się podobało.

A co u mnie będzie? - nie wiemy. Nie chcemy wiedzieć. Albo chłopiec, albo dziewczynka :-D

Wszystko już macie gotowe? My kończymy malować ostatni pokój. Malowanie wszystkich pomieszczeń było w planie, a wiercipięcik tylko te plany potwierdził. Już mam dość tych wszelkich gratów wszędzie, bo ruszyć się normalnie nie można. Może uda się dziś skończyć. ;-)

Zgłoś nadużycie #9546 25 maja 2016, 8:01

buka87 Supermama
Ladykate witaj :) ) Ale fajnie że wszyscy z czerwca jestescie :) Wszyscy bliźniaki ?? :) Nasz dzidzior bedzie pewnie z czerwca a my z mężem jesteśmy z lipca :) Takze generalnie wakacyjni ludzie :D Powiem Ci że współczuje remontu, ja niecierpie tego bałaganu nawet po samym malowaniu...koszmar jakiś. Mój zrobił remont w kwietniu i juz moja psychika odpoczęła od niego. Jak sobie pomysle ze tak sie spieszyłam z całą wyprawką i pokoikiem zeby juz był bo nie wiadomo kiedy urodze....a tu finisz juz niedługo i nic sie nie dzieje :D Masakra :P Takie to życie przewrotne ;) )

Ania fajny wózeczek ;) Czyli juz masz wypas na spacerki :) ) Ciekawe czy lato będzie ładne i pozwoli na nabijanie km z dzidziorami w wózkach :) )
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1UeMKsYzzKAMs_AVUDzd9h69QxFTsNDJbFrgZb0ef...

Zgłoś nadużycie #9547 25 maja 2016, 8:19

My raczyska jesteśmy :-D , już kolejny znak po bliźnietach. I mogłoby tak zostać, przynajmniej w miarę wiadomo, czego się spodziewać ;-)

Samo malowanie nawet szybko idzie, ale to przygotowanie, wynoszenie rzeczy, oklejanie... do tego małżyk robi to po pracy, a praca na zmiany. Dlatego wszystko się ciągnie. Ale jeszcze tylko salon dzisiaj drugi raz i finito.
Może to będzie dla mnie w końcu mobilizacja, żeby się ogarnąć i dokupić całą masę rzeczy z listy, którą mam dla siebie i maluszka.

Nie wiem, czy brzuch mi się nie obniżył :-/

Zgłoś nadużycie #9548 25 maja 2016, 8:21

buka87 Supermama
Z tym brzuchem to spokojnie, ja mam obnizony, rozwarcie, czop mi odszedl i tak sie z tym pakietem bujam juz 2 tyg :D
Ja tez jestem rak :D Mąż młodszy 4 dni i juz Lew ;) ) Ciekawe jak to bedzie z blizniakiem :)
Juz mamy 3 dzidziorki na pokładzie ;) Tabelka się zapełnia :D
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1UeMKsYzzKAMs_AVUDzd9h69QxFTsNDJbFrgZb0ef...

Zgłoś nadużycie #9549 25 maja 2016, 8:43

Kasiek25 Fajna mama

ladykate napisał(a)

Echhhhh... Zaczęłam pisać i niechcący skasowałam całego posta.

Wczoraj już nie miałam sił wchodzić na forum. Aleście się rozpisały ;-)

Jeśli chodzi o nogi, to faktycznie puchną zazwyczaj od upałów, ale to dziwne, jeśli puchnie tylko jedna. Chyba, że tak, jak piszecie, dzidziołki uciskają z jednej strony. Jednak warto skonsultować.

Przejażdżka na kartonie mega ;-)

Ja jestem z czerwca, moja córka też i teraz wiercipięcik też będzie czerwiec lub lipiec. Jakoś się dogadujemy i nigdy nie było tekstów typu "po co mi to... czy.. tyle już mam" - jesteśmy zbieraczami - chomikami. To chyba wyniosłam z domu ;-) Jako prezent na nowe mieszkanie +30 może np kolaż z jej zdjęć wydrukowany jako obraz na płótnie? Ja zrobiłam i zamawiałam coś takiego dla mojej ukochanej siostry ciotecznej na 40. Zrobiłam coś ala instagramowy zbiór zdjęć i rzeczy, które lubi. Bardzo jej się podobało.

A co u mnie będzie? - nie wiemy. Nie chcemy wiedzieć. Albo chłopiec, albo dziewczynka :-D

Wszystko już macie gotowe? My kończymy malować ostatni pokój. Malowanie wszystkich pomieszczeń było w planie, a wiercipięcik tylko te plany potwierdził. Już mam dość tych wszelkich gratów wszędzie, bo ruszyć się normalnie nie można. Może uda się dziś skończyć. ;-)

Podziwiam, że nie chcecie znać płci. Ja to już nie mogłam się doczekać, żeby dowiedzieć się kim jest lokator mojego brzuszka ;) wtedy wpadłam w szał wyprawkowy i dzięki temu mam już wszystko gotowe i pozostaje czekać na Antosia ;) A jakie imiona macie wybrane? My już na szczęście po remoncie, który u nas też trochę się ciągnął ze względu na pracę męża.

Zgłoś nadużycie #9550 25 maja 2016, 11:10

Kasiek, moja imienniczko :-D , przy pierwszej ciąży też nie chcieliśmy wiedzieć. A wyprawka - cóż, nie musi być różowa ani niebieska, są jeszcze rzeczy neutralne :-D i takie właśnie wybieram.
Co do imion, to lista była długa. Był też na niej Antoś (w sumie nadal jest), mój tata miał na imię Antoni. Tak się śmiejemy, że jak ktoś pyta jakie imiona wybraliśmy, to odpowiadamy z powagą Kryspin i Mariolka ;-) . A tak na serio, to do końca listy dotrwał u nas Tymek i Zuzka. Wkurza mnie, że wszystkie imiona, które mi się podobały, stały się ostatnimi czasy baaaardzo popularne. Te, które wymieniłam plus Hania, Kacper, Miłosz, Janek i wiele innych. No piękne! A przecież nie dam też dziecku imienia, które mi się nie podoba, tylko po to by być oryginalną.