Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Czerwcóweczki 2016 ✌️

Zgłoś nadużycie #8931 5 kwietnia 2016, 11:17

gosiaUK Gotowa na wszystko
Emilia zdrówka dla Was ❤

Zgłoś nadużycie #8932 5 kwietnia 2016, 12:15

buka87 Supermama
Emlka fajnie ze mogłaś wrocic :) Mam nadzieje ze Twoj dzidzior nie bedzie sie spieszył i przyjdzie o czasie :) Ja własnie poprasowalam wszystko! Jejq myslalam ze dluzej mi to zajmie ale to takie malutkie ciuszki ze szybko idzie i w 2h udalo mi sie wszystko zrobic ;)
Odpoczne troche a pozniej do rossmana po palmersa i wyslac zwolnienie L4 bo zapomnialam o nim kompletnie :P
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1UeMKsYzzKAMs_AVUDzd9h69QxFTsNDJbFrgZb0ef...

Zgłoś nadużycie #8933 5 kwietnia 2016, 12:19

emilia92 Gotowa na wszystko

buka87 napisał(a)

Emlka fajnie ze mogłaś wrocic :) Mam nadzieje ze Twoj dzidzior nie bedzie sie spieszył i przyjdzie o czasie :) Ja własnie poprasowalam wszystko! Jejq myslalam ze dluzej mi to zajmie ale to takie malutkie ciuszki ze szybko idzie i w 2h udalo mi sie wszystko zrobic ;)
Odpoczne troche a pozniej do rossmana po palmersa i wyslac zwolnienie L4 bo zapomnialam o nim kompletnie :P

ja licze ze przyjdzie w polowie maja :) bo termin mam na 25 maja :) denerwuje juz mnie ta dieta strasznie..
no ja narazie wzielam sie za pranie a pozniej tez czeka mnie ta sterta prasowania :)

Zgłoś nadużycie #8934 5 kwietnia 2016, 12:26

buka87 Supermama
U mnie najgorsza bedzie segregacja bo wiekszosc ubranek mam uzywanych i czesto metki albo obciete albo sprane i bede musiala kombinowac jak to poukładać rozmiarami :D Moze mąż pomoże we dwójkę będze raźniej :) )
Emilka ale juz masz blizej niz dalej :D Dieta niedlugo nie bedzie potrzebna. Pewnie za to jestes super laska, mało przytyłaś i wyglądasz super! :) Trzeba znajdować jakieś plusy :D Ja narzekalam kolezankom że zaraz mi wyjdzie pępek a to takie dziwne i mi sie nie podoba a one-przynajmniej sobie elegancko wyczyscisz :D Padłam haha
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1UeMKsYzzKAMs_AVUDzd9h69QxFTsNDJbFrgZb0ef...

Zgłoś nadużycie #8935 5 kwietnia 2016, 12:42

hermiona00 Zaprawiona w bojach
Fajnie, że już tyle rzeczy macie zrobione :) ja tez mysle ze prasowanie pojdzie szybko, pranie tez :) wrzuce do pralki biale, rozowe i kolorowe osobno ;)
tak patrze ze takich pajacow na ramiaczkach mam zaledwie dwie pary a jak patrzę na małe  dzidziusie to właśnie mają ubrane śpioszki na ramiączkach a pod spodem kaktanik albo b ody chyba...hmm :) a pajacyk to przeciez dwa w jednym, chyba ze jak jest chlodniej, jak to jest?
zauważyłam też że kupiłam kilka rzeczy na 68 :) a na początek może za mało będzie...mam taki mętlik że nie wiem ile tego musi byc że hoho :)
a już te rozmiary 56 i 62 to już w ogóle :) na 56 mam dwie albo trzy rzeczy :) reszta właśnie na 62 trudno już :) hehe czy tylko ja mam takie rozterki? : )
czekam na paczki i wtedy zobacze czego jeszcze mi brakuje :)

Zgłoś nadużycie #8936 5 kwietnia 2016, 12:44

Hahaha Buka! ;-) . Mój na szczęście jeszcze wklesly, ale widzę że pomalutku się splyca

Zgłoś nadużycie #8937 5 kwietnia 2016, 12:58

buka masz foto brzuszka mojego :) ogolnie przytylam narazie 4 kg w ciazy..
hihi wyjdzie pepek, mi wlasnie nie chce wyjsc hihi
własnie apropo torby do szpitala jakie rozmiary i ile czego ??

Zgłoś nadużycie #8938 5 kwietnia 2016, 13:17

hermiona00 Zaprawiona w bojach
Super brzusio! To ja nie mówię ile przytyłam :( masakra :) ale powiem Wam że nie widać tak bardzo po mnie hahaha pocieszam się sama :) chyba że jak ktoś mnie widział z tak długą przerwą to może by mnie nie poznał :)
a torbę do szpitala no wlasnie chcialam wziac taka 60 na kolkach ale maz mowi ze za duza...nie wie co ja tam musze włozyc! hehe a nad lozeczko jakies karuzele macie? polecacie cos? myslalam zeby tego nie kupowac..chyba ze takie potrzebne to jest to wtedy moze przemysle ...

