Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Czerwcóweczki 2016 ✌️

Zgłoś nadużycie #7971 9 lutego 2016, 19:54

buka87 Supermama

mokajka napisał(a)

Cześć, czy mogę nieśmiało dołączyć do Waszego grona?
Szukałam od jakiegoś czasu miejsca gdzie mogę pogadać z kobietkami w takiej samej sytuacji jak ja, bo kto zrozumie kobietę w ciąży lepiej jak druga kobieta w ciąży? :)

Jasne, zapraszamy ;) Ustaw sobie suwaczek zebysmy wiedzialy na jakim etapie ciazy jestes :) W mojej stopce jest nasza tabelka: napisz nam date porodu i pozostale dane to Cie dopisze do niej :) No i napisz cos o sobie! :D
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1UeMKsYzzKAMs_AVUDzd9h69QxFTsNDJbFrgZb0ef...

Zgłoś nadużycie #7972 9 lutego 2016, 19:54

buka87 Supermama

mokajka napisał(a)

Szukałam od jakiegoś czasu miejsca gdzie mogę pogadać z kobietkami w takiej samej sytuacji jak ja, bo kto zrozumie kobietę w ciąży lepiej jak druga kobieta w ciąży? :)

Jasne, zapraszamy ;) Ustaw sobie suwaczek zebysmy wiedzialy na jakim etapie ciazy jestes :) W mojej stopce jest nasza tabelka: napisz nam date porodu i pozostale dane to Cie dopisze do niej :) No i napisz cos o sobie! :D
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1UeMKsYzzKAMs_AVUDzd9h69QxFTsNDJbFrgZb0ef...

Zgłoś nadużycie #7973 9 lutego 2016, 19:54

buka87 Supermama

mokajka napisał(a)

Zgłoś nadużycie #7974 9 lutego 2016, 19:56

mokajka Świeżo upieczona
jej :) hehe dzięki :) już właśnie rozpracowuję suwaczki :)

Zgłoś nadużycie #7975 9 lutego 2016, 20:00

mokajka Świeżo upieczona
Mam na imię Kaja, data porodu jest wyznaczona na 23.06, nie wiem kto siedzi w brzuszku, chcemy z mężem aby to była niespodzianka :) chociaż korci okrutnie :) hehe

Zgłoś nadużycie #7976 9 lutego 2016, 20:02

mokajka Świeżo upieczona
W zasadzie staramy się o dziecko od niedawna, i w miarę szybko się udało osiągnąć cel. Małżeństwem jesteśmy od dwóch lat. W kwietniu jest nasza 2 rocznica :)
hmmm co jeszcze :)

Zgłoś nadużycie #7977 9 lutego 2016, 20:05

mokajka Świeżo upieczona
Mam 24 lata :) Co do imienia nie mamy jeszcze sprecyzowanych... jest jeszcze trochę czasu na dojście do kompromisu jakiegoś :D
Ale mnie strasznie się podoba Tamara dla dziewczynki i Maksymilian dla chłopca. Mąż na razie nie zatwierdza ani nie odrzuca ;) czyli jest już połowa sukcesu :D

Zgłoś nadużycie #7978 9 lutego 2016, 20:06

buka87 Supermama
O ja, podziwiam że chcecie mieć tajemnice :) Nie denerwują Cie pytania innych czy to chłopak czy dziewczyna? :) Fajnie, że szybko się Wam udało zajść w ciąże :) ) Jak idzie kompletowanie wyprawki? :)

Zgłoś nadużycie #7979 9 lutego 2016, 20:07

mokajka Świeżo upieczona
Ciążę przechodzę super, nie miałam mdłości ( uff), waga trochę idzie do góry, no ale staram się podchodzić rozsądnie do jedzenia :) nie za dwoje, ale dla dwojga :)

Zgłoś nadużycie #7980 9 lutego 2016, 20:08

mokajka Świeżo upieczona
buka dziękuję :) nie, w sumie nie denerwuje- jeszcze :D hehehe ale raczej wszyscy znajomi i rodzina wiedzą że chcemy mieć niespodziankę i to szanują :)

Zgłoś nadużycie #7981 9 lutego 2016, 20:11

buka87 Supermama
No to fajnie, że szanują :) To będziecie mieli spokoj :) Ja tez nie wymiotowalam i w sumie mam ciaze bezobjawową. Jedynie teraz pobolewa krocze no ale jakos przezyje :) A od kiedy czujesz ruchy? Z jakiego woj. jestes?To wasze 1 dziecko ?? Wpisze to wszystko w tabelke ;)

