Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Czerwcóweczki 2016 ✌️

Zgłoś nadużycie #6511 18 stycznia 2016, 22:19

hermiona00 Zaprawiona w bojach
Dzieki dziewczyny. Jestem juz spokojniejsza. Najważniejsze ze juz mnie nie boli. Fajne te Wasze zakupy. Na forum jestem od dzisiaj wiec pare stron zdążyłam wyczytać. Dzidzia moja rusza sie z przerwami kilkudniowymi. Nie wiem jak jest u Was...a czuje ruchy od 15 tygodnia właśnie bardzo nieregularnie.

Zgłoś nadużycie #6512 18 stycznia 2016, 22:35

i057 Fajna mama
mama_ludzika
Twój ogród niczego sobie, piękny. U mnie żeby były super efekty potrzeba bardzo dużo kwiatów i tuje jeszcze małe bo 2 lata temu wsadzone. Magnolie tata mi startował bo nie zauwazył. Lilak jeszcze malutki że nie kwitnie. Juki dopiero wsadzone więc za 2-3 lata powinny zakwitnąc. Mam nadzieję że mi Wyjdzie coś co będę mogła wsadzić do donic i będzie ozdabiac a nie odstraszac :p . W tym roku chce spróbować begonie, petunie i pokrzywke (koleus) wyhodować. Właśnie tym się martwię żeby mi rośliny nie wybiegly w domu z braku dostatecznego słońca.

kaja-k12
Super foto.

Co do wózka to też już najchetniej kupilabym bo mi się niektóre spodobały na olx ale po pierwsze mamy już wózek po corci i nie wiadomo czy ll będzie nam potrzebny. Jeśli bez problemu będziemy się mieścić z ll dzieci w samochodzie i wózek to może ll nie kupimy. Ale raczej zostaniemy przy tym że po porodzie dopiero kupimy ll bo na wiosnę/lato ludzie będą chcieli wymienić na spacerówki i więcej ofert się pojawi.
aniołek (*) 29.07.2012               ♡♥♡                       Dalia  25.10.2013            ♡♥♡     Nikodem +/- 22.06.2016 :)

Zgłoś nadużycie #6513 18 stycznia 2016, 23:30

Jagoo Gotowa na wszystko
Mam taką znajomą, która mnie dosłownie rozwala ... Ma dziecko 5 miesięczne i chce je zostawić z dziadkami, a pojechać w góry na kilka dni. Ogólnie wzięłaby je ze sobą, aleeeee gdzie ona zrobi dziecku mleko w aucie ?? No to mówi jej termos z gorącą wodą, albo czajnik na prąd i grzeje wodę na stacji w łazience... a ona "takie babranie się... ja już wiem jak z Maćkiem (jej starszy synek) jechałam 300 km". Chyba bym z zamartwiania się wróciła po dwóch dniach do dziecka, jakbym miała je zostawić na tydzień z dziadkami. No ale każdy ma swoje priorytety w życiu.

Rozmawiacie o kwiatkach :) Zastanawiam się, co w tym roku posadzić na balkonie heheheh ;) Chciałbym coś zwisającego i długo kwitnącego, zastanawiam się też żeby na ścianie założyć kratkę i posadzić róże pnącą. W zeszłym roku mąż zrobił nam takie fajne meble z palet, na ten nasz mały balkonik. W tym roku mam zamiar powiesić lampki i zrobić taki fajny klimat. W zeszłym roku kupiłam też takie lampiony ogrodowe. Już chcę wiosnę!! ;) )

Zgłoś nadużycie #6514 18 stycznia 2016, 23:50

Mujer Zaprawiona w bojach
Kasiek, już i tak się wyciągnął i jest taki w sam raz hihi. Jeszcze z 5 miesięcy temu (tak mniej więcej niczym zaczął raczkować i więcej się ruszać) wyglądał jak ludzik michelin czy jak to się tam pisze ;) I gadali, że taki grubasek bedzie miał ze wszystkim problem, ale pokazał im i bardzo szybko się rowija :)

Hermiona, witaj :) Ja nawet się nie przejmuję jakimiś kłuciami :P Jak przeszło jak zmieniłaś pozycje to może coś tam Ci uwierało, ale faktycznie jelita czy coś. Nie ma się co martwić.

Jagoo, nie rozumiem co za problem wziać termos. Nie raz karmiłam w aucie i żaden problem. W życiu bym tak małego dziecka nie zostawiła na kilka dni. Nawet teraz bym nie umiała, nawet na dwa dni.

