Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Czerwcóweczki 2016 ✌️

Zgłoś nadużycie #7831 9 lutego 2016, 13:22

buka87 Supermama

martuleq napisał(a)

Hej mamuśki ;) Ja dzisiaj po ciężkiej nocy...Mało snu. Rano wymioty...dajcie spokój. Leże i nie wiem co ze sobą zrobić....

Masakra, jeszcze Cie wymioty męczą?! Musisz być wykonczona i jeszcze brak snu. odpoczywaj i zbieraj siły :)
Ja zaliczylam spacerek bo pogoda iście wiosenna ;) Cudnie :) Wstapilam tez do rossmana ;) Wzielam karte rossnę na pewno przyda sie na wiosne na czas zakupów kosmetyków ;)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1UeMKsYzzKAMs_AVUDzd9h69QxFTsNDJbFrgZb0ef...

Zgłoś nadużycie #7832 9 lutego 2016, 13:36

Jagoo Gotowa na wszystko
O wlasnie co jest ciekawego z ta karta z rossmana? Jakies punkty, rabaty? A myslalyscie nad pampersami? Ja na początek chyba kupie paczke pampers, a potem planuje dada z biedronki.

Zgłoś nadużycie #7833 9 lutego 2016, 13:37

Kasiek25 Fajna mama

buka87 napisał(a)

Masakra, jeszcze Cie wymioty męczą?! Musisz być wykonczona i jeszcze brak snu. odpoczywaj i zbieraj siły :)
Ja zaliczylam spacerek bo pogoda iście wiosenna ;) Cudnie :) Wstapilam tez do rossmana ;) Wzielam karte rossnę na pewno przyda sie na wiosne na czas zakupów kosmetyków ;)

Też założyłam sobie tą kartę i dziś skorzystałam po raz pierwszy bo kupowałam Palmers.

Zgłoś nadużycie #7834 9 lutego 2016, 13:38

Kasiek25 Fajna mama

Jagoo napisał(a)

O wlasnie co jest ciekawego z ta karta z rossmana? Jakies punkty, rabaty? A myslalyscie nad pampersami? Ja na początek chyba kupie paczke pampers, a potem planuje dada z biedronki.

Przez całą ciąże masz zniżkę 3% na artykuły dziecięce i dla ciężarnych. Po porodzie masz większą zniżkę. Musisz wziąć kartę i aktywować ją w necie.

Zgłoś nadużycie #7835 9 lutego 2016, 13:45

buka87 Supermama
Dokładnie tak jak Kasiek mówi ;) Co do pampersów my mamy 2 paczki z promocji w Lidlu, zobaczymy czy sie sprawdzą. jak nie to bedziemy szukać innych, ale tez mam spisane od kolezanki które u niej sie najbardziej sprawdziły. Co do innych produktów to polecala chusteczki, oliwki, kremy z babydream marki Rossman wiec na pewno karta mi sie przyda ;) )
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1UeMKsYzzKAMs_AVUDzd9h69QxFTsNDJbFrgZb0ef...

Zgłoś nadużycie #7836 9 lutego 2016, 14:07

dolphin Zadomowiona
Hej, widze, że nie tylko ja koczowałam od 3 i miałam ciężką noc. Solidaryzuję sie z Wami dziewczeta...

Ja już po wizycie u lekarza. Z cukrem ok, a wrecz mam niedocukrzenie. Muszę często coś przegryzać, a słodycze mogę bez ograniczeń :) Morfologia za to kiepska, muszę podobno żelazo brać.

Moje doświadczenia z pieluchami sa takie, że od poczatku używaliśmy DADY. Ok 2 m-ca moj maly dostał w prezencie paczkę Pampersów i natychmiast dostał uczulenia, odparzenia, że do lekarza musieliśmy iść i maść na zamówienie robić.
Jagoo, myślę, że warto zdecydować się na jeden rodzaj pieluch i jak dziecko sie do nich przyzwyczai, to nie zmieniać juz, bo to tylko kłopot później i szkoda dziecka. Dada nie jest zła i czesto są promocyjne opakowania.. np dziś kupowałam dla starszaka mojego.

Zgłoś nadużycie #7837 9 lutego 2016, 14:16

buka87 Supermama

dolphin napisał(a)

Hej, widze, że nie tylko ja koczowałam od 3 i miałam ciężką noc. Solidaryzuję sie z Wami dziewczeta...

Ja już po wizycie u lekarza. Z cukrem ok, a wrecz mam niedocukrzenie. Muszę często coś przegryzać, a słodycze mogę bez ograniczeń :) Morfologia za to kiepska, muszę podobno żelazo brać.

Moje doświadczenia z pieluchami sa takie, że od poczatku używaliśmy DADY. Ok 2 m-ca moj maly dostał w prezencie paczkę Pampersów i natychmiast dostał uczulenia, odparzenia, że do lekarza musieliśmy iść i maść na zamówienie robić.
Jagoo, myślę, że warto zdecydować się na jeden rodzaj pieluch i jak dziecko sie do nich przyzwyczai, to nie zmieniać juz, bo to tylko kłopot później i szkoda dziecka. Dada nie jest zła i czesto są promocyjne opakowania.. np dziś kupowałam dla starszaka mojego.

