Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Czerwcóweczki 2016 ✌️

Zgłoś nadużycie #7131 23 stycznia 2016, 9:56

Jagoo Gotowa na wszystko
Jagooda, tebz Auchan w miare przyjemne są? Ostatnio byłam i widziałam właśnie fajne body i śpiochy bardzo tanio, ale nie podchodzilam i nie dotykalam. A chce właśnie kupic troche tez takich tańszych bardziej "domowych".

Zgłoś nadużycie #7132 23 stycznia 2016, 10:01

Jagooda Gotowa na wszystko

Kasiek25 napisał(a)

A mogłabyś zdradzić jak te ciuszki stoją cenowo? To może też się wybierzemy do Auchana.

Bodziaki od 7 zł za te gładkie białe, 8zl za te z panda i pomarańczowe i chyba 20 zł za te potrójne, bluzeczka z liskiem 5 zł, zielone spodenki 10zl, buciki 16zl, pajace chyba po 15zl, kaftanik kopertowy 8zl, czapeczka 3 zł a lapki- niedrapki aż 1,50zl a bodziaki z pieskiem są z pepco za 10zl :) kolorowe pieluszki tetrowe po 4 zł, kupiłam jeszcze 10 szt białych po 1,80zl/szt.

Trzeba czesto zagladac i trafić na promocje, bo wcześniej to nic tajnego mi się nie trafiło :)
Aniołek :* -27.01.2015 (*)

Zgłoś nadużycie #7133 23 stycznia 2016, 10:10

Jagoo napisał(a)

Jagooda, tebz Auchan w miare przyjemne są? Ostatnio byłam i widziałam właśnie fajne body i śpiochy bardzo tanio, ale nie podchodzilam i nie dotykalam. A chce właśnie kupic troche tez takich tańszych bardziej "domowych".

W dotyku dość przyjemne, nie wiem jak będzie po praniu, ale za takie śmieszne pieniądze to nie będę żałować jak się wyciagną czy spiorą. Jedyny widoczny minus to gigantyczne metki w środku, tak około 10 cm, 3szt zszyte razem. Przed pierwszym praniem będę wszystko wypruwac.

Zgłoś nadużycie #7134 23 stycznia 2016, 10:10

Tauriel Fajna mama

kaja.k12 napisał(a)

Pieski chyba czuja!!

Jaki śliczny!! 😍😍

Zgłoś nadużycie #7135 23 stycznia 2016, 10:11

olinka23 Zadomowiona
WItam dziewczyny . W Auchan są dobre ciuszki i tanie , naprawdę warto ! jak na sam początek :) jakościowo też są ok , moja koleżanka tam przec pierwsze 5 miesięcy ubierała synka :) i bardzo zadowolona i z cen i jakości :)
My dzisiaj na obiad, hmm.. Makaron z filetem z kurczaka w sosie śmietanowo grzybowym :)
Wczoraj czytałam książkę " w oczekiwaniu na dziecko " w tej książce również pisze żeby spać już na lewym boku. Jak układam się na lewym boku mam wrażenie ,że leżymy na jego głowie ...

Zgłoś nadużycie #7136 23 stycznia 2016, 10:13

Tauriel Fajna mama
Jagoda ja czuje zawsze bardzo maluszka, ale jak sie na tym nie skupiam, czy mam bardzo zajęty dzień, to zapominam. Teraz pewnie śpi ale przed śniadaniem było szaleństwo 😆 Czasami sie tylko przekręca, czasami kopie 😊
Jak wyprujesz metki to sie polapiesz co ma jaki rozmiar ?

Zgłoś nadużycie #7137 23 stycznia 2016, 10:14

Kasiek25 Fajna mama

olinka23 napisał(a)

WItam dziewczyny . W Auchan są dobre ciuszki i tanie , naprawdę warto ! jak na sam początek :) jakościowo też są ok , moja koleżanka tam przec pierwsze 5 miesięcy ubierała synka :) i bardzo zadowolona i z cen i jakości :)
My dzisiaj na obiad, hmm.. Makaron z filetem z kurczaka w sosie śmietanowo grzybowym :)
Wczoraj czytałam książkę " w oczekiwaniu na dziecko " w tej książce również pisze żeby spać już na lewym boku. Jak układam się na lewym boku mam wrażenie ,że leżymy na jego głowie ...

