Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Czerwcóweczki 2016 ✌️

Zgłoś nadużycie #9411 18 maja 2016, 19:53

lubisia Gotowa na wszystko
Emilka! Jaka ona slodka. Te wloski i tak ładnie sie sama ulozyla do snu jak na sesji ukladam ;) Zazdroszczę grzecznego maluszka. Ja się nie nastawiam, bo syn dużo plakal na poczatku bo gronkowca w szpitalu zlapal:/

Buka. Dzialajcie dzialajcie! Przyjemnosci :) :) A mój mąż mi sie przyznal ze jest nastawiony ze urodzę w weekend. Ja nawet tego nie biorę pod uwage :P

Zgłoś nadużycie #9412 18 maja 2016, 20:15

Paola_33 Supermama
Lubisia, a maż ma db. przeczucia ??

Co do Rózyczki...
jestem od wczoraj wściekła na naszą pediatrę, aż tak, żeby zmienić lekarza. Wczoraj byłam z nią u tej pseudo lekarki, i panikę zasiała, ze Róża ledwo żyje, że ma zalane płuca, oskrzela ledwo słyszalne. Mąż pojechał z Małą do szpitala, gdzie Go wyśmieli. Zrobili nawet rtg, Ct, niepotrzebnie bidule wymordowali. PŁUCA CZYSTE, RESZTA TEŻ. Wrrr !!!!!!! Niech pani dr zapomni, że będę miła. I tym razem Ją opieprzę, ze pali w pracy, co to za wzór - lekarz pali, obrzydliwość !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Potwierdziło się niestety, w bad., w prześwietleniu - zwężenie przełyku. PRZYCZYNA ULEWAŃ :-( :-(
Za małe, by operować, za duże, by nie dokuczało :-( ;-(
Musimy uważać, bo w razie jakiejkolwiek infekcji, dziecko szybciej jest w niebezpieczeństwie ;-(
Różyczka była idealna, uśmiechnięta, skłonna do współpracy, tylko rtg Ją spienił ;-)
:-(

Emilko - po3jne GRATULACJE !! Za cudną Nadię, super imię i za laktację !!!!!!!!
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #9413 18 maja 2016, 20:33

Ania1982 Gotowa na wszystko
Emilia śliczny dzieciaczek! Niech się chowa zdrowo!
Paola nie dziwię się Twojemu zdenerwowaniu, a Różyczce życzę dużo zdrówka!

Według ostatniego badania termin porodu mam na 18.06. więc został mi równo 1 miesiąc - zaczyna się finałowe odliczanie :-) Już nie mogę się doczekać!

Zgłoś nadużycie #9414 18 maja 2016, 20:45

buka87 Supermama
Kurczę Paola no co za baba!!! Zmieniaj ją i to szybko! Tyle stresu co Wam zafundowała to przecież ssie w głowie nie mieści!! DObrze, że nic nie wyszło w płucach ale z tym przełykiem to nie ciekawie;( Ale wyrosnie z tego czy jak ?? Czy konieczna jest operacja pozniej?
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1UeMKsYzzKAMs_AVUDzd9h69QxFTsNDJbFrgZb0ef...

Zgłoś nadużycie #9415 18 maja 2016, 22:28

Paola_33 Supermama
Podobno zwykle się wyrasta.. Nie wiem (wątpię), czy ma to związek, ale łykałam leki na zgagę od 3 trymestru, bo mam wrzody żołądka i w 4 ciąży mi kwasy żoł. dały popalić ;-( Dosłownie popalic !!
Powiem Ci, ze mnie obrzydzenie ogarnia, gdy ktoś tyle kurzy, co lekarka. Słabo...
Aniu, gratuluję 'nowego' terminu..
Same oceńcie, czy Ona wygląda jak chora ?? !?
Chociaż drobina, przyszla na Ziemię z wagą 2800, teraz ma 5 kg. Slabo..
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #9416 18 maja 2016, 22:36

O kurczę Paola, nie spodziewałam się takiej odpowiedzi... Ja zmieniłam pediatrę po tym, jak mnie nazwał złą matką, bo wybrałam refundowane szczepienie zamiast 3w1. Ale takie cos ?? ?!!! Nie rozumiem, jak można się TAK pomylić!
Ale co z tym przełykiem? Słyszałam o refluksie u dzieci ulewających, ale to brzmi poważniej. Czy to może samoistnie się zmienić? Można jakoś Róży pomóc? Czy czekać aż urośnie i zabieg? Dobrze, że jest dzielna i dała radę w szpitalu. Z dwojga złego lepiej dowiedzieć się, że się lekarka pomyliła, ale stresu się najedliście...

Co do przeczuć mojego męża, to nie mam pojęcia, mężczyźni to bardziej logiką myślą, niż przeczuciami, się okaże ;)

Buka, jutro zmiana pogody, znów wyższe ciśnienie! Może coś ruszy? :) A jeszcze pełnia księżyca podobno zapełnia porodówki, ciekawe kiedy będzie ;)

Ania, to już tylko miesiąc! A jutro 4 tygodnie i 2 dni :)

Zgłoś nadużycie #9417 18 maja 2016, 22:39

Paola_33 Supermama
Buka, szykuj się..
pełnia

23:16:37

21 maja 2016
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #9418 19 maja 2016, 0:01

Paola_33 napisał(a)