No to dobrze, ze z cukrem ok :) Morfologie podgonisz żelazem i buraczkami i tez bedzie ok :) )
Fajnie ze Wasz maluch od razu tolerowal Dade, ale jak np dziecko ma alergie juz na pierwsze pieluszki to niestety trzeba szukac i szukac az znajdzie sie te dobre i pozniej sie ich trzymac ;)

Zgłoś nadużycie #7838 9 lutego 2016, 15:05

Kasiek25 Fajna mama
Ja planuje na początek kupić Pampersy, prać w proszku Lovella, a do pielęgnacji będę używać Hippa bo słyszałam o nim dobre opinie.

Zgłoś nadużycie #7839 9 lutego 2016, 15:14

dolphin Zadomowiona
to prawda, jak dzidzius nie toleruje, to nie ma wyjscia, trzeba szukac

Zgłoś nadużycie #7840 9 lutego 2016, 17:11

Tauriel Fajna mama
Ja tez mam na początek Pampers, jestem do nich przekonana po pierwszym dziecku, każde inne nie zdawały egzaminu. Proszek Loveli 😊 Od dwóch dni brak energii mi sie włączył i wegetuje.. A w rossmanie mam juz 7% rabatu ;) to sie nabija za każde zakupy i tak rabacie coraz większy 😎 Przy dużych zakupach oszczędność jest

Zgłoś nadużycie #7841 9 lutego 2016, 17:24

i057 Fajna mama
Ja zacznę od pampersów dady, chusteczek do pupy pampers. Jednym słowem zaczynam rzeczami które Dalii pasowały. Mleko bebiko na start jak cyc nie bedzie dawał rady.
aniołek (*) 29.07.2012               ♡♥♡                       Dalia  25.10.2013            ♡♥♡     Nikodem +/- 22.06.2016 :)

Zgłoś nadużycie #7842 9 lutego 2016, 18:05

hermiona00 Zaprawiona w bojach
Hejo ! Ja Pampers a co do pielegnacji to nic nie wiem jeszcze :) piersi mam bolące dalej szczegolnie jak wstaje rano, tez tak macie, cały czas rosną, a czytałam że od 14 tygodnia troche powinny mniej boleć ehh dziwne.. a co do kopniaczków dzisiaj pojedyncze słabiutkie co jakiś czas... a np dwa dni temu miałam takie serie

Zgłoś nadużycie #7843 9 lutego 2016, 18:09

buka87 Supermama

hermiona00 napisał(a)

Hejo ! Ja Pampers a co do pielegnacji to nic nie wiem jeszcze :) piersi mam bolące dalej szczegolnie jak wstaje rano, tez tak macie, cały czas rosną, a czytałam że od 14 tygodnia troche powinny mniej boleć ehh dziwne.. a co do kopniaczków dzisiaj pojedyncze słabiutkie co jakiś czas... a np dwa dni temu miałam takie serie

Łeee moje to wogóle nie bolały od początku ciąży - jedynie moze 2 tyg wrazliwych sutków. Nic mi nie urosły! A mogłyby trochę żeby proporcje zachować ;)

Zgłoś nadużycie #7844 9 lutego 2016, 19:49

mokajka Świeżo upieczona
Cześć, czy mogę nieśmiało dołączyć do Waszego grona?
Szukałam od jakiegoś czasu miejsca gdzie mogę pogadać z kobietkami w takiej samej sytuacji jak ja, bo kto zrozumie kobietę w ciąży lepiej jak druga kobieta w ciąży? :)

Zgłoś nadużycie #7845 9 lutego 2016, 19:52

buka87 Supermama

mokajka napisał(a)

Szukałam od jakiegoś czasu miejsca gdzie mogę pogadać z kobietkami w takiej samej sytuacji jak ja, bo kto zrozumie kobietę w ciąży lepiej jak druga kobieta w ciąży? :)

Jasne, zapraszamy ;) Ustaw sobie suwaczek zebysmy wiedzialy na jakim etapie ciazy jestes :) W mojej stopce jest nasza tabelka: napisz nam date porodu i pozostale dane to Cie dopisze do niej :) No i napisz cos o sobie! :D

Zgłoś nadużycie #7846 9 lutego 2016, 19:52

buka87 Supermama

mokajka napisał(a)

Jasne, zapraszamy ;) Ustaw sobie suwaczek zebysmy wiedzialy na jakim etapie ciazy jestes :) W mojej stopce jest nasza tabelka: napisz nam date porodu i pozostale dane to Cie dopisze do niej :) No i napisz cos o sobie! :D

Zgłoś nadużycie #7847 9 lutego 2016, 19:52

buka87 Supermama

mokajka napisał(a)

Zgłoś nadużycie #7848 9 lutego 2016, 19:52

buka87 Supermama

mokajka napisał(a)

Zgłoś nadużycie #7849 9 lutego 2016, 19:52

buka87 Supermama

mokajka napisał(a)

Zgłoś nadużycie #7850 9 lutego 2016, 19:52

buka87 Supermama

mokajka napisał(a)