Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Czerwcóweczki 2016 ✌️

Zgłoś nadużycie #8131 12 lutego 2016, 14:18

buka87 Supermama

hermiona00 napisał(a)

Buka! Ja dzisiaj też rybka z suróweczką taką właśnie ala Cosesław tylko jakieś pojedyncze kukurydze w niej są :P też mnie spanie bierze, idę leżeć po obiadku :) i tv

Ja robilam sama, ale w sumie to jednak nie coleslaw bo z czerwonej kapuchy :D Ale i tak dobra ;) Jeuzu teraz mnie na slodkie ciagnie :( ( A myslalam, ze po tej glukozie dlugo nie bed emogla patrzec na slodkosci.Gruszke mam w zapasie wiec sie nia podratuje :) )
Obchodzicie dziewczyny Walentynki? Robicie cos wtedy wyjątkowego czy dzien jak co dzien? :) My idziemy do ulubionej wloskiej knajpki na obiad, pozniej pewnie na spacer :) )
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1UeMKsYzzKAMs_AVUDzd9h69QxFTsNDJbFrgZb0ef...

Zgłoś nadużycie #8132 12 lutego 2016, 18:19

Tauriel Fajna mama
Buka wynik glukozy super ! Ja miałam dziś iść ale pójdę za tydzień, nie ucieknie 😜
Ja jestem ok średniej wagi wiec jest dobrze 😊
Na walentynki nic specjalnego nie planujemy, zjemy moze jakies dobre sushi 🙂

Zgłoś nadużycie #8133 12 lutego 2016, 18:24

buka87 Supermama
O, ja tylko raz w zyciu jadlam sushi :D Całkiem dobre bylo :) uwielbiam wasabi :) )
My bylismy w sklepie ogladac wózki, dowiedzielismy sie ze bebetto mozna zaprojektowac samemu jesli chodzi o kolory :) Na wózek czeka sie ok miesiąca i mozna dostac znizke przy placie gotowka ;)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1UeMKsYzzKAMs_AVUDzd9h69QxFTsNDJbFrgZb0ef...

Zgłoś nadużycie #8134 12 lutego 2016, 19:05

hermiona00 Zaprawiona w bojach
Dobrze ze jest to forum. Tutaj sie dowiedziałam ze wózki Bebetto sa dobre i juz człowiek będzie wiedział na co spojrzeć w sklepie. A Buka który rodzaj Bebetto bo widziałam na Internecie ze jest kilka modeli?

Zgłoś nadużycie #8135 12 lutego 2016, 19:09

anieska1988 Początkująca
Ja uparcie szukam używanego wozka , ale jakos żaden mi się nie podoba i chyba będziemy zmuszeni kupic nowy , szkoda ze nie mamy takich fajnych znajomych jak Buka hehe a w ogole nie masz więcej takich milych znajomych Buka ;)

Zgłoś nadużycie #8136 12 lutego 2016, 19:09

buka87 Supermama

hermiona00 napisał(a)

Dobrze ze jest to forum. Tutaj sie dowiedziałam ze wózki Bebetto sa dobre i juz człowiek będzie wiedział na co spojrzeć w sklepie. A Buka który rodzaj Bebetto bo widziałam na Internecie ze jest kilka modeli?

Ja myślę nad tym Holland i Nico plus. Generalnie chce taki 3 w 1. Dolphin mowila, ze trudno dostepny jest koszyk przy wersji spacerowej ustawionej w jakby "do świata". Ale moze jakos przezyje. Mi sie wogole te koszyki w nowych wózkach nie podobaja. Wolalabym taką zwykłą kratę otwarta do której mozna wrzucac ile wlezie ;)

Zgłoś nadużycie #8137 12 lutego 2016, 19:10

anieska1988 Początkująca
Na co w szczególności trzeba zwracać uwagę przy zakupie wozka ?

Zgłoś nadużycie #8138 12 lutego 2016, 19:12

buka87 Supermama

anieska1988 napisał(a)

Ja uparcie szukam używanego wozka , ale jakos żaden mi się nie podoba i chyba będziemy zmuszeni kupic nowy , szkoda ze nie mamy takich fajnych znajomych jak Buka hehe a w ogole nie masz więcej takich milych znajomych Buka ;)

hehe ja mam samych milych znajomych, a wózek to w sumie wygralismy :) Bo jak bralismy slub to jeszcze 2 pary znajomych braly slub i koledzy single powiedzieli, ze która para pierwsze dorobi sie dziecka dostanie od nich wózek :) ) Wiec w sumie wygralismy :P Fajnie, bo to spory wydatek :)

Zgłoś nadużycie #8139 12 lutego 2016, 19:16

anieska1988 Początkująca
hehe no to wam się podwojnie poszczescilo ;P

Zgłoś nadużycie #8140 12 lutego 2016, 19:18

anieska1988 Początkująca
a patrzałam sobie na te wozki bebetto bardzo fajne sa tylko tak się zastanawiam jak się trudno dostać do koszyka to trochę nie fajnie bo jak tu isc na zakupy z wozkiem i jeszcze te wszystkie siaty ciagnac , przydaly by się wtedy jeszcze ze dwie rece ;)

Zgłoś nadużycie #8141 12 lutego 2016, 19:18

buka87 Supermama

anieska1988 napisał(a)

Na co w szczególności trzeba zwracać uwagę przy zakupie wozka ?

