Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Czerwcóweczki 2016 ✌️

Zgłoś nadużycie #8771 20 marca 2016, 11:58

BedeMama Zaprawiona w bojach
Dzięki Gosia. :)

Zgłoś nadużycie #8772 20 marca 2016, 15:21

buka87 Supermama
AAA! Mam najlepszego mężą na świecie!!! Właśnie wróciłam z emigracji od rodziców na czas robienia pokoju. Wchodze do mieszkania-pierdolnik straszny, ale wchodze do pokoju i co widze?! Już skręcone mebelki !!! A miały być malowane sciany tylko i panele :D Wybralismy lawendowy odcien i słusznie! Wyglada slicznie! Mebelki piekne! Jutro wstawie Wam zdjecie bo przy okazji remontu mąż strącił lampe i się żarówki rozwalily. Aleee jestem z niego dumna! :D :D
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1UeMKsYzzKAMs_AVUDzd9h69QxFTsNDJbFrgZb0ef...

Zgłoś nadużycie #8773 20 marca 2016, 15:47

stencel_ka Fajna mama
Buka a Tobie na kiedy ost termin wychodzi ??

Zgłoś nadużycie #8774 20 marca 2016, 16:18

buka87 Supermama

stencel_ka napisał(a)

Buka a Tobie na kiedy ost termin wychodzi ??

Ja niby mam na 29 maja z @ wychodzi ale jak bylam na IP w poniedziałek, to babka mowiła, że dzidzior jest starszy o tydzien ( w sensie że już taki duży). W piątek mam III USG to dokładne wiec moze sie dowiem czy coś się w tej kwestii zmieniło. Jakoś mi instynkt mówi że w połowie maja urodzę więc już niedługo :) Meble sie przewietrzą, przyjdzie słonce to będę prała i prasowała ciuszki :) )
A w tym tyg pakuje torbę i zaczynam we wtorek szkołę rodzenia :D
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1UeMKsYzzKAMs_AVUDzd9h69QxFTsNDJbFrgZb0ef...

Zgłoś nadużycie #8775 20 marca 2016, 16:49

Ania1982 Gotowa na wszystko
Buka - ja mam termin na 22.06. ale też coś mi mówi, że urodzę wcześniej o 2 tygodnie. Zobaczymy jak to będzie.
My dziś oglądaliśmy kolory i co wybraliśmy - połączenie lato piaskowe i lato liliowe (a wydawało nam się, że wrzosu czy lilii nie będzie...)
Wklejam zdjęcie naszego ostatniego zakupu - w zasadzie tego co mąż kupił dla naszej córeczki :-)

Zgłoś nadużycie #8776 20 marca 2016, 17:08

buka87 Supermama
Śliczne ubranko! :) Mąż ma dobry gust :) ) Połączenie tych kolorów wydaje mi się być bardzo fajne! :) Pochwal sie koniecznie efektem :) ) Ja tez nie brałam pod uwage lawendowego a tu bach ;) )

Zgłoś nadużycie #8777 20 marca 2016, 18:51

Tauriel Fajna mama
Ja mam nadzieje, ze Jaś wyjdzie z tydzień przed terminem 😜 Fajnie by było, bo na początku czerwca mamy rocznice ślubu i związku 04 u 05.06 wiec akurat moze jak poswietujemy to go wygonimy z brzucha 😜

Zgłoś nadużycie #8778 20 marca 2016, 18:52

Tauriel Fajna mama
Buka gratulacje skończonej 30 ! Ładnie wyglada na suwaczku 3 z przodu 😆

Zgłoś nadużycie #8779 20 marca 2016, 19:00

buka87 Supermama
Tauriel o to faktycznie Jasiu mógłby Wam zrobić fajny prezent! :) ) Albo właśnie świętowaniem go wygonicie z brzucha :D :D
My z kolei 13maja mamy 5 rocznicę zaręczyn i wtedy i w tym miesiącu wypada to w piatek :) Tez byłoby fajnie bo dla nas to szczęśliwa data :) Dzidzior donoszony wiec myślę że mogłaby wyjść akurat na tą rocznicę :) )
Myślę, że w tym roku będę już świętować dzień mamy :)

Dziękuję Tauriel, faktycznie super wygląda ten suwaczek już z 3 z przodu :) ) To daje znak, że już tak niewiele czasu zostało :) Tyle emocji w środku mam, strach, ekscytacje, ciekawość :) ) Co to bedzie :D

Zgłoś nadużycie #8780 21 marca 2016, 0:31

stencel_ka Fajna mama
Eee te wielkosci na tym etapie nie swiadcza o wczesniejszym porodzie...Duze dzieci rodza sie i po terminie a z kolei malutke po 2kg rodza sie o czasie. Ja tez w pierwszej ciazy tak sie nastawialam jak wy ze aby donosze do 38 tyg i bach wyjdzie corka...i sie rozczarowalam bo czekalam na nia do konca 41tyg. Teraz juz sie tak nie nastawiam...bo to wyczekiwanie mnie dobijalo. Nawet jak ktos pyta o termin porodu to nie mowie ze koniec maja tylko ze na poczatku czerwca 😊😊😊

Zgłoś nadużycie #8781 21 marca 2016, 0:35

stencel_ka Fajna mama

buka87 napisał(a)

