Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Czerwcóweczki 2016 ✌️

Zgłoś nadużycie #8171 14 lutego 2016, 11:49

hermiona00 Zaprawiona w bojach
Dolphin ja tez cos spanie mam średnie. Budzę się np o 3 i potem nie mogę dlugo zasnąć eh. Ale to może pora nocnej pobudki dzidzi? ;) wczoraj pomyłam podłogi i jaka padnieta bylam. Szybko się mecze. Milej niedzieli.

Zgłoś nadużycie #8172 14 lutego 2016, 12:35

Jagoo Zaprawiona w bojach
Buka, fajnie przynajmniej jak się będziecie spotykac, to dzieciaczki będą mogly sie razem bawić. U mnie wśród znajomych nie ma malych dzieci i niestety nie zapowiada sie zbyt szybko.

Zgłoś nadużycie #8173 14 lutego 2016, 13:38

Tauriel Fajna mama
U mnie tez wszyscy znajomi juz prawie dzieciaci, został moj przyjaciel, który sie stara z dziewczyna ale ona ma problemy z tarczyca, hormonami.. Ja im bardzo kibicuje 😊 Moja przyjaciółka ma tem sam termin co ja, koleżanka w styczniu urodziła, wiec dzieci nam nie brakuje 😊 Przynajmniej jest z kim o kupkach pogadać 😜

Zgłoś nadużycie #8174 14 lutego 2016, 14:29

buka87 Supermama
Powiem Wam dzis bylismy w naszej ulubionej wloskiej knajpce na obiedzie (bardzo wczesnym ale dzis oblężenie :D ) i to knajpka przyjazna rodzicom z dziećmi. Dziś przyszła jakaś grupka z dziećmi i babka zachowywala sie gorzej niz dzieci. Dzieciaki grzecznie rysowaly, rozmawialy a ta tak głosno gadała i to wlasnie o kupkach, zapaleniu piersi i innych rzeczach. Eh dla mnie to przegiecie.
Co do znajomych u nas mam nadzieje fala dzieciakow dopiero nadchodzi :) ) Fajnie bedzie taką grupką wychodzić :)
Właśnie zrobiłam dla nas oszukane tiramisu :) Bez jajek i alkoholu, pierwszy raz robie ale szybko poszło mam nadzieje, ze będzie dobre :) Chodziło za mną dlugo :)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1UeMKsYzzKAMs_AVUDzd9h69QxFTsNDJbFrgZb0ef...

Zgłoś nadużycie #8175 14 lutego 2016, 17:27

Tauriel Fajna mama
Fajnie wyszło 😊 My byliśmy w pijalni czekolady i tam tez jest fajny kącik dla dzieci, córcia malowała i bawiła sie klockami a my popijaliśmy pyszna czekoladę 😊 Lubię takie miejsca, na szczęście jest ich coraz więcej !

Zgłoś nadużycie #8176 15 lutego 2016, 9:48

hermiona00 Zaprawiona w bojach
Hejo! co tam slychac? ja dzisiaj od rana na nozkach :) wczoraj był ładny weekend więc spacerek itd :) w czwartek idę na połówkowe i mam nadzieję dowiemy się co to za istotka w brzuszku siedzi :) wszyscy mnie wkoło pytają a ja nie wiem hihi. jak tam prezenty walentynkowe? pochwalicie się? a fotelik samochodowy/nosidełko jakiej firmy będziecie kupowały/macie? znacie taką firmę Cybex i czy to jest znana i dobra firma? ja widziałam zestaw własnie z takim fotelikiem albo jesczze kiddy coś takiego jak się nie mylę...
kupowałabym już wózek tak mnie korci xD

Zgłoś nadużycie #8177 15 lutego 2016, 10:05

buka87 Supermama
My prezentów sobie nie robimy tylko spędzamy czas ze sobą jak najbardziej lubimy :) Czyli restauracja, spacer i tiramisu :D :D
Co do fotelika to my bierzemy wózek 3 w 1 wiec tam bedzie juz fotelik :) I wyczytalm zeby wózek jak najpozniej kupic zeby jak najdluzej gwarancja byla a nie marnowala sie gdy wózek jeszcze nie jest uzywany :)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1UeMKsYzzKAMs_AVUDzd9h69QxFTsNDJbFrgZb0ef...

