Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Czerwcóweczki 2016 ✌️

Zgłoś nadużycie #771 25 października 2015, 19:21

eidth Zaprawiona w bojach
Wierzę ale już chciałabym być po wizycie i wiedzieć że wszystko ok odetchne wtedy z ulgą :-) co do imion to dla chłopca Michał a dla dziewczynki kompletnie nie mam pomysłu...podoba mi się Alicja ale teściowa ma tak na imię i trochę glupio dawać tak samo :-)

Zgłoś nadużycie #772 25 października 2015, 19:58

Izu Fajna mama
Hej hej :) Co do imion to dla dziewczynki od dawna podoba mi sie Ewa a teraz jeszcze Anastazja a dla chłopca ma wybrać mąz ale jeszcze o tym nie myslał :) Ja przez kilka dni mialam takie mdlosci ze nawet rosol nie pomogl a jak cos zjadlam to bylo tylko gorzej. Wczoraj kupilam herbate z imbirem i doslownie jak reka odjal :) tylko mam wstret do miesa, ziemniakow i na razie bananow.

Zgłoś nadużycie #773 25 października 2015, 20:05

maja3 Gotowa na wszystko

emilia92 napisał(a)

Ale duzo piszecie, chyba mnie nie wyrzucicce pomimo ze mam termin na maja ;)
Buka hini no hormony ja chodze zla jak osa.
Moni trzymam kciuki za wizyte
Maja raczej nie, ja tez sie balam jak kichalam ale juz przeszlo i jest ok ;)
Ja sie doczekac wizyte nie moge no..
A jak tam wasi mezowie przezywaja?
Ja juz wiem jaki wozek chce i lozeczko ;)

No Emi jesteśmy razem na maj :) mi wychodzi termin na 29.05 bo właśnie sie zorientowałam, ze mam to zapisane na kartce ze szpitala z ostatniego usg hehe. No nic, założyłam czerwcowy wątek, a jednak jestem majówka 😁

Zgłoś nadużycie #774 25 października 2015, 20:07

maja3 Gotowa na wszystko
A ja sie nadal zle czuje. Macica mi tam chyba tańczy break dance 😁 Dzidziuś sie rozpycha, potrzebuje duzo miejsca i pewnie dlatego to zle samopoczucie ☺️☺️

Zgłoś nadużycie #775 25 października 2015, 21:32

moni2012 Supermama

Kasiek25 napisał(a)

Zazdroszczę, że masz jutro wizytę, ja muszę czekać jeszcze 9 dni. Daj znać co i jak ;)

Jest bardzo wcześnie na wizytę w moim przypadku. .. tzn teoretycznie patrząc na ostatni termin okresu niby byłoby w sam raz. Mimo to gin kazał się pojawić w poniedziałek ze względu na moje problemy w każdej ciazy.
Aniołek (*)  28.11.2015 r.
Aniołek (*)  18.02.2015 r.  

Zgłoś nadużycie #776 26 października 2015, 8:17

karola6787 Zaprawiona w bojach
Dzień dobry czerwcoweczki 😊 Izu to ja też muszę wypróbować tej herbaty z imbirem bo mdłości czasem nie dają mi normalnie funkcjonować 😞 walcze tez z zaparciami 😞 dziś mam wizytę u gin.i mam nadzieję zobaczyć moja fasoleczke z bijacym serduszkiem i pewnie jak każda z was mam takiego nerwa czy będzie wszystko dobrze

Zgłoś nadużycie #777 26 października 2015, 8:34

emilia92 Gotowa na wszystko
Witam sie z rana ;)
Ja juz po sniadanko i znowu kolejny nudny dzien mnie czeka ;)
Karola trzymam kciuki za wizyte
Maja no to moze razem urodzimy jeszcze :) )

Zgłoś nadużycie #778 26 października 2015, 11:41

daaaisy1989 Zaprawiona w bojach

karola6787 napisał(a)

Dzień dobry czerwcoweczki 😊 Izu to ja też muszę wypróbować tej herbaty z imbirem bo mdłości czasem nie dają mi normalnie funkcjonować 😞 walcze tez z zaparciami 😞 dziś mam wizytę u gin.i mam nadzieję zobaczyć moja fasoleczke z bijacym serduszkiem i pewnie jak każda z was mam takiego nerwa czy będzie wszystko dobrze

Daj znać jak po wizycie :)

Zgłoś nadużycie #779 26 października 2015, 11:55

karola6787 Zaprawiona w bojach

daaaisy1989 napisał(a)

Daj znać jak po wizycie :)

Dam dam 😊😊trzymajcie kciuki!!!

Zgłoś nadużycie #780 26 października 2015, 11:57

Kasiek25 Fajna mama

karola6787 napisał(a)

Dam dam 😊😊trzymajcie kciuki!!!

Trzymam kciuki i czekam z niecierpliwością na relację.

Zgłoś nadużycie #781 26 października 2015, 12:25

moni2012 Supermama
Karola. Trzymam kciuki. Za nas obie :-) ja też mam wizytę dzisiaj i nerwy ale my mamy tak mamy :-)
Aniołek (*)  28.11.2015 r.
Aniołek (*)  18.02.2015 r.  

Zgłoś nadużycie #782 26 października 2015, 12:49

Kasiek25 Fajna mama

moni2012 napisał(a)

Karola. Trzymam kciuki. Za nas obie :-) ja też mam wizytę dzisiaj i nerwy ale my mamy tak mamy :-)

Monia za Ciebie też trzymam kciuki. Daj znać ;)

Zgłoś nadużycie #783 26 października 2015, 13:05

Kasiek25 Fajna mama
Dziewczynki jak mija poniedziałek? ja już na szczęście po pracy - uroki pracy w przedszkolu ;) Teraz odpoczywam bo bierze mnie senność. Kiedy miałyście pierwsze mdłości? I od którego tygodnia ciąży dostałyście od ginekologa L4?

