Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Czerwcóweczki 2016 ✌️

Zgłoś nadużycie #8791 21 marca 2016, 16:12

buka87 Supermama
Stencelka gdzie tam na ostatni guzik :) Jeszcze troche rzeczy do zrobienia/kupienia zostalo ale juz blizej niz dalej. Jestem spokojniejsza ze mloda bedzie miala gdzie spac juz ;) )
Ja waig pilnuje bo przy otylosci to nie żarty z duzym tyciem w ciazy;/
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1UeMKsYzzKAMs_AVUDzd9h69QxFTsNDJbFrgZb0ef...

Zgłoś nadużycie #8792 22 marca 2016, 9:11

hermiona00 Zaprawiona w bojach
Bliżej niż dalej :) suuuper! co tam na obiadki? u mnie rosołek, kotlety mielone z kaszą i mizerią :) więc będę jeeeść! dzidzia rano dokazywała :) trochę się na męża zdenerwowałam :) niech sprząta a co :D a poza tym to na prawdę tez go muszę pochwalić bardzo mi pomaga we wszystkim. Szkołę rodzenia zaczynam pod koniec marca! więc bardzo się cieszę, póżniej nie chciałam chodzić, tylko wcześniej zacząć :) bo potem nigdy nie wiadomo :) słyszałam że ma być ciepło, te zmiany temperatur powodują że wkoło ludzie chorzy ale na razie okej u mnie.
Buka dobrze mówiłaś - trzeba wietrzyć mieszkanie, myć się dokładnie po powrocie skądś i powinno być okej :) Moja dzidzia już prawie 1kg waży :) kruszynka :)
zamawianie łożeczka, wszystkiego co tam przez inetrner - na mojej głowie, mąż tylko ogląda co przyszło :) podoba mu się wszystko :) a jak jest u Was?

Zgłoś nadużycie #8793 22 marca 2016, 9:55

Kasiek25 Fajna mama
Ja dziś na obiad mam polędwiczki, ziemniaki i mizerię. Szkołę rodzenia zaczynam 4 kwietnia i już się nie mogę doczekać ;) Jeśli chodzi o zakupy to ja też jestem bardziej zaangażowana a mąż tylko ogląda i składa mebelki, bo do niego chyba jeszcze nie dociera, że będzie tatą ;) Zobaczy, to uwierzy ;p

Zgłoś nadużycie #8794 22 marca 2016, 11:31

buka87 Supermama
Ja tez mielone na obiad :) ) Ale z burakami :D
Szkole rodzenia zaczynam dzisiaj :) )) Nie moge sie doczekac :)
Mój mąż bardzo mi pomaga, złoty chłop :) Nie mam na co narzekać :) Mebelki razem wybieralismy, złozył z ojcem zeby zdazyc przed moim przyjazdem. Jutro zlozymy wózek zeby obczaic czy niczego nie brakuje ;)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1UeMKsYzzKAMs_AVUDzd9h69QxFTsNDJbFrgZb0ef...

Zgłoś nadużycie #8795 22 marca 2016, 14:06

Tauriel Fajna mama
Ja zasypiam na siedząco 😱 Pol dnia pada i jakos cieżko sie ogarnąć 😜

Zgłoś nadużycie #8796 22 marca 2016, 15:52

Kinia7 Zadomowiona
Ja już po glukozie (niestety nie udało mi się kupić wersji smakowej :P ) i zaraz biegnę po wyniki. Pomijając wszystko inne, dzisiejsza wizyta w przychodni umocniła mnie w przekonaniu, że zachowanie ludzi w "komitetach kolejkowych" zasługuje na solidną analizę socjologiczną...

W kolejce spędziłam prawie 3 godziny, a w ludzi obok mnie zdążyłam zwątpić z 10 razy... ręce opadają jak się spojrzy co się dzieje w takich poczekalniach.

Zgłoś nadużycie #8797 22 marca 2016, 15:59

buka87 Supermama
Kinia a co tam ciekawego w kolejkach sie działo ?? :) Kurde mąż mi kupil fajne sciereczki do sprzatania i jaram sie nimi i wszysytko przecieram :D A to taka puchata mikrofibra po prostu :D EH co ta ciaża ze mna robi;/ Młoda mnie dalej w dole kopie że na jakies nerwy naciska i boli;/
Na 18:30 jedziemy na szkole rodzenia.

Zgłoś nadużycie #8798 22 marca 2016, 18:09

Kasiek25 Fajna mama

buka87 napisał(a)

Kinia a co tam ciekawego w kolejkach sie działo ?? :) Kurde mąż mi kupil fajne sciereczki do sprzatania i jaram sie nimi i wszysytko przecieram :D A to taka puchata mikrofibra po prostu :D EH co ta ciaża ze mna robi;/ Młoda mnie dalej w dole kopie że na jakies nerwy naciska i boli;/
Na 18:30 jedziemy na szkole rodzenia.

Mała rzecz a cieszy ;) Daj znać po szkole rodzenia, jak tam było ;)

Zgłoś nadużycie #8799 22 marca 2016, 20:12

buka87 Supermama
Najpierw byla msza dla kobiec w ciazy i przyszlych rodziców, pozniej w sumie sprawy organizacyjne a ze ja mialam wszystko jasne wiec szybko poszlismy zeby nie robic sztucznego tlumu. Za tydzien zajęcia beda o tym jak sie zacyzna poród, kiedy do szpitala, co do torby itd ;) Wiec jestem bardzo bardzo ciekawa ;) )

Zgłoś nadużycie #8800 22 marca 2016, 20:47

Ania1982 Gotowa na wszystko
Buka z ciekawości spytam ile kosztuje u Ciebie szkoła rodzenia...

