Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Czerwcóweczki 2016 ✌️

Zgłoś nadużycie #7611 1 lutego 2016, 13:40

Jagooda Gotowa na wszystko

Mama_Ludzika napisał(a)

Dla mnie 2015 byl najgorszym rokiem w zyciu. Mimio wielu pozytywnych zmian -byl to dla nas pierwszy rok w nowym mieszkaniu to jednak byl to dla mnie rok pod znakiem poronienia :( ciagle o tym mysle i nie umiem sie pogodzic z ta strata... nawet jak zaszlam w ta ciaze to nie potrafilam sie nia cieszyc... teraz powoli zaczynamale to ciagle jest dla mnie trudne. mam nadzieje, ze teraz juz co zle to za nami, i ze juz nic zlego nas nie spotka.

Mamo Ludzika, u mnie te same obawy, tym bardziej, że chwilę temu minął rok od straty pierwszego Maluszka. Ciągle nie mogę się pozbierać po tym a wszystko co działo się wtedy pamiętam jakby to było wczoraj.

Codziennie się martwie czy teraz w moim w brzuchu jest wszystko w porządku, a ze względu na to że w czwartek mam drugie prenatalne już schizuje i wyszukuje w necie tematów pt czy drugie prenatalne mogą wyjść źle jak pierwsze były b. dobre.
Aniołek :* -27.01.2015 (*)

Zgłoś nadużycie #7612 1 lutego 2016, 14:51

Mama_Ludzika Zaprawiona w bojach
Ja juz miałam Zosię i wcale nie bylo mi przez to łatwiej...jak wróciłam ze szpitala to akurat byl dzien matki i Zosia zrobila mi laurkę i tam byl taki wierszyk, w ktorym byla mowa o bijącym do mamy serduszku (juz placze) i ciągle mam przed oczami monitor od usg i to bijace serduszko a 2 dni ppotem juz nie bilo...
Wtedy w szpitalu od razu umówili mnie na zabieg no wykryli guza, który miał być torbiela a okazał sie nowotworem lagodnym. Dzieki bogu lagodny ale i tak jakos mnie to dobilo. W końcu jak mogliśmy sie starać i zobaczyłam II kreski to znowu po tygodniu dostałam krwawienia i juz nawet pęcherzyka nie bylo. W następnym cyklu zaszlam w ta ciaze i mam tak samo Buka jak Ty, ze ostatnia miesiaczka to jednocześnie data mojej drugiej straty....

Na moich lutowkach wtedy w kwietniu zaszla w ciaze w tym samym czasie koleżanka i to również bylo mega trudne bo bardzo sie lubimy i poza forum ciągle do siebie pisalysmy i cieszylam sie jej coreczka ale jednocześnie bardzo plakalam..

Dziekuje dziewczynki za wsparcie :*

Czekam teraz na wizytę. Mam kiepskie badanie moczu i boje się ze będzie chciała mi wcisnąć antybola .... A ja baaardzo nie chce....

Zgłoś nadużycie #7613 1 lutego 2016, 16:46

hermiona00 Zaprawiona w bojach
Heeej :) chciałam zapytać Was o ruchy...czy czujecie całymi dniami już w tym okresie?
U mnie dzidzia spokojna, wieczorami czuje bulgotki i jakieś kilka dni są delikatniejsze a były mocniejsze...Nie wiem czy to się kwalifikuje już na dodatkowe sprawdzenie czy może ta regularność jeszcze może taka średnia być?

Zgłoś nadużycie #7614 1 lutego 2016, 16:53

buka87 Supermama

hermiona00 napisał(a)

Heeej :) chciałam zapytać Was o ruchy...czy czujecie całymi dniami już w tym okresie?
U mnie dzidzia spokojna, wieczorami czuje bulgotki i jakieś kilka dni są delikatniejsze a były mocniejsze...Nie wiem czy to się kwalifikuje już na dodatkowe sprawdzenie czy może ta regularność jeszcze może taka średnia być?

U mnie praktycznie cały dzien czuje ruchy ale nie obserwowałam czy w konkretnych porach dnia. Rano mi sie mała nie ruszał i sie wystraszyłam, ale w koncu sie królewna obudziła :)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1UeMKsYzzKAMs_AVUDzd9h69QxFTsNDJbFrgZb0ef...

Zgłoś nadużycie #7615 1 lutego 2016, 17:25

Tauriel Fajna mama
Mama ludzika a moze to nienarodzone malenstwo pozwoliło synkowi teraz dobrze sie rozwijać.. Jak tam był jakiś guzek to mogłoby to byc zagrożenie dla dobrze rozwijającej sie ciazy, Twoj aniołek teraz czuwa na wami i nad synkiem :* Współczuje wam dziewczyny, ja nigdy tego nie przeżyłam i nawet sobie nie wyobrażam. Moja mama za to poroniła 5 razy zanim zaszła w ciąże z moja siostra i ze mną..
Co do ruchów, ja czuje cały dzień ale na regularność jeszcze przyjdzie czas wiec nie panikuj i zjedz cos słodkiego, powinien sie obudzić 😉
Turystyczne łóżeczko polecam, same miałyśmy od pol roku córki jak zaczęła sie obijać o wszystko. Teraz bedą dwa, stacjonarne drewniane na pierwsze półrocze i turystyczne na potem i ewentualnie wakacyjne wyjazdy 😄

Zgłoś nadużycie #7616 1 lutego 2016, 17:27

martuleq Zaprawiona w bojach
To zalezy jednego dnia czuje bardziej jednego mniej... Chyba to normalne ;) poza tym to jeszcze nie sa az tak mocne kopniaki najlepsze dopiero przed nami mamuśki!