Hmm ja co prawda nie mam doswiadczenia ale znajomi podpowiedzieli zeby zwrócic uwage na:
-dużą gondolę zeby dziecko sie mieściło jak podrośnie a nie zgięte w pól
-pompowane koła, lepiej amortyzują
-dobre amortyzatory-trzepałam kazdym wózkiem w sklepie :D
-lekkość całości
-łatwość montażu, wypinania, odpinania,składania
-możliwość złożenia uchwytu (przydatne w autobusie)
-w miare kompaktowy zeby byl, miescil sie do bagażnika i...do windy :D Gdzies na forum wyczytalam, ze dziewcyzyna mowila ze wozek super ale sie skurczybyk nie miesci do windy :D My w bloku mamy wózkownie ale wolalabym,zeby jednak sie miescil do windy :)
-duża budka-nie bedzie potrzebna wtedy paraslka bo fajnie zasłoni dziecko

Ja na to patrzę, może doświadczone mamy jeszcze coś podpowiedzą :)

Zgłoś nadużycie #8142 12 lutego 2016, 19:20

buka87 Supermama

anieska1988 napisał(a)

a patrzałam sobie na te wozki bebetto bardzo fajne sa tylko tak się zastanawiam jak się trudno dostać do koszyka to trochę nie fajnie bo jak tu isc na zakupy z wozkiem i jeszcze te wszystkie siaty ciagnac , przydaly by się wtedy jeszcze ze dwie rece ;)

Jak ustawisz odwrotnie spacerówkę to jest dostęp do koszyka :) kwestia przepięcia w przeciwnwym kierunku :) Ja mysle, ze kazdy wózek ma jakąś wadę. Te bebetto polecane są jako niezniszczalne, dobre na złą pogodę i łatwe w prowadzeniu :)

Zgłoś nadużycie #8143 12 lutego 2016, 19:38

hermiona00 Zaprawiona w bojach
Dzieki! Super dużo informacji :) ja właśnie chce pompowane kola. Myslalam wczesniej o wozku z ekoskory żeby się tak fajnie dalo go przetrzeć ale przeciez każdego można troszkę zaprac :) podobają mi się bezowe wózki. Wiec chyba cos z takich kolorów wybiorę i chyba pasuje i dla chłopca i dla dziewczynki.

Zgłoś nadużycie #8144 12 lutego 2016, 19:46

Kasiek25 Fajna mama

buka87 napisał(a)

Ja robilam sama, ale w sumie to jednak nie coleslaw bo z czerwonej kapuchy :D Ale i tak dobra ;) Jeuzu teraz mnie na slodkie ciagnie :( ( A myslalam, ze po tej glukozie dlugo nie bed emogla patrzec na slodkosci.Gruszke mam w zapasie wiec sie nia podratuje :) )
Obchodzicie dziewczyny Walentynki? Robicie cos wtedy wyjątkowego czy dzien jak co dzien? :) My idziemy do ulubionej wloskiej knajpki na obiad, pozniej pewnie na spacer :) )

My idziemy na kolację do czeskiej restauracji a potem pewnie na jakiś deserek. Jutro za to idę do kina na Planetę Singli, więc weekend zapowiada się interesująco.

Zgłoś nadużycie #8145 12 lutego 2016, 19:56

buka87 Supermama
Kasiek weekend zapowiada Ci sie bardzo ciekawie ;) )
Wklejam Wam linka do "syropu" na kaszel jakby którąś dopadło, domowy sposób na leczenie.
http://kobieta.onet.pl/zdrowie/leczy-kaszel-i-usuwa-flegme-z-pluc-ten-syrop-zrob...

Zgłoś nadużycie #8146 12 lutego 2016, 19:59

anieska1988 Początkująca
Ooo dzięki Buka sporo tych szczegolow masakra jakas ja mam dosyć duza winde wiec mysle ze nie będzie problemu chociaż ... dobrze zwrocic na to uwagę , bo nie widzi mi się nosic wozka na 4 pietro hehe

Zgłoś nadużycie #8147 12 lutego 2016, 20:01

anieska1988 Początkująca
a ja na walentynki może w końcu będę mogla sobie posprzatac mieszkanie po remoncie , o ile się wyrobią z dostawa i zlozeniem mebli :)

Zgłoś nadużycie #8148 12 lutego 2016, 20:05

stokrotka88 Zaprawiona w bojach

buka87 napisał(a)

My chyba zostaniemy w domu, ale zamówimy sobie sushi :)

Zgłoś nadużycie #8149 12 lutego 2016, 20:12

buka87 Supermama
Czyli sushi górą na walentynki :D Ej chyba znalazłam błąd w opisie tych wózków bebetto. Patrzcie " siedzisko spacerówki odpowiednie dla dziecka poniżej 6 miesiąca życia;" CHyba powyżej?! Jak niesiedzące dziecko posadzić w spacerówce i po co? :) Juz do nich napisałam WTF! :D

Zgłoś nadużycie #8150 12 lutego 2016, 20:14

anieska1988 Początkująca
buka nic Ci nie umknie hehe