Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Czerwcóweczki 2016 ✌️

Zgłoś nadużycie #7991 9 lutego 2016, 20:41

mokajka Świeżo upieczona
Buka widzę przez tabelkę że u Ciebie będzie dziewczynka :) Gratuluję :)

Zgłoś nadużycie #7992 9 lutego 2016, 20:44

buka87 Supermama

mokajka napisał(a)

Buka widzę przez tabelkę że u Ciebie będzie dziewczynka :) Gratuluję :)

Dziękuję :) Obstawialiśmy chłopaka ze względu na brak objawów i że podobno ładnie wyglądam a tu taka heca i będzie Basia albo Zosia :) A Ty masz jakieś przeczucia? :) Wybieracie sie na szkołę rodzenia? :) Ja jutro ide sie zapisać do połoznej srodowskowej ;) Ciekawe jakie bede miala wrażennia :)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1UeMKsYzzKAMs_AVUDzd9h69QxFTsNDJbFrgZb0ef...

Zgłoś nadużycie #7993 9 lutego 2016, 20:49

mokajka Świeżo upieczona
Śliczne imiona :) obydwa, takie staropolskie :) - to komplement :D żeby nie było :D

Ja nie mam przeczuć żadnych... ale skoro też w sumie bezobjawowo w zasadzie ciążę przechodzę to może tak jak u Ciebie też dziewczynka będzie ?? :D
Myślę że pierwsze to bez różnicy :) Przy kolejnym będzie " polowanie " :D

Zgłoś nadużycie #7994 9 lutego 2016, 20:51

mokajka Świeżo upieczona
ja na szkołę rodzenia z chęcią bym się zapisała, ale nie chcę chodzić sama a mój mąż niestety ma taką pracę że dość późno często wraca :( na razie musi pracować w takim trybie
a później będzie się starał na ranną zmianę zamienić...

Zgłoś nadużycie #7995 9 lutego 2016, 20:54

buka87 Supermama

mokajka napisał(a)

Śliczne imiona :) obydwa, takie staropolskie :) - to komplement :D żeby nie było :D

Ja nie mam przeczuć żadnych... ale skoro też w sumie bezobjawowo w zasadzie ciążę przechodzę to może tak jak u Ciebie też dziewczynka będzie ?? :D
Myślę że pierwsze to bez różnicy :) Przy kolejnym będzie " polowanie " :D

Podobają nam się takie pospolite imiona :) Chociaz mi po głowie chodzi też Laura, ale mężowi się nie podoba więc pewie nic z tego :P
Haha my ta samo myslimy :) Przy drugim będzie większa presja, ale co będzie to będzie ;) )
A masz jakieś smaki ?? Ja własnie wciągnelam kanapke z żółtym serem i smakowała jak nigdy :) ) Mniam! :)
Jejq jutro musze wstać rano...a zawsze 8-9 wstaje dopiero... A Ty pracujesz? Czy w domu odpoczywasz?
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1UeMKsYzzKAMs_AVUDzd9h69QxFTsNDJbFrgZb0ef...

Zgłoś nadużycie #7996 9 lutego 2016, 20:56

i057 Fajna mama
Witam nową mamusie.
Ja nie wytrzymałabym jakbym nie wiedziała jakie rzeczy mam szykowac. Wózek mamy uniwersalny czarno-żółty bo wiedzieliśmy że na jednym się nie skończy i tak teraz bedzie parka :)
Co do fb to można miec tylko znajomych tych co chcemy bo to od nas zależy wszystko nawet to czy inni widzą naszą obecność a pisac i dzwonic mozna za darmo do nich tak więc na tel tracę 20 zł a mam kontakt z duzą liczbą znajomych :D
aniołek (*) 29.07.2012               ♡♥♡                       Dalia  25.10.2013            ♡♥♡     Nikodem +/- 22.06.2016 :)

