Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Czerwcóweczki 2016 ✌️

Zgłoś nadużycie #751 25 października 2015, 10:49

Kasiek25 Fajna mama

alillah napisał(a)

Kasiek, ja Cię wczoraj uspokajałam, a dziś sama się martwie, bo 3 dzień z rzędu bolą mnie jajniki i macica. Dziś boli mnie tak okresowo... Czy któraś z dziewczyn miała albo ma jeszcze takie bóle?

Wydaje mi się, że macica Ci się rozciąga. Póki nie plamisz to wszystko jest w porządku. Głowa do góry. Mi znów jajniki grają marsza.

Zgłoś nadużycie #752 25 października 2015, 12:53

buka87 Supermama
Ja sie w tym tyg. zapiszę na prywatne usg 4d prenatalne na 12 tydzien :) Lubie miec juz zaklepane wszystko przed :) Mam nadzieje, ze wszystko bedzie dobrze i dzidzius bedzie zdrowy.

Co dzis jecie? U mnie dzis na obiad...mąż ma kurczaka w curry a ja racuchy :)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1UeMKsYzzKAMs_AVUDzd9h69QxFTsNDJbFrgZb0ef...

Zgłoś nadużycie #753 25 października 2015, 13:06

Kasiek25 Fajna mama

buka87 napisał(a)

Ja sie w tym tyg. zapiszę na prywatne usg 4d prenatalne na 12 tydzien :) Lubie miec juz zaklepane wszystko przed :) Mam nadzieje, ze wszystko bedzie dobrze i dzidzius bedzie zdrowy.

Co dzis jecie? U mnie dzis na obiad...mąż ma kurczaka w curry a ja racuchy :)

Na pewno dzidziuś jest zdrowy! Ja mam dziś udko z kurczaka, ziemniaczki i brokuła. Staram się jeść teraz dużo warzyw i owoców. Chociaż największą chęć mam na słodycze.

Zgłoś nadużycie #754 25 października 2015, 13:16

daaaisy1989 Zaprawiona w bojach
Heheh a ja dziś standardowo jak na niedziele przystalo :) ziemniaki kotleciki z piersi i mizeria :) dziewczynki tez miałam takie uczucie jak bym miała dostać @ ale czytałam ze to normalne wiec się nie stresuje tym za bardzo :p w naszych organizmach dzieją się poważne zmiany wiec nie dziwny się ze swiruje ale z tymi plamienia mi to bym skontaktował się z lekarzem. Będzie dobrze:*

Zgłoś nadużycie #755 25 października 2015, 13:36

maja3 Gotowa na wszystko
Heja . Ja w 5 tyg miałam plamienia, ale ustały i wszystko jest dobrze . Nie martw sie Pinka 😉
Brzuch mnie codziennie pobolewa okresowo, ale skoro tam sie dzieją takie cuda w środku to musi byc cos czuć ☺️
Ja dzis na obiad zrobie kotlety z piersi i mizerie bo mam ochotę ❤️ Wiec odgapiam Daisy ✌️

Zgłoś nadużycie #756 25 października 2015, 14:03

maja3 Gotowa na wszystko
A dzis bolą mnie krzyże i brzuszek. I mysle ze jest to skutkiem tego ze pakowałem dzis troche nasze rzeczy i podnosiłem i zapinałam torby i w ogole latałam jak szalona po domu. A teraz siedzę bo boli. Ehh ☺️

Zgłoś nadużycie #757 25 października 2015, 14:03

daaaisy1989 Zaprawiona w bojach

maja3 napisał(a)

Heja . Ja w 5 tyg miałam plamienia, ale ustały i wszystko jest dobrze . Nie martw sie Pinka 😉
Brzuch mnie codziennie pobolewa okresowo, ale skoro tam sie dzieją takie cuda w środku to musi byc cos czuć ☺️
Ja dzis na obiad zrobie kotlety z piersi i mizerie bo mam ochotę ❤️ Wiec odgapiam Daisy ✌️

