Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Czerwcóweczki 2016 ✌️

Zgłoś nadużycie #7491 27 stycznia 2016, 19:40

Tauriel Fajna mama
Nospa ma działanie rozkurczowe i rozleniwia tez jelita, wiec jak masz problemy z zaparciami i jelitami to broń Boże nospa! Jabłko lepsze 😊
Buka mnie tez nawala kość łonowa, juz dobry miesiąc.. Najgorzej jest po dłuższym odpoczynku

Zgłoś nadużycie #7492 27 stycznia 2016, 19:48

hermiona00 Zaprawiona w bojach
Dzieki. Idę zapędzić męża do obierania jabłek :) oby pomoglo :) co do kości lonowej okej ale za to wcześniej bolała mnie kość ogonowa.

Zgłoś nadużycie #7493 27 stycznia 2016, 19:53

karola16101 Początkująca
Witam ponownie. Dawno mnie nie było. Jakoś taka zapracowana byłam. Ale od jutra idę w końcu na l4 i będę regularnie tu zaglądać :) :) Dzisiaj miałam wizytę u gin. Dostałam skierowanie na posiew moczu bo wyszły mi w badaniu moczu liczne bakterie. Miałam usg połówkowe. Moja niunia waży 400 g. Ale pani doktor zaniepokoiła mnie jednym faktem w usg stwierdziła torbiele splotu naczyniówkowego u płodu i powiedziała, żebym się nie niepokoiła bo nie zaobserwowała innych odchyleń w rozwoju i , że w około 30 tyg powinny ulec samoistnemu wchłonięciu. Niby mam się nie niepokoić, ale to tak się nie da :(

Zgłoś nadużycie #7494 27 stycznia 2016, 19:57

buka87 Supermama
Tauriel czyli nie jestem sama. Mi sie wydawalo ze to normalne ale tak mnie nastraszyla lekarka ze troche sie denerwuje tymi bólami.

Karola, w koncu odpoczniesz na L4 :) Ustaw sobie suwaczek zebysmy pamietaly w ktorym jestes tyg :) Co do USG skoro pani doktor powiedziala ze nie ma sie czym martwic to chyba to nic powaznego? Chociaz wiem, ze bedziesz czuła niepokoj. Mojej przyjaciolce na usg u dzidziora doktor wykryl torbiel na jajniku ale mowil zeby sie nie martwic ze to sie zdarza i sie wchłonie.
Nic nie poradzisz, trzeba miec nadzieje ze zniknie do 30 tyg :) )
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1UeMKsYzzKAMs_AVUDzd9h69QxFTsNDJbFrgZb0ef...

Zgłoś nadużycie #7495 27 stycznia 2016, 20:17

Anika29 Zaprawiona w bojach
Ja prawie codziennie jak za duzo zjem mam mocne bóle w wątrobie ( po prawej stronie pod żebrem) zgłaszałam lekarce- powiedziała ze sie zdarza, jelita w ciąży pracują wolniej, powinnismy jeść małe posiłki, nie przejadać sie. Wiec mnie w sumie żadne bóle nie dziwią, tyle sie dzieje w organizmie ze większość boli da sie wyjaśnić

Zgłoś nadużycie #7496 27 stycznia 2016, 20:22

dolphin Zadomowiona
Hej Dziewczyny,
Ciesze się na okoliczność dobrych wieści.. Ja na kolejną wizytę ide dopiero 9 wiec jeszcze troche czasu jest. Ale najważniejsze ze połówkowe wyszło dobrze. Hermiona, wiem, że się tak nie da nie myśleć o badaniach, ale na pewno będzie dobrze!
No i oczywiście nie omieszkam pochwalić się moimi dzisiejszymi zdobyczami... w sumie nieplanowane ale tak jakoś wyszło... Zaśmiece troche forum, bo jednak sporo tego... Ja chyba oszalałam...
Obiecuje sobie ze to juz narazie wszystko ale...

Zgłoś nadużycie #7497 27 stycznia 2016, 20:32

buka87 Supermama

dolphin napisał(a)

Hej Dziewczyny,
Ciesze się na okoliczność dobrych wieści.. Ja na kolejną wizytę ide dopiero 9 wiec jeszcze troche czasu jest. Ale najważniejsze ze połówkowe wyszło dobrze. Hermiona, wiem, że się tak nie da nie myśleć o badaniach, ale na pewno będzie dobrze!
No i oczywiście nie omieszkam pochwalić się moimi dzisiejszymi zdobyczami... w sumie nieplanowane ale tak jakoś wyszło... Zaśmiece troche forum, bo jednak sporo tego... Ja chyba oszalałam...
Obiecuje sobie ze to juz narazie wszystko ale...

Ale skarby! Te sukieneczki są bossskie :) gdzie kupiłaś? :) Do mnie teściowa własnie dzwoniła, ze w Lidlu beda promocje i co ma mi kupic :) Miło że sie pyta a nie kupuje i wciska później :)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1UeMKsYzzKAMs_AVUDzd9h69QxFTsNDJbFrgZb0ef...

Zgłoś nadużycie #7498 27 stycznia 2016, 20:59

dolphin Zadomowiona
Wiesz co, wskoczyłam dziś na OLX z mojej miejscowości bo spodobała mi się jedna bluzeczka... Okazało się ze do sprzedania ma ją dziewczyna z sąsiedniego bloku. Zaprosiła mnie mówiąc, że ma tych ubranek 2 kartony. I tak oto stałam sie posiadaczką tych oto skarbów... po 2 zeta. A miała być jedna bluzeczka, ta z królikiem..