Zgłoś nadużycie #7997 9 lutego 2016, 21:30

Jagoo Gotowa na wszystko
Witaj mokajka :)
Kurde cos zle sie czuje. Pojechaliśmy dzis z mężem do factory i Auchan, tak mnie brzuch boli po tym chodzeniu. Porazka jakas. A to moje dzisiejsze zakupy dla Szymka

Zgłoś nadużycie #7998 9 lutego 2016, 21:36

stencel_ka Fajna mama
Melduję że po wizycie ok. Olek ułożył się już do wyjścia główką w dół☺ Wszystkie parametry w normie i oby tak juz zostało ☺Buka nastepna wizyta 8 marca

Zgłoś nadużycie #7999 9 lutego 2016, 21:51

Kasiek25 Fajna mama
Witam nowa koleżankę z dzidziusiem niespodzianką w brzuszku ;) u nas będzie Antoś i mamy już bardzo dużo rzeczy dla niego, aż staram się ograniczać ale dziś w Pepco znów kupiłam kocyk, ręcznik i pieluchy flanelowe. A jutro powinien przyjść dresik :) Pokażesz nam zdjęcie brzuszka? Wstawiamy sobie raz na jakiś czas. Ile kg masz już na plusie?

Zgłoś nadużycie #8000 9 lutego 2016, 22:54

Tauriel Fajna mama
Aj tam, ja mam wielu znajomych nie mających fb i każdy żyje 😜 To nie jest tak, ze każdy go ma 😊 Ja tez jakiś czas nie miałam, bo wkurzała mnie ludzka głupota ale musiałam założyć konto dla znajomych z zagranicy, mamy tylko kontakt przez fb 😊 I tak mam w znajomych kogo chce i nie muszę oglądać debilnych postów o całym życiu obojętnych mi osób. Każdy ma co chce 😜

Zgłoś nadużycie #8001 10 lutego 2016, 8:35

stokrotka88 Zaprawiona w bojach
Cześć Dziewczyny! Ja byłam rano na badaniach. Jutro mam wizytę.Wczoraj udało mi się wylicytować na allegro sukieneczkę z 5 10 15 dla mojej córeczki za 7.50zł-jestem dumna z transakcji :) Poza tym chyba jednak zamówię już łóżeczko. Zawsze to mniej do kupienia później. Musimy wszystko skompletować praktycznie od podstaw, dlatego pomyślałam, że powoli zacznę zakupy.

Zgłoś nadużycie #8002 10 lutego 2016, 8:44

dolphin Zadomowiona
Witamy serdecznie nową koleżankę :) Super, że nas tu kilka zostało.

Ja mam fb, ale jakoś tak nie przepadam za klikaniem tam, oglądaniem dłupkowatych wstawek i różnych akcji z życia osób które znam z pracy albo byłej pracy itd.

Co do wyprawki, to ja też wpadłam w szał zakupowy po zapisaniu się tu na forum. Podziwiam Mokajkę za to, że jest w stanie powstrzymać swoją ciekawość. Ja bym nie wytrzymała, a pozatym ta informacja potrzebna mi była do kompletowania wyprawki.

Moje obydwie ciąże przemijają bezobjawowo. Pierwszy był chłopak. Czułam się bosko do samego końca.
Teraz też bezobjawowo, do ego stopnia, że zorientowałam się w 10 tygodniu, że jest.. A teraz dziewczynka..

Buka, ale wczoraj poszalałaś... 7 stron Twojego tego samego wpisu mi się wyświetliło :) :) Już muslałam, że coś nie tak z moim kompem :)

