Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Czerwcóweczki 2016 ✌️

Zgłoś nadużycie #8611 11 marca 2016, 11:55

calineczka90 Zaprawiona w bojach
Zdecydowanie w foteliku. Nie wiedziałam, że istnieje możliwość z gondolą

Zgłoś nadużycie #8612 11 marca 2016, 13:23

buka87 Supermama
Wrocilam z Castoramy, Entliczka i Biedronki i padam. Kupilam w Entliczku: Majtki siateczkowe, na razie 4 pary niby do prania, musze przymierzyć czy mi na dupsko wejdą :P , płattki takie duze kosetyczne dla dzidziora, chusteczki nawilzane, pojemnik na smoczek i stanik do karmienia Alles Mama-super miekki i chyba na jednym sie nie skonczy ;) ))
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1UeMKsYzzKAMs_AVUDzd9h69QxFTsNDJbFrgZb0ef...

Zgłoś nadużycie #8613 11 marca 2016, 14:19

hermiona00 Zaprawiona w bojach
Wow super! Ja chyba obejrzę sobie jakieś filmiki z porodów bo jak patrzę na Wasze zakupy to tak wiecie mniej więcej (mamy po raz drugi to już wszystko) co będzie potrzebne :) na tą szkołę rodzenia chce chodzić - dalej czekam na informację ! O ! :) a Buka biustonosz to w tym Entliczku kupiłaś? Fajnie że masz taki sklep niedaleko... ja nie mam żadnego takiego w okolicy czy jakiejś właśnie hurtowni - jak mówiła Kasiek, bo jednak wolę to zobaczyć a potem jak coś zamówić przez internet. No chyba że takie drobne rzeczy jak z Hubiego że wiem co nieco jak to wygląda. Ale się rozgadałam na tym forum - mam nadzieję że nie spamuje :)
ide prasować ;p

Zgłoś nadużycie #8614 11 marca 2016, 14:31

buka87 Supermama
No sama nie wiedzialam, ze mam blisko Entliczka :D Ale to w sumie Kraków wiec tych sklepów mam mnóstwo :) Ale staniki rewelacja, miękkie, nie typu conpol (chociaz takie tez sa), bardzo ładne a nie same białe i czarne. Jak sie ogarne to zrobie Wam foty :)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1UeMKsYzzKAMs_AVUDzd9h69QxFTsNDJbFrgZb0ef...

Zgłoś nadużycie #8615 11 marca 2016, 17:42

martuleq Zaprawiona w bojach
Kochane dawno mnie nie było tutaj ! Przez ta przeprowadzkę jakos tak ze wszystkim jestem w tyle... ;) witam wszystkie nowe mamuśki! Nasze grono jest całkiem pokaźne !
My niestety na razie jesteśmy tak spłukani ze nie mamy kasy na kupowanie wyprawki :O mam tylko trochę ciuchów ! Ale gdzie te wszystkie gadżety mebelki kosmetyki ...
Za tydzień mamy slub to moze troszkę kasiory wpadnie :) to sie odkujemy

Zgłoś nadużycie #8616 11 marca 2016, 18:11

Kasiek25 Fajna mama

buka87 napisał(a)

No sama nie wiedzialam, ze mam blisko Entliczka :D Ale to w sumie Kraków wiec tych sklepów mam mnóstwo :) Ale staniki rewelacja, miękkie, nie typu conpol (chociaz takie tez sa), bardzo ładne a nie same białe i czarne. Jak sie ogarne to zrobie Wam foty :)

Buka dawaj foty ;D

Zgłoś nadużycie #8617 11 marca 2016, 18:12

Kasiek25 Fajna mama

martuleq napisał(a)

Kochane dawno mnie nie było tutaj ! Przez ta przeprowadzkę jakos tak ze wszystkim jestem w tyle... ;) witam wszystkie nowe mamuśki! Nasze grono jest całkiem pokaźne !
My niestety na razie jesteśmy tak spłukani ze nie mamy kasy na kupowanie wyprawki :O mam tylko trochę ciuchów ! Ale gdzie te wszystkie gadżety mebelki kosmetyki ...
Za tydzień mamy slub to moze troszkę kasiory wpadnie :) to sie odkujemy

Upolowałaś już kieckę? Bo chyba najwyższa pora ;p

Zgłoś nadużycie #8618 11 marca 2016, 21:21

nanu Supermama
Hej dziewczyny :) Na majówkach o miesięcy cisza, więc pomyślałam, że może wy coś wiecie ;)
Majówki 2016 póki co wszystkie nierozpakowane? Pytam, bo co roku wierzę w to, że TERAZ będzie ten rocznik przełamujący złą passę i majówki nie zaczną rodzić wcześniaków w lutym i marcu ale co roku niestety przychodzą na świat wcześniaki... Jak tegoroczne majówki?