Też mam tą książkę. Najlepsze są porady dla tatusiów, że muszą być dla nas wyrozumiali i znosić ciążowe humorki, haha :)

Zgłoś nadużycie #7138 23 stycznia 2016, 10:20

olinka23 Zadomowiona

Kasiek25 napisał(a)

Też mam tą książkę. Najlepsze są porady dla tatusiów, że muszą być dla nas wyrozumiali i znosić ciążowe humorki, haha :)

Taaak ! Mój K. obiecał ,że przeczyta caaały rozdział dla tatusiów :) MÓJ K.  bardzo dobrze znosi moje humorki :D jest bardzo cierpliwy :)

Zgłoś nadużycie #7139 23 stycznia 2016, 10:21

Jagoo Gotowa na wszystko

kaja.k12 napisał(a)

Pieski chyba czuja!!

Mój kot przed ciaza bardzo często spal na moim brzuchu, teraz musze czuwać i budzic sie w nocy, żeby go zrzucać z brzucha.

Zgłoś nadużycie #7140 23 stycznia 2016, 10:26

olinka23 Zadomowiona
My wzięliśmy pieska ze schroniska 5 miesięcy temu , teraz ma pół roku :) spał z nami cały czas na łóżku. Jak się dowiedziałam,że jestem w ciąży to musieliśmy go tego oduczyć , ale jakoś to przeżył, nawet specjalnie nie piszczał. W dzień jak sobie odpoczywamy (np.teraz) on kładzie się obok brzuszka,mordką na brzuszku :)
a jak mu pokazuje na brzuch i mówię 'tam jest dzidzia' to liże brzuch :D

Zgłoś nadużycie #7141 23 stycznia 2016, 10:28

Tauriel napisał(a)

Jak wyprujesz metki to sie polapiesz co ma jaki rozmiar ?

Tak, bo te z rozmiarem są takie maciupkie przy szyjce a te wielkie są wszyte z boku, kilka cm pod pachą.

Zgłoś nadużycie #7142 23 stycznia 2016, 10:45

olinka23 Zadomowiona
ile razy będziecie prać nowe ciuszki przed pierwszym użyciem? raz wystarczy ?

Zgłoś nadużycie #7143 23 stycznia 2016, 11:26

calineczka90 Zaprawiona w bojach

Jagooda napisał(a)

Dziewczyny, mam jeszcze pytanie do Was: czy Wy każdego dnia czujecie z taką sama intensywnością ruchy Malucha ? Ja w czwartek czulam dość mocno, nawet dostałam jednego mocniejszego kopniaczka, a wczoraj slabiutko, prawie wcale i dziś też się jeszcze Maluch nie rozkrecil. Zjadlam śniadanie na słodko i czekam :)

u mnie jest różnie np wczoraj wierciła mi się jak szalona :D mąż był w lekkim szoku, że ma tyle siły... dziś narazie śpi. Są dni kiedy jest mniej aktywna, a są dni, że nie daje na moment o sobie zapomnieć :)

Zgłoś nadużycie #7144 23 stycznia 2016, 12:01

alillah Zaprawiona w bojach
Kaja slodki psiak :)
Ja dzis od rana jestem wkurzona bo okazalo sie ze wydali nam zly materac. A tak marzylam zeby juz dzis pospac na nowym lozku! Musimy czekac do wtorku na wymiane a do tego czasu spac na materacu na podlodze bo stare lozko juz w koszu :(

Zgłoś nadużycie #7145 23 stycznia 2016, 12:02

gosiaUK Gotowa na wszystko
Witam dziewczyny :-) ja pospalam jak zwykle, ogarnęłam trochę mieszkanko, wstawilam pranie i zaraz idę robić śniadanko.

Znalazłam jeszcze w dokumentach z wczoraj ze coś jest nisko leżące( czasie ciężko ich przetłumaczyć) ale nie wiem co, może to łożysko skoro skierowali mnie na następne usg ?? Kurcze jak była radość tak teraz się denerwuje że coś będzie nie tak, tym bardziej że mam te skurcze macicy zazwyczaj na leżąco :-( . Następna wizyta z położna dopiero 3 marca:-/ więc chyba pójdę do ogólnego w tyg i zapytam o ci dokładnie chodzi.
Myślę że gdyby to było jakieś zagrażające to by powiedziała żeby leżeć czy coś, ale mówiła że wszystko ok, ale ja jak zwykle muszę wszystko głębiej analizować.

Któraś z Was ma łożysko na ścianie przedniej nisko?!

Zgłoś nadużycie #7146 23 stycznia 2016, 12:04

i057 Fajna mama
Znowu u nas ponuro.
Placek w piekarniku.
Na obiad upieczemy frytki,później zakupy bo lodówka opustoszała i kawa u teściowej.