Zgłoś nadużycie #8178 15 lutego 2016, 10:48

stokrotka88 Zaprawiona w bojach
Cześć :) U nas też wczoraj było bez prezentów. Byliśmy na spacerku, potem zamówiliśmy sobie sushi i miło spędziliśmy dzień :)

Zgłoś nadużycie #8179 15 lutego 2016, 11:28

patkaaaaa Zaprawiona w bojach
A ja dostalam roze w miseczce ktora zyje od 2 do 5 lat ;) .
No i bylismy jeszcze od rana w kinie na poranku ze scooby doo z Fabianem potem jeszcze na lodach poszliśmy do smyka kupiłam smoczki z aventu i pociag synkowi bo to maly kolejarz i auchanie kupilam 7 pack bodow za 36 zl ;) .
W domu bylismy o 15 dopiero wiec szybki obiad i poszlam sie zdrzemnac ;) . A dzis juz posprzatane i ugotowane pije kawke i ogladam tv.

Zgłoś nadużycie #8180 15 lutego 2016, 12:19

Kasiek25 Fajna mama
U nas też bez prezentów. Byliśmy na kolacji w czeskiej restauracji a potem na lodach ;) dziś już bylam w Netto i kupiłam kilka rzeczy dla synka plus składniki na obiad i właśnie robie zupę krem z porów ;) jutro na 9.15 mam usg polowkowe i już nie mogę się doczekać aż znów zobaczę Antosia.

Zgłoś nadużycie #8181 15 lutego 2016, 12:20

martuleq Zaprawiona w bojach
Hejo dziewczyny ! Nie bylo mnie tutaj przez weekend, byłam u rodziców z ważną misją. Rozdawaliśmy zaproszenia :) Muszę Wam się pochwalić, że za miesiąc 19 marca zostanę szczęśliwą mężatką! Na razie ślub cywilny i małe przyjęcie. A za rok zgodnie z planem weselisko ;) Tak miało być, już nawet mam zarezerwowany wymarzony zameczek....ale ktoś pokrzyżował nam trochę plany :P Ale i tak jestem szczęśliwa! Martwię się tylko w co ja się ubiorę za ten miesiąc...a raczej w co się zmieszczę;P

Zgłoś nadużycie #8182 15 lutego 2016, 12:37

buka87 Supermama
Kasia a co jedliscie dobrego? :) nigdy nie smakowalam czeskiej kuchni :) Musimy sie z mezem wybrac ;)
Krem z porów tez brzmi smacznie :D U mnie dzis ogórkowa :) ) Zamówilismy sobie koncowke- kubek blendujący do naszego robota kuchennego i czekam az przyjdzie :) Bedzie koktailowe szalenstwo a pozniej sie przyda przy miksowaniu jedzenia dla małej ;) )
Jutro Kasia czekamy na zdjęcia :) Ciekawe jaki duzy juz dzidzior :)
Martuleq super!!! To przełomowy dla Was rok! :) ) Będzie sie działo :) Na pewno znajdziesz jakaś kieckę :)

Ja mialam wczoraj straszliwy ból w boku, jakby igłą mi w brzuchu jezdzili. Młoda z drugiej strony strasznie kopała i nie wiem czy tam gdzies w nerwa trafila czy co. Oddychalam jakbym miala rodzic :D :D pełne skupienie. No ale przeszło w miare szybko.

