Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Czerwcóweczki 2016 ✌️

Zgłoś nadużycie #7011 21 stycznia 2016, 21:31

Kasiek25 Fajna mama
A ja przed chwilą spadłam z taboretu i teraz mnie boli kręgosłup;/ stałam na nim bo sięgałam do szafki i benc ;(

Zgłoś nadużycie #7012 21 stycznia 2016, 21:37

alillah Zaprawiona w bojach
Ale już okrąglutkie jesteście :) Ja od miesiąca nie przytyłam ani kilograma i wydaje mi się, że od tego czasu brzuszek też się nie ruszył...
Ja też wszystkim dookoła mówię, że super jest być w ciąży! Nie mam okresu (okropnie przechodziłam każdy okres), jestem na uprzewilejowanym ("ja to za Ciebie zrobię", "Ty tego nie rób bo jesteś w ciąży", "odpoczywaj a ja to zrobię"... ;) ), nie chodzę do pracy, przez całą ciążę póki co wymiotowalam tylko 3 razy i to raczej przez migrenę i ogólnie dobrze się czuję. Więc boję się, że tak mi się spodoba, że zaraz znów zaciążę ;) ;)

Kasiek, uważaj na siebie. Teraz mamy zaburzoną równowagę i bardzo łatwo o takie wypadki (mówi to ta,która wczoraj też po taboretach się wspinała... :P )

Zgłoś nadużycie #7013 21 stycznia 2016, 21:39

Tauriel Fajna mama

kaja.k12 napisał(a)

Super brzuszki!!! Wiecie co ja to z jednej str chcialabym juz czerwiec ale z drugiej chcialabym byc jak najdluzej w ciazy hehehehe moze im dalej tym moje zdanie sie zmieni ale jak narazie mi sie podoba!!! :(

Ja juz bym chciała czerwiec 😆 Nie przepadam za okresem ciazy.. Za dużo czekania na ten mały skarb haha
Buka padłam ! Bodzio 😂😎 no bez jaj !

Zgłoś nadużycie #7014 21 stycznia 2016, 21:41

Tauriel Fajna mama

Jagoo napisał(a)

Kurde dziewczyny martwię się.... bo jem tyle słodyczy;/ i to nie jakiś kawałek ciasta,czy czekoladę... tylko te gówniane żelki.. pianki... landrynki... a to przecież sam cukier, syrop glukozowo- fruktozowy i sztuczne aromaty i barwniki... grrrr...

Mały bedzie świecił jak sie urodzi hehe 😊 Słyszałam, ze żelki to najgorsze ze słodyczy, wczoraj zjadłam cała paczkę haribo 😑

Zgłoś nadużycie #7015 21 stycznia 2016, 21:44

Tauriel Fajna mama

Kasiek25 napisał(a)

A ja przed chwilą spadłam z taboretu i teraz mnie boli kręgosłup;/ stałam na nim bo sięgałam do szafki i benc ;(

Kasia uważaj na siebie ! I nie skacz juz po taboretach ani po niczym innym 😉 Mam nadzieje, ze szybko przejdzie 😊
Buka nie martw sie, moi teściowie nie byli tak zakochani jak sie urodziła ale jak zaczęła cos kumac to teraz jest miłość bez granic ! Spokojnie, wszystko przyjdzie z czasem 😊

Zgłoś nadużycie #7016 21 stycznia 2016, 21:46

i057 Fajna mama
Kobietki rośniemy jak na drożdżach :p
Teraz to nawet na prostym możemy się wykoleic. Brzuszek większy to i równowaga inna.
aniołek (*) 29.07.2012               ♡♥♡                       Dalia  25.10.2013            ♡♥♡     Nikodem +/- 22.06.2016 :)

Zgłoś nadużycie #7017 21 stycznia 2016, 22:15

i057 Fajna mama
Teraz też się dobrze czuję w ciąży i ciąża nie przeszkadza. Jest zupełnie inna niż poprzednia bo w poprzedniej wciąż modliłam się żeby już był 9 miesiąc bo jak nie uroki ciąży typu mdłości itp to do końca kręgosłup nie odpuszczal . Wymiękalam. Teraz corcia nie pozwala zastygnac :D
aniołek (*) 29.07.2012               ♡♥♡                       Dalia  25.10.2013            ♡♥♡     Nikodem +/- 22.06.2016 :)