Co do prania rzeczy to wszystko raz piorę w płynie do rzeczy dziecięcych.

Dzisiaj mi się śniło że przy 2 dzieci musieliśmy się z mężem na sex umawiac .. Haha ;p te sny w ciąży
aniołek (*) 29.07.2012               ♡♥♡                       Dalia  25.10.2013            ♡♥♡     Nikodem +/- 22.06.2016 :)

Zgłoś nadużycie #7147 23 stycznia 2016, 12:12

AngeloCustode Zadomowiona

gosiaUK napisał(a)

Witam dziewczyny :-) ja pospalam jak zwykle, ogarnęłam trochę mieszkanko, wstawilam pranie i zaraz idę robić śniadanko.

Znalazłam jeszcze w dokumentach z wczoraj ze coś jest nisko leżące( czasie ciężko ich przetłumaczyć) ale nie wiem co, może to łożysko skoro skierowali mnie na następne usg ?? Kurcze jak była radość tak teraz się denerwuje że coś będzie nie tak, tym bardziej że mam te skurcze macicy zazwyczaj na leżąco :-( . Następna wizyta z położna dopiero 3 marca:-/ więc chyba pójdę do ogólnego w tyg i zapytam o ci dokładnie chodzi.
Myślę że gdyby to było jakieś zagrażające to by powiedziała żeby leżeć czy coś, ale mówiła że wszystko ok, ale ja jak zwykle muszę wszystko głębiej analizować.

Któraś z Was ma łożysko na ścianie przedniej nisko?!

Ja mam łożysko z przodu, ale do tej pory bylo na normalnej wysokosci, w poniedzialek dowiem sie czy sie przesunelo czy nie. Łozysko moze (choc nie musi) przesuwać się w dól z za duzego wysilku i innych czynnikow rowniez. Jesli masz nisko to jeszcze nic strasznego. Gdybys miala napisane lozysko przodujące to wtedy trzeba sie bardziej oszczędzac. Dodatkowe usg masz pewnie dlatego, zeby sprecyzowac polozenie dokladniejsze lozyska.

Zgłoś nadużycie #7148 23 stycznia 2016, 12:25

Mama_Ludzika Zaprawiona w bojach
Ja mam napisane tylko, ze lozysko poza ryzykiem przodowania. Nie wiem gdzie jest...

ruchy czuje na calego-najmocniej ranoo 4 ;) i wieczorem jak leze w lozku. W dzien jak sie krzatam czy corcia wyglupiam to spi pewnie bo cisza.

W czwartek Zosia konczy 3 latka-ale ten czas zasuwa..... chcec zrobic jej taki fajhy kolorowy tort ze swinka peppa. Jak wiecie jestem antytalencie kuchenne :P kupilam barwniki spozywcze i na probe pieke rozowego biszkopta. Robicie takie cuda z lukrow i tych iinych kolorowych mas? Moze jakiesbrady dla poczatkujacej :) ?

Zgłoś nadużycie #7149 23 stycznia 2016, 12:47

Mujer Zaprawiona w bojach
Mama_ludzika, mo z niego wierciuch straszny i ja mam małe to łóżeczko. Tylko słyszę jak się obija i jest wszędzie. Ja śpi czasem ze mną to też lata po całym łóżku, spada z niego, jest na mojej głowie, w nogach. Nie lubię z nim spać.

Jagoda, na razie w ogóle czuję raz na jakiś czas. To jeszcze nie te regulane ruchy.

My zaraz jedziemy do moich rodziców.

Zazdroszę Wam zakupów. Ja jeszcze nic nie kupowałam. I mam wszystko po Adaśku. Rozum mówi mi żeby nic nie kupowac, bo to bezsensu. Ale na pewno jakiś ciuszek kupię.

Zgłoś nadużycie #7150 23 stycznia 2016, 12:50

Anika29 Zaprawiona w bojach
Ja mam łożysko z przodu wysoko, a mimo to mam skorcze macicy. Wczoraj wieczorem chyba z 5 razy mi sie cały dół brzucha napiął. Mówiłam o tym lekarce - powiedziała ze to stawianie sie macicy i zaleciła brać wieczorem 2 tabletki asparaginu (magnez z potasem). Narazie nie wiem czy jest poprawa bo dopiero wczoraj wzięłam pierwszy raz. Nieprzyjemne te skorcze, ale nie bolą, przez ok 20 sek dół brzucha jest twardy jak skala - tez któraś z was tak ma?