Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Czerwcóweczki 2016 ✌️

Zgłoś nadużycie #8071 10 lutego 2016, 20:33

dolphin Zadomowiona
Buka, ja doszłam do wniosku po krótkim co prawda uzywaniu bebetto luca, że szybko sprzedam komplet, jak przestane używać gondoli i zostawię sobie tego camarello. Właśnie ze względu na ten kosz.
Wstawiłam ci kilka fotek. Zobacz - na zdj pierwszym widać, że ten kosz jest zapinany od przodu na dwa suwaki. Na kolejnych zdjeciach masz spacerówkę. Jak dziecko usiadzie to za chiny tam do tego kosza się nie dostaniesz... alpejskie kombinacje... Jak 3 w 1 to bebetto torino teraz bym kupiła

Zgłoś nadużycie #8072 10 lutego 2016, 20:48

dolphin Zadomowiona
a tu dla porównania fotki eosa camarello ktorego mamy i bebetto torino 3w1

Zgłoś nadużycie #8073 10 lutego 2016, 20:49

Ania1982 Gotowa na wszystko
Hej dziewczyny, dziś mój mąż w końcu doczekał się na kopniaka od naszej Julci :-)
Oglądaliśmy ostatnio wózki i teraz faworytem jest baby design husky. Też bierzemy pod uwagę bazę isofix. Póki co mamy już kilka ubranek. Większe zakupy zrobimy w jednym sklepie - stacjonarnym - mają dobre ceny i mąż już ugadał rabat przy hurtowych zakupach :-)

Zgłoś nadużycie #8074 10 lutego 2016, 20:49

dolphin Zadomowiona
zobaczcie, że jeśli chodzi o kosze to mają zupełnie inne rozwiązania i moim zdaniem dużo wygodniejsze. dla mnie to jest bardzo wazne

Zgłoś nadużycie #8075 11 lutego 2016, 7:29

stokrotka88 Zaprawiona w bojach
Hej dziewczyny.
Zdecydowałam się na to łóżeczko. Pierwszy większy zakup zrobiony :)
Wczoraj dostałam od siostry ubranka po jej synku. Głównie body, jakieś pajacyki, spodenki, kilka grzechotek, miękkich książeczek. Poza kilkoma sukienkami to ubranek narazie juz nie kupuję.
Szukam jakiejś ładnej, niedrogiej pościeli. Nie mogę się na nic zdecydować...

Zgłoś nadużycie #8076 11 lutego 2016, 8:31

hermiona00 Zaprawiona w bojach
A dziewczyny które czujecie ruchy albo widoczne przez brzuch albo jak przylozycie rękę albo Wasi mezowie- jak macie umiejscowione lozyska? Ja tylko wewnątrz takie pukanie czuje bulgotki. A wczoraj te pukania jakby faktycznie cos amortyzowalo,,czyżby to lozysko? Ja mam na ścianie przedniej wysoko. I nawet jakbym bardziej czasami slyszala niz czula uderzenie...zalezy od dnia :) dajcie znać.

Zgłoś nadużycie #8077 11 lutego 2016, 8:52

Kasiek25 Fajna mama

hermiona00 napisał(a)

A dziewczyny które czujecie ruchy albo widoczne przez brzuch albo jak przylozycie rękę albo Wasi mezowie- jak macie umiejscowione lozyska? Ja tylko wewnątrz takie pukanie czuje bulgotki. A wczoraj te pukania jakby faktycznie cos amortyzowalo,,czyżby to lozysko? Ja mam na ścianie przedniej wysoko. I nawet jakbym bardziej czasami slyszala niz czula uderzenie...zalezy od dnia :) dajcie znać.

Ja mam łożysko na tylniej ścianie i kopniaczki czuję od 3 dni.

Zgłoś nadużycie #8078 11 lutego 2016, 9:23

kaja.k12 Zaprawiona w bojach
Ja mam na przedniej kopniaczki czuje ale widac je tylko bardzo nisko. Wszystko amortyzuje lozysko :) jak to moja ginka powiedziala ..dobrze ze z przodu ma Pani worek treningowy bo rozpycha sie strasznie swoimi dlugimi syrkami :)

Zgłoś nadużycie #8079 11 lutego 2016, 10:05

martuleq Zaprawiona w bojach
Hej mamusie :) jest po badaniu echo serca płodu. Wszystko ok :) Pani dr kazała sie juz nie stresować bo noe widzia powodów do niepokoju! Także kamień z serca :) ) moj mały urwis oczywiście dokazywal i na początku nie dało sie wgl go zbadać. Bedzie gagatek po tatusiu 😜😜

Zgłoś nadużycie #8080 11 lutego 2016, 10:20

buka87 Supermama
Dolphin faktycznie widac, ze jakas masakra dostac sie do kosza;/ Dobrze, ze znalezliscie lepsza spacerówke ;) ) Dzieki wielkie za zdjęcia ;)

Co do ruchów to ja czuje raz delikatne a raz mi sie caly brzuch trzepie ;) Widać też wybrzuszenia jak kopie na brzuchu a mąż wczoraj ją uspokajał bo mówiłam,ze mnie kopie po pęcherzu i w dole i nie jest to przyjemne to przyloozyl reke, mala troche pokopala jeszcze mocno, pozniej juz sie uspokoila :) )Łozysko na tylnej scianie. Ale kolezanka ma na przedniej i tez jej caly brzuch fruwa az ostatnio miala plamienia tak ja mloda skopala.

