Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Czerwcóweczki 2016 ✌️

Zgłoś nadużycie #9451 21 maja 2016, 20:13

lubisia Gotowa na wszystko
Ania, moze tam zadzwon do nich? Co tak dlugo?
Serio pełnia dzisiaj? No to się może coś u kogoś ruszy :) )

A ja sobie domek wysprzatalam, podlogi umyłam i tak mi dobrze, ze domek wreszcie czysty :D Tyle miesięcy nie sprzątałam! Aż przyjemne to było :)

Jutro przyjeżdzają do nas na wakacje dziadkowie mojego męża. Co roku tak robią, mają kemping za naszym domem. Syn już się nie może doczekać. A ja też się cieszę, bo z nimi zawsze wesoło i wózeczek mogę na chwilę zostawić, żeby iść po pranie itd.. Szkoda, że już są za słabi zeby im podrzucic synka w razie porodu. Ale może zacznie się w nocy, to dziadka chociaz ulokujemy w naszej sypialni. Mam nadzieję, że jakoś się to ułoży.
Jeszcze 4 dni do Dnia Matki w przedszkolu, mam nadzieję, że nic się nie wydarzy do tego czasu :)

Buka, ja mam wielki brzuch, na pierwszy rzut oka widac, ze dziecko duze, tak jak w poprzedniej ciąży. Więc jesli nie masz jakiegos ogromnego to się nie martw. A 1 czerwca tez fajna data :)

Zgłoś nadużycie #9452 21 maja 2016, 20:30

Paola_33 Supermama
My też mamy przestawienie w przedszkolu z ok. z Dnia Mamy, zawsze jest wesoło :-)

Lubisia, na jedną nockę, Dziadkowie dadzą radę ;-)

Małe podsum.
Melissa kończy dzisiaj 50 mies.,
Idalka 158 tygodni,
a Róża..kończy 101 dni !!!!!!
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #9453 21 maja 2016, 21:02

To bedzie moj pierwszy Dzień Mamy! Jestem bardzo podekscytowana! :)

Ale żeś się naliczyła Paola :) Teraz tak patrzę, że między Melissą a Idalią jest tylko rok różnicy. Podziwiam! Choc teraz pewnie super się dogadują i pomagaja przy Różyczce :)

Zgłoś nadużycie #9454 21 maja 2016, 21:25

Paola_33 Supermama
Tylko czasmi strach patrzeć na tą 'pomoc' ;-D :-D :-D  
Jak to 1. ?? A nie 3 Dzień Mamy, z Rafałkiem ?
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #9455 21 maja 2016, 21:41

w przedszkolu pierwszy ;)

Zgłoś nadużycie #9456 21 maja 2016, 22:28

Ania1982 Gotowa na wszystko
Lubisia z Twoich postów wnioskuję, że mieszkasz w pięknej okolicy - w sumie to dobrze, że tak bo jak piszesz dziadkowie przyjadą - zawsze to jakaś pomoc - mała, ale jednak. O wózek będę dzwonić w przyszłym tygodniu. Najważniejsze, że mam fotelik i bazę. Do terminu porodu jeszcze niecały miesiąc więc liczę, że wózek do tego czasu już będzie...
Paola - 50 miesięcy - ładna rocznica - wszystkiego dobrego dla Melissy!
Buka - dziś moja sąsiadka urodziła córeczkę - Basię - termin miała na czwartek więc jeżeli wszystkim Basiom podoba się u mamy to masz jeszcze trochę czasu...

Zgłoś nadużycie #9457 21 maja 2016, 23:46

Ania no nie ma co kryć - pięknie tutaj. Ja wychowywalam sie w miescie. A męża poznałam na wakacjach tutaj :) Cale życie tu przyjezdzalam nad jezioro. Nigdy bym nie podejrzewala ze zamieszkam w miejscu, na które zawsze czekałam caly rok. Ale jak widac ma to swoje minusy. Za to moja rodzinka zadowolona ;) Przyjeżdżają nad jezioro kiedy chca, nie martwiąc sie o nocleg. No i nasz syn jest tutaj bardzo szczęśliwy. To dla niego postanowiliśmy tu zamieszkać.
Najlepsze w mieszkaniu tutaj jest to ze robię ludziom zdjecia pod domem. Nie musze szukac plenerów.
Ale najbardziej lubię wrzesień. Gdy sezon mija. Uwielbiam wtedy siadać na pomoście nad jeziorem i byc sama. To bardzo regeneruje psychicznie.

