Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Czerwcóweczki 2016 ✌️

Zgłoś nadużycie #7331 25 stycznia 2016, 12:16

Mama_Ludzika Zaprawiona w bojach

AngeloCustode napisał(a)

CZy kupujemy ciążowe ?? ? Ja od początku ciąży nie zapinam żadnych spodni w pasie, a nie mogłam nosić obcisłych, bo zagrożenie było duże. Mam leginsy ciążowe i to super sprawa, mam za duże ocieplane leginsy, które super się sprawdzają. Tuniki i sukienki ciążowe zbieram od znajomych z allegro i z ciucholandów. nie kupowałam za dużo bo chwilowy dołek finansowy. ale i tak najbardziej podobaja mi sie leginsy i jeansy ciążowe i dopasowane bluzki tak za tyłek. fajnie brzuch widać. Raz odważyłam się na całkiem dopasowaną czarną sukienkę i też super zadowolona byłam. na zdjeciu wlasnie ta sukienka

Piekna!!!

Dziekuje za przepis na krem-wyprobuje ten z brzoskwiniami nr 2 (o ile dobrze pamietam) ja sprzatam i zaraz jade po zakupy bo u nas dzis znowu goscie :)

Zgłoś nadużycie #7332 25 stycznia 2016, 12:17

i057 Fajna mama
Szalejecie.. Ale jak wasze pierwsze to też tak szalalam a teraz czekam spokojnie na wiosnę i dopiero zobaczę co tam będzie trzeba dokupić. Jedyne na co się skusze to chyba już kupię łóżecZko turystyczne.

Powiem wam że tu mi się lepiej pisze bo na fb nie wiem od czego mam zacząć czytanie :D

Jak wam się podoba?
aniołek (*) 29.07.2012               ♡♥♡                       Dalia  25.10.2013            ♡♥♡     Nikodem +/- 22.06.2016 :)

Zgłoś nadużycie #7333 25 stycznia 2016, 12:24

Kasiek25 Fajna mama

i057 napisał(a)

Szalejecie.. Ale jak wasze pierwsze to też tak szalalam a teraz czekam spokojnie na wiosnę i dopiero zobaczę co tam będzie trzeba dokupić. Jedyne na co się skusze to chyba już kupię łóżecZko turystyczne.

Powiem wam że tu mi się lepiej pisze bo na fb nie wiem od czego mam zacząć czytanie :D

Jak wam się podoba?

Super i ładny kolor. Mi też tu się lepiej pisze.

Zgłoś nadużycie #7334 25 stycznia 2016, 12:46

karola6787 Zaprawiona w bojach

maja3 napisał(a)

Jej dziewczyny, chyba juz z tydzień nie zaglądałam do was ...
U mnie dramaty sie rozgrywają ZGAGA!!!!!!! Codziennie , od rana do wieczora ... Od soboty tez w nocy . Nie mogę spać, nie mogę jeść... Dzwoniłam do gina, polecił domowe sposoby i odstawić słodycze, smażone jedzenie i owoce. Smutek, bo kg pomarańczy dziennie szedł w ruch. Ale jak trzeba to trzeba .
Za tydzień wizyta, juz sie nie mogę doczekac !
Wyprawka powoli do przodu . Na razie kupiłam tylko wanienkę i matę edukacyjną. Ciuszki od siostry mam do 3 miesiąca życia, wiec juz nic nie kupuje. Resztę rzeczy gdzieś w lutym zacznę kompletować. Dodaje zdjęcie brzuszka i wyprawki .

Życzę wam abyście nie poznały zgagi w ciąży !!!!
😘😘😘

Ps gratulacje dla wszystkich dobrych wiadomości!
Nie nadrobię was, niestety...

No niestety mnie też dopadła na noc ma mleko w małym kartoniki ze słomka przy łóżku i w dzień jak tylko mnie dopada to zimne mleko z lodówki mnie ratuje ,polecam!!

Zgłoś nadużycie #7335 25 stycznia 2016, 13:45

ania27 Fajna mama
Angelo jakie piękne zdjęcie :)
śliczne ciuszki kupujecie.... jedno co mogę wam doradzić, jak kupujecie body w malutkich rozmiarach to szukajcie raczej takich nie przez głowę, tylko zapinanych wzdłuż ciała, na ciut starsze dziecko to już nie trzeba ale na dzieciątko zaraz po szpitalu dla mnie bezcenne te bodziaki rozpinanie wzdłuż, ja takich będę szukała na początek, a potem to już te przez głowę jak najbardziej :)

Zgłoś nadużycie #7336 25 stycznia 2016, 13:46

ania27 Fajna mama
ja może nie mam zgagi ale jest mi ciągle niedobrze :( w dodatku od wczoraj pobolewa mnie ząb eh cięzko cokolwiek zjeść

Zgłoś nadużycie #7337 25 stycznia 2016, 13:52

calineczka90 Zaprawiona w bojach

kaja.k12 napisał(a)

Dziewczynki kochane ze wzgledu bezpieczenstwa Naszej grupy na fb...Byle do lata :) ...jesli ktoras wyslala prosbe o dolaczenie wyslijcie mi lub Gosi wiadomosc z danymi :*

A gdzie Ci tą wiad wysłać ?? tutaj? Oczekuje na przyjęcie ;p

Zgłoś nadużycie #7338 25 stycznia 2016, 13:58

Kasiek25 Fajna mama
My właśnie sobie leżymy i słuchamy muzyki klasycznej ;)

Zgłoś nadużycie #7339 25 stycznia 2016, 14:18

Haifa Zaprawiona w bojach
A mi lepiej na fb ale nie wszyscy mają to trzeba raz tam raz tu . Mam dość sprzątania... Byle do końca tyg

Zgłoś nadużycie #7340 25 stycznia 2016, 14:29

Kasiek25 Fajna mama

Haifa napisał(a)

A mi lepiej na fb ale nie wszyscy mają to trzeba raz tam raz tu . Mam dość sprzątania... Byle do końca tyg

Na jakie mieszkanko się przeprowadzacie? Już na własne?