Zgłoś nadużycie #6515 19 stycznia 2016, 0:27

Jagoo Gotowa na wszystko
Mujer ona jest bardzo specyficzna... z mężem doszliśmy do wniosku,że ona nie żyje, tylko wegetuje, bo nic z tego życia nie ma. Ma 22 lata w tym roku (tyle co ja) zawodówkę rzuciła bo zaszła w ciążę i już chyba czwarty rok robi dwuletnie liceum dla dorosłych. Z drugim dzieckiem też wpadli. Jej facet ciągle pracuje jako murarz, całymi dniami go nie ma, a weekendy fuszerki bierze. Ona od 17 roku życia siedzi w domu, nigdy nie pracowała. Ciągle narzeka na brak pieniędzy i wiecznie mi zazdrości wszystkiego... Aż mnie męczy taka znajomość...
Jej facet z dziećmi nie zostaje, bo ona twierdzi, że nie umie sobie z dwójką dzieci poradzić ( 2,5 roku i 5 miesięcy). Jak ona jedzie na uczelnie to dzieci weekend spędzają u jego rodziców.

Najbardziej mnie wkurza tym, jak mi pisze o swojej koleżance, która chodziła do tego gin co ja chodzę. I mi opowiada,że tej koleżanki dziecko zmarło w ósmym miesiącu ciąży, bo miała mało wód płodowych i ten gin tego nie sprawdził... Żeby takie pierdoły gadać kobiecie w ciąży,a mi gdzieś z tyłu głowy to siedzi cały czas.

Okej wyżaliłam się to mogę iść spać! :)

Zgłoś nadużycie #6516 19 stycznia 2016, 7:17

stokrotka88 Zaprawiona w bojach
Hej dziewczyny, Czy Wy też macie dosyć już te zimny i mrozu? Ja nie mogę doczekać się wiosny, brak słońca mnie dołuje...

Zgłoś nadużycie #6517 19 stycznia 2016, 7:31

stokrotka88 Zaprawiona w bojach
Od kilku dni w końcu czuję ruchy! :) Zazwyczaj tuż przed samym snem, jak się kładę czuję takie delikatnie "pukanie".

Zgłoś nadużycie #6518 19 stycznia 2016, 8:34

Kasiek25 Fajna mama
Dziewczyny, wizyta o 10 a ja mam takie stresa, że hej. Weźcie mnie kopnijcie w dupę na uspokojenie ;)

Zgłoś nadużycie #6519 19 stycznia 2016, 8:54

Mama_Ludzika Zaprawiona w bojach

stokrotka88 napisał(a)

Hej dziewczyny, Czy Wy też macie dosyć już te zimny i mrozu? Ja nie mogę doczekać się wiosny, brak słońca mnie dołuje...

Oj tak!!!! Mam juz dosc! Zdecydowanie! W sobote przez ten snieg nie moglam wyjechac z garazu. Samochod slizgal sie i stawal w poprzek :( do tego zimno, ciemno i ponuro... tez chce wiosne!!!
Jagoo ja do skrzyne k wysadze najpierw bratki a jak one przekwitna to w tym roku planuje czerwone pelargonie te wielkokwiatowe i do nich takie zielone jakby bluszczowe zwisajace roslinki. Niestety nie wiem jak one sie nazywaja ale znajde je na pewno! Kiedys nie lubilam pelargonii a wctym roku je pokochalam! Kwitly mi w ogrodzie do sylwestra :) :) :)

Kasiek nie dygaj! Trzymamy tu wszystki za Ciebie kciuki! Odezwij sie jak najszybciej!

Zgłoś nadużycie #6520 19 stycznia 2016, 8:54

Haifa Zaprawiona w bojach
Kasiek ty się nie stresująca tylko ciesz i tu opowiadaj szybko jak wrócisz . Brzuszek fajny , wozek też ale ta gondola faktycznie nietypowa taka mała i ja bym się chyba rozgladala za normalną no ale każdy wybiera pod siebie 😉

Zgłoś nadużycie #6521 19 stycznia 2016, 8:56

karola6787 Zaprawiona w bojach

Ania86 napisał(a)

To jest wózek używany ale jak nowy wyglada. W zasadzie to jest 2w1 z tym że gondola nie jest standardowa bo służy też jako nosidełko. Jest 3 stopniowa. Daliśmy 800 cena sklepowa 1900

Śliczny 😊😊😊 i uważam że to niezawczesnie ,ja już też mam wózek i kupuje inne rzeczy bo jak się cieplinzrobi nie bedzie mi się chciało latać po sklepach,a jak trafiłaś na taką okazję to tylko brać 😁😁😁

Zgłoś nadużycie #6522 19 stycznia 2016, 8:59

stokrotka88 napisał(a)

To ja mam odwrotnie,zawsze byłam zmarzluchem ale w ciąży mi się zmieniło,wiecznie chodzę w krutkim rękawku i odpiera kurtka a jak było -17 to było mi idealnie na dworzu i obawiam się ciepła

Zgłoś nadużycie #6523 19 stycznia 2016, 9:02

Zimę uwielbiam . A u nas dziś pełno śniegu spadło . Patrzę głównie na dzieciaki . Niech się wybawia na tym śniegu . Sama radocha .

