Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Czerwcóweczki 2016 ✌️

Zgłoś nadużycie #9491 23 maja 2016, 13:09

Paola_33 Supermama
Tak dosłownie wzięłaś, pewnie, ze niewskazane... I zmarchy się robią ;-)

Miłego koleżankowania :-)
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #9492 23 maja 2016, 13:23

Kasiek25 Fajna mama
Ja właśnie wróciłam z warzywniaka, upolowałam arbuza i truskawki i jakoś się doczłapałam do domu przy prawie 30 stopniowym upale. Masakra. Buka robiła chłodnik, a ja na jutro planuję botwinkę z jajem ;D u mnie w domu gorąco, już pozasłaniałam rolety i staram się przetrwać.

Zgłoś nadużycie #9493 23 maja 2016, 13:37

Paola_33 Supermama
Kasiek, zabrzmiało, jak w czasie ataku zombie :-D :-D
Podobno ma być upaaalne lato, to dopiero preludium :-p :-p
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #9494 23 maja 2016, 13:42

Kasiek25 Fajna mama

Paola_33 napisał(a)

Kasiek, zabrzmiało, jak w czasie ataku zombie :-D :-D
Podobno ma być upaaalne lato, to dopiero preludium :-p :-p

To biedne będą te nasze maluszki w upały. Będą śmigały na spacerki w samych bodziakach.

Zgłoś nadużycie #9495 23 maja 2016, 13:53

Paola_33 Supermama
A i tak jakieś upierdliwe babcie w parku cię opieprzą , ze dzieciaka przewieje 😁 😆
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #9496 23 maja 2016, 14:09

Kasiek25 Fajna mama

Paola_33 napisał(a)

A i tak jakieś upierdliwe babcie w parku cię opieprzą , ze dzieciaka przewieje 😁 😆

To im powiem, żeby sztucznych szczenek pilnowały bo zgubią ;D

Zgłoś nadużycie #9497 23 maja 2016, 16:34

lubisia Gotowa na wszystko
Paola te cwiczenia są na youtube. Ja mialam w formie graficznej, zeby moc wydrukowac, ale nie moge teraz tego znalezc! Jesli znajde, to Ci wrzucę link.

Ja mam masakrę, na tym słońcu zaraz tachykardia, serce wali jak oszalałe.. A dziś tak jak sie spodziewalam. 8 rano telefon! "Cześć, idziemy do Was!". Kolezanka z dzialek z dziecmi. Ok. 11 poszli i kolejny telefon "Mozemy wpasc/?". Tę drugą namowilam na przejscie do domu, bo mamy tak przyjemnie chlodno.. Ale jestem wykonczona tym sloncem. Dopiero o 15 goscie zniknęli.. Szczęście, że mąż zajął się obiadem, bo nie dałabym rady.. Bo to nie tylko siedzenie, ale podawanie kaw, wody, chodzenie dzieciom po spodenki, bo kazde akurat musialo sie osikac hehe. Na szczęście moj synek szczesliwy. Są pradziadkowie i ciagle go ktos odwiedza :D

Ciekawe czy nas tak beda odwiedzac, gdy urodzę.. Bo nie chcialabym jednak siedziec z noworodkiem w takim upale. Ja sama zle sie czuje, a co dopiero takie maluchy z cieniutką skórą. Mam nadzieję, że wszyscy zrozumieją, a jesli nie, to sie nauczę w koncu asertywnosci ;) Bo z cyckiem przed wszystkimi nie bede paradowac :P

Dziewczyny, to w taki upał w końcu sie zaklada czapkę noworodkom czy nie? Orientujecie sie? Bo niby trzeba, ale moze takiej dziewczynce by opaska starczyla na uszy? Bo to chyba o te uszy chodzi nie? Muszę z położną zgadac.
Znajoma która dzisiaj u mnie byla, ma synka z czerwca i mowi ze strasznie byl odparzony latem, nie mogla sobie poradzic. I przestrzegała mnie, zebym czasem nie kupowala tanszych pieluch, tylko chlonne Pampersy, bo będziemy mieli to samo:/

Zgłoś nadużycie #9498 23 maja 2016, 18:06

buka87 Supermama
Ja mam opaski na uszy dla Basi. W takie upaly i jak bedzie przy tym wial wiatr to jej zaloze opaske-zawsze to przewiewniej niż czapka a w gondolce to i tak dziecku gorąco. Ale ja doswiadczenia nie mam :) Nie chcialabym przegrzewac dzidziorka ;)
Kolezanka wlasnie poszla. Jej synek jest boski i bardzo duzo sie do mnie smial ;) ) I lizał sobie buty :D A w naszym mieszkaniu siedział w pampersie i szalal jak dziki :) )
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1UeMKsYzzKAMs_AVUDzd9h69QxFTsNDJbFrgZb0ef...