Zgłoś nadużycie #7982 9 lutego 2016, 20:13

mokajka Świeżo upieczona
wyprawka... wstyd się przyznać ale jeszcze NIC nie mam... ciągle mi się wydaje że jeszcze mam czas :) ale mam nadzieję że dzięki Wam się trochę zmobilizuję :D

Zgłoś nadużycie #7983 9 lutego 2016, 20:16

mokajka Świeżo upieczona
Ruchy czuję od dwóch tygodni, dziwne uczucie :) takie motylki ledwo wyczuwalne :) ale już dość regularne :)
Jestem z województwa mazowieckiego.
To nasze pierwsze dziecko :)

Przepraszam muszę się wdrożyć w tryb pisania na forum :) bo to moja pierwsza styczność :) wiem wiem... w dzisiejszych czasach każdy albo pisze jakiegoś bloga lub coś w tym stylu... :)

Zgłoś nadużycie #7984 9 lutego 2016, 20:16

buka87 Supermama

mokajka napisał(a)

wyprawka... wstyd się przyznać ale jeszcze NIC nie mam... ciągle mi się wydaje że jeszcze mam czas :) ale mam nadzieję że dzięki Wam się trochę zmobilizuję :D

No niektóre dziewczyny ostro sie wziely za kompletowanie i juz chyba wszystko maja ;) Ja sie staram nadgonic, ale z tego wzgledu ze nie lubie sie rozdrabniac to robie jedne wieksze zakupy co jakis czas ;) Jutro i we czwartek przyjdzie moja wielka dostawa dzieciowych rzeczy :) )

Zgłoś nadużycie #7985 9 lutego 2016, 20:19

martuleq Zaprawiona w bojach
Witam nowa koleżankę :) zapraszamy tez na grupę na Facebooku nazywamy sie Byle do lata ;)

Zgłoś nadużycie #7986 9 lutego 2016, 20:20

mokajka Świeżo upieczona
o jej, poważnie już niektóre mają wszystko ?? Jej to chyba muszę się wziąć i ja w garść i jakąś listę zrobić :) Wiem tylko że w szpitalu gdzie będę rodzić w sumie muszę sama wszystko przynieść, bo tam nic nie dają... No ale przynajmniej będę wiedziała że jak czegoś nie mam to tylko i wyłącznie moja wina :)

Zgłoś nadużycie #7987 9 lutego 2016, 20:22

mokajka Świeżo upieczona
martuleq dzięki i cześć :) nie mam facebooka, w sumie nie jestem mocno "społecznościowa" a w zasadzie w ogóle nie jestem :) hehe trafiłam na forum w sumie z lekkimi oporami, przed tym żeby zacząć się "otwierać" w sumie do nieznajomych :) taka mała forma terapii na nieśmiałość :D

Zgłoś nadużycie #7988 9 lutego 2016, 20:25

buka87 Supermama
Mokajka mam nadzieje, ze bedzie Ci dobrze tutaj :) Forum jest bardzo pomocne! :) Dziewczyny służą radą a te doświadczone mamy zawsze coś podpowiedzą :) ) Większość niestety przeniosła sie na facebooka ale niektóre w tym ja tu zostaną aż do szczęśliwego rozwiązania :)

Zgłoś nadużycie #7989 9 lutego 2016, 20:39

mokajka Świeżo upieczona
Buka, dziękuję! Większość znajomych ( o ile nie wszyscy) mają facebooka, ale ja jakoś nie umiem się przekonać do tych wszystkich portali gdzie ludzie wypisują dosłownie wszystko i puszczają w obieg :)
Jestem "starej" daty jeśli chodzi o utrzymywanie kontaktów z moimi znajomymi :) Spotykamy się na bierząco, dzwonimy, smsujemy :)
Czasem czuję się jak jakiś alien że nie mam tego fb, no ale dobrze mi się żyje z tym :)

Zgłoś nadużycie #7990 9 lutego 2016, 20:40

mokajka Świeżo upieczona
dziękuję za wpisanie mnie już w tabelkę :) Czuję się oficjalnie przyjęta do grona :) :) :)