Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Czerwcóweczki 2016 ✌️

Zgłoś nadużycie #7311 25 stycznia 2016, 10:16

ania27 Fajna mama
nie było mnie chwile , postaram się poczytać co u Was a na początek dnia mam pytanie, czy kupujecie już ciążowe rzeczy? Może coś fajnego zamówiłyście na necie co się sprawdziło i jesteście zadowolone.... potrzebuje ciepłe leginsy, jakieś bluzki lub tuniczki..... nie potrzebuję drogich rzeczy ale praktycznych :)

Zgłoś nadużycie #7312 25 stycznia 2016, 10:23

Kasiek25 Fajna mama

ania27 napisał(a)

nie było mnie chwile , postaram się poczytać co u Was a na początek dnia mam pytanie, czy kupujecie już ciążowe rzeczy? Może coś fajnego zamówiłyście na necie co się sprawdziło i jesteście zadowolone.... potrzebuje ciepłe leginsy, jakieś bluzki lub tuniczki..... nie potrzebuję drogich rzeczy ale praktycznych :)

Ja kupiłam 2 pary leginsów na allegro jakiś czas temu i tuniki, ale niestety nie mam już linków, bo wystawiłam komentarze i usunęłam.

Zgłoś nadużycie #7313 25 stycznia 2016, 10:30

i057 Fajna mama
Po porodzie nieźle dupsko spina przez 2 tyg. Przynajmniej ja tak miałam jak za dużo chodziłam. Jak karmisz piersią to macica też ci się szybciej obkurcza i do miłego to nie należy ale fajnie że 2 tyg. Potrwa a nie miesiącami. 

Moja tesciowa myśli że trzeba dużo chodzić i wtedy poród łatwy że dziecko samo wyjdzie. Cały czas do mnie z tekstem że za dużo siedzialam że tyle godzin poród trwał i najlepsze jest wszystko w tym że mieszkamy daleko od siebie i raz w tygodniu się widzimy a ona myśli że wszystko wie. Jak mnie to wnerwia. Sama miała 3 cc a mówi że to moja wina że poród długo trwał. Ja wiedziałam że poród nie będzie łatwy bo mój gin do mnie z tekstem że mycie okien i podłóg mi nic nie da. Faktycznie miał rację bo nawet skakanie na piłce czy kręcenie biodrami nie przyspieszyły zejścia na dół Dalii. Uparta do teraz potrafi być.
aniołek (*) 29.07.2012               ♡♥♡                       Dalia  25.10.2013            ♡♥♡     Nikodem +/- 22.06.2016 :)

Zgłoś nadużycie #7314 25 stycznia 2016, 10:31

kaja.k12 Zaprawiona w bojach
Dzien dobry wszystkim ;) z ktorymi nie witalam sie na fb :) pospaly? Jak samopoczucie? ;)

Zgłoś nadużycie #7315 25 stycznia 2016, 10:38

Kasiek25 Fajna mama
U nas weekend był bogaty w zakupy. Kupiliśmy małemu kilka ciuszków:

Zgłoś nadużycie #7316 25 stycznia 2016, 10:39

Jagoo Gotowa na wszystko
Ja jak narazie to kupiłam dwie pary leginsów. W jakies tuniki będę inwestować na wiosnę, nosze narazie to w co sie mieszcze :) . Dzis jest u mnie mój 5letni chrześniak, jemy właśnie drugie śniadanko i zrobiliśmy sok kiwi-jabłko. Odkąd pierwszy raz zrobiłam im sok, to teraz za każdym razem jak sa u mnie to robimy. Chyba wieksza frajdę im sprawia przygotowania soku. Ja kroje owoce, jeden wrzuca a drugi wlacza sokowirowke :) .
Zaraz będziemy robic kruche ciasteczka.

