Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Czerwcóweczki 2016 ✌️

Zgłoś nadużycie #6531 19 stycznia 2016, 10:58

Jagoo Gotowa na wszystko
I057 no to u mnie tak jest z siostra... Tylko, ze moim rodzica to nie przeszkadza, a dzieciaki uwielbiają u nich być. Z tym, ze moja siora nie wciska ich na sile, tylko rodzice sami sie pytają, kiedy dzieci do nich przyjdą i zawsze zabiera ich na wakacje nad morze czy w góry sami z siebie. Moi rodzice i siostra mieszkają kilka domów od siebie, wiec jak chłopcy bawią sie na dworze, to często do dziadków idą :) . Moim rodzica to akurat bardzo odpowiada. Pewnie dlatego, ze dla swoich dzieci nie mieli czasu. Ja pamiętam, ze zawsze siedzialam sama w domu, a do przedszkola na dzień mamy przychodzila moja babci. Wakacje tez z siostra spedzalysmy z babcia. Jeździliśmy na działkę nad morze na cale wakacje, a rodzice mieli spokój. Wiec moze teraz jak maja więcej czasu, im sie zachcialo spędzać czas z dziecmi.

Karola, ona by wziela mala, ale jej problemem jest jak zrobić dziecku mleko w samochodzie. Ona ogólnie przestala karmić po dwóch tygodniach piersią, mimo ze miała pokarm i nie bylo problemów, to to bylo za duze wyrzeczenie, bo przecież cala ciaze juz nic nie pila.

Zgłoś nadużycie #6532 19 stycznia 2016, 11:00

Haifa Zaprawiona w bojach
Ostatnio pampersy u nas w użytku 8 lat temu ... Nie wiem co się zmieniło ale myślę że oryginalne pampersy potem zweryfikuje wiedzę jak poprobuje inne . Ale będzie lato więc nie ma co eksperymentować na pupie maleństwa bo o odparzenia nietrudno

Zgłoś nadużycie #6533 19 stycznia 2016, 11:01

gosiaUK Gotowa na wszystko
Dzień dobry wszystkim :-) u mnie na szczęście nie ma zimy i raczej już nie będzie, mam po +7 w dzień i +3 w nocy, więc fajnie, nie lubię jak jest zimno. Więc cierpliwie czekam na wiosnę i cieplutkie słoneczko.

Dzisiaj dzień, lenia...codziennie problem z zaśnięciem, a rano ciężko się zwlec z wyrka.

Zgłoś nadużycie #6534 19 stycznia 2016, 11:04

karola6787 Zaprawiona w bojach

Jagoo napisał(a)

I057 no to u mnie tak jest z siostra... Tylko, ze moim rodzica to nie przeszkadza, a dzieciaki uwielbiają u nich być. Z tym, ze moja siora nie wciska ich na sile, tylko rodzice sami sie pytają, kiedy dzieci do nich przyjdą i zawsze zabiera ich na wakacje nad morze czy w góry sami z siebie. Moi rodzice i siostra mieszkają kilka domów od siebie, wiec jak chłopcy bawią sie na dworze, to często do dziadków idą :) . Moim rodzica to akurat bardzo odpowiada. Pewnie dlatego, ze dla swoich dzieci nie mieli czasu. Ja pamiętam, ze zawsze siedzialam sama w domu, a do przedszkola na dzień mamy przychodzila moja babci. Wakacje tez z siostra spedzalysmy z babcia. Jeździliśmy na działkę nad morze na cale wakacje, a rodzice mieli spokój. Wiec moze teraz jak maja więcej czasu, im sie zachcialo spędzać czas z dziecmi.

Karola, ona by wziela mala, ale jej problemem jest jak zrobić dziecku mleko w samochodzie. Ona ogólnie przestala karmić po dwóch tygodniach piersią, mimo ze miała pokarm i nie bylo problemów, to to bylo za duze wyrzeczenie, bo przecież cala ciaze juz nic nie pila.