Zgłoś nadużycie #7499 27 stycznia 2016, 21:00

dolphin Zadomowiona
A jeśli chodzi o LIdl, to mają bardzo dobre jakościowo ciuszki. Ja dużo z lidla dla Kacperka kupuję.

Zgłoś nadużycie #7500 27 stycznia 2016, 21:04

buka87 Supermama

dolphin napisał(a)

Wiesz co, wskoczyłam dziś na OLX z mojej miejscowości bo spodobała mi się jedna bluzeczka... Okazało się ze do sprzedania ma ją dziewczyna z sąsiedniego bloku. Zaprosiła mnie mówiąc, że ma tych ubranek 2 kartony. I tak oto stałam sie posiadaczką tych oto skarbów... po 2 zeta. A miała być jedna bluzeczka, ta z królikiem..

No to niezły fart :) Fajnie ze sie tak przytrafiło to głupio nie skorzystać :)

Zgłoś nadużycie #7501 27 stycznia 2016, 21:12

dolphin Zadomowiona
Pewnie, że miło, jak ktoś się dopyta i kupi to, co potrzeba.. Dziś moja mama wymyśliła, że dla Zośki trzeba kupić gruby, puchaty koc... Na szczescie udało mi się ja przekonać, że nie jest to dobry pomysł, bo na lato nie trzeba a na zimę to śpiworek mamy do wózka i całe mnóstwo cieńszych kocyków. W zamiast za to ubrałm ją w zakup kolorowych pieluszek, które znacznie bardziej mi się przydadzą na upalne lato. A cienki kocyk na lato też jest..
No ale miło z jej strony ze najpierw zapytała a nie pobiegła bezmyślnie do sklepu.

A co do ubranek, to zachęcam do aukcji internetowych w Waszych miastach - zamiast biegać po ciucholandach, gdzie większość wyceniona.. Tak też można bo jak ktoś sprzedaje jednego bodziaka, to ma tych ubranek jeszcze całe mnóstwo na pewno. Można się umówić, przepatrzeć, pogadać a i przy okazji nowe znajomości zawiązać.. :)
JA mam umówiony jeszcze jeden taki wypad na ciuszki, co prawda do innego miasta, ale zabiorę się z mężem jak bedzie tam jechał do pracy w przyszłym tygodniu.
Babka ma po 1 ubranka z Myszką Miki i innymi cudakami Disneya

Zgłoś nadużycie #7502 27 stycznia 2016, 21:15

dolphin Zadomowiona
Tak sobie myślę, że ta moja wariacja ubrankowa to przez Was jest... Odkąd zalogowalm się na forum i zaczełyśmy gadac o ciuchach to się zaczęło...Wcześniej siedziałam spokojnie na d...e. :P

Zgłoś nadużycie #7503 27 stycznia 2016, 21:15

karola16101 Początkująca
Buka87 Mam nadzieje:*

Dolphin Śliczne masz te ciuszki, fajna okazja Ci się trafiła :) też za niedługo będę szukać takich okazji :)

Zgłoś nadużycie #7504 27 stycznia 2016, 21:35

Kasiek25 Fajna mama

dolphin napisał(a)

Tak sobie myślę, że ta moja wariacja ubrankowa to przez Was jest... Odkąd zalogowalm się na forum i zaczełyśmy gadac o ciuchach to się zaczęło...Wcześniej siedziałam spokojnie na d...e. :P

A już niedługo dotrze do Ciebie przesyłka też pełna ciuszków ;D

Zgłoś nadużycie #7505 27 stycznia 2016, 21:37

dolphin Zadomowiona
Jak tak dalej pójdzie to zacznę się nimi z Wami dzielić :)

Zgłoś nadużycie #7506 27 stycznia 2016, 21:37

Jagoo Zaprawiona w bojach
Ja tez przez to wpadłam w szal zakupowy hehehe, a miałam zacząć dopiero od lutego. Strasznie mnie dziwią zgaga meczy :( (.
A moja tesciowa mi dzwonila, ze widziała taki fajny jakby garniturek na 70 cm... I mężowi dzis tez mowila w telefonie... Musze jej przetłumaczyć, ze takich garniturkow jest pelno i jak będzie potrzeba, gdzies pójdziemy albo cos, to wtedy będziemy sie rozglądać.

Zgłoś nadużycie #7507 27 stycznia 2016, 22:55

hermiona00 Zaprawiona w bojach
A ja jeszcze nic nie mam. Na razie zbieram informacje od Was :) mam dzisiaj takie bole klucia po całym brzuchu chyba ewidentnie te bole jelit...ehh taki stan
A tak zapytam czy może któraś z was bierze luteinę? I czy może słyszałyście o jej braniu ale właśnie na przykład od polowy ciąży ? Od jakiegoś etapu ciąży nie od początku na przykład? :) dobrej nocy

Zgłoś nadużycie #7508 27 stycznia 2016, 23:04

martuleq Zaprawiona w bojach
Tez bym chętnie poszalała na zakupach !! Ale jestem tak spłukana przez to urządzanie mieszkania ze sie musze wstrzymać jeszcze jakis czas...i pakować cała kasę w meble itp.

Ja jutro mam połówkowe i mam stresa lekkiego :) ale ide juz spac !

Zgłoś nadużycie #7509 28 stycznia 2016, 7:36

Tauriel Fajna mama
Dzień dobry ! Jakie miałam piękne sny 😊☺️

Zgłoś nadużycie #7510 28 stycznia 2016, 8:53

dolphin Zadomowiona
Witam Was, to ja odwrotnie, śniły mi się jakieś koszmary.. aż się obudziałm..