Zgłoś nadużycie #8801 23 marca 2016, 7:28

buka87 Supermama
Ania1982 - szkołe rodzenia mamy za darmo :D A zapomnialam dopisac, ze jeszcze przed kazdym spotkaniem bedzie godzina cwiczen na piłce przede wszystkim zeby sie przygotowac do porodu i umiec sobie ulzyc w bólu :) )

Zgłoś nadużycie #8802 23 marca 2016, 8:33

martuleq Zaprawiona w bojach
Pisałam na fejsie :) ale nie wszystkie tam jesteście wiec jeszcze raz. Juz jestem szczęśliwa mężatka ! Wszystko sie udało, było lepiej niz sie spodziewałam. Jest to na prawdę piękny dzien ! Cudowne emocje :)

Zgłoś nadużycie #8803 23 marca 2016, 10:16

martuleq wszystkiego dobrego na nowej drodze życia! Zdjęcia przecudne, jeszcze by się suknia przydała ale i tak dużo pokazałaś, dziękujemy ślicznie! Ja czekam na ręczniczki bo ma dzisiaj kurier przynieść :) mebelki wybrane ! ale nie zamówione, zamawiamy przed świętami!! :) jeszcze bym fotel chciała do pokoju ale zobaczymy czy się zmieści jak przyjdą meble myślę :) co tam dzisiaj za plany macie?

Zgłoś nadużycie #8804 23 marca 2016, 10:57

buka87 Supermama
Mój maz sie kuruje na L4 wiec dzis bawilismy sie wózkiem :D Bardzo fajny i prosty w obsłudze :) Pozniej moze uda mi sie wrzucic Wam fotki :) )
Hermiona00 jakie mebelki wybralas ?? My dzis jedziemy do Jyska wlasnie po fotel :) Jakos ta marka mnie nie przekonuje, ale mysle ze te 2-3 lata fotel przetrwa karmienie mojej malej :) )
Na obiad mam gulasz drobiowy z kaszą i buraczkami :)

Zgłoś nadużycie #8805 23 marca 2016, 11:11

Kasiek25 Fajna mama
Ja dziś nie mam planów, odpoczywam, bo wczoraj wieczorem brzuch mi twardniał. Jedynie muszę spakować się na święta bo jutro wyjeżdżam do rodziców. Dziś na obiad polędwiczki z wczoraj a do tego ziemniaczki i fasolka szparagowa.

Zgłoś nadużycie #8806 23 marca 2016, 12:24

buka87 Supermama
A co sie dzieje z Emilką? Nie udziela sie tu ani na FB:> Odezwij sie i napisz co u Ciebie ;) )

Zgłoś nadużycie #8807 23 marca 2016, 12:49

gosiaUK Gotowa na wszystko
Kasiek! Fasolka, skąd masz ?? ! Ale bym zjadła

Zgłoś nadużycie #8808 23 marca 2016, 13:32

Kasiek25 Fajna mama

gosiaUK napisał(a)

Kasiek! Fasolka, skąd masz ?? ! Ale bym zjadła

Z Biedronki ;p

Zgłoś nadużycie #8809 23 marca 2016, 15:13

Buka mebelki z Ikei :D więc bez szału ale przynajmniej tam mogłam sobie obejrzeć :)
co do obiadku to ja dzisiaj też buraczki wszamałam :) i idę do dentysty dzisiaj :) zobaczymy czy tam wszystko okej jest :) a jaki fotel Buka chcesz? Ja chciałam taki rodzaj jak w linku:

https://www.google.pl/search?q=fotel&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ved=0ahUKEw...

a Ty?
a dziewczyny może głupie pytanie ... ale powiedzcie mi czy będziecie prały ubranka ręcznie czy w pralce? :/
myślę o tych kolorach, bo część rzeczy mam kolorowych część białych sama nie wiem. Doradźcie chociaż do mojego prania jeszcze trochę czasu zostało :)

Zgłoś nadużycie #8810 23 marca 2016, 15:24

Kasiek25 Fajna mama

hermiona00 napisał(a)

Buka mebelki z Ikei :D więc bez szału ale przynajmniej tam mogłam sobie obejrzeć :)
co do obiadku to ja dzisiaj też buraczki wszamałam :) i idę do dentysty dzisiaj :) zobaczymy czy tam wszystko okej jest :) a jaki fotel Buka chcesz? Ja chciałam taki rodzaj jak w linku:

https://www.google.pl/search?q=fotel&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ved=0ahUKEw...

a Ty?
a dziewczyny może głupie pytanie ... ale powiedzcie mi czy będziecie prały ubranka ręcznie czy w pralce? :/
myślę o tych kolorach, bo część rzeczy mam kolorowych część białych sama nie wiem. Doradźcie chociaż do mojego prania jeszcze trochę czasu zostało :)

Ja będę prała w pralce i nastawię na tryb delikatny, wcześniej podzielę ubranka na te białe, kolorowe i ciemne ;) a prać zamierzam jak się zrobi ciepło, żeby suszyć na balkonie i od razu będę prasowała. Najpierw popiorę tylko te na 56 i 62 cm, a większe pochowam do kartonów i poczekają na swoją kolej ;)