Zgłoś nadużycie #8619 12 marca 2016, 7:48

buka87 Supermama

nanu napisał(a)

Hej dziewczyny :) Na majówkach o miesięcy cisza, więc pomyślałam, że może wy coś wiecie ;)
Majówki 2016 póki co wszystkie nierozpakowane? Pytam, bo co roku wierzę w to, że TERAZ będzie ten rocznik przełamujący złą passę i majówki nie zaczną rodzić wcześniaków w lutym i marcu ale co roku niestety przychodzą na świat wcześniaki... Jak tegoroczne majówki?

No niestety nic nie wiadomo bo zamknely sie na FB i cisza tutaj. Ale mam nadzieje, ze wszystkie jeszcze zapakowane ;) Czytałam, ze jeszcze zadna kwietniowka sie nie rozpakowala wiiec chyba dobrze ;) )

Zgłoś nadużycie #8620 12 marca 2016, 10:31

hermiona00 Zaprawiona w bojach
Hej! Jakieś realistyczne sny miałam dzisiaj ale cała noc przespana :) nawet się nie przebudziłam a zawsze raz do toalety musiałam iść więc noc udana! :) Kupiłam pajacyka na 56 wczoraj :) różowego, nie mogę teraz wrzucić zdjęcia, Buka czekamy na Twoje zdjęcia rzeczy zakupionych! z ciekawością :)

Zgłoś nadużycie #8621 12 marca 2016, 11:04

Tauriel Fajna mama
Dzień dobry 😊 Jak tam zdrówko na weekend ? U nas wszyscy wokoło chorują, my na szczęście sie jakos trzymamy !

Zgłoś nadużycie #8622 12 marca 2016, 12:09

buka87 Supermama
Tauriel u nas to samo, tylko my sie trzymamy ;) Moze dlatego ze ja caly dzien wietrze a jak ide do teściów to sauna jak cholerka. Dzis idziemy do teatru-tesciowa dostala za darmo bilety a nie moze isc to skorzystamy ;) No i sprobojemy pojechac do szpitala obejrzec oddział, wczoraj sie nie udalo to moze dzis sie uda.
Hermiona00 fotki dołączam :) Dalej bajzel mam ale skrawek dywanu znalazlam zeby Wam cyknac ;)
Mąż sie bawi własnie probkami farb :D Tez Wam wysle foty zebysice pomogly doradzic :D

Zgłoś nadużycie #8623 12 marca 2016, 22:42

lubisia Gotowa na wszystko
Buka! Fajny ten stanik i nawet trochę sexy :D Nie to co te zwykłe ;)

Piszę do Was, bo się niepokoję. Czy Wam twardnieje brzuch? Czy gadałyście o tym z lekarzem, ze to normalne? Ja wiem, ze niby skurcze przepowiadające. Tylko ja nie odczuwam tego wyraźnie. Po prostu odczuwam dyskomfort, trochę przypominający bóle przed okresem i sprawdzam, a brzuch jak skała. I tak długo trzyma dopóki się nie położę... Ogólnie muszę dużo leżeć i ostatnio chyba przesadziłam ze sprzątaniem zabawek po synu. A wiecie, ja mam ten pessar, bo szyjka prawie cała się skróciła. No i sobie myślę, ze skoro jest pessar to nie ma mi się co skracać. No dajcie znać, czy Wam się też tak robi i tyle. Bo w podonych tygodniach ciąży jesteśmy.