Musze sie pochwalić dziaiaj zdałam ostatni egzamin tez w przedterminie także jestem po sesji przed sesja! Bo dopiero oficjalnie jutro sie zaczyna...haha! W związku z tym 3 tyg laby od szkoły :) duzo czasu na wydawanie kasy...na mieszkanie! I na księcia :) na razie trochę ciuszków ale mam juz upatrzone gadżety ktore tez musimy kupić .😄😄

Dalej szukam lampy do dziecinnego najlepiej szarej lub błękitnej. Jak ktos cos widział to prosze o linka ;)

Zgłoś nadużycie #7617 1 lutego 2016, 18:14

emilia92 Gotowa na wszystko
ja juz po wizcie wszystko dobrze z malutka, wazy 563g, termin nastepnej wizyty 24 luty

Zgłoś nadużycie #7618 1 lutego 2016, 18:16

Kasiek25 Fajna mama

hermiona00 napisał(a)

Ja czuję takie łaskotanie od środka, ale coraz częściej i wyraźniej. Nie są to jednak jeszcze kopniaczki.

Zgłoś nadużycie #7619 1 lutego 2016, 18:36

buka87 Supermama
Emilka gratulacje :) Fajnie, ze wszystko dobrze, i sliczne zdjęciedzidziora :)
Martulq Ty kujonie! :D Jesteś mega! Ale mialas podpowiadacza wiec dlatego tak dobrze poszlo ;) ) To teraz szalenstwo zakupow sie szykuje :D

Ja szorowałam wanne i cos mnie "strzyknelo" i masakra :( Zawsze mi pomagal voltaren na takie sprawy ale wiadomo nie mozna. Mąż poszedl do apteki zapytac co mozna i nic nie mozna :( Paracetamol najwyzej :( RObie oklad z cieplego termoforu i modle sie zeby przeszlo.
Mąż za mnie poodkurzal i zmyl podlogę.
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1UeMKsYzzKAMs_AVUDzd9h69QxFTsNDJbFrgZb0ef...

Zgłoś nadużycie #7620 1 lutego 2016, 18:43

Kasiek25 Fajna mama

emilia92 napisał(a)

ja juz po wizcie wszystko dobrze z malutka, wazy 563g, termin nastepnej wizyty 24 luty

Super wieści i zdjęcie ;)

Zgłoś nadużycie #7621 1 lutego 2016, 18:49

Tauriel Fajna mama

emilia92 napisał(a)

Super ! Rośnie dziewczynka 😊😊

Zgłoś nadużycie #7622 1 lutego 2016, 18:51

i057 Fajna mama

emilia92 napisał(a)

Rośniemy :)
aniołek (*) 29.07.2012               ♡♥♡                       Dalia  25.10.2013            ♡♥♡     Nikodem +/- 22.06.2016 :)

Zgłoś nadużycie #7623 1 lutego 2016, 18:57

gosiaUK Gotowa na wszystko

emilia92 napisał(a)

Super gratulacje 🎊 :-)

Co do ruchów to ja już czuję fajnie, czasem nawet widzę jak brzuszek mi podskakuje ;-) cudowne uczucie. Czekamy teraz aż będą takie, że tatuś poczuje :-)

Zgłoś nadużycie #7624 1 lutego 2016, 19:20

buka87 Supermama
Wklejam Wam mój brzuchol na leżąco w mojej sexi pizamce :D . Ogromny ale ja jestem gruba wiec polowa to mój tluszcz :) Początek 6 miesiąca wg OM

Zgłoś nadużycie #7625 1 lutego 2016, 19:54

emilia92 Gotowa na wszystko
Buka super brzusio ;) super dziewczyny ;) ) u mnie juz 24 tydzien

Zgłoś nadużycie #7626 1 lutego 2016, 20:33

karola16101 Początkująca
Buka87 fajny brzusio:* jaka tam gruba,myślę że jest w sam raz :) r

Emilia92 super :) niech rośnie :) też mam wizytę następną 24lutego :) :)

Hermiona00 jeśli chodzi o ruchy płodu to przeważnie czuje wieczorem jak szykuje się do spania. Ale tylko takie delikatne.

Martuleq gratulacje zdania wszystkich egzaminów. Teraz czas odpocząć od nauki i zrelaksowac umysł :) :*

Mama_ludzika. Mi też wyszły nie ciekawe. Ale po srodowej wizycie dostalam skierowanie na posiew moczu i teraz czekam na wyniki. Mam nadzieję, że nic się tam nie wyhoduje :p

Zgłoś nadużycie #7627 1 lutego 2016, 21:33

dolphin Zadomowiona
Ja idę jutro na badanie poziomu cukru we krwi. Muszę wypić szklankę glukozy. Na samą myśl o tym słabo mi się robi... Wezmęna wszeli wypadek małżona ze sobą na wypadek jak miałabym tam paść na pyszczek ....

Zgłoś nadużycie #7628 1 lutego 2016, 21:46

karola16101 Początkująca
Dolphin współczuje :( też mnie to niedługo czeka, już się obawiam jak to będzie. Weź że sobą cytryne. Ponoć się przydaje

Zgłoś nadużycie #7629 1 lutego 2016, 22:06

dolphin Zadomowiona
Ups, nie mam w domu cytryny, a rano o 7 to raczej nigdzie nie kupię.. będę musiała przecierpieć

Zgłoś nadużycie #7630 1 lutego 2016, 22:26

Tauriel Fajna mama
Buka jaki słodki brzuszek 😊
Ja tez mam skierowanie na krzywą cukrową, zwlekam póki co 😜