Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Czerwcóweczki 2016 ✌️

Zgłoś nadużycie #7751 6 lutego 2016, 19:42

Kinia7 Zadomowiona
Dziewczyny wybieracie się na szkołę rodzenia? Ja wróciłam dzisiaj z pierwszych zajęć i ogrom informacji przekazanych przez położną lekko mówiąc mnie wystraszył. Nie tyle ich ilość była uderzająca, co ich charakter. W każdym razie wizja porodu stała się bardzo rzeczywista :)

Zgłoś nadużycie #7752 6 lutego 2016, 19:43

anieska1988 Początkująca
Witam serdecznie wszystkie mamusie ! Cos o sobie miałam napisac hmm no wiec jestem z Jastrzebia Zdroju na Slasku od miesiąca szczęśliwą mezatką , choc nie zawsze bo czasem takie mam nerwy ze az siebie samej nie poznaje hehe hormony we mnie buzuja ;) a jeszcze na dodatek teraz remontujemy sypialnie i pokoik dla dzidziusia , przypuszczalnie chłopczyk - każdy mi tak mowi , mam nadzieje ze się myla i będzie dziewczynka :) Może we wtorek się dowiem ...A z tym miejscem to widze ze nie tylko ja mam taki problem nie wiem jak ja się ze wszystkim pomieszcze a jeszcze nie mam nic z przymorow dla naszego maleństwa , chyba musze się za to zabrać ale nie wiem od czego zacząć tyle tego jest ze masakra . A wy kochane mamusie skad jesteście ?? ;)

Zgłoś nadużycie #7753 6 lutego 2016, 19:47

anieska1988 Początkująca
kinia7 czego ciekawego się dowiedzialas w tej szkole rodzenia , ja niestety jestem uwieziona w domu bo siedze na L4 mam wbita " 1 " i boje się ze mnie sprawdza wiec moje wyjścia z domu sa bardzo ograniczone :(

Zgłoś nadużycie #7754 6 lutego 2016, 20:12

kaja.k12 Zaprawiona w bojach
Witam wszystkie nowe ,,ciezaroweczki" :)

Zgłoś nadużycie #7755 6 lutego 2016, 20:16

anieska1988 Początkująca
Hej Kaja.k12 jak samopoczucie ? :)

Zgłoś nadużycie #7756 6 lutego 2016, 20:39

buka87 Supermama
Anieska1988 w mojej stopce jest link do naszej tabelki gdzie sa wpisane wszystkie dziewczyny. Podaj date porodu i pozostale dane to Cie dopisze.
Co do Twojego zwolnienia przeciez ono Cie nie ogranicza jesli chodzi o szkole rodzenia! Masz prawo sie przygotowac do porodu jak chcesz i iść na takie zajęcia!

Ja w tym tyg bede dzwonic i umawiac sie z polozna srodowiskową. Ona ma zespol innych poloznych i prowadzą fajne zajęcia praktyczne jesli chodzi o pielegnacje malucha i sam poród. Jest kilka spotkań, wiec mysle, ze sie skusimy na taką niby szkołę rodzenia w ich wydaniu ;)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1UeMKsYzzKAMs_AVUDzd9h69QxFTsNDJbFrgZb0ef...

Zgłoś nadużycie #7757 6 lutego 2016, 20:49

Tauriel Fajna mama
Witajcie dziewczyny ! W tabelce jest wszystko, możecie popatrzeć 😊
Buka jak ma 1 to musi leżeć.. Nie moze chodzić. Swoją droga czemu masz takie zalecenia ?

Zgłoś nadużycie #7758 6 lutego 2016, 20:54

buka87 Supermama

Tauriel napisał(a)

Witajcie dziewczyny ! W tabelce jest wszystko, możecie popatrzeć 😊
Buka jak ma 1 to musi leżeć.. Nie moze chodzić. Swoją droga czemu masz takie zalecenia ?

Fakt mój błąd;/ To faktycznie ogranicza;/
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1UeMKsYzzKAMs_AVUDzd9h69QxFTsNDJbFrgZb0ef...

Zgłoś nadużycie #7759 6 lutego 2016, 21:05

anieska1988 Początkująca
A nie wiem wlasnie ci lekarze sa jacys nienormalni , no ale niestety jak już chce mieć lekarza który mnie bada to musze siedzieć w domu ... nie cha dawac 2 to chyba zależy od miasta i nastawienia ale z tego co wiem to u nas praktycznie każdy lekarz wpisuje 1 :/ Bo w zasadzie to dobrze się czuje tak naprawdę nie mam zadnych objawow ciąży jedynie na początku miałam wstręt do jedzenia wszystko mi stało w gardle i praktycznie musiałam wciskać w iebie jedzenie .

