Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Czerwcóweczki 2016 ✌️

Zgłoś nadużycie #6551 19 stycznia 2016, 12:12

gosiaUK Gotowa na wszystko

Kasiek25 napisał(a)

Jestem! Tak jak myślałam, lekarz nie zrobił mi usg na nfz i zrobi je dopiero za 4 tyg na polowkowym. Z wyników badań wyszła mi anemia i lekarz przepisał żelazo. Czy któraś z Was bierze? Bo słyszałam, że niszczy zęby. Słyszałam za to pierwszy raz bicie serca i się wzruszyłam. Teraz jadę na usg prywatne do Szczecina bo nie odpuszczę. Mam na 12.45 ;)

Kasiek a skąd Ty jesteś ?? Bo ja z Nowogardu ;-)

Zgłoś nadużycie #6552 19 stycznia 2016, 12:14

kaja.k12 Zaprawiona w bojach
Boooziu znow mam stresy z moja szefowa :( kiedy mi sie to skonczy! Wiecznie sie stresuje! Jutro mam wizyte i dopiero jutro dostane l4 i ona dobrze o tym wiedziala. W umowie mam zaznaczone ze mam 3 dni na dostarczenie zwolnienia. Ona dzis do mnie z morda dzwoni gdzie jest zwolnienie! Czy ma mi nagane wstawic! Ze nie jeden lekarz istnieje! Jak mnie cos boli to mam sobie isc do innego lekarza! Juz mam tego dosc :( co za baba! Wie ze jestem w ciazy i tak mnie stesuje :( znow sie martwie ta robota.....odechciewa sie wszystkiego..a taki mialam dobry humor...

Zgłoś nadużycie #6553 19 stycznia 2016, 12:15

Przepraszam za wulgaryzmy ale uzyla innego slownictwa a w zasadzie czy ma mi nagane ,,wjebac"

Zgłoś nadużycie #6554 19 stycznia 2016, 12:22

alillah Zaprawiona w bojach

stokrotka88 napisał(a)

Ja kupiłam na początku kilka ubranek i na tym koniec... Chyba tez muszę powoli wziać się za kompletowanie wyprawki. Jak narazie mam zrobioną listę i chyba zacznę niedługo jakieś zakupy.
Dziewczyny, czy któraś z Was farbowała włosy w ciąży? Czytałam, ze w II trymestrze można i tak się zastanawiam właśnie... Mimo 27( w czerwcu 28 ) lat mam już niestety siwe włosy! :(

Ja farbowałam włosy nawet w I trymestrze, ale używam farby bez amoniaku.

Kaja, przykro mi że masz taką głupią szefową :( Co za durna baba, żeby tak stresować kobietę w ciąży. Pomyśl sobie, że przez 1,5 roku odpoczniesz sobie od niej... Nie ma co się przejmować nieszczęśliwymi ludźmi, którzy swoje niepowodzenia wyładowują na innych...

Zgłoś nadużycie #6555 19 stycznia 2016, 12:23

ania27 Fajna mama
trochę poczytałam, ale nie pamiętam kto co pyta
1. doszłam do piersi, buka nie martw się, że nie rosną, ja tak miałam zawsze, w ciąży nic mi się z nimi nie działo a potem piękna i długa laktacja, więc spokojnie, tu nie ma reguły, w dodatku moje zawsze małe były.... i tu rozmiar też nie ma znaczenia
2. piszecie o jedzeniu, ja ostatnio mam ciągle przelewanie się w jelitach i bulgotanie, a jak zjem coś ciężkiego to czuje się jak przy zatruciu, głowa boli, niedobrze, ciężko, więc doszłam do wniosku, że muszę jeść bardzo delikatnie i to mnie jedynie uratuje
3. Kwiatów balkonowych nie mam, za to uwielbiam drzewa owocowe i krzewy, czyli wszystko co daje coś pysznego do zjedzenia ahhhh oby do wiosny, będę śledzić jak rozwijają się moje krzewy, a zimy też już mam dość, jedynie co to mogłoby tak porządnie posypać śniegiem, żeby dzieci mogły chociaż raz w zimie ulepić bałwana i na sanki iść
4. z kupnem wózka jeszcze poczekam ale za to kupiłam materiał na kołderkę do wózka i zamierzam uszyć coś takiego jak tu http://allegro.pl/komplet-do-wozka-minky-kocyk-podusia-nowosc-miko-i5655299085.h... i to moje pierwsze zakupy
5. Moje pytanie.... macie kiedyś w planie przenieść się na fb do grupy zamkniętej? tam jakoś tak bardziej anonimowo się czuję niż tu, wiadomo, najpierw musimy tu się spotkać, zaprzyjaźnić ale tam zdecydowanie więcej prywatności....