Zgłoś nadużycie #6524 19 stycznia 2016, 9:04

[QUOTE=Jagoo;2945435]Mam taką znajomą, która mnie dosłownie rozwala ... Ma dziecko 5 miesięczne i chce je zostawić z dziadkami, a pojechać w góry na kilka dni. Ogólnie wzięłaby je ze sobą, aleeeee gdzie ona zrobi dziecku mleko w aucie ?? No to mówi jej termos z gorącą wodą, albo czajnik na prąd i grzeje wodę na stacji w łazience... a ona "takie babranie się... ja już wiem jak z Maćkiem (jej starszy synek) jechałam 300 km". Chyba bym z zamartwiania się wróciła po dwóch dniach do dziecka, jakbym miała je zostawić na tydzień z dziadkami. No ale każdy ma swoje priorytety w życiu.

Rozmawiacie o kwiatkach :) Zastanawiam się, co w tym roku posadzić na balkonie heheheh ;) Chciałbym coś zwisającego i długo kwitnącego, zastanawiam się też żeby na ścianie założyć kratkę i posadzić róże pnącą. W zeszłym roku mąż zrobił nam takie fajne meble z palet, na ten nasz mały balkonik. W tym roku mam zamiar powiesić lampki i zrobić taki fajny klimat. W zeszłym roku kupiłam też takie lampiony ogrodowe. Już chcę wiosnę!! ;) )[/QUQUOTE
No ja akurat mam odmienne zdanie bo jeśli rodzice mają możliwość wyjechania samemu a dzieciątko zostawiają z najlepszą niania na świecie czyli babcia to pewnie niech jada sami tydzień to nie tak długo a rodzicom się należy a maluszek na tyle mały ze nie bedzie pamiętać że kiedyś mama je na tydz zostawiła 😊a rodzice wrócą z nową energią uśmiechem na twarzy i uważam że o relacje małżeńskie trzeba zawsze dbać więc taki wyjazd to dla małżeństwa super sprawa!

Zgłoś nadużycie #6525 19 stycznia 2016, 9:48

i057 Fajna mama
jagoo
Mi się chce śmiać jak słyszę że nie mam co z dzieckiem zrobić i bach do dziadków. Moja sis najchętniej to by swoją córkę na weekend tylko odbierała od dziadków, oj teraz nawet w weekend jest.zapracowana albo na imprezę musi jechać przecież w domu nie będzie siedzieć. Wszystko dla siebie. Moi rodzice się zdenerwowali i tata powiedział że oni już swoje dzieci.wychowali i bbardzo dobrze że tak powiedział bo cały czas potrafiła dziecko przywozic. Ja powiedziałam że jakby dziadkowie chcieli więcej dzieci to by zrobili :)
Siostra mojego cały czas podsyla dzieci do teściowej bo oni.pracują.w.godzinach 9-17 tacy biedni są że nie mają nawet kiedy obiadu dzieciątka zrobić że u babcia musi o to zadbać żeby po szkole zjadła laska i jeszcze odebrać małego ze żłobka. Oni tylko patrzą żeby się u teściowej najeść.
Rozumiem że dzieci z przypadku ale dlaczego dziadkowie mają z swoich zainteresowań rezygnować.
aniołek (*) 29.07.2012               ♡♥♡                       Dalia  25.10.2013            ♡♥♡     Nikodem +/- 22.06.2016 :)

Zgłoś nadużycie #6526 19 stycznia 2016, 9:48

alillah Zaprawiona w bojach
Kasiek, czekamy na wieści i na płeć maluszka ;) Ja idę też dziś do ginekologa ale na NFZ, czyli bez USG. Ciekawe jaki dziś humor będzie miała szanowna pani doktor...

Zgłoś nadużycie #6527 19 stycznia 2016, 9:50

Ja idę za tydzień na polowkowe bo potem gin urlopuje . Córka mi się rozchorowala ech uroki zimy

Zgłoś nadużycie #6528 19 stycznia 2016, 10:38

olinka23 Zadomowiona
kasiek powodzenia ! :) Czekamy na wieści :)

Zgłoś nadużycie #6529 19 stycznia 2016, 10:44

U mnie dziś naleśniki . Ostatnio mam ochotę na słodkie obiady . Makaron z truskawkami i takie tam . Strach dziś wyjść na dwór ... Ślisko jak cholera

Zgłoś nadużycie #6530 19 stycznia 2016, 10:51

kaja.k12 Zaprawiona w bojach
Ja tez nie moge sie doczekac wiosny! Wyjsc na dwor w czyms lekkim nie opatulajac sie! Jeszcze ja taki zmarzluch ze szok! A w ogole jakie pampersy bedziecie uzywac? Jedynek chyba nie kupowac duzo?