Zgłoś nadużycie #8003 10 lutego 2016, 8:48

buka87 Supermama
Stencelka zapisałam następną wizytę :)
Jagoo bardzo ładne ciuszki dla Szymusia :) Będzie kawaler elegancki jak to mówią babcie :D
Stokrotka zazdroszczę transakcji :) ja to nigdy nie mam szczescia do takich rzeczy.
Ja dzis musialam rano wstac do poloznej, ojjj bylo ciezko sie zwlec. Ale kobietka bardzo fajna, zapisała nas do szkoły rodzenia pod koniec marca i mówi ze fajnie ze przyszlismy teraz bo akurat te zajęcia będą w innym miejscu niz zwykle i blizej nas :) Oprócz tego dostałam od niej małą wyprawkę dla małej :)
Butelkę i smoczek avent, mini sudokrem, balsam do prania, pieluchy, olejki johnson i jeszcze kilka probek dla mnie i dla dzidziusia ;) Fajnie, bo obczaje, czy u dzidziora sprawdza sie ten produkt i bede mogla kupic duza wersję :) ) Mam nadzieje, ze każda z nas dostanie taki suprajs :D

Zgłoś nadużycie #8004 10 lutego 2016, 8:49

buka87 Supermama

dolphin napisał(a)

Witamy serdecznie nową koleżankę :) Super, że nas tu kilka zostało.

Ja mam fb, ale jakoś tak nie przepadam za klikaniem tam, oglądaniem dłupkowatych wstawek i różnych akcji z życia osób które znam z pracy albo byłej pracy itd.

Co do wyprawki, to ja też wpadłam w szał zakupowy po zapisaniu się tu na forum. Podziwiam Mokajkę za to, że jest w stanie powstrzymać swoją ciekawość. Ja bym nie wytrzymała, a pozatym ta informacja potrzebna mi była do kompletowania wyprawki.

Moje obydwie ciąże przemijają bezobjawowo. Pierwszy był chłopak. Czułam się bosko do samego końca.
Teraz też bezobjawowo, do ego stopnia, że zorientowałam się w 10 tygodniu, że jest.. A teraz dziewczynka..

Buka, ale wczoraj poszalałaś... 7 stron Twojego tego samego wpisu mi się wyświetliło :) :) Już muslałam, że coś nie tak z moim kompem :)

Bo sie cos na forum zawiesilo i zaspamowałam porządnie :P

Zgłoś nadużycie #8005 10 lutego 2016, 9:02

dolphin Zadomowiona
Buka, możesz dopisac mi kolejny termin wizyty na 01 marca. Wczorajsza wizyta nie uspokoiła mnie jednak jesli chodzi o konflikt serologiczny... bo jedna moja lekarka mówi swoje, a druga swoje..

Zgłoś nadużycie #8006 10 lutego 2016, 9:03

mokajka Świeżo upieczona
Cześć dziewczyny, dziękuję za tak miłe przyjęcie!
Przepraszam Buka że wczoraj tak szybko zniknęłam, ale poszłam się wykąpać i padłam :)

Zgłoś nadużycie #8007 10 lutego 2016, 9:20

mokajka Świeżo upieczona
Kasiek proszę zdjęcie brzuszka- przepraszam za jakość ale fotograf ze mnie nie najlepszy :)

Zgłoś nadużycie #8008 10 lutego 2016, 9:22

mokajka Świeżo upieczona
na plusie mam już 8 kg...
A jak to u Was wygląda?
Ja czasem mam napady na dziwne rzeczy... ostatnio chlep z serem posmarowałam dźemem z pożeczki czarnej... a smakowałoooooo ... :) :) :)

Zgłoś nadużycie #8009 10 lutego 2016, 9:22

mokajka Świeżo upieczona
na plusie mam już 8 kg...
A jak to u Was wygląda?
Ja czasem mam napady na dziwne rzeczy... ostatnio chlep z serem posmarowałam dźemem z pożeczki czarnej... a smakowałoooooo ... :) :) :)

Zgłoś nadużycie #8010 10 lutego 2016, 9:25

mokajka Świeżo upieczona
Buka pytałaś czy pracuję, tak, pracuję ale akurat przez kolejne trzy dni wolne mam, bo badania i jutro do gina idę i w sumie jakaś taka przemęczona się czuję... niby pracę mam dosyć lekką bo za biurkiem...