Zgłoś nadużycie #8939 5 kwietnia 2016, 13:29

buka87 Supermama
Ja mam torbe miękką ale na kółkach, upchana jest juz w 2/3 bo jednak pampersy dla dziecka, podpaski, reczniki, rożek to wszystko zajmuje miejsce;/Do rożka wsadzę pierwsze ubranko dzidziorka, pieluszke jednorazową i flanelową) tak poradzila polozna ;) I bedzie na wierzchu zeby mąż mogl wyjąć cały pakiet startowy dla maluszka :D
EMilka sliczny brzuszek :) Widac ze niezla z Ciebie chudzinka :) Widzisz, są plusy diety! :) A najwazniejsze ze dzidziorkowi służy :) )

Hermiona ja szukam wlasnie jakies zgrabnej karuzelki i pasujacej do pokoju tez ale na razie nic ciekawego nie zauwazylam.

Zgłoś nadużycie #8940 5 kwietnia 2016, 13:32

buka widze ze torba spakowana na calego.. tylko ja tak sie ociagam..
a powiedz mi co pakowalas do niej? chodzi mi glownie o ubranka dla dziecka...
i ile szt pampersoww?

Zgłoś nadużycie #8941 5 kwietnia 2016, 13:44

buka87 Supermama
Ja spakowałam paczke pampersów 1 new born chyba takie w złotym opakowaniu. A co do ubranek to za zaleceniem poloznej spakuje (bo dzis dopiero prasowalam) bodziaki z długim rekawem i półśpiochy. Na stronie szpitala pisze ze maja byc 3 komplety. Jeszcze łapki niedrapki i czapeczke tez na pewno spakuje. Na porodówkach jest cieplo, w maju bedzie ciepło a jak jednak nie bedzie to mam rożek i zawine dziecko w niego i juz bedzie ok ;)

Zgłoś nadużycie #8942 5 kwietnia 2016, 13:49

Buka dobry pomysł z tym rozkiem, też tak zrobię. Ja wezmę walizkę na kółkach taka z mniejszych, jak się otworzy to wszystko będzie widać.

Zgłoś nadużycie #8943 5 kwietnia 2016, 13:49

Kasiek25 Fajna mama
Emilka śliczny brzuszek. Ja też już powoli sobie piorę i prasuję ubranka, tak by robić to stopniowo a nie wszystko naraz. Dziś kupiłam torbę do szpitala, ale planuję zabrać 2: jedną dla mnie i jedną dla dziecka - tak doradzała położna na szkole rodzenia. Będę je pakować po 30 tyg, żeby spokojnie sobie stały i czekały. Nas czeka jeszcze malowanie pokoiku i jakoś nie możemy się za to zabrać ;p

Zgłoś nadużycie #8944 5 kwietnia 2016, 13:54

buka87 Supermama
Przyznam ze sama sie zastanawialam nad 2 torbami dla siebie i dziecka, ale trafilam na poradnik z mojego szpitala i tam proponują troche inne rozwiązanie. http://www.szpital.ujastek.pl/upload/download/f65a8ab9327fc05ac0e540e1865a691b.p... strona 7-8.Tez wydaje mi sie fajny pomysl takiego rozkładu rzeczy :) Moze sie przepakuje jeszcze jak znajdę odpowiednie torby.

Zgłoś nadużycie #8945 5 kwietnia 2016, 14:23

no ja myslalam wziasc bodziaki na krotki rekaw i pajace , mi sie wydaje malo 3 komplety niby wszedzie tak mowia ale sie jakos boje ze malo i wogole ze za cieplo temu dziecku bedzie..
a co na wyjscie ze szpitala bierzecie ??
ja biore jedna duza torbe do szpitala

Zgłoś nadużycie #8946 5 kwietnia 2016, 18:19

Kasiek25 Fajna mama

emilia92 napisał(a)

no ja myslalam wziasc bodziaki na krotki rekaw i pajace , mi sie wydaje malo 3 komplety niby wszedzie tak mowia ale sie jakos boje ze malo i wogole ze za cieplo temu dziecku bedzie..
a co na wyjscie ze szpitala bierzecie ??
ja biore jedna duza torbe do szpitala

Na wyjście body plus półśpiochy i bawiełniania czapeczka. Będzie najwygodniej.

Zgłoś nadużycie #8947 5 kwietnia 2016, 18:48

Tauriel Fajna mama
Emilka no zadusze Cie ! Gdzieś Ty była tyle czasu ! Na szczęście juz jesteś i Nadia czeka juz do nas niedługo zawita !

Zgłoś nadużycie #8948 5 kwietnia 2016, 20:05

Ania1982 Gotowa na wszystko
Ale dziewczyny macie już porobione. Ja jutro muszę zweryfikować co mam dla Julki, a czego brakuje - na pewno muszę kupić kosmetyki - ale jakie jeszcze nie wiem. Za to mąż wie jaką karuzelę kupić do łóżeczka - wybrał Magic Stars Chicco...
A propos prania - jakiego proszku dla niemowląt używacie?

Zgłoś nadużycie #8949 5 kwietnia 2016, 20:56

Kasiek25 Fajna mama

Ania1982 napisał(a)

Ale dziewczyny macie już porobione. Ja jutro muszę zweryfikować co mam dla Julki, a czego brakuje - na pewno muszę kupić kosmetyki - ale jakie jeszcze nie wiem. Za to mąż wie jaką karuzelę kupić do łóżeczka - wybrał Magic Stars Chicco...
A propos prania - jakiego proszku dla niemowląt używacie?

Lovela ;)

Zgłoś nadużycie #8950 5 kwietnia 2016, 22:15

Paola_33 Supermama
Buka, widzę, ze szukasz karuzelki, odradzam fałszujące taniochy ;-)
Polecam :
http://allegro.pl/karuzela-z-projektorem-arti-dream-do-lozeczka-grat-i5720672934...
Co do prania - tez lubię Lovela :-)
Melissa    
Idalia