Zgłoś nadużycie #9499 23 maja 2016, 18:16

Paola_33 Supermama
Ja w upale zakładam mega cienkie czapki, jak szlafmyca, wrzucam fot. :-)
Najtańsze pieluchy Dada z Biedrony są równie db., bo to tez Pampers, tylko dla ubogich :-D :-D
Lubisia, jak znajdziesz, dzięki !!!
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #9500 23 maja 2016, 18:31

buka87 Supermama

Paola_33 napisał(a)

Ja w upale zakładam mega cienkie czapki, jak szlafmyca, wrzucam fot. :-)
Najtańsze pieluchy Dada z Biedrony są równie db., bo to tez Pampers, tylko dla ubogich :-D :-D
Lubisia, jak znajdziesz, dzięki !!!

Eee Paola Ty ubierasz czapeczki na sloneczko :) Takie są git :)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1UeMKsYzzKAMs_AVUDzd9h69QxFTsNDJbFrgZb0ef...

Zgłoś nadużycie #9501 23 maja 2016, 18:39

Paola_33 Supermama
bezkonkurencyjne..
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #9502 23 maja 2016, 19:10

Ania1982 Gotowa na wszystko
Witam na początku tygodnia! Ja w sumie nie mam opasek dla Julki, ale koniecznie muszę kupić, bo jak będą takie upały to szkoda dziecko przegrzewać. Dzwoniłam o wózek - nadal nie ma; podobno ma być do końca tygodnia... zobaczymy. W te upały mi ciężko, nawet nie mam siły się przemęczać, ale dziś spakowałam torbę do szpitala - prawie, bo nie wiem co wziąć dla Małej... W piątek wizyta u ginekologa i wymaz na paciorkowca.
Dziewczyny fajne brzuszki, każdy inny, Lubisia mój jest podobnej wielkości :-)

Zgłoś nadużycie #9503 23 maja 2016, 19:35

Paola_33 Supermama
Dopiero dzisiaj zajarzyłam, że już za niecałe 7 tyg. Starsze dziewczynki wyjeżdżają na wakacje z dziadkami..
To już prawie jutro :-) Aleee będzie ciszaaaa.. Taka ze mnie całkiem 'wyrodna' Mamusia :-D :-D
Książki, książki, filmy, kąpiele, wysypianie się, ju-huuu !!!
NIECH ŻYJE WOLNOŚĆ !!! * I niedłuugo już PEŁZAKOWANIE,raczkowanie i zwiedzanie mieszkania przez Gadułkę - Różyczkę ;-)
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #9504 23 maja 2016, 19:51

Paola, a ja mam wlasnie złe doswiadczenie z DADAmi. Syn sie urodzil w listopadzie i szybko przeszlismy na dady. Zimą i wiosną było ok, ale jak tylko przyszlo lato to jajka i pupa odparzone, pierwszy raz syn tak plakal, ze nie dalo sie uspokoić:/ Spotkalam sie z opinią, że tylko Dady nr 3 tak odparzają, ale nie wiem, ile w tym prawdy. W ostatecznosci mozna stosowac Pampersy tylko na noc.
A jeszcze pamiętam, że fajne były pieluchy z rossmana w kwadratowych paczkach. Nie Babydream, tylko takie kwadratowe opakowania. Byly takie przewiewne, moze sprawdzilyby sie latem. Kolezanka bardzo chwalila i kilka paczek tez przerobilismy ale juz na starszym synu. Mimo wszystko latem nie bedziemy ryzykowac. Pampersy musza byc. Jesienią potestujemy tańsze.