Zgłoś nadużycie #7018 21 stycznia 2016, 22:41

Mujer Zaprawiona w bojach
Angelo, ja mam jakieś zaburzenia serca. Puls mam zawsze wysoki, ale zwykle u lekarza. Tj. np. 130 i do tego jestem niskociśnieniowcem. Ginekolog mnie skierowała na ekg, od ręki tego samego dni mi zrobili i nic takiego nie wyszło. Ale wysłała jeszcze do kardiologa i w lutym mam. Kiedyś interniście przy badaniu nie pasowało moje bicie serca i miałam tez ekg i wyszło ok, miałam holter i też. Po prostu czasem wali jak chce. I wtedy kaszlę zwykle i się tak delikatnie duszę. Ale za chwilę przechodzi.
A w ciąży to że człowiek się szybko męczy i serce słabsze to normalne. Duża produkcja w nas jest.

Alillah, zadroszę ;) ja robię wszystko to samo co zawsze. Czasem się łapię na tym, że zapominam, że jestem w ciąży. Ale Mąż pracuje, ja sama z Adaśkiem.

Zgłoś nadużycie #7019 21 stycznia 2016, 23:28

martuleq Zaprawiona w bojach
Pare godzin nie byłam i tyyyyyle stron do przeczytania :) kładę sie dopiero spac bo dziaiaj po egzaminie dzien pełen wrażeń !

Jesteśmy po pierwszym wzruszającym momencie. Tatuś trzymał rączkę wieczorem na brzuszku i wyczuł pierwszego kopniaczka ❤️ :) ale była radocha ! Dobrej nocki

Zgłoś nadużycie #7020 21 stycznia 2016, 23:29

gosiaUK Gotowa na wszystko
Jak robiłam dziś zakupy na obiad to kupiłam w lidlu pieczarki, później będąc w polskim sklepie znów kupiłam pieczarki, teraz zauważyłam robiąc przegląd lodówki, zazwyczaj mówię swojemu że sprawdzam czy żarówka się nie spaliła ;-)

Co by tu zrobić z tego nadmiaru ?? ! Ale gapa że mnie.

A wiecie, że 4 lutego jest tłusty czwartek? ;-)

Zgłoś nadużycie #7021 22 stycznia 2016, 5:26

dolphin Zadomowiona
Hej Kobitki, dziś jestem tu pewnie jako pierwsza :) Coż poradzić - nie moge spać :)  
Wczorajsza wizyta u babci i dziadka zaliczona. Wszyscy zadowoleni a najbardziej Kacper bo nie chciał wracać do domu :)
Ja natomiast wrecz przeciwnie, marzyłam o szybkim powrocie bo głowa "pękała mi w szwach" . Takiego bólu dawn nie miałam... nawet zasnąć ciężko było...
Kasiek 25, wyślij mi proszę maila ponownie, bo nic nie znalazłam w swojej skrzynce... studentka131@wp.pl

Zgłoś nadużycie #7022 22 stycznia 2016, 6:09

dolphin Zadomowiona
Mój małżon już zakupił wózek... bo umowa byla taka że ja wybieram dla Kacpra a on dla drugiego dziecka.
No i postawił na swoim..Oto jest...
Nasz ma też czarną ramę. Ogólnie mi sie podoba obawy ma tylko ze względu na to, że czarny na lato...
Ale jak widze że małżon się cieszy i juz teraz wozi Kacpra z dumą w nowej spacerówce  to nic nie mówię niech i on się cieszy z zakupów dla dzieci..
Jakieś kolorowe dodatki muszę wymyślic...

Zgłoś nadużycie #7023 22 stycznia 2016, 6:49

hermiona00 Zaprawiona w bojach
Heejo. Robiłam ostatnio badanie moczu.do lekarza idę dzisiaj. Leukocyty 8-12 wpw, bakterie nieliczne wpw. Ehh.pije juz sok żurawinowy. Zobaczymy co lekarz powie. A Wy mialyscie może podwyższone leukocyty?