Aaaa no to inna sprawa!!!z takich powodów to bym niezostawila maluszka z nikim!Aczkolwiek jestem ostatnia osoba która osadza innych

Zgłoś nadużycie #6535 19 stycznia 2016, 11:07

buka87 Supermama
A ja lubie taką zimę jaka jest u nas, czasami delikatnie popruszy śnieg,, nie jest ślisko. Ja nie cierpie upałów. Zeszłoroczny sierpień prawie mnie wykończył, takie upały to nie dla mnie no chyba że leżę nad morzem a nie w zakurzonym, betonowym mieście.
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1UeMKsYzzKAMs_AVUDzd9h69QxFTsNDJbFrgZb0ef...

Zgłoś nadużycie #6536 19 stycznia 2016, 11:16

KASIU czekamy na wieści 😁😁😁

Zgłoś nadużycie #6537 19 stycznia 2016, 11:19

buka87 Supermama
Kasik czekamy na dobre wieści i zdjecia!! :) )
Dziewczyny czy używacie jakiejś odżywki do paznokci ?? Albo utwardzacza? Szukam czegoś bezpiecznego dla nas :) )
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1UeMKsYzzKAMs_AVUDzd9h69QxFTsNDJbFrgZb0ef...

Zgłoś nadużycie #6538 19 stycznia 2016, 11:21

patkaaaaa Zaprawiona w bojach
Witam się i ja ;) .

Dziś wstałam z potwornym bólem gardła i katarem...
Ja tez nie lubię zimy mokro zimno i ślisko ... Najchętniej to zapadła bym w jakiś sen zimowy i obudziła się dopiero na wiosnę ;) .

Kasiu czekamy na wieści od Ciebie

Zgłoś nadużycie #6539 19 stycznia 2016, 11:34

emilia92 Gotowa na wszystko
hey wieki juz mnie u was nie bylo, ale ostatnio siedze i powoli kompleuje wyprawke :)
zakupilam juz wanienke ze stojakiem za grosze
przewijak, komode
i dzisiaj bujaczek lezaczek :)
porzadki  z ubrankami robie segreguje i jakos tak leci mi czas ze nie mam czasu do was zagladac..

Zgłoś nadużycie #6540 19 stycznia 2016, 11:36

emilia92 Gotowa na wszystko
buka i poprosze o zmiane w tabelce- nast wizyta 1.02, imie dla corki nadia

Zgłoś nadużycie #6541 19 stycznia 2016, 11:38

ania27 Fajna mama
hej, nie mogę się przyzwyczaić do tej ciszy w domu, lenistwo i leżenie mnie powaliło, przyzwyczaiłam się, że ciągle coś się dzieje a tu ciche ściany, przyjdą dzieci to mnie rozweselą, a póki co lenistwo w łóżku.....
nadal nie czuję ruchów i to mnie zaczyna martwić trochę....
poczytam co u was.....
pozdrawiam

Zgłoś nadużycie #6542 19 stycznia 2016, 11:38

Kasiek25 Fajna mama
Jestem! Tak jak myślałam, lekarz nie zrobił mi usg na nfz i zrobi je dopiero za 4 tyg na polowkowym. Z wyników badań wyszła mi anemia i lekarz przepisał żelazo. Czy któraś z Was bierze? Bo słyszałam, że niszczy zęby. Słyszałam za to pierwszy raz bicie serca i się wzruszyłam. Teraz jadę na usg prywatne do Szczecina bo nie odpuszczę. Mam na 12.45 ;)

Zgłoś nadużycie #6543 19 stycznia 2016, 11:42

calineczka90 Zaprawiona w bojach
dziewczyny miałam straszliwe problemy ze spaniem ale kupiłam poduszkę dla ciężarnych i jest o niebo lepiej!! wspaniale się śpi, nie ma szans żebym przekręciła się na brzuch, plecy czy prawy bok. Kładę się na lewym boku jest mi wygodnie i wstaję rano wypoczęta. Polecam to udogodnienie :)

a dziś mam połówkowe :) już nie mogę się doczekać ale do 16 szybko zleci :)