Zgłoś nadużycie #7317 25 stycznia 2016, 10:39

alillah Zaprawiona w bojach

ania27 napisał(a)

Ja już od kilku tygodni chodzę tylko w ciążowych spodniach, bo w swoje się już nie mieszczę :( Jeansy kupiłam od tego użytkownika na olx: olx.pl/oferty/uzytkownik/DtPB/ i jestem zadowolona, ale kupiłam S, a teraz wzięłabym M, bo są lekko przyciasnawe ;) Legginsy kupiłam o te: allegro.pl/legginsy-ciazowe-bezuciskowe-z-panelem-spodnie-s-i5334755117.html i drugie też z tej firmy ocieplane z kieszeniami- fajnie się nosi, nie rozciągają się, więc polecam :)

Zgłoś nadużycie #7318 25 stycznia 2016, 10:42

Kasiek25 napisał(a)

Kasiek, Ty już niedługo będziesz miała calą wyprawkę, a nawet więcej ;) Piękne ciuszki :)

Zgłoś nadużycie #7319 25 stycznia 2016, 10:45

kaja.k12 Zaprawiona w bojach
Ciuszki boskie!!! Ja tez ostatnio latalam po wyprzedazach cieplejszych kolekcji i kupilam kilka na 74 takich pieknosci :) nie moglam sie oprzec hehehehe

Zgłoś nadużycie #7320 25 stycznia 2016, 10:46

Kasiek25 Fajna mama

alillah napisał(a)

Kasiek, Ty już niedługo będziesz miała calą wyprawkę, a nawet więcej ;) Piękne ciuszki :)

I o to chodzi, kupuję teraz póki mam siłę i sprawia mi to frajdę, potem jak będę miała wielki brzuch i opuchnięte stopy to może być ciężko.

Zgłoś nadużycie #7321 25 stycznia 2016, 10:46

karola6787 Zaprawiona w bojach

Kasiek25 napisał(a)

Karola wreszcie się odezwałaś. Dołączasz do grupy na fb?

Czytałam wszystko w weekend ale brak czasu aby odp,w weekend rzadko siedzimy w domku,
Wiesz co Kasiu ciągle się zastanawiam nad tym fb bo chciała bym abyśmy wszystkie przeszły a nie wybiórczo,to prawda tam trochę łatwiej bo fb wszędzie dostępny,ale poczekam na resztę dziewczyn bo pisanie t i tu to nie bardzo

Zgłoś nadużycie #7322 25 stycznia 2016, 10:59

buka87 Supermama
Ja przystopowalam z wyprawka :) Nie mam mebelków dla dziecka poza tym bedziemy remont robic tego pokoju, nowe panele, malowanie wiec sie wstrzymam. Bez mebli nie mam gdzie chować ciuchów itd wiec nic nie kupuje :) Tylko za wózkiem sie rozgladam po necie zeby znajomi mieli duzo czasu na poszukanie promocji czy cos. W dzisiejszych czasach z duzym brzuchem zakupy to nie problem :D I tak wiekszosc rzeczy kupie przez internet a w tym mi brzuch nie przeszkadza :D
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1UeMKsYzzKAMs_AVUDzd9h69QxFTsNDJbFrgZb0ef...

Zgłoś nadużycie #7323 25 stycznia 2016, 10:59

hermiona00 Zaprawiona w bojach

Kasiek25 napisał(a)

sliczne ubranka! Wszystko piękne! :) lubię takie że coś wystaje, jakieś uszka ogonek skrzydelka :) a gdzie kupowałaś ?

Zgłoś nadużycie #7324 25 stycznia 2016, 11:10

maja3 Gotowa na wszystko
Jej dziewczyny, chyba juz z tydzień nie zaglądałam do was ...
U mnie dramaty sie rozgrywają ZGAGA!!!!!!! Codziennie , od rana do wieczora ... Od soboty tez w nocy . Nie mogę spać, nie mogę jeść... Dzwoniłam do gina, polecił domowe sposoby i odstawić słodycze, smażone jedzenie i owoce. Smutek, bo kg pomarańczy dziennie szedł w ruch. Ale jak trzeba to trzeba .
Za tydzień wizyta, juz sie nie mogę doczekac !
Wyprawka powoli do przodu . Na razie kupiłam tylko wanienkę i matę edukacyjną. Ciuszki od siostry mam do 3 miesiąca życia, wiec juz nic nie kupuje. Resztę rzeczy gdzieś w lutym zacznę kompletować. Dodaje zdjęcie brzuszka i wyprawki .

Życzę wam abyście nie poznały zgagi w ciąży !!!!
😘😘😘

Ps gratulacje dla wszystkich dobrych wiadomości!
Nie nadrobię was, niestety...