Zgłoś nadużycie #7024 22 stycznia 2016, 7:27

stokrotka88 Zaprawiona w bojach
Hej dziewczyny, a co myślicie o tym łóżeczku? jest niedrogie, bo razem z materacem kosztuje 339zł. Ale ta żyrafka nie bardzo mi się podoba....

Zgłoś nadużycie #7025 22 stycznia 2016, 7:41

Mama_Ludzika Zaprawiona w bojach
Ja tez dzis spac nie moglam.. o 3 sie obudzilam i lezalam, lezalam....az o 4 obudzil sie Antos i szalal :( potem juz prawie przysnela to przyszli odsniezac i szurali lopatami a drzwi od garazu tylko chodzily w gore i w dol (od kiedy mam dziecko mam sluch doskonaly :) ) a o 7 juz przytuptala do mnie Zosia uffff....

Stokrotko-jak juz kupujesz lozeczko to kup takie zeby Tobie sie podobalo- bedziesz sie patrzyc na nie przez najblizszych kilka lat :)

Kasiek- Ty mi tu akrobatyki nie uprawiaj! Wstrzymaj sie jeszcze tych pare miesiecy :) dobrze ze nic sie nie stalo.... uwazaj troche na Antosia!

Zgłoś nadużycie #7026 22 stycznia 2016, 7:55

stokrotka88 Zaprawiona w bojach
Pdoba mi się to, poza tą żyrafą... ale chyba poszukam jeszcze

Zgłoś nadużycie #7027 22 stycznia 2016, 8:00

AngeloCustode Zadomowiona

stokrotka88 napisał(a)

Hej dziewczyny, a co myślicie o tym łóżeczku? jest niedrogie, bo razem z materacem kosztuje 339zł. Ale ta żyrafka nie bardzo mi się podoba....

Łózeczko ładne ale to wszystko sprawa gustu. Ja bym zyrafki miska kroliczka i niczego innego nie wybrala, bo pokoj dzieciecy jest juz pelen pluszakow i kolorowosci ze po prostu zawrot glowwy ;) Takie łóżeczka białe i do tego materac jesteś w stanie kupic w tej samej cenie badz i taniej. Tutaj np jest to samo bez zyrafy http://allegro.pl/lozeczko-dzieciece-biale-materac-szuflada-okazja-i5920483561.h...

Zgłoś nadużycie #7028 22 stycznia 2016, 8:03

Witam mamuśki kolejnego dnia.... dziś chyba wreszcie przywitało mnie maleństwo kopniakami... ale jeszcze poczekam na kolejne, żeby dla pewności się pochwalić.

dziekuję za pocieszające słowa o serduchcach naszych. skoro nie jestem z tym sama i Wy sie tym nie przejmujecie to ja tez nie będę.

Zgłoś nadużycie #7029 22 stycznia 2016, 8:12

martuleq Zaprawiona w bojach

hermiona00 napisał(a)

Heejo. Robiłam ostatnio badanie moczu.do lekarza idę dzisiaj. Leukocyty 8-12 wpw, bakterie nieliczne wpw. Ehh.pije juz sok żurawinowy. Zobaczymy co lekarz powie. A Wy mialyscie może podwyższone leukocyty?

Podwyższone leukocyty u kobiet w ciąży nie sa niczym nienormalnym :) ogólnie wyniki sa zazwyczaj trochę zaburzone. Tez tak miałam i juz to konsultowałam :)

Tez dzisiaj nie mogłam spac! Mały budził mnie od 6 rano polezalam jeszcze do 7 ...i koniec spania ;) dzisiaj czeka mnie pracowity dzien musze polatać po sklepach i pokupować jeszcze rożne graty do mieszkania ! Pogoda nie sprzyja :( ale energii m dzisiaaaaaaaaj mega duzo :)

Zgłoś nadużycie #7030 22 stycznia 2016, 8:15

Z tym spaniem to ciekawostka. Bo jak mnie ostatnio trudno z łóżka zrzucić tak dziś faktycznie, ciężko było spać i jeszcze głupoty senne. Ale energii również mi nie brakuje więc ruszam wykonać dwie sesje zdjęciowe i znów piąteczek wolny.