Zgłoś nadużycie #6544 19 stycznia 2016, 11:42

Kasiek25 napisał(a)

Jestem! Tak jak myślałam, lekarz nie zrobił mi usg na nfz i zrobi je dopiero za 4 tyg na polowkowym. Z wyników badań wyszła mi anemia i lekarz przepisał żelazo. Czy któraś z Was bierze? Bo słyszałam, że niszczy zęby. Słyszałam za to pierwszy raz bicie serca i się wzruszyłam. Teraz jadę na usg prywatne do Szczecina bo nie odpuszczę. Mam na 12.45 ;)

Hihihi nie odpuszczasz 😁😁😁😁😁

Zgłoś nadużycie #6545 19 stycznia 2016, 11:43

Haifa Zaprawiona w bojach
Kasiek nie odpuszczaj 😉

Zgłoś nadużycie #6546 19 stycznia 2016, 11:45

Kasiek25 napisał(a)

ja brałam przed ciążą bo często miałam niedobór. Dzisiejsze żelazo wcale nie niszczy zębów bo to tylko mała tabletka którą połykasz. Kiedyś natomiast trzeba było coś tam pić żeby żelazo uzupełnić i dlatego niszczyło szkliwo- tak mi kiedyś lekarz powiedział :) także spokojnie ;p

Zgłoś nadużycie #6547 19 stycznia 2016, 11:48

stokrotka88 Zaprawiona w bojach
Ja kupiłam na początku kilka ubranek i na tym koniec... Chyba tez muszę powoli wziać się za kompletowanie wyprawki. Jak narazie mam zrobioną listę i chyba zacznę niedługo jakieś zakupy.
Dziewczyny, czy któraś z Was farbowała włosy w ciąży? Czytałam, ze w II trymestrze można i tak się zastanawiam właśnie... Mimo 27( w czerwcu 28 ) lat mam już niestety siwe włosy! :(

Zgłoś nadużycie #6548 19 stycznia 2016, 11:57

kaja.k12 Zaprawiona w bojach

stokrotka88 napisał(a)

Ja kupiłam na początku kilka ubranek i na tym koniec... Chyba tez muszę powoli wziać się za kompletowanie wyprawki. Jak narazie mam zrobioną listę i chyba zacznę niedługo jakieś zakupy.
Dziewczyny, czy któraś z Was farbowała włosy w ciąży? Czytałam, ze w II trymestrze można i tak się zastanawiam właśnie... Mimo 27( w czerwcu 28 ) lat mam już niestety siwe włosy! :(

Ja farbowalam u fryzjera jakies 3 tyg temu ;)

Zgłoś nadużycie #6549 19 stycznia 2016, 11:57

Anika29 Zaprawiona w bojach

calineczka90 napisał(a)

dziewczyny miałam straszliwe problemy ze spaniem ale kupiłam poduszkę dla ciężarnych i jest o niebo lepiej!! wspaniale się śpi, nie ma szans żebym przekręciła się na brzuch, plecy czy prawy bok. Kładę się na lewym boku jest mi wygodnie i wstaję rano wypoczęta. Polecam to udogodnienie :)

a dziś mam połówkowe :) już nie mogę się doczekać ale do 16 szybko zleci :)

też mam taką poduszkę - duży rogal ale wcale nie jest "o niebo lepiej" .. Troszkę lepiej jest, ale dalej nie prześpię całej nocy na jednym boku. Na szczęscie lekarka mnie pocieszyła, że równie dobrze można spać na prawym :)

Zgłoś nadużycie #6550 19 stycznia 2016, 12:03

stokrotka88 napisał(a)

ja farbowałam jakoś na początku II trymestru