Zgłoś nadużycie #7760 6 lutego 2016, 21:07

anieska1988 Początkująca
buka87 nie bardzo wiem o jaka stopke Ci dokładnie chodzi ;) termin porodu mam na 25 czerwca :)

Zgłoś nadużycie #7761 6 lutego 2016, 21:10

anieska1988 Początkująca
Aaaa już wiem heheh ;)

Zgłoś nadużycie #7762 6 lutego 2016, 21:28

kaja.k12 Zaprawiona w bojach

anieska1988 napisał(a)

Hej Kaja.k12 jak samopoczucie ? :)

Od jakiegos czasu znow jedtem strasznie spiaca...gdzies mi moje sily witalne uciekly ale to chyba wina braku sloneczka :( a tak poza tym wszystko byloby idealnie gdyby nie nocne wycieczki do wc :)

Zgłoś nadużycie #7763 6 lutego 2016, 23:54

Anika29 Zaprawiona w bojach

Kinia7 napisał(a)

Dziewczyny wybieracie się na szkołę rodzenia? Ja wróciłam dzisiaj z pierwszych zajęć i ogrom informacji przekazanych przez położną lekko mówiąc mnie wystraszył. Nie tyle ich ilość była uderzająca, co ich charakter. W każdym razie wizja porodu stała się bardzo rzeczywista :)

Ja się wybieram, ale dopiero w maju - tak mi się "kazała" zapisać moja ginekolog, koleżanki też doradzały, że najlepiej jak najpóźniej, żeby być jak najbardziej na bieżąco, jedna mówiła że chodziła w 5mc i do porodu wszystko zapomniała. Trochę się martwię, że ten maj to może jednak trochę za późno i nie zdążę...lub nie będę miała siły tam uczęszczać... No ale może doświadczona lekarka i znajome które już rodziły wiedzą co mówią :)

Zgłoś nadużycie #7764 7 lutego 2016, 8:39

buka87 Supermama

Anika29 napisał(a)

Ja się wybieram, ale dopiero w maju - tak mi się "kazała" zapisać moja ginekolog, koleżanki też doradzały, że najlepiej jak najpóźniej, żeby być jak najbardziej na bieżąco, jedna mówiła że chodziła w 5mc i do porodu wszystko zapomniała. Trochę się martwię, że ten maj to może jednak trochę za późno i nie zdążę...lub nie będę miała siły tam uczęszczać... No ale może doświadczona lekarka i znajome które już rodziły wiedzą co mówią :)

Ja bym sie bala ze to za pozno, poza tym z duzym brzuchem, nie wiadomo jak sie bedziesz czuc, moze jednak w kwietniu i z notesem pod pachą? :D

Zgłoś nadużycie #7765 7 lutego 2016, 8:42

alillah Zaprawiona w bojach

Anika29 napisał(a)

W moim mieście przyjmują do szkoły rodzenia od 26tyg ciąży, więc od marca :) Też bym się trochę bała iść dopiero w maju, że po prostu nie zdążę przerobić wszystkich lekcji ;)

Zgłoś nadużycie #7766 7 lutego 2016, 10:38

hermiona00 Zaprawiona w bojach
Witam wszystkie czerwcoweczki 😊 wczoraj miałam bardzo nerwowy dzień i taka placzliwa bylam... Czyżby to hormony? Dzisiaj jadę do mamy się troche wyluzować ehh 😞 martwię się ze słonko moje mogli cos poczuć ale nawet nie mogłam nad tymi nerwami zapanować
jakby na prawdę to byly hormony. Dzidzia kopie w jednym miejscu takie kopniaczki a przelewania bulgotek juz nie mam...jakos tak seriami sie u mnie objawia. Życzę Wam Malo stresów bo to nic przyjemnego.

Zgłoś nadużycie #7767 7 lutego 2016, 10:45

Kasiek25 Fajna mama

buka87 napisał(a)

Stencel_ka to może zamiast 2 komód kupić szafę 2 drzwiową? :) Zaoszczędzisz miejsca :) A komody sprzedać :) Kaśka super szafe kupila na olx za 100zł :D
Ja nie wiem jaki kolor mebli kupic. Niby białe fajne do małego mieszkania-powiekszy pokój może, ale mężowi sie nie podobają i woli takie ciemne.

Ja wszystkie mebelki dla Antosia będę miała białe, a pokoik będzie miętowy ;) Motywem przewodnim będą gwiazdki ;D

Zgłoś nadużycie #7768 7 lutego 2016, 10:49

Kasiek25 Fajna mama
A co do wyprawki to mam już zgromadzonych dużo rzeczy, ubranek, kocyków, artykułów dekoracyjnych do pokoiku, dziś zamówiłam koszule do karmienia. Włączyła mi się faza na kupowanie i szaleje z zakupami dla synusia ;D Wózek planujemy kupić gdzieś w kwietniu/ maju.

Zgłoś nadużycie #7769 7 lutego 2016, 11:06

martuleq Zaprawiona w bojach
Hej :) dawno nie zaglądałam! Ale cieżki weekend ;p

Do szkoły rodzenia juz sie zapisaliśmy startujemy 30 marca :) mysle ze to w sam raz! Mam nadzieje ze bedzie fajnie, jestem podekscytowana bo to wszystko jest dla mnie takie nowe.

A co do wyprawki to mamy kilka świetnych ciuszków ale nie za duzo... Ja ruszę z kopyta od marca bo teraz przeprowadzka wiec kasa na co innego idzie ;)

Z mebelkami tez mam problem ... Chciałabym bardzo szare ale... Te ktore mam upatrzone sa bardzo drogie- samo łóżeczko 1500 zł komoda drugie tyle a jeszcze bym chciała regał o skrzynie na zabawki... Skąd brać ta kasę :p

Zgłoś nadużycie #7770 7 lutego 2016, 12:21

Kasiek25 Fajna mama
Ja odpuszczam szkołę rodzenia bo u nas nie ma bezpłatnej a nie zamierzam płacić 600 zł za 10 zajęć.