Zgłoś nadużycie #7325 25 stycznia 2016, 11:14

Kasiek25 Fajna mama

hermiona00 napisał(a)

sliczne ubranka! Wszystko piękne! :) lubię takie że coś wystaje, jakieś uszka ogonek skrzydelka :) a gdzie kupowałaś ?

W Auchanie i Tesco :) można trafić fajne promocje.

Zgłoś nadużycie #7326 25 stycznia 2016, 11:16

Kasiek25 Fajna mama

maja3 napisał(a)

Jej dziewczyny, chyba juz z tydzień nie zaglądałam do was ...
U mnie dramaty sie rozgrywają ZGAGA!!!!!!! Codziennie , od rana do wieczora ... Od soboty tez w nocy . Nie mogę spać, nie mogę jeść... Dzwoniłam do gina, polecił domowe sposoby i odstawić słodycze, smażone jedzenie i owoce. Smutek, bo kg pomarańczy dziennie szedł w ruch. Ale jak trzeba to trzeba .
Za tydzień wizyta, juz sie nie mogę doczekac !
Wyprawka powoli do przodu . Na razie kupiłam tylko wanienkę i matę edukacyjną. Ciuszki od siostry mam do 3 miesiąca życia, wiec juz nic nie kupuje. Resztę rzeczy gdzieś w lutym zacznę kompletować. Dodaje zdjęcie brzuszka i wyprawki .

Życzę wam abyście nie poznały zgagi w ciąży !!!!
😘😘😘

Ps gratulacje dla wszystkich dobrych wiadomości!
Nie nadrobię was, niestety...

Maja piękne rośniecie! Świetna mata. Mam nadzieję, że zgaga minie. Spróbuj Rennie, moja siostra brała w ciąży, lekarz jej pozwolił.

Zgłoś nadużycie #7327 25 stycznia 2016, 11:54

Skroiłam dziś rożek i poduszkę dla maleństwa :) Za materiały zapłaciłam 150zł, a mam już skrojone 2 kocyki, rożek, dwie poduszki, maskotkę-sowę i materiałów jeszcze na co najmniej jeden kocyk i kilka zabawek ;)

Zgłoś nadużycie #7328 25 stycznia 2016, 12:11

Kasiek25 Fajna mama

alillah napisał(a)

Skroiłam dziś rożek i poduszkę dla maleństwa :) Za materiały zapłaciłam 150zł, a mam już skrojone 2 kocyki, rożek, dwie poduszki, maskotkę-sowę i materiałów jeszcze na co najmniej jeden kocyk i kilka zabawek ;)

Super, koniecznie chwal się efektami.

Zgłoś nadużycie #7329 25 stycznia 2016, 12:11

AngeloCustode Zadomowiona
CZy kupujemy ciążowe ?? ? Ja od początku ciąży nie zapinam żadnych spodni w pasie, a nie mogłam nosić obcisłych, bo zagrożenie było duże. Mam leginsy ciążowe i to super sprawa, mam za duże ocieplane leginsy, które super się sprawdzają. Tuniki i sukienki ciążowe zbieram od znajomych z allegro i z ciucholandów. nie kupowałam za dużo bo chwilowy dołek finansowy. ale i tak najbardziej podobaja mi sie leginsy i jeansy ciążowe i dopasowane bluzki tak za tyłek. fajnie brzuch widać. Raz odważyłam się na całkiem dopasowaną czarną sukienkę i też super zadowolona byłam. na zdjeciu wlasnie ta sukienka

Zgłoś nadużycie #7330 25 stycznia 2016, 12:16

Kasiek25 Fajna mama

AngeloCustode napisał(a)

CZy kupujemy ciążowe ?? ? Ja od początku ciąży nie zapinam żadnych spodni w pasie, a nie mogłam nosić obcisłych, bo zagrożenie było duże. Mam leginsy ciążowe i to super sprawa, mam za duże ocieplane leginsy, które super się sprawdzają. Tuniki i sukienki ciążowe zbieram od znajomych z allegro i z ciucholandów. nie kupowałam za dużo bo chwilowy dołek finansowy. ale i tak najbardziej podobaja mi sie leginsy i jeansy ciążowe i dopasowane bluzki tak za tyłek. fajnie brzuch widać. Raz odważyłam się na całkiem dopasowaną czarną sukienkę i też super zadowolona byłam. na zdjeciu wlasnie ta sukienka

Pięknie wyglądasz ;)