Pelnia od pól godziny a mój brzuch sie rusza jak nigdy dotąd! Moze cos jednak dziala ;) Ktoras z Was cos odczuwa? :)

Zgłoś nadużycie #9458 22 maja 2016, 7:37

buka87 Supermama
Lubisia moja Baśka nie zareagowala wogole na pelnie;P Kimała sobie grzecznie ;) Nie zrobilo to na niej wrazenia. Nastawiam sie jednak ze majówki ze mnie nie będzie ale raczej czerwcówka ;) Dziś ostatni dzień żeby dzidziorek był BYKiem. Od jutra lecą bliźnięta;D
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1UeMKsYzzKAMs_AVUDzd9h69QxFTsNDJbFrgZb0ef...

Zgłoś nadużycie #9459 22 maja 2016, 9:08

Tauriel Fajna mama
Lubisia ja myśle, ze duży brzuch nie musi siwdczyc o dużym dziecku i na odwrót 😉 Mój synek tez daje od rana czadu a w pełnie sie cholernie nie wyspalam 😜 Zazdroszczę okolicy ! Musi byc magicznie ☺️

Zgłoś nadużycie #9460 22 maja 2016, 9:10

Kasiek25 Fajna mama
Melduję się po weselu. Impreza była super i gdyby nie skurcze i opuchnięte nogi to dalibysmy czadu. Teraz jednak musiały nam wystarczyć wolniejsze piosenki przy których się kolysalismy ;)
Antosiowi podobała się muzyka bo szalał w brzuszku. Jedzenia było full i było pyszne, za co jednak teraz przyplacam poranną zgaga - starość nie radość 😛 wszyscy podziwiali brzuszek i mówili że malutki jak na koniec 8 miesiąca. Mieliśmy tam spać ale mój tak się przejął moimi skurczami, że jednak nie pił i wróciliśmy w nocy do domu. To jednak ponad 2 godz jazdy od nas i im bliżej mojego szpitala tym lepiej i pewniej się czułam. Jak wracaliśmy to była piękna pełnia i tak myślałam czy wszystkie jeszcze jesteście w dwupaku.

Zgłoś nadużycie #9461 22 maja 2016, 9:42

Kasiek, to miałaś piękne widoki w drodze powrotnej :) A jak skurcze? Uspokoily sie? Pewnie przepowiadajace od tanczenia ;) Musisz jeszcze troszkę wytrzymać. Dobrze ze mąż taki odpowiedzialny :) Ostatnio ciągle słyszę od koleżanek jak to mąż się upil, a ona w 9 miesiacu:/ A Twoj jeszcze do domu wrócił. Do maluszka na pewno tez będzie wstawał :)

Tauriel, mimo ze bez dokładnych pomiarów, to lekarz bardzo dlugo robił mi usg i bylo widac ze jest pewien tych dużych rozmiarów. Mi sie wydaje ze świadczy o tym choćby to, ze mam glowke nisko w kanale rodnym, a brzuch wysoko! Boje się troche. Nawet nie porodu. Tylko samego faktu. Raz miałam na sesji noworodka który wazyl 5200! Byl ogromny ale i tak slodki :) Ale mamusia normalnej budowy. Przez to wszystko zaczelam marzyc o wywolywaniu.. Pogadam sobie dluzej z lekarzem w poatek co on o tym sadzi. Byla tez u mnie na zdjęciach jego pacjentka ktoś z jego pomocą urodziła córeczkę 4700 bez nacinania! Dlatego wierze ze z moimi biodrami tez dam rade.
Wpisz sobie Jezioro Powidzkie w Google. To miejsce w ktorym mieszkamy :) Moze kiedys wpadniecie? :)

A nasi dziadkowie nas o 5 rano obudzili ze auto im się pod blokiem zepsulo i mój mąż po nich pojechał. Z Wielkopolski na Śląsk. 5 godzin w jedna stronę. Mam nadzieje ze jakos mu zleci..

