Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Czerwcóweczki 2016 ✌️

Zgłoś nadużycie #7031 22 stycznia 2016, 8:18

Kasiek25 Fajna mama

dolphin napisał(a)

Hej Kobitki, dziś jestem tu pewnie jako pierwsza :) Coż poradzić - nie moge spać :)  
Wczorajsza wizyta u babci i dziadka zaliczona. Wszyscy zadowoleni a najbardziej Kacper bo nie chciał wracać do domu :)
Ja natomiast wrecz przeciwnie, marzyłam o szybkim powrocie bo głowa "pękała mi w szwach" . Takiego bólu dawn nie miałam... nawet zasnąć ciężko było...
Kasiek 25, wyślij mi proszę maila ponownie, bo nic nie znalazłam w swojej skrzynce... studentka131@wp.pl

Napisałam do Ciebie wiadomość prywatną na tym portalu więc tu sprawdź swoją skrzynkę ;) Masz na górze przy wyloguj jest też poczta. Czekam na fotki ubranek :)

Zgłoś nadużycie #7032 22 stycznia 2016, 8:21

Kasiek25 Fajna mama

AngeloCustode napisał(a)

Z tym spaniem to ciekawostka. Bo jak mnie ostatnio trudno z łóżka zrzucić tak dziś faktycznie, ciężko było spać i jeszcze głupoty senne. Ale energii również mi nie brakuje więc ruszam wykonać dwie sesje zdjęciowe i znów piąteczek wolny.

Jesteś fotografką? Ty mi podawałaś wczoraj przepis na szarlotkę, tak? - dobrze pamiętam? Powiedz jeszcze w jakiej temperaturze i jak długo trzeba ją piec.

Zgłoś nadużycie #7033 22 stycznia 2016, 8:32

AngeloCustode Zadomowiona

Kasiek25 napisał(a)

Jesteś fotografką? Ty mi podawałaś wczoraj przepis na szarlotkę, tak? - dobrze pamiętam? Powiedz jeszcze w jakiej temperaturze i jak długo trzeba ją piec.

A nie napisałam? sorki wydawalo mi sie ze pisalam ze wkladamy do rozgrzanego do 180stopniC na 60 min :)
tak... jestem fotografem :)

Zgłoś nadużycie #7034 22 stycznia 2016, 8:34

A serio jest to najszybsze i najbszyjemniejsze ciasto które kiedykolwiek robiłam, a tak wszystkim smakowało, że blachy od razu znikają.

Zgłoś nadużycie #7035 22 stycznia 2016, 8:36

Kasiek25 Fajna mama

AngeloCustode napisał(a)

A nie napisałam? sorki wydawalo mi sie ze pisalam ze wkladamy do rozgrzanego do 180stopniC na 60 min :)
tak... jestem fotografem :)

Teraz patrzę, że napisałaś, a ja jestem gapa. Dziś będę piekła i dam znać jak wyszło :) Chyba pierwsze ciasto bez jajek jakie będę robiła ;) Super masz zawód, pewnie Twój maluszek będzie miał masę świetnych fotek. My z mężem zamierzamy się wybrać na sesję ciążową, jak już będę miała duży brzuszek, a potem na sesję noworodkową.

Zgłoś nadużycie #7036 22 stycznia 2016, 8:38

kaja.k12 Zaprawiona w bojach
Dzien dobry kobietki ;) ja dzis standardowo jak puzzel wrocil z nocki to sie przebudzilam noo i zlapal mnie glodek no dobra moze nie taki glodek..wilczy glod hehehhe no i tak od 6;30 dzis nie spie :p w planach dzis porzadki i chyba znów pojade na zakupki :p powolutku po pare jakis pierdolek i sobie tak bede kompletowac ;) czekam tylko az moj pospi sobie i jade....w ogole mam jakies wrażenie ze nie zdarzymy ze juz malo czasu na ta wyprawke hehehehhe nie wiem skad u mnie takie przeczucia :p

Zgłoś nadużycie #7037 22 stycznia 2016, 8:41

Kasiek25 Fajna mama

kaja.k12 napisał(a)

Dzien dobry kobietki ;) ja dzis standardowo jak puzzel wrocil z nocki to sie przebudzilam noo i zlapal mnie glodek no dobra moze nie taki glodek..wilczy glod hehehhe no i tak od 6;30 dzis nie spie :p w planach dzis porzadki i chyba znoe pojade na zakupki :p powolutku po pare jakis pierdolek i sobie tak bede kompletowac ;) czekam tylko az moj pospi sobie i jade....w ogole mam jakies wrazenir ze nie zdarzymy ze juz malo czasu na ta wyprawke hehehehhe nie wiem skad u mnie takie przeczucia :p

Kaja spokojnie, jeszcze drugie tyle ciąży przed Tobą :) Tylko, że potem ciężej będzie nam się poruszać i pewnie mniej ochoty będzie na zakupowe szaleństwa, dlatego ja też jestem zdania, że najlepiej szaleć teraz, póki mamy energię. Ja na sam koniec zostawiam sobie wózek, bo zamówimy go przez internet. Myślę o granatowo - białym, będzie w sam raz dla chłopca.