Buka, szykuj się..
pełnia
23:16:37
21 maja 2016

:D :D :D

Zgłoś nadużycie #9419 19 maja 2016, 0:02

O kurka, ja się śmieję, a ja będę świezo bez krązka hehe :P

Zgłoś nadużycie #9420 19 maja 2016, 1:32

Paola_33 Supermama
A, czyli po2jny poród :-D :-D
Ozdabianie pokoiku :-)
Dzieci  'podpisane' :-D :-D
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #9421 19 maja 2016, 8:41

Oo Paola, super te literki :) Mojemu synkowi marzy sie piętrowe lóżko i czeka na siostrę z mysla ze kiedys bedzie je miał ;)

Dzis w nocy poczulam 2 skurcze. Moje pierwsze przepowiadajace :) A juz jutro pozbędę sie plastiku z krocza! Tyle na to czekałam. Zawsze to czekanie na cos innego niż porod :P

Zgłoś nadużycie #9422 19 maja 2016, 8:45

buka87 Supermama
Lubisia a jak czulas te skurcze? :D Ja tylko czuje w pachwinach ale to jak sie przekręce za szybko czy cos. A ten plastik czułaś całyy czas czy nie daje sie go odczuc?
Za 2 dni pełnia to wiesz :P trzeba uwazac :P
Paola super literki :D My mamy pluszowe nad łóżkiem Basiuli.
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1UeMKsYzzKAMs_AVUDzd9h69QxFTsNDJbFrgZb0ef...

Zgłoś nadużycie #9423 19 maja 2016, 11:11

Ooo, poduszkowa Basia tez słodka :) Mi kolezanka ostatnio zdradzila, ze tez szykuje dla nas taki prezent. Szczęście, że się przyznała, bo jej sie pomylily imiona i by było błędem :P

Buka, jako ze w poprzedniej ciąży pierwsze skurcze poczułam już te porodowe. To teraz od razu zegarek spojrzalam, zeby w razie czego liczyć. Ale drugi przyszedł po paru godzinach. Ból taki, że wybudza, jakby ściska, nieprzyjemny, trochę jakby niedobrze, idzie falą od góry do podbrzusza. Ale z Tobą to nigdy niewiadomo. Możesz czuć je inaczej. Zdarzają się takie przypadki. Niektóre dziewczyny czują ból w krzyżu. Regularność to podstawa.

Zgłoś nadużycie #9424 19 maja 2016, 12:12

buka87 Supermama
Lubisia ale byłby zonk z tym złym imieniem:> Dobrze, że koleżanka uprzedziła bo byłyby jaja :) )

Zgłoś nadużycie #9425 19 maja 2016, 19:35

Kasiek25 Fajna mama
Paola czytam i nie wierzę, co za wredne babsko. Życzę zatem dużo zdrówka dla malutkiej i oby z tego wyrosła. Lubisia i Buka pełnia będzie Wasza ;D czuję to ;p Ja dziś zaczynam 35 tydzień i już się nie mogę doczekać spotkania z synkiem, chociaż stres coraz większy. Wczoraj dodałam kilka dodatków do pokoiku małego i już wszystko jest gotowe ;D Teraz lubię sobie tam przesiadywać i patrzeć na wszystko ;)

Zgłoś nadużycie #9426 19 maja 2016, 21:19

Ania1982 Gotowa na wszystko
Kasiu ja też tak mam - kilka razy dziennie sobie oglądam pokój Julki i też lubię w nim przebywać. Ja mam miesiąc do porodu i stres mnie jeszcze nie dopadł i oby tak zostało
Ciekawe jak będzie z tą pełnią...

Zgłoś nadużycie #9427 20 maja 2016, 6:37

buka87 Supermama
Powiem Wam że ten sex jako wywoływacz to jakaś bajka;( Ja dalej w dwupaku a dzialalismy wczoraj, ani pol skurczu nie bylo, mala sie tylko strasznie wiercila i napierniczala na szyjkę ostro no ale poza tym nic sie nie dzieje...

Zgłoś nadużycie #9428 20 maja 2016, 10:20

Haifa Zaprawiona w bojach
Witam sie i ja :) sprawdzam czy ja tu isnieje jeszcze czy mnie wykopali hehe

Zgłoś nadużycie #9429 20 maja 2016, 10:52

Tauriel Fajna mama

Haifa napisał(a)

Witam sie i ja :) sprawdzam czy ja tu isnieje jeszcze czy mnie wykopali hehe

A mi sie te suwaczku tu podobają 😎

Zgłoś nadużycie #9430 20 maja 2016, 11:58

Heeej! Już jestem bez krążka. Lekarz ma wprawę, nic nie bolało i trwało 2 sekundy :) Zaraz zbadał i wyszło, że jest 1,5cm rozwarcia. Podczas USG, dużo pytań zadawał. Ile ważył moj syn przy porodzie (4kg), czy poród zaczął się samoistnie. Stwierdził, że mała będzie ważyła podobnie i że już jest duża. On nie robi pomiarów. Mam wrażenie ze zastanawiał się, czy mi porodu nie przyspieszyć. Słyszałam, że on tak robi, żeby kobietki nie musiały się męczyć. Ale kazał przyjść jednak za tydzień. Czyżbym miała takiego giganta w brzuchu? :P Jak na razie nie rodzę i raczej się nie zapowiada :)
Na szczęście mogę już funkcjonować normalnie, odstawić leki i wreszcie zacząć spacerować :D
Ale gdy zapytałam o współżycie, to powiedział, ze w ostatnim miesiącu nie wolno! Co za absurd ?? !! Czy którejś z Was lekarz taka powiedział? Przecież większosc par wtedy próbuje przyspieszyc. Dziwne.. :/