Zgłoś nadużycie #8183 15 lutego 2016, 12:46

Kasiek25 Fajna mama
Mąż jadł steka w sosie z zielonego pieprzu z domowymi frytkami i grillowanymi warzywami, ja polędwiczki grillowane w sosie z leśnych grzybów z knedliczkami i surówka, na przystawkę wzięliśmy krążki cebulowe z sosem tatarskim, oprócz tego podają tam zawsze bułeczki z masełkiem czosnkowym i ogórkiem kiszonym. Wyszłam 5 kg cięższa haha. My się zakochalimy w czeskiej kuchni po wizycie w Pradze. A porcje są ogromne!

Zgłoś nadużycie #8184 15 lutego 2016, 13:03

buka87 Supermama

Kasiek25 napisał(a)

Mąż jadł steka w sosie z zielonego pieprzu z domowymi frytkami i grillowanymi warzywami, ja polędwiczki grillowane w sosie z leśnych grzybów z knedliczkami i surówka, na przystawkę wzięliśmy krążki cebulowe z sosem tatarskim, oprócz tego podają tam zawsze bułeczki z masełkiem czosnkowym i ogórkiem kiszonym. Wyszłam 5 kg cięższa haha. My się zakochalimy w czeskiej kuchni po wizycie w Pradze. A porcje są ogromne!

Ale mi ślinaaaaaa leciii! Musze w Krakowie znaleźć fajna czeską knajpę! :) )

Zgłoś nadużycie #8185 15 lutego 2016, 13:06

Kasiek25 Fajna mama

buka87 napisał(a)

Ale mi ślinaaaaaa leciii! Musze w Krakowie znaleźć fajna czeską knajpę! :) )

No polecam ;) My na pewno jeszcze tam wrócimy. Pogoda dziś taka brzydka, deszczowa, że nie wiem co mam zrobić z resztą dnia. Obiad już gotowy, pranie powieszone i chyba pozostaje leżenie przed tv ;)

Zgłoś nadużycie #8186 15 lutego 2016, 13:07

calineczka90 Zaprawiona w bojach
Hej my również nic sobie nie kupowaliśmy na walentynki tylko kino i kolacja. Jesteśmy zdania, że lepiej jest spędzić fajnie czas niż dawać sobie prezenty.
Kurcze my już wózek kupiliśmy i nie pomyślałam, że gwarancja będzie leciała.. ehh

Zgłoś nadużycie #8187 15 lutego 2016, 13:20

buka87 Supermama
Fakt pogoda taka ze az mi sie nie chcialo isc do sklepu wiec robie ogorkową bo wszysko mam w domu :) Taki leeeń. Posprzątałam kuchnie, zdejmę pranie i tez leżnig. Zrobilam liste zakupow mężowi i jutro beda sznycle ;)

Zgłoś nadużycie #8188 15 lutego 2016, 15:31

dolphin Zadomowiona

martuleq napisał(a)

Hejo dziewczyny ! Nie bylo mnie tutaj przez weekend, byłam u rodziców z ważną misją. Rozdawaliśmy zaproszenia :) Muszę Wam się pochwalić, że za miesiąc 19 marca zostanę szczęśliwą mężatką! Na razie ślub cywilny i małe przyjęcie. A za rok zgodnie z planem weselisko ;) Tak miało być, już nawet mam zarezerwowany wymarzony zameczek....ale ktoś pokrzyżował nam trochę plany :P Ale i tak jestem szczęśliwa! Martwię się tylko w co ja się ubiorę za ten miesiąc...a raczej w co się zmieszczę;P

No to gratulacje kochana. A chcesz mieć bialą suknię ślubną, czy jakąś inną?
Ja tez brałam ślub będąc w 5 mcu ciąży. Sukienkę takmiałam uszytą, że nic nie było widac :)

Zgłoś nadużycie #8189 15 lutego 2016, 16:24

martuleq Zaprawiona w bojach
Chciałabym biała, bezowa albo pudrowy róż :) ale najbardziej biala

Zgłoś nadużycie #8190 16 lutego 2016, 8:55

Tauriel Fajna mama
Witam sie z rana po wypiciu najgorszego świństwa na świecie, które nazywają glukozą.. Prawie puściłam pawia w gabinecie teraz będę umierać