Smacznego :) dla was dziewczynki rowniez:*

Zgłoś nadużycie #758 25 października 2015, 16:26

maja3 Gotowa na wszystko
No i sobie wykrakałam. Leżę bo strasznie bolą mnie krzyże i brzuch duzo bardziej niż zwykle. A jak sobie kichnęłam to poczułam taki przeszywający ból w macicy , ze az sie wystraszyłam na maxa! I od tej pory boli mnie dosyć mocno . Myślicie ze mogłam cos uszkodzić ? Nie wiem sama 😔

Zgłoś nadużycie #759 25 października 2015, 16:38

moni2012 Supermama

Kasiek25 napisał(a)

To mnie trochę uspokoiłaś. Jesteśmy w podobnej ciąży, Twoja zaledwie kilka dni starsza ;)

Ja tez do Was dołączam :-) boli mnie brzuch ciągnie jednak chyba bardziej plecy dokuczają. Ja mam też podobny wiek ciazy do Was. Podejrzewam tak 5 albo 6 tydzień owulacja była znacznie później ;-) to już jutro wizyta jupiii!
Aniołek (*)  28.11.2015 r.
Aniołek (*)  18.02.2015 r.  

Zgłoś nadużycie #760 25 października 2015, 16:44

moni2012 Supermama

maja3 napisał(a)

A dzis bolą mnie krzyże i brzuszek. I mysle ze jest to skutkiem tego ze pakowałem dzis troche nasze rzeczy i podnosiłem i zapinałam torby i w ogole latałam jak szalona po domu. A teraz siedzę bo boli. Ehh ☺️

UfF głupio to zabrzmi ale dobrze ze nie tylko mnie bolą krzyże ;-)
Co do plamien- w pierwszej ciazy plamiłam a moja juz 3.5 latka ma się dobrze :-) oczywiście każde plamienie konsultować z ginem.
Aniołek (*)  28.11.2015 r.
Aniołek (*)  18.02.2015 r.  

Zgłoś nadużycie #761 25 października 2015, 17:47

Kasiek25 Fajna mama

moni2012 napisał(a)

Ja tez do Was dołączam :-) boli mnie brzuch ciągnie jednak chyba bardziej plecy dokuczają. Ja mam też podobny wiek ciazy do Was. Podejrzewam tak 5 albo 6 tydzień owulacja była znacznie później ;-) to już jutro wizyta jupiii!

Zazdroszczę, że masz jutro wizytę, ja muszę czekać jeszcze 9 dni. Daj znać co i jak ;)

Zgłoś nadużycie #762 25 października 2015, 17:48

Kasiek25 Fajna mama

maja3 napisał(a)

No i sobie wykrakałam. Leżę bo strasznie bolą mnie krzyże i brzuch duzo bardziej niż zwykle. A jak sobie kichnęłam to poczułam taki przeszywający ból w macicy , ze az sie wystraszyłam na maxa! I od tej pory boli mnie dosyć mocno . Myślicie ze mogłam cos uszkodzić ? Nie wiem sama 😔

A nie przemęczyłaś się dziś za bardzo? Leż jak najwięcej a jak do jutra nie minie to skontaktuj się z Twoim ginekologiem. Będzie dobrze!

Zgłoś nadużycie #763 25 października 2015, 18:12

buka87 Supermama
Boże dziewczyny popłakałam sie przy wieszaniu prania....o nic. Masakra. Mąż sie pyta co sie stalo a ja rycze. Porozwieszał reszte za mnie a ja sie wybeczałam i juz bylo ok. Co te hormony robia z ludzmi to masakra.
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1UeMKsYzzKAMs_AVUDzd9h69QxFTsNDJbFrgZb0ef...