Zgłoś nadużycie #7341 25 stycznia 2016, 14:30

noo... nadrobiłam weekend i przeczytałam wszystko co do słowa :)

Co do fb to jakoś nie jestem przekonana, tutaj jest mi dobrze.

Mnie dziś w nocy obudził straszny ból brzucha... wstałam, pochodziłam trochę i zasnełam zaraz. Rano już nic nie czułam ale wystraszyłam się strasznie. Nie wiem co to mogło być...

U mnie dziś zupa kalafiorowa :) a u Was?

Zgłoś nadużycie #7342 25 stycznia 2016, 14:32

Kasiek25 Fajna mama

calineczka90 napisał(a)

noo... nadrobiłam weekend i przeczytałam wszystko co do słowa :)

Co do fb to jakoś nie jestem przekonana, tutaj jest mi dobrze.

Mnie dziś w nocy obudził straszny ból brzucha... wstałam, pochodziłam trochę i zasnełam zaraz. Rano już nic nie czułam ale wystraszyłam się strasznie. Nie wiem co to mogło być...

U mnie dziś zupa kalafiorowa :) a u Was?

U mnie żurek, a drugie danie na słodko: makaron z białym serem i cukrem - smaki dzieciństwa.

Zgłoś nadużycie #7343 25 stycznia 2016, 14:36

buka87 Supermama
A ja ide na obiad na miasto z koleżanka. Co prawda jest szaro, buro i ponuro no ale może w knajpie nastrój będzie przyjemny! :) )
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1UeMKsYzzKAMs_AVUDzd9h69QxFTsNDJbFrgZb0ef...

Zgłoś nadużycie #7344 25 stycznia 2016, 14:41

mmm może i ja taki makaronik sobie zafunduje :)
Któraj pisała że męczy ją zgaga. Przypomniałam sobie jak wczoraj mama opowiadała, że zgagę sie ma kiedy dziecku rosną włosy :) :D

Zgłoś nadużycie #7345 25 stycznia 2016, 14:49

buka87 Supermama

calineczka90 napisał(a)

mmm może i ja taki makaronik sobie zafunduje :)
Któraj pisała że męczy ją zgaga. Przypomniałam sobie jak wczoraj mama opowiadała, że zgagę sie ma kiedy dziecku rosną włosy :) :D

Haha nie słyszałam o tych włosach :D No to ktoś tu będzie miał kudłate dziecko! :D Mi na zgagę nie pomaga zimne mleko ale za to migdały jak najbardziej :) Nosze je w torebce nawet w razie wu :) Na szczęście odpukać ostatnio się uspokoiła moja zgaga.
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1UeMKsYzzKAMs_AVUDzd9h69QxFTsNDJbFrgZb0ef...

Zgłoś nadużycie #7346 25 stycznia 2016, 14:51

Jagooda Gotowa na wszystko

ania27 napisał(a)

ja może nie mam zgagi ale jest mi ciągle niedobrze :( w dodatku od wczoraj pobolewa mnie ząb eh cięzko cokolwiek zjeść

U mnie tez bol zęba od wczoraj. Cały czas licze na to że przejdzie i nie będę musiała jechać do dentysty :( :( ehhh...

Dziewczyny, które już maja dzieci : jakie polecacie płyny czy proszki do prania tych pierwszych ubranek? Czy wszystko co ma narysowanego bobasa na pudełku się nadaje ?
Aniołek :* -27.01.2015 (*)

Zgłoś nadużycie #7347 25 stycznia 2016, 14:56

stencel_ka Fajna mama
Ja z czystym sumieniem polecam Lovelę do białego i do koloru. Po dzień dzisiejszy piorę ciuszki córki i pięknie pachnie. Teraz już jakiś czas dodaję też płyn do płukania Lenor Sensitiv biały, też pięknie pachnie :) A na uporczywe plamy Oxy z Biedronki :)

Zgłoś nadużycie #7348 25 stycznia 2016, 15:22

dolphin Zadomowiona
Oj z ta zgagą to mit... Ja w pierwszej ciąży miałm od połowy do końca.. Piłam mleko i pomagało. A Kacper urodził się łysy jak kolano :)

Zgłoś nadużycie #7349 25 stycznia 2016, 15:26

Kasiek25 Fajna mama

dolphin napisał(a)

Oj z ta zgagą to mit... Ja w pierwszej ciąży miałm od połowy do końca.. Piłam mleko i pomagało. A Kacper urodził się łysy jak kolano :)

Jak zakupy?

Zgłoś nadużycie #7350 25 stycznia 2016, 15:30

stencel_ka Fajna mama
ja na odwrót...moja córcia urodziła się z bujną czuprynką a ja zero zgagi...więc obalamy ten mit!!!! :)