Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Czerwcóweczki 2016 ✌️

Zgłoś nadużycie #6711 20 stycznia 2016, 12:14

karola6787 Zaprawiona w bojach
Ja miałam mieć truskawki ze śmietaną i makaronem 😞 ale truskawki nieciekawie wyglądają ( a kupiłam wczoraj) i wolę je wyrzucić niż się zatruć

Zgłoś nadużycie #6712 20 stycznia 2016, 12:24

buka87 Supermama

karola6787 napisał(a)

Ja miałam mieć truskawki ze śmietaną i makaronem 😞 ale truskawki nieciekawie wyglądają ( a kupiłam wczoraj) i wolę je wyrzucić niż się zatruć

O jezu uwielbiam! Ale tylko z dobrych truskawek majowo/czerwocych wiec sobie troche poczekam. W sezonie zimowym tylko ryż z jabłkami zostaje z takich pyszności. Dziś udka pieczone w rękawie i talarki ziemniaczane :)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1UeMKsYzzKAMs_AVUDzd9h69QxFTsNDJbFrgZb0ef...

Zgłoś nadużycie #6713 20 stycznia 2016, 12:38

calineczka90 Zaprawiona w bojach
Hej dziewczynki. Ja po wczorajszej wizycie szczesliwa :) moja malutka waży 395g. Dostałam zwolnienie ( musze tylko do pracy zaniesc). Wszystko jest ok. Lekarz stwierdził , że nie ma się do czego przyczepić. Porwierdzil płeć. A oto moja kochana :)

Zgłoś nadużycie #6714 20 stycznia 2016, 12:42

:)

Zgłoś nadużycie #6715 20 stycznia 2016, 12:44

buka87 Supermama

calineczka90 napisał(a)

Hej dziewczynki. Ja po wczorajszej wizycie szczesliwa :) moja malutka waży 395g. Dostałam zwolnienie ( musze tylko do pracy zaniesc). Wszystko jest ok. Lekarz stwierdził , że nie ma się do czego przyczepić. Porwierdzil płeć. A oto moja kochana :)

Super ;) Duza dziewczynka ;) ) Niech rośnie zdrowo :)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1UeMKsYzzKAMs_AVUDzd9h69QxFTsNDJbFrgZb0ef...

Zgłoś nadużycie #6716 20 stycznia 2016, 12:48

buka87 napisał(a)

Dodam jeszcze, że śnił mi sie uwaga....tort czekoladowy :D Chociaż wcale nie mam na niego ochoty, ale w śnie wpieprzałam aż mi się uszy trzęsły :D

wiesz co nie musiałaś być taka okrutna :D teraz i mi ślinka leci ;p

Zgłoś nadużycie #6717 20 stycznia 2016, 12:52

gosiaUK Gotowa na wszystko
Ale już super te dzieciaczki wyglądają na zdjęciach, śliczna buźka :-)

Zgłoś nadużycie #6718 20 stycznia 2016, 12:54

martuleq Zaprawiona w bojach
Magia jak się szybko rozwijają i rosną. Ja już sie nie mogę doczekać aż zobaczę swojego chłopaczka za tydzień :) )

Zgłoś nadużycie #6719 20 stycznia 2016, 12:57

Tauriel Fajna mama
Śliczna dziewczynka! Gratuluje ;)
Ja juz po pracy i dentyście, siedzę ze zdrętwiała warą 😝 Głodna jestem a tubjeszcze 45 min bez jedzenia 😑 Jutro chyba zrobie badania, bo wizyta w przyszły czwartek ! Kiedy ten czas leci ?

Zgłoś nadużycie #6720 20 stycznia 2016, 12:59

alillah Zaprawiona w bojach
Ja zapisalam sie 1go lutego na usg polowkowe. To będzie 19tydz i 1 tydz ale pozniej 12go mam jeszcze usg polowkowe na nfz :) nie moge sie doczekac! :)

Zgłoś nadużycie #6721 20 stycznia 2016, 13:14

olinka23 Zadomowiona
Ja też za mało piję ... około litra na dzień.. czystej wody unikam bo jest mi po niej niedobrze. Pije napoje ,soki ,herbaty, kompoty, ale wody nie :(

Zgłoś nadużycie #6722 20 stycznia 2016, 13:30

darien92 Gotowa na wszystko
Witam Was! Dziewczyny mam do sprzedania nową matę Canpol babies z funkcją kojca Piraci! Sama mata nie była używana, zabawki wiszace odpięte, dziecko się nimi bawiło, brakuje dwóch elementów. Mata ma lusterko, piszczałki, pozytywkę i szeleszczące elementy. Cena 120 zł.

Zgłoś nadużycie #6723 20 stycznia 2016, 14:03

martuleq Zaprawiona w bojach
No niestety woda jest mega ważna, więc trzeba się jakoś zmuszać. Ja próbuje pić z cytryną i lodem, lepiej wchodzi :) )

Zgłoś nadużycie #6724 20 stycznia 2016, 14:04

Kasiek25 Fajna mama
calineczka90 śliczna mała i jaka już duża. Ja właśnie wciągam pomidorówkę z lanymi kluchami.