Zgłoś nadużycie #764 25 października 2015, 18:31

emilia92 Gotowa na wszystko
Ale duzo piszecie, chyba mnie nie wyrzucicce pomimo ze mam termin na maja ;)
Buka hini no hormony ja chodze zla jak osa.
Moni trzymam kciuki za wizyte
Maja raczej nie, ja tez sie balam jak kichalam ale juz przeszlo i jest ok ;)
Ja sie doczekac wizyte nie moge no..
A jak tam wasi mezowie przezywaja?
Ja juz wiem jaki wozek chce i lozeczko ;)

Zgłoś nadużycie #765 25 października 2015, 18:53

buka87 Supermama

emilia92 napisał(a)

Ale duzo piszecie, chyba mnie nie wyrzucicce pomimo ze mam termin na maja ;)
Buka hini no hormony ja chodze zla jak osa.
Moni trzymam kciuki za wizyte
Maja raczej nie, ja tez sie balam jak kichalam ale juz przeszlo i jest ok ;)
Ja sie doczekac wizyte nie moge no..
A jak tam wasi mezowie przezywaja?
Ja juz wiem jaki wozek chce i lozeczko ;)

Oj tak, czas do wizyt niesamowicie sie dłuzy. No ale nie pozostaje nam nic innego jak cieszyc sie kazdym dniem ciąży i czekac spokojnie na wizyte :)
Moj mąż sie bardzo cieszy, zainstalował sobie aplikacje w telefonie która pokazuje jaki dzidziorek jest duzy (teraz jest malinką :) ) i mi pokazuje. Nie mowimy jeszcze o wózkach, ciuchach itd. Z tym poczekamy do 20 tyg.

Zgłoś nadużycie #766 25 października 2015, 18:56

Tauriel Fajna mama
Ja dzisiaj czuje sie paskudnie.. Ciagle mnie mdli, przechodzi na chwile..
Maja jak kichasz to sie schylaj albo podkurczaj nogi, wtedy nie ma ucisku na brzuch. Od początku ciazy kicham po 20x dziennie ale z podkurczonymi nogami i nic nie boli.

Zgłoś nadużycie #767 25 października 2015, 19:04

emilia92 Gotowa na wszystko
Aha buka no nie wiedzialam ze nie mowimy jeszcze ;)

Zgłoś nadużycie #768 25 października 2015, 19:12

buka87 Supermama

emilia92 napisał(a)

Aha buka no nie wiedzialam ze nie mowimy jeszcze ;)

Nieee, zle nie zrozumialams :D Ja z mezem o tym jeszcze nie myslimy :) Na forum mozemy gadac o wszystkim! :)

Zgłoś nadużycie #769 25 października 2015, 19:14

eidth Zaprawiona w bojach
Hej kochane trochę mnie nie było ale już nadrobilam ;-) witam nowe czerwcoweczka rośnijcie zdrowo :-) u mnie bez zmian...piersi bolą delikatnie, czuje ciągły głód a poza tym w ogóle nie czuje tej ciąży :-( strasznie się martwie że brak objawównie zwiastuje nic dobrego a wizyta dopiero za tydzień...

Zgłoś nadużycie #770 25 października 2015, 19:18

buka87 Supermama

eidth napisał(a)

Hej kochane trochę mnie nie było ale już nadrobilam ;-) witam nowe czerwcoweczka rośnijcie zdrowo :-) u mnie bez zmian...piersi bolą delikatnie, czuje ciągły głód a poza tym w ogóle nie czuje tej ciąży :-( strasznie się martwie że brak objawównie zwiastuje nic dobrego a wizyta dopiero za tydzień...

Ja też sie martwiłam, ze nie mam objawow. ALe moja mama mowila, ze ze mna rzygała i generalnie byla nie do zycia a z moja siostra nic. Takze kazda ciaza jest inna. Ja za bardzo objawow na poczatku nie mialam a z dzieckiem wszystko ok ;) Trzeba wierzyc w te nasze malenstwa! :) Musi byc ok!