Ja niby mam na 29 maja z @ wychodzi ale jak bylam na IP w poniedziałek, to babka mowiła, że dzidzior jest starszy o tydzien ( w sensie że już taki duży). W piątek mam III USG to dokładne wiec moze sie dowiem czy coś się w tej kwestii zmieniło. Jakoś mi instynkt mówi że w połowie maja urodzę więc już niedługo :) Meble sie przewietrzą, przyjdzie słonce to będę prała i prasowała ciuszki :) )
A w tym tyg pakuje torbę i zaczynam we wtorek szkołę rodzenia :D

A zapytalam bo wlasnie widze ze suwaczek pokazuje Ci starsza ciaze ode mnie o jeden dzien. A w tabelce masz termin po mnie bo na 2 czerwca a ja mam 30 maja. 😊

Zgłoś nadużycie #8782 21 marca 2016, 7:48

buka87 Supermama
Wstawiam zdjęcia pokoju :) W pudle czeka wózek :D :D

Zgłoś nadużycie #8783 21 marca 2016, 9:25

hermiona00 Zaprawiona w bojach
Śliczny pokoik. Kolor taki uspokajający bardzo przyjemnie :) to wózek czeka Na rozpakowanie xd jestem ciekawa tam masz kawałek czerwonego materiału na budce między innymi prawda? Ja też myślałam nad tym kolorem. Bardzo ładny. A stelaż wózka masz bialy ? Mi koleżanka doradzila taki sklep gdzie jest bardzo dużo wózków do obejrzenia xd wiec może moje typyna bebetto luca s linę się zmienia xd hihihi może zamówię przewijak dzisiaj :)

Zgłoś nadużycie #8784 21 marca 2016, 9:48

buka87 Supermama

hermiona00 napisał(a)

Śliczny pokoik. Kolor taki uspokajający bardzo przyjemnie :) to wózek czeka Na rozpakowanie xd jestem ciekawa tam masz kawałek czerwonego materiału na budce między innymi prawda? Ja też myślałam nad tym kolorem. Bardzo ładny. A stelaż wózka masz bialy ? Mi koleżanka doradzila taki sklep gdzie jest bardzo dużo wózków do obejrzenia xd wiec może moje typyna bebetto luca s linę się zmienia xd hihihi może zamówię przewijak dzisiaj :)

Tak ja mam takie czerwone dodatki. Popatrz sobie dobrze na dostępne kolory poszczególnych modeli Bebetto bo np w naszym Bebetto Torino możliwa jest tylko biały spód wózka i rama też biała. ZObaczy czy ten Luca-s ma w ogóle dostępne jakieś wózki z czerwonymi dodatkami. Śmieszna ta firma bebetto, wózki sie niczym nie różnią praktycznie oprócz gamy kolorystycznej :D Mega dziwne to :P

Spakowałam część torby!! Brakuje mi klapek pod prysznic, stanika bez szwów do karmienia, i koszuli do porodu. No i ubranek dla malej ale czekam az sie wypogodzi, przyjdzie wiosna i będzie wielkie pranie :D

Zgłoś nadużycie #8785 21 marca 2016, 9:50

Kinia7 Zadomowiona

buka87 napisał(a)

Wstawiam zdjęcia pokoju :) W pudle czeka wózek :D :D

Buka śliczny pokoik! my w weekend kupiliśmy farbę, w tym tygodniu chcę zamówić meble a z malowaniem mam nadzieję, że ruszymy po świętach :)

Zgłoś nadużycie #8786 21 marca 2016, 10:28

kk18 Początkująca
Buka zazdroszczę pokoiku! :) u mnie remont pełną parą, zrywanie tapet, gladziowanie ścian, malowanie. Za tydzień powinien być skończony :) wybrałam kolor jaśniutki róż, a do tego szare mebelki z ikei :)

Zgłoś nadużycie #8787 21 marca 2016, 10:47

buka87 Supermama
No to czekam na kolejne zdjęcia pokoików! Na pewno będa piękne! :) Ja wlasnie odkurzylam cały pył i musze odpocząc przed zmywaniem podłogi i ścieraniem kurzy. Na obiad dzis sznycelki z buraczkami i ziemmniakami :) Dziewczyny polecam jedzenie czesto a mniej! Co 3h. Ja tak jadlam i u rodzicow w ten weekend ale wydawalo mi sie ze jem jednak za duze te porcje a tu schudlam kg :D Mimo zaparć. A jadlam goląbki, frytki nawet!

Zgłoś nadużycie #8788 21 marca 2016, 13:23

Tauriel Fajna mama
Piękny pokoik 😊

Zgłoś nadużycie #8789 21 marca 2016, 16:06

stencel_ka Fajna mama
Super, super. Buka u Ciebie to juz wszystko prawie dopiete na ostatni guziczek ☺ Ja juz sie pogodzilam z mysla ze tyje w ciazy czy jem same owoce czy jem fryty i czekolafe. U mnie idzie 0,5-1kg na tydz do przodu wiec jeszcze maks 5-10kg...hihi..

Zgłoś nadużycie #8790 21 marca 2016, 16:08

Tauriel Fajna mama

stencel_ka napisał(a)

Super, super. Buka u Ciebie to juz wszystko prawie dopiete na ostatni guziczek ☺ Ja juz sie pogodzilam z mysla ze tyje w ciazy czy jem same owoce czy jem fryty i czekolafe. U mnie idzie 0,5-1kg na tydz do przodu wiec jeszcze maks 5-10kg...hihi..

Mi tez lecą nie wiem skąd 😱 A tam, więcej w ciazy nie będę, przeżyje jakos 😜 Juz tak niewiele zostało !