Zgłoś nadużycie #6556 19 stycznia 2016, 12:24

ania27 Fajna mama
ja farbuje od początku ciąży ale delikatną loreal casting

Zgłoś nadużycie #6557 19 stycznia 2016, 12:28

kaja.k12 napisał(a)

Przepraszam za wulgaryzmy ale uzyla innego slownictwa a w zasadzie czy ma mi nagane ,,wjebac"

O matko co za babsztyl! ja to bym jej chyba powiedziała, że zaraz tan przyjdę i sama jej wjebie! Głupia krowa, nie przejmuj się nią, z głupim się nie dyskutuje bo szkoda nerwów...

Zgłoś nadużycie #6558 19 stycznia 2016, 12:29

ania27 Fajna mama

kaja.k12 napisał(a)

Boooziu znow mam stresy z moja szefowa :( kiedy mi sie to skonczy! Wiecznie sie stresuje! Jutro mam wizyte i dopiero jutro dostane l4 i ona dobrze o tym wiedziala. W umowie mam zaznaczone ze mam 3 dni na dostarczenie zwolnienia. Ona dzis do mnie z morda dzwoni gdzie jest zwolnienie! Czy ma mi nagane wstawic! Ze nie jeden lekarz istnieje! Jak mnie cos boli to mam sobie isc do innego lekarza! Juz mam tego dosc :( co za baba! Wie ze jestem w ciazy i tak mnie stesuje :( znow sie martwie ta robota.....odechciewa sie wszystkiego..a taki mialam dobry humor...

kaja powiedziałabym ci nie przejmuj się..... ale się nie da, wiesz jak ja cię rozumię.... ja już z powodu stresu nie wyrabiałam, nieprzespane noce, serce mało nie wyleci, ciągły stres.... staram sie teraz odpocząć ale różne mam myśli, nie jest łatwo..... nie jesteś sama.....

Zgłoś nadużycie #6559 19 stycznia 2016, 12:30

I najgorsze ze mieszkam w DE. Szef to niemiec ale szefowa polka! Zeby tak polak polakowi robil za granica.....szok

Zgłoś nadużycie #6560 19 stycznia 2016, 12:31

Mujer Zaprawiona w bojach
Jagoo, jak Cię męczy ta znajomość to ją zakończ. Lepiej Ci to zrobi.

Kasiek, jak się gryzie żelazo to niszczy zęby. Bardziej bym się o zapracia martwiła ;)
Ja normalnie farbuję, jedynie w I trymestrze sobie darowałam.

Dzisiaj Adaś rozbił butelkę. Na szczęście na strachu się skończyło, no i wszędzie szło, mokro i się wszystko klei. Długo się z tym męczyłam, ale już ogranięte, a młody śpi.

Zgłoś nadużycie #6561 19 stycznia 2016, 12:34

kaja, niestety Polacy są najgorsi. Szkoda, że wielu ludziom brakuje klasy. Ale to tylko o niej świadczy. Zauważyłam, że często ludzie na "stanowiskach" to zwykłe chamy. Tak samo jak lekarze. Niby wykształceni, szanowani, ale zero kultury,

Zgłoś nadużycie #6562 19 stycznia 2016, 12:34

ania27 Fajna mama
no właśnie, mało z tego, że Polak Polakowi to jeszcze kobieta, mam wrażenie, że mężczyźni są bardziej wyrozumiali, baby bywają okropne na takich stanowiskach, nie ubliżając nikomu......