Zgłoś nadużycie #8624 13 marca 2016, 9:35

Tauriel Fajna mama
Mi twardnieje, czuje lekki dyskomfort, brzuch jest jak skala i ból taki okresowy. Po dłuższej chwili przechodzi. Wczoraj miałam chyba najwiecej tych skurczów a dzisiaj od raba spokój, moze za mało magnezu ? Ja biorę codziennie.. W pierwszej ciazy nie miałam ich albo juz nie pamietam.
Lubisia zgłoś to lekarzowi i orpoczywaj więcej. Pessar jak nie bedzie miał co trzymać to sama wiesz.. Lez i i odpoczywaj.. Kiedy masz wizytę ?

Zgłoś nadużycie #8625 13 marca 2016, 12:19

buka87 Supermama
Mi nie twardnieje chociaz jak w nocy leze na plecach to czuje dyskomfort jakby.
W teatrze wczoraj bylo super ;) Fajna sztuka tylko w sali duszno i gdybym miala wysiedziec 10min dluzej to masakra, padlabym.
Dzis kiepsko sie czuje przez cisniennie. Idziemy na urodziny dziadka mojego męża i na obiad do nich wiec chociaz robota przy obiedzie mi odpadnie. Bede lezec i wpierdzielac :)
Przymierzylam te majtki siateczkowe :D Co za babcine galoty! Ale pasuja na szczescie wiec o tyle dobrze ;)
Dzis skonczylam 29 tydzien! Piżamy do karmienia wyprane wiec w tym tyg zaczne pakowac co mam do torby ;)
A wy dzis odpoczywacie czy gdzies wędrujecie?

Zgłoś nadużycie #8626 13 marca 2016, 13:18

BedeMama Zaprawiona w bojach
Buka nie przypominaj o torbie :)  
U mnie już 32 tc a torba jeszcze czeka na zakupy :)
U mnie zaraz będą goście.
Dziewczyny czujecie, że dzięki magnezowi te twardnienie jest mniejsze? Bo na mnie magnez chyba nie działa :(

Zgłoś nadużycie #8627 13 marca 2016, 13:32

Anika29 Zaprawiona w bojach
Mi twardnieje od kilku do kilkunastu razy dziennie. Ale trwa to mniej niż minutę. I zazwyczaj nie cały brzuch, a jedynie lewa lub prawa strona, tak partiami. Tez biorę sporo magnezu ale nie czuje poprawy. Z tego co czytałam to trening macicy i jesli nie towarzyszy temu ból i skurcze nie sa regularne jest to całkowicie normalne, a nawet pożyteczne bo przygotowuje macice do porodu.

Zgłoś nadużycie #8628 13 marca 2016, 14:38

Mi nic nie boli tylko to twardnienie. Pewnie do 10 razy na dobę, ale czasami mam taki twardy brzuch podczas chodzenia, że nic nie pomaga :(

Zgłoś nadużycie #8629 13 marca 2016, 15:03

Była u mnie szwagierka, przywiozła mi ubranka po swoim synku, i kurcze tak sobie je przeglądam i w większości poplamione albo strasznie zmechacone. Ubranka, które kupiłam na szmatach dużo ładniej wyglądają. Pewnie nie wielka ilość mi posłuży :(  
Druga szwagierka natomiast zakupiła malej ręczniki i kocyki, i tu spoko, mogę to już wykreślić z listy :)

Zgłoś nadużycie #8630 13 marca 2016, 18:03

lubisia Gotowa na wszystko
Hej! Zadzwoniłam do poloznej co z tym twardnieniem. Bo w nocy sie budzilam i brzuch wciąż twardy. A polozna na to ze w tym tygodniu ciąży nie powinno tak być, ze to akcja porodowa może nawet być. I dzwonić do lekarza albo na izbę przyjęć! Wyobrażacie sobie mój szok ?? W końcu lekarz odebrał. Powiedzial ze szpital albo do niego za godzinę. Wole do niego. Zaraz jedziemy. Napisze co i jak.. Tylko nie szpital bo synka małego mam :(

Tauriel, to co Ty opisujesz tez nie brzmi dobrze bo to co przede wszystkim powinno niepokoić to bol jak na okres i na to mnie lekarz uczulil. Ja przez to ze mam szyjkę skrocona to pewnie inaczej musze do tego podchodzić. Tym bardziej ze wczesniej nic takiego nie czułam. Magnez biorę juz jakis czas. A to i tal sid zaczelo.