Ale zazdrość z tymi wakacjami córek! :D Mąż mi sie dzis przyznal, ze marzy mu sie kiedys jechac w nocy, bez dziecka do calodobowego Tesco, zeby sobie kupić na spokojnie wszystko czego potrzebuje :D Srubokrety, śrubki, gwoździe. Hehe, niech sobie spelnia marzenia :D Tyle, ze ja tez bym tak chciala :P My wszędzie jeździmy we 3, więc wypad w samotnosci do sklepu jest jak wypad do teatru :D

Przerażają mnie te upaly, ja bym najchetniej nic na tę głowę nie zakladala. Ale jak trzeba, to moze faktycznie te opaskę chociaz...

Zgłoś nadużycie #9505 23 maja 2016, 20:21

buka87 Supermama
Lubisia haha jak mało trzeba żeby człowieka uszcześliwić-samotne zakupy :D :D
Ja w takie upały to bym sobie mokrą szmatę na głowe położyła! :D
Ania wstaw fotki wózka jak już będzie. My czekalismy 3 tyg ale wiem, że niektóre nasze dziewczyny nawet 8 tyg tak sobie producent zastrzega;/
Paola a dziewczyny pierwszy raz tak na wakacje bez Was? Czy to juz normalka/
Ja bym pojechala nad polskie morze, ale z innym ciałem :D :D

Zgłoś nadużycie #9506 23 maja 2016, 20:45

Paola_33 Supermama
Lubisia, ale mnie rozwaliłaś tym marzeniem męża.. Normalnie spadłam z fotela ze śmiechu, dzięki, kochana !!!!!!!

Lubisia, nie stresuj się, czasami pozwalam moim skarbom latać bez czapek. Byle nie były na słońcu dłużej niż 10 minut !!! Nieocienione place zabaw odpadają !!!

Buka, to już recydywa - 3 raz !!!
Najlepszy był 1. powrót.. Roczna córka nas.. nie poznała po 3 tyg. !!! Ryk i do babci !!!!
Tym razem nie będzie ich... MIESIĄC, oł jeee !!!
Ja też bym pojechała nad morze, ale z maluchami to średni wypoczynek.. Na szczęscie wynaleziono.. kolonie ;-)
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #9507 23 maja 2016, 20:53

Ania1982 Gotowa na wszystko
Lubisia marzenia męża bezcenne - tak mało trzeba nam żeby szczęśliwym być..
Paola cudowne dzieciaczki - widać, że są szczęśliwe!

Zgłoś nadużycie #9508 23 maja 2016, 21:24

buka87 Supermama
Ale masz świruski :D
Kurcze to nieźle że Cie dzieciaki nie poznały :) Miesiąc bez nich? Odpoczniesz sobie troszeczkę jak Róża pozwoli :D :D Co Ty kobiety bedziesz robic w wolnym czasie? :) nie odwali Ci szajba? :D :D

Zgłoś nadużycie #9509 23 maja 2016, 22:48

Kurcze, ale superowe takie wakacje u dziadków :D Obie strony przeszczęśliwe! Ale z tym niepoznaniem to też niezla akcja. Chociaż przy pierwszym dziecku mozna sie dolowac, przy drugim juz mniej :P
Założę się Paola, że przede wszystkim będziesz spała! :D Dziadkowie to jest największy wynalazek świata! :)

I cholerka mąż się nie dał namówić na seks, a liczyłam, że coś przyspieszymy, żeby mnie upały w ciaży ominęły. Ale zapomniałam, że faceci to się bardziej martwią o dziecko niż my. A bo coś się stanie złego, a przecież już jest nisko głowka.. :P Aaaaa niech jedzie do Tesco poużywać :D

Zgłoś nadużycie #9510 23 maja 2016, 23:18

Paola_33 Supermama
Lubisia, gratuluję donoszonej ciąży :-) Już niedługo będziesz tulić.. przypomnij imię ??

Dziadkowie ze str. męża są ok, babcia pracowała jako przedszkolanka, pomoc max. wykwalifikowana.
Troszkę faworyzuje Najstarszą, bo b. przypomina męża, ale nie ma teściowych bez wad ;-)
Gdy już nadrobię zaległości w spaniu, rzucę się na wielki stos zaległych książek :-)
A jeśli będę w formie, to pojeżdżę na rowerku i łyżworolkach z Małą :-)
Zapowiada się mile rozkosznie :-)
W końcu nie licząc zeszłor., tygodniowych tylko wakacji, nie miałam urlopu od 3 lat !!!!!! A wcześniej 10 lat nie jeździłam, o zgrozo !!! Zawsze tylko praca, praca...
Melissa    
Idalia