Wczoraj sobie o tej pelni czytałam i polozne mówią ze jeszcze kilka dni po pelni porodówki pelne ;)

Zgłoś nadużycie #9462 22 maja 2016, 9:56

Kasiek25 Fajna mama
Lubisia skurcze teraz się uspokoiły ale miałam je od piątkowego wieczoru więc
już się bałam, że coś jednak może się zaczynać, a to za wcześnie
przecież. Też pozwoliłam sobie sprawdzić jeziorko nad którym mieszkasz i
jest tam pięknie! Ja się wychowałam nad jeziorem bo rodzice mieli tam
dom, teraz niestety sprzedali i przenieśli się do miasta, nad czym
ubolewam bo Antoś już nie zazna tego klimatu sielskiego. Pełnia jednak
ma coś w sobie bo nasza Marta napisała na facebooku, że właśnie zaczęły
jej odchodzić wody, także dziś powitamy kolejnego dzidziusia ;D Leoś
zawita na świecie ;D

Zgłoś nadużycie #9463 22 maja 2016, 10:28

buka87 Supermama
Maji 3 odeszły wody!!! :D Szykuje sie kolejny dzidzior :) ) Lubisia moze faktycznie jeszcze są jakieś "poprawiny" po pełni :D :D
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1UeMKsYzzKAMs_AVUDzd9h69QxFTsNDJbFrgZb0ef...

Zgłoś nadużycie #9464 22 maja 2016, 11:40

Ania1982 Gotowa na wszystko
O proszę jakie wiadomości przy niedzieli :-)
Kasia fajnie, że wesele się udało!
Lubisa wygooglowałam to jezioro - super widoki! Ja też mieszkam pod miastem i lubię ten sielski klimat tylko jezior u nas brak :-)
Teraz relaksuję się tarasie popijając Inkę...
Pozdrawiam Was i życzę udanej niedzieli!

Zgłoś nadużycie #9465 22 maja 2016, 13:34

Paola_33 Supermama
Kasik, wrzuć fotę z brzuchem !!! Fajnie, ze się jeszcze rozerwaliście przed porodem :-)

Ania, jak miło :-) Odpoczywaj zatem :-)

Buks, pamiętaj, 2 czerwca :-) Co by miała ciąg prezentowy ;-) ;-)

Lubisia, pokaż brzucholek !!
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #9466 22 maja 2016, 13:36

Kasiek25 Fajna mama

Paola_33 napisał(a)

Kasik, wrzuć fotę z brzuchem !!! Fajnie, ze się jeszcze rozerwaliście przed porodem :-)

Ania, jak miło :-) Odpoczywaj zatem :-)

Buks, pamiętaj, 2 czerwca :-) Co by miała ciąg prezentowy ;-) ;-)

Lubisia, pokaż brzucholek !!

Kobieto mi wczoraj tak nogi napuchły, że wyglądają jak kłody i nie mogę patrzeć na siebie na zdjęciach.

Zgłoś nadużycie #9467 22 maja 2016, 13:42

Paola_33 Supermama
Ale ja tylko o brzuszek proszę :-p
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #9468 22 maja 2016, 14:29

O, ruszylo cos, super :)

Jak się doczołgam do komputera to wysle zdjecie mojego brzucha giganta z przed 2 tygodni.
Kasiek tak mi sie przypomniało ze w poprzedniej ciąży bylam na weselu w 7 miesiącu to mi sie pytali czy lada dzien rodzę :D Tobie mówili ze maly brzuszek to pewnie roznice mamy spora :)

Zgłoś nadużycie #9469 22 maja 2016, 16:06

Tauriel Fajna mama
Mi sie sielanka przypomina ze staraczek i jej ogromny brzuch a dzidzia była mała dlatego tak pomyslałam 😊 Czasami moze sie zgadzać, jak u Ciebie a czasem dziewczyny maja małe brzuchy i duże dzieci, bo tak sie w nie wygniotły 😜

Zgłoś nadużycie #9470 22 maja 2016, 16:14

Tauriel, dajesz nadzieję :) )