Zgłoś nadużycie #6725 20 stycznia 2016, 14:06

Jagoo Gotowa na wszystko
A ja rano byłam u gina. Z małym wszystko okej. Ale bardzo się cieszę,że poszłam prywatnie ostatnio na wizytę przynajmniej znam płeć. Bo tu gdzie chodzę na nfz, to nic nie widać w porównaniu do tego gdzie byłam prywatnie (jestem o wiele spokojniejsza po tej wizycie). Dziś lekarz ani nie mierzył małego, ani wagi mi nie powiedział, tak jak ostatnio. Tylko sprawdzał czy serduszko bije i pęcherz moczowy i kręgosłup. Główkę tylko mierzył.
Pewnie jeszcze około 30-35 tygodnia pójdę jeszcze raz prywatnie to ładnie obejrzy małego ;)
I załapałam się na paczuszkę u lekarza ;) ) (naklejka do auta, zasłonki do auta przeciwsłoneczne, podkłady po porodowe, wkładki laktacyjne i pampers hehehe).
Potem pozałatwiałam sprawy w US i banku i do siostry na kawę i w sumie jak wyszłam o 8.30 w domu to półgodziny temu wróciłam. A teraz idę składać pranie i robić obiadek (danie chińskie).
Jutro ma przyjść moja paczuszka dla Szymka, co wczoraj zamówiłam. Chyba cały dzień będę siedziała po drzwiami i czekała na kuriera.

Zgłoś nadużycie #6726 20 stycznia 2016, 14:09

Kasiek25 Fajna mama

Jagoo napisał(a)

A ja rano byłam u gina. Z małym wszystko okej. Ale bardzo się cieszę,że poszłam prywatnie ostatnio na wizytę przynajmniej znam płeć. Bo tu gdzie chodzę na nfz, to nic nie widać w porównaniu do tego gdzie byłam prywatnie (jestem o wiele spokojniejsza po tej wizycie). Dziś lekarz ani nie mierzył małego, ani wagi mi nie powiedział, tak jak ostatnio. Tylko sprawdzał czy serduszko bije i pęcherz moczowy i kręgosłup. Główkę tylko mierzył.
Pewnie jeszcze około 30-35 tygodnia pójdę jeszcze raz prywatnie to ładnie obejrzy małego ;)
I załapałam się na paczuszkę u lekarza ;) ) (naklejka do auta, zasłonki do auta przeciwsłoneczne, podkłady po porodowe, wkładki laktacyjne i pampers hehehe).
Potem pozałatwiałam sprawy w US i banku i do siostry na kawę i w sumie jak wyszłam o 8.30 w domu to półgodziny temu wróciłam. A teraz idę składać pranie i robić obiadek (danie chińskie).
Jutro ma przyjść moja paczuszka dla Szymka, co wczoraj zamówiłam. Chyba cały dzień będę siedziała po drzwiami i czekała na kuriera.

Najważniejsze, że synuś zdrowy. Co zamówiłaś dla Szymka ? :)

Zgłoś nadużycie #6727 20 stycznia 2016, 14:22

Mujer Zaprawiona w bojach
Gratuluję wizyt i synków, i córki! :)

Mama_ludzika, nie zadręczaj się, bo to i tak nic nie pomoże, a tylko szkodzi. Trzymam kciuki, będzie dobrze!
Ja też jestem na lutówkach, ale 2015 :P
Grupa jest tajna, więc nikt nawet nie widzi, że istnieje. A nasza np. nazywa się "Monte przez dziesiąte", bo większość dziewczyn miała smaka na monte w ciąży ;)

olinka, nie patrz na to ile Ty miałaś jak się urodziłaś, bo to bardzo różnie wychodzi. Mój Syn większy się urodził ode mnie ;) A czasem dużo mniejsze wychodzą :)

Mnie też coś brało, tak mi zimno wczoraj było, dwie bluzki, pod kocem i jeszcze zimno. Jakieś dreszcze plus zapchany nos. Ale mleko z czosnkiem działa cuda i już dzisiaj lepiej. Dużo czosnku na przeziębienie polecam plus herbatka z miodem i malinami i od razu działać póki się nie rozkręci.
Adasiowi też leciało z nosa i kaszlał, ale już mam gdzieś tych lekarzy i też dostaje wit c plus czosnek i jest lepiej. 2 miesiące mi go truły i nie mogły wyleczyć, więc szkoda na nich zdrowia. W końcu poszliśmy do laryngologa i to było zapalenie ucha. 3 dni i kropli do ucha i nosa i po sprawie.

Buka, przelewaj sobie wodę do szklanki i pij co chwilę po łyku, może wejdzie w nawyk ;)

Zgłoś nadużycie #6728 20 stycznia 2016, 14:23

Mujer Zaprawiona w bojach
Adaśka Chrzetsna wzięła do siebie, więc chyba porobię porządki w szafkach.

Zgłoś nadużycie #6729 20 stycznia 2016, 14:27

alillah Zaprawiona w bojach
Byłam dziś w lumpeksie i oglądalam ciuszki na maluszka. O matko, ile jest pięknych ubranek w idealnym stanie!! Całe szczęście, że nie jestem jeszcze pewna co do płci, bo wyszłabym już z torbą ubrań ;)

Zgłoś nadużycie #6730 20 stycznia 2016, 14:43

Haifa Zaprawiona w bojach
A ja wróciłam od pediatry . No i córka ma zapalenie oskrzeli ech zalamka ...