Zgłoś nadużycie #784 26 października 2015, 13:05

maja3 Gotowa na wszystko
Dziewczynki trzymam kciuki!! Dajcie znac jak poszło 😘😘

Zgłoś nadużycie #785 26 października 2015, 13:11

maja3 Gotowa na wszystko

Kasiek25 napisał(a)

Dziewczynki jak mija poniedziałek? ja już na szczęście po pracy - uroki pracy w przedszkolu ;) Teraz odpoczywam bo bierze mnie senność. Kiedy miałyście pierwsze mdłości? I od którego tygodnia ciąży dostałyście od ginekologa L4?

Hej Kasiek ;) u mnie zdarzają sie mdłości ale nie systematyczni . Pierwsze pojawiły sie w 5-6 tygodniu . No i do tej pory wystąpiły kilka razy. Ja dzis idę kupić jakiś prezent dla mojej chrześnicy bo skończyła w piątek 4 lata, a my w czwartek wyjeżdżamy, wiec w weekend sie z nią spotkam i go dostanie ☺️
Dzis juz dobrze sie czuje, nic mnie nie boli. Wróciłam z badania krwi. Z tego co powiedziała mi pielęgniarka, moja tarczyca jest w porządku 😉 Wiec dobre wieści . W przyszłym tygodniu mam wizytę u gina juz w Polsce i zobaczymy jak moja fasolka sie ma ☺️ Nie mogę sie juz doczekac !!

Zgłoś nadużycie #786 26 października 2015, 13:16

Kasiek25 Fajna mama

maja3 napisał(a)

Hej Kasiek ;) u mnie zdarzają sie mdłości ale nie systematyczni . Pierwsze pojawiły sie w 5-6 tygodniu . No i do tej pory wystąpiły kilka razy. Ja dzis idę kupić jakiś prezent dla mojej chrześnicy bo skończyła w piątek 4 lata, a my w czwartek wyjeżdżamy, wiec w weekend sie z nią spotkam i go dostanie ☺️
Dzis juz dobrze sie czuje, nic mnie nie boli. Wróciłam z badania krwi. Z tego co powiedziała mi pielęgniarka, moja tarczyca jest w porządku 😉 Wiec dobre wieści . W przyszłym tygodniu mam wizytę u gina juz w Polsce i zobaczymy jak moja fasolka sie ma ☺️ Nie mogę sie juz doczekac !!

Maja a Twoje mdłości zakończyły się wymiotami, czy były to tylko mdłości? Jutro zaczynam 5 tydzień a jeszcze przynajmniej przez tydzień muszę chodzić do pracy - do 3 listopada, kiedy mam pierwszą wizytę u gina. Do pracy dojeżdżam autobusem ponad pół godziny i boję się, że zacznie mnie mdlić.

Zgłoś nadużycie #787 26 października 2015, 13:20

pinka Gotowa na wszystko
Witajcie. Moni i Karola trzymam kciuki za wizytę.
U mnie dzisiaj spokojniej z plamieniami ale dalej leżę. Jutro wizyta 'oby było dobrze.

Zgłoś nadużycie #788 26 października 2015, 13:20

maja3 Gotowa na wszystko

Kasiek25 napisał(a)

Maja a Twoje mdłości zakończyły się wymiotami, czy były to tylko mdłości? Jutro zaczynam 5 tydzień a jeszcze przynajmniej przez tydzień muszę chodzić do pracy - do 3 listopada, kiedy mam pierwszą wizytę u gina. Do pracy dojeżdżam autobusem ponad pół godziny i boję się, że zacznie mnie mdlić.

Wymiotowałam kilka razy, cześciej mnie muliło w brzuszku i głowa bolała, takie dziwne uczucie. Raz w samochodzie poczułam choinkę zapachowa i ledwo powstrzymałam pawika ! No to jest masakra. Ale każda ciąża inna, moze alurat ciebie ominie. Mnie nawiedzają mdłości sporadycznie, ale bywają ciężkie dni. ☺️

Zgłoś nadużycie #789 26 października 2015, 13:25

Kasiek25 Fajna mama

maja3 napisał(a)

Wymiotowałam kilka razy, cześciej mnie muliło w brzuszku i głowa bolała, takie dziwne uczucie. Raz w samochodzie poczułam choinkę zapachowa i ledwo powstrzymałam pawika ! No to jest masakra. Ale każda ciąża inna, moze alurat ciebie ominie. Mnie nawiedzają mdłości sporadycznie, ale bywają ciężkie dni. ☺️

Trzymam sobie w zanadrzu zaległy urlop, więc jak zacznę się źle czuć przed wizytą u lekarza, to idę na urlop i tyle ;) jakoś dotrwam do 3 listopada. Oby tylko wszystko było w porządku z fasolką, bo o to się najbardziej boję.

Zgłoś nadużycie #790 26 października 2015, 13:26

Kasiek25 Fajna mama

pinka napisał(a)

Witajcie. Moni i Karola trzymam kciuki za wizytę.
U mnie dzisiaj spokojniej z plamieniami ale dalej leżę. Jutro wizyta 'oby było dobrze.

Kurczę a nie myślałaś, żeby podjechać na pogotowie? Powinno się skontrolować każde plamienie.