Zgłoś nadużycie #6563 19 stycznia 2016, 12:35

A tak swoją drogą to nie możesz gdzieś na nią skargi złożyć?

Zgłoś nadużycie #6564 19 stycznia 2016, 12:41

Dokładnie! Możesz złożyć skargę bo to jest dyskryminacja, a prace zawsze później możesz zmienić

Zgłoś nadużycie #6565 19 stycznia 2016, 12:42

Zawsze az w tylek wchodzila ze tak powiem ale odkad sie dowiedziala ze jestem w ciazy to nie ten czlowiek...jestem w szoku. Pracuje tam 4 lata i nie sadzilam ze tak bedzie mnie traktowac...

Zgłoś nadużycie #6566 19 stycznia 2016, 12:43

ania27 Fajna mama

calineczka90 napisał(a)

dziewczyny miałam straszliwe problemy ze spaniem ale kupiłam poduszkę dla ciężarnych i jest o niebo lepiej!! wspaniale się śpi, nie ma szans żebym przekręciła się na brzuch, plecy czy prawy bok. Kładę się na lewym boku jest mi wygodnie i wstaję rano wypoczęta. Polecam to udogodnienie :)

a dziś mam połówkowe :) już nie mogę się doczekać ale do 16 szybko zleci :)

poproszę zdjęcie tej poduszki, może i ja kupię, bo ze spaniem mam problemy a będzie jeszcze gorzej.....
trzymamy kciuki i czekamy na wieści

Zgłoś nadużycie #6567 19 stycznia 2016, 12:44

Mujer napisał(a)

A tak swoją drogą to nie możesz gdzieś na nią skargi złożyć?

No jutro zaniose jej to zwolnienie i powiem jej ze jak taka sytuacja sie powtorzy to zglosze to tam gdzie trzeba...stres mam na sama mysl ze musze isc jutro na nia patrzec!

Zgłoś nadużycie #6568 19 stycznia 2016, 12:45

Mam nadzieje ze u gina jutro beda same dobre wiesci! A moze nawet poznam plec ;)

Zgłoś nadużycie #6569 19 stycznia 2016, 12:45

i057 Fajna mama
Ja brałam żelazo i nic się nie działo z zębami ponoć płynne niszczy szkliwo zębów a ja brałam TARDYFERON. Są to tabletki w domu 1tabl.x1 dziennie a po porodzie w szpitalu dali mi 2tabl.x1

[QUOTE=Kasiek25;2945569]Jestem! Tak jak myślałam, lekarz nie zrobił mi usg na nfz i zrobi je dopiero za 4 tyg na polowkowym. Z wyników badań wyszła mi anemia i lekarz przepisał żelazo. Czy któraś z Was bierze? Bo słyszałam, że niszczy zęby. Słyszałam za to pierwszy raz bicie serca i się wzruszyłam. Teraz jadę na usg prywatne do Szczecina bo nie odpuszczę. Mam na 12.45 ;) [/QUOTE
aniołek (*) 29.07.2012               ♡♥♡                       Dalia  25.10.2013            ♡♥♡     Nikodem +/- 22.06.2016 :)

Zgłoś nadużycie #6570 19 stycznia 2016, 12:48

ania27 Fajna mama

kaja.k12 napisał(a)

No jutro zaniose jej to zwolnienie i powiem jej ze jak taka sytuacja sie powtorzy to zglosze to tam gdzie trzeba...stres mam na sama mysl ze musze isc jutro na nia patrzec!

podnieś głowę do góry i nie daj się, musisz być silna i postaraj się nie stresować! trzymam kciuki, dasz radę!