Zgłoś nadużycie #7038 22 stycznia 2016, 8:42

buka87 Supermama
Ja też się melduję że wstałam. Czekam aż będę mogła zjeść śniadanie. Dziewczyny które mają problemy z kołataniem serca-czy macie sprawdzane TSH ?? Ja się leczę na tarczycę i tez tak kiedys miałam jak mi skoczyło za wysoko TSH.
Ja też kocham być w ciąży :) ) Wszyscy są mili, wyręczają mnie, rozumieją gdy mówię, że jestem zmęczona :) A fakt że nie wymiotowałam, nie miałam zapachów i innych jazd oprócz tych plamień sprawia że to na prawdę dla mnie stan błogosławiony.
Jedynie w nocy dalej mnie boli ta kość łonowa jak się przekręcam. No ale niech sie tam rozciąga skoro musi :)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1UeMKsYzzKAMs_AVUDzd9h69QxFTsNDJbFrgZb0ef...

Zgłoś nadużycie #7039 22 stycznia 2016, 8:42

Kasiek25 napisał(a)

Teraz patrzę, że napisałaś, a ja jestem gapa. Dziś będę piekła i dam znać jak wyszło :) Chyba pierwsze ciasto bez jajek jakie będę robiła ;) Super masz zawód, pewnie Twój maluszek będzie miał masę świetnych fotek. My z mężem zamierzamy się wybrać na sesję ciążową, jak już będę miała duży brzuszek, a potem na sesję noworodkową.

to zapraszam do mnie ;)

Zgłoś nadużycie #7040 22 stycznia 2016, 8:43

buka87 napisał(a)

Ja też się melduję że wstałam. Czekam aż będę mogła zjeść śniadanie. Dziewczyny które mają problemy z kołataniem serca-czy macie sprawdzane TSH ?? Ja się leczę na tarczycę i tez tak kiedys miałam jak mi skoczyło za wysoko TSH.

dzis jade po wyniki TSH. Zobaczymy.

Zgłoś nadużycie #7041 22 stycznia 2016, 8:47

Kasiek25 Fajna mama

AngeloCustode napisał(a)

to zapraszam do mnie ;)

Niestety za daleko mieszkasz :(

Zgłoś nadużycie #7042 22 stycznia 2016, 8:53

Haifa Zaprawiona w bojach
Witam się z rana . Widzę że tu same ranne ptaszki 😊 ja zjadłam śniadanko a czeka mnie pakowanie bo Jeszcze tydzień i przeprowadzka

Zgłoś nadużycie #7043 22 stycznia 2016, 9:24

alillah Zaprawiona w bojach
I ja już wstałam ;) Też nie najlepiej mi się spało, glupie sny miałam...
Stokrotka, też oglądałam sporo łóżeczek z tymi rysunkami i cena ich naprawdę jest fajna, ale ja jednak wole klasyczne, bez malunków ;)
Ja dziś na obiad mam kaszę z sosem pieczarkowym. Nie wiem co się ze mną dzieję, ale ostatnio wszystko przepieprzam! Przedwczoraj zrobiłam bardziej zupę pieprzową niż pomidorową, a dzisiejszy sos też trzeba popijać wodą, bo inaczej nie da rady ;)
Ja też mam dziś w planach porządki. No i może już skroję moje materiały... :)

Zgłoś nadużycie #7044 22 stycznia 2016, 9:33

buka87 Supermama
To teraz ja się pochwalę co udało mi się w smyku upolować :) ) Za wszystko dałam 34zł, 100% bawełny, są mięciutkie i milutkie ;) Króliczkowe szaleństwo :D
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1UeMKsYzzKAMs_AVUDzd9h69QxFTsNDJbFrgZb0ef...

Zgłoś nadużycie #7045 22 stycznia 2016, 9:35

Kasiek25 Fajna mama

buka87 napisał(a)

To teraz ja się pochwalę co udało mi się w smyku upolować :) ) Za wszystko dałam 34zł, 100% bawełny, są mięciutkie i milutkie ;)

Słodziutkie ;)

Zgłoś nadużycie #7046 22 stycznia 2016, 9:37

kaja.k12 Zaprawiona w bojach

buka87 napisał(a)

To teraz ja się pochwalę co udało mi się w smyku upolować :) ) Za wszystko dałam 34zł, 100% bawełny, są mięciutkie i milutkie ;)

Oooo mamuniu!!! jakie slodkosci😍

Zgłoś nadużycie #7047 22 stycznia 2016, 9:48

alillah Zaprawiona w bojach
Śliczne Buka! I naprawdę niedrogie :)

Zgłoś nadużycie #7048 22 stycznia 2016, 10:22

buka87 napisał(a)

To teraz ja się pochwalę co udało mi się w smyku upolować :) ) Za wszystko dałam 34zł, 100% bawełny, są mięciutkie i milutkie ;) Króliczkowe szaleństwo :D

jaki czaaaad. boskie są

Zgłoś nadużycie #7049 22 stycznia 2016, 10:59

calineczka90 Zaprawiona w bojach

buka87 napisał(a)

Słodkie. Ja uwielbiam smyka, żeby tylko był troszkę tańszy... ale ty trafiłaś chyba na jakąś przecenkę :)

Zgłoś nadużycie #7050 22 stycznia 2016, 11:14

motylek1909 Supermama

buka87 napisał(a)

Ja też kocham być w ciąży :) ) Wszyscy są mili, wyręczają mnie, rozumieją gdy mówię, że jestem zmęczona :) A fakt że nie wymiotowałam, nie miałam zapachów i innych jazd oprócz tych plamień sprawia że to na prawdę dla mnie stan błogosławiony.
Jedynie w nocy dalej mnie boli ta kość łonowa jak się przekręcam. No ale niech sie tam rozciąga skoro musi :)

buka, radzę skonsultować kołotania. Ja tak miałam, a też leczę się na tarczycę i wyszła mi tachykardia :*
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...