Martulek super! W koncu odetchniesz z ulgą :) ) Teraz nic tylko sie cieszyc dzidziorkiem :) )

Ja po krzywej cukrowej jestem juz, mało pawia nie puscilam po wypiciu tego, od razu mi sie cieplo zrobilo, slabo i masakra. No ale dalam rade, nawet szybko zlecialo z ksiazka :) Mam nadzieje ze wyniki beda w normie! Trzymajcie kciuki!
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1UeMKsYzzKAMs_AVUDzd9h69QxFTsNDJbFrgZb0ef...

Zgłoś nadużycie #8081 11 lutego 2016, 10:49

dolphin Zadomowiona
Buka, super ze dałaś radę. Ja miałam tak samo.. Masakra.
Ale wyniki wyszły mi że mam nawet niedocukrzenie, mimo że pochłaniamy ttony slodyczy..

Zgłoś nadużycie #8082 11 lutego 2016, 11:19

anieska1988 Początkująca
ja czuje delikatne kopniaczki w dole brzucha na razie tyko takie bulgotanie ale już co raz to mocniejsze już się nie mogę doczekać kiedy będzie widać te kopniaczki ;)

Zgłoś nadużycie #8083 11 lutego 2016, 11:34

gosiaUK Gotowa na wszystko
Ja nam łożysko na przedniej ścianie nisko i czuję wyraźnie kopniaczki ❤. Chyba że mi się przesunelo. Rano jak się budzę chwilę leżę, witam się z synkiem i daje kopa, żeby mu śniadanko zrobić :-)

Zgłoś nadużycie #8084 11 lutego 2016, 11:58

dolphin Zadomowiona
Moja Zosia wariuje jak szalona, kopie, przekręca się. Nie da o sobie zapomnieć :)

Zgłoś nadużycie #8085 11 lutego 2016, 13:13

Tauriel Fajna mama
Hejo !
Ja czuje wszędzie te solidne kopniaki, juz długo dość. Mam łozysko na tylniej ścianie.
Buka trzymamy kciuki za dobre wyniki, ja jutro pojadę na krzywa cukrowa, moze sie nie przekręcę 😜

Zgłoś nadużycie #8086 11 lutego 2016, 13:45

buka87 Supermama
Ło jezu ale miała zjazd. Wróciłam, napisałam Wam na forum, zjadłam mimo niechęci ale chcialam zeby młoda cos tam miala oprocz tony cukru, poszlam spac i wstalam o 13 ;) Czuje sie mega rozbita;/ A dziś urodziny teścia, nie wiem jak dam rade. Może harbata z cytryna pomoze. Jedno wiem na pewno, jak mnie przed ciągnęło na słodycze to teraz dlugo slodkiego nie zjem :)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1UeMKsYzzKAMs_AVUDzd9h69QxFTsNDJbFrgZb0ef...

Zgłoś nadużycie #8087 11 lutego 2016, 13:58

stokrotka88 Zaprawiona w bojach
A u mnie ze smakami odwrotnie. Przed ciążą wolałam słone, a teraz słodkie :) I muszę uważać, bo jak przesadzę z tym cukrem, to potem moja cera wygląda nienajlepiej. Właśnie jestem "na odwyku" :)

Zgłoś nadużycie #8088 11 lutego 2016, 14:26

Anika29 Zaprawiona w bojach
Też się zastanawiałam na wózkiem baby design husky, ale chyba jednak zostaniemy przy X-lander X-move, moi znajomi zachwalają, byłam w 3 sklepach stacjonarnych (Smyk, Entliczek i jakiś jeszcze jeden) i też o dziwo w każdym sprzedawca najbardziej polecał ten wózek w kategorii cenowej do 2 tys.
Co do kopniaków - łożysko mam na przedniej ścianie wysoko, i też często czuje jakby tylko do "środka", choć z każdym dniem chyba coraz mocniej :)
A przy okazji: jaki kupujecie rozmiar łóżeczka? 120x60 , 140x70 ..czy jeszcze jakiś inny?

Zgłoś nadużycie #8089 11 lutego 2016, 14:48

buka87 Supermama

Anika29 napisał(a)

Też się zastanawiałam na wózkiem baby design husky, ale chyba jednak zostaniemy przy X-lander X-move, moi znajomi zachwalają, byłam w 3 sklepach stacjonarnych (Smyk, Entliczek i jakiś jeszcze jeden) i też o dziwo w każdym sprzedawca najbardziej polecał ten wózek w kategorii cenowej do 2 tys.
Co do kopniaków - łożysko mam na przedniej ścianie wysoko, i też często czuje jakby tylko do "środka", choć z każdym dniem chyba coraz mocniej :)
A przy okazji: jaki kupujecie rozmiar łóżeczka? 120x60 , 140x70 ..czy jeszcze jakiś inny?

My kupijemy 120x60 bo mamy malenki pokoik dla dziecka wiec kazdy cm sie liczy :) I chcialam taki z szufladą na dole jak sie uda, bo w mieszkaniu kazdy schowek sie przyda ;)

Zgłoś nadużycie #8090 11 lutego 2016, 15:49

anieska1988 Początkująca
A ja wcale nie mam smakow jedynie na początku pochlanialam grejfruty